autokabina

Sady

Opinie o autokabina

xyz 2010-05-31 11:25:35
unikajcie tej firmy!wlasciciel Mario to belg straszny [usunięte przez admina]n!placi grosze za ciezka robote a za nadgodziny placi na lewo(o ile zaplaci?).duzo obiecuje malo robi.pracuje u niego pare mlodszych osob w biurze a na produkcji sami starsi faceci.boja sie Maria jak ognia. a praca w delegacji to istny koszmar.jestem ciekawy czy w Belgii jest tez taki [usunięte przez admina].ten czlowiek ma za nic pracownikow na produkcji.
były 2011-04-27 20:52:35
Człowiek b. uparty, nie da sobie nic powiedzieć, chociaż ktoś ma rację i chce mu pomóc..., bez kultury, nie zna polskiego słowa proszę i dziękuje, arogancki, niesprawiedliwy, zero uśmiechu, traktuje ludzi lekceważąco itd. itd. Można byłoby jeszcze dużo wymieniać... Jak się nie zmieni to...kiedyś zostanie sam ...
qqq 2014-02-03 20:14:31
Nie można się tu spodziewać wysokich zarobków. Prezes przekonany jest o własnej wyższości i nieomylności co się przekłada na odczuwalny brak szacunku dla pracowników.
Jegger 2016-01-24 21:17:13
Witam.
A możesz mi coś powiedzieć o samym produkcie ,bo rozważam opcję zakupu kabiny z tej firmy ?
mary 2016-04-24 10:55:31
ja spotykałam się z ich kabinami. Serwis samochodowy w którym serwisuję samochód używa właśnie ich sprzętu. Są zadowoleni i jak mówią z zakupem i montażem nie było problemu. Przyjechała sprawna, profesjonalna, miła ekipa.Montaż, uruchomienie , szkolenie i działa.
Zostaw swoją opinię o autokabina - Sady
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie autokabina