Urząd pracy

Wołomin

Opinie o Urząd pracy

Leila 2016-09-06 22:54:20
Pracowałam w Urzędzie Pracy i dziwiłam się jak krótkowzroczni są zatrudnieni tam urzędnicy, tak jakby nigdy nie miało ich nic złego trafić. Ludzie przychodzący sie podpisać mieli przeróżne problemy, zdarzało się, że ktoś zachorował a mieszkał sam, że połamał obie ręce na lodzie a jedyny dojazd to rower, przyjmowałam rodzacą kobietę i mężczyzne z pękniętym wrzodem zołądka. Oboje musieli odstać kilka godzin do podpisu. Kompletna paranoja !!! To było dawno temu. Niestety to się nie zmieniło. Zdarzyło mi się skorzystać z rejestracji po wielu latach w zupełnie innym miejscu. Wołomin I ta sama paranoja jak nie gorsza. Rejestracja trwała 4 godziny. Zaświadczenie o wysokości osiaganego dochodu nieczytelne dla niej - kompletna niekompetencja. Z powodu błędu pisarskiego zgłaszałam się jeszcze 3 razy na wizytę. Mimo braku interesantów obsługa kilkugodzinna. Wymagania dokumentacji jak nigdzie indziej, nastepnie okazuje się żże niepotrzebnie. Pracownica nie przełoży terminu na moja prośbę mimo ze tłumaczę, że mam rozmowę o pracę i nie dojade, innym razem nie przełoży komuś terminu kto ma do lekarza zamówioną wizytę od roku bo nie, bo się nie da! A przecież wiem na czym to polega i sie da. Wszystko się da.
5 lat pracowałam bez urlopu po 10-12 godzin, wymagano ode mnie najwyższych standardów, a tutaj jest się traktowanym jak petent choć takiego okreslenia już nie ma w urzędach w całej Polsce. Jeśli kiedyś będę musiała się ponownie zarejestrować zrobię to gdziekolwiek indziej. Niekompetencja, opieszałość, opóźnienie w stosunku do pozostałych części kraju o dekadę.
Zostaw swoją opinię o Urząd pracy - Wołomin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd pracy