Printy Poland Sp. z o.o.

Bytom

Opinie o Printy Poland Sp. z o.o.

prawda 2014-08-01 22:17
Totalna masakra! Wyzysk i nic więcej. Wykorzystywanie pracowników na maxa. Właścicielom wydaję się, że mogą wszystko. W tej firmie i dwóch pokrewnych prawo pracy nie obowiązuje! Radzę omijać szerokim łukiem.
ktos 2015-11-25 13:50
Coś o tym wiem - zatrudnia się tam znajome nowej Pani Prezes, która zwalnia pracowników zarówno w Printy jak i w firmach córkach - żenada
anna 2016-04-30 10:00
Piszecie ze wyzysk a moze napiszecie ile zarabiacie i jakie macie umowy ciekawi mnie to.
true 2017-08-16 17:52
Umowy na kilka lat lub na czas nieokreślony. Stawka najniższa krajowa lub niewiele powyżej.
Obsługa klienta telefonicznego i stacjonarnego, obsługa zleceń stacjonarnych i internetowych, wykonywanie tychże zleceń od początku do końca (tj. wyceny, projekt, kontakt mailowy, realizacja), pakowanie, wysyłka, kontrola i nadzorowanie wysłanych paczek, uzupełnianie bezsensownych tabelek w excelu, premia zależna od humoru szefowej. Jeśli wykonasz plan miesiąca to kasy nie zobaczysz a na następny miesiąc dostaniesz dwa razy tyle obowiązków, bo przecież tak dobrze ci poszło. A to oczywiście nie są wszystkie obowiązki. Za dużo pisania. Może to nie jest wyzysk?
Ludzie szanujmy się! To są obowiązki da kilku stanowisk. Znam wiele osób, które z tej listy nie ogarnęłyby dwóch rzeczy a to są obowiązki jednego grafika!
Pracowałam w Pieczątce Polskiej ale szefową jest ta sama osoba więc i polityka taka sama. Znam dużo osób ze wszystkich trzech pokrewnych firm i opinia jest u wszystkich taka sama.
Zostaw swoją opinię o Printy Poland Sp. z o.o. - Bytom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Printy Poland Sp. z o.o.