Opinie o Autokabina w Sady

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Autokabina. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Autokabina o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autokabina w Sady

Mateusz M. Nowy wpis

Jedyne o czym mogę powiedzieć to wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej.. Szefem jest jak już ktoś tu wspomniał Pan z Belgii. Rozmowa trwała dobre 2 godziny i 30 minut. W pierwszej technicznej części była ok, następnie była rozmowa z szefem, częściowo na konkretne tematy, a częściowo na gadanie o niczym. Odniosłem lekkie wrażenie Janusza. Między innymi zostałem zapytany czy palę papierosy, ponieważ te 5 minut można wykorzystać na pracę. W tym momencie zapaliła mi się czerwona lampka. Może się mylę, ale inne opinie jednak nie są zbyt pochlebne : )

G. Nowy wpis

odradzam pracę, nawet nie dla desperatów...Mario nieuczciwy, ściemnia i obiecuje złote góry, a potem wszystko okazuje się jednym wielkim kłamstwem, nie dajcie się nabrać!

mary Nowy wpis

ja spotykałam się z ich kabinami. Serwis samochodowy w którym serwisuję samochód używa właśnie ich sprzętu. Są zadowoleni i jak mówią z zakupem i montażem nie było problemu. Przyjechała sprawna, profesjonalna, miła ekipa.Montaż, uruchomienie , szkolenie i działa.

qqq

Nie można się tu spodziewać wysokich zarobków. Prezes przekonany jest o własnej wyższości i nieomylności co się przekłada na odczuwalny brak szacunku dla pracowników.

Jegger Nowy wpis
@qqq

Witam. A możesz mi coś powiedzieć o samym produkcie ,bo rozważam opcję zakupu kabiny z tej firmy ?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Autokabina.
logo firmy Drukarz fleksograficzny
Sady
Asistnet Work Group
logo firmy Pracownik produkcji
Sady
PPT Sp. z o.o.
były

Człowiek b. uparty, nie da sobie nic powiedzieć, chociaż ktoś ma rację i chce mu pomóc..., bez kultury, nie zna polskiego słowa proszę i dziękuje, arogancki, niesprawiedliwy, zero uśmiechu, traktuje ludzi lekceważąco itd. itd. Można byłoby jeszcze dużo wymieniać... Jak się nie zmieni to...kiedyś zostanie sam ...

xyz

unikajcie tej firmy!wlasciciel Mario to belg straszny [usunięte przez admina]n!placi grosze za ciezka robote a za nadgodziny placi na lewo(o ile zaplaci?).duzo obiecuje malo robi.pracuje u niego pare mlodszych osob w biurze a na produkcji sami starsi faceci.boja sie Maria jak ognia. a praca w delegacji to istny koszmar.jestem ciekawy czy w Belgii jest tez taki [usunięte przez admina].ten czlowiek ma za nic pracownikow na produkcji.

Zostaw merytoryczną opinię o Autokabina - Sady

• Jak się pracuje w Autokabina?

Zobacz opinie na temat firmy Autokabina tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Autokabina