Bader Polska Spółka Z .O.O

Bolesławiec

Opinie o Bader Polska Spółka Z .O.O

Marian 2016-12-11 16:45
I niby kto ze zmiany od Marka kroi 170 metrow ?? Bo odkąd zrobili jedna zmiane to żaden tyle nie zrobił a jedna zmiana jest juz 2 tygodnie. Jedynie na perlnappie jeden robi duzo ale na tym to swieżaki tyle robią.
Dorota 2016-12-12 10:18
A taki chaos to tylko na wykrawalni czy w całym Baderze teraz?
Zawiedziona. 2016-12-12 13:16
Ja też pracowałam na wykrawalni. Z powodu L4 moja umowa nie została przedłużona.
To nie było "lewe zwolnienie" po prostu zwichnęłam nogę. Zdarza się.
Szkoda, że zostałam potraktowana tak jak inne osoby, które sobie nie przychodziły do pracy albo brały niedyspozycję. Szkoda, że firma traktuje wszystkich z góry. -
Nie patrzą na to, że człowiek pracował, starał się, że przychodził punktualnie, ani razu nie wziął
niedyspozycji, nie spóźniał się itp.
Było L4 - a więc wypad. W żadnej firmie tak nie ma.
Chętnie bym wróciła, ale nie mam takiej szansy.
Jeszcze pracownik badera 2016-12-12 14:43
Bo dostajecie lepsze zlecenia na których można zrobić metry a nasi wykrawacze dostają pozostały syf. Jeśli jesteś taki mądry to się zamień na noże z nimi to zobaczymy ile będziesz w stanie metrów skroić.
Marian 2016-12-12 17:01
Dziewczyno po czym twierdzisz ze dostawali gorsze zlecenia? ?? Dostawali to samo i nie pisz glupot. Po prostu nie potrafili kroić albo zwyczajnie im się nie chciało. Przykład Audi Q3. Na zmianie Antasa 170, na zmianie Tycnera 130. Chyba więcej nie trzeba tłumaczyć
Bader 2016-12-12 20:00
Przypominam wszystkim, że podpisywaliście zachowanie poufności o firmie w okresie zatrudnienia oraz przez 2 lata po jego ustaniu.
To że wypisujecie tu ANONIMOWO, nie znaczy że jesteście anonimowi w sieci.
I żeby się nie skończyło płaczem jak kilku dostanie dyscyplinarkę i pozew do sądu. Bo co dla niektórych to komornik częściej będzie przychodził niż do tej pory.
Była sorterka 2016-12-13 09:56
A ja bym się chętnie z kimś zamieniła, gdybym mogła.
Dla mnie praca była ok. Przede wszystkim na miejscu, bez dojazdów, z fajnymi ludźmi, BEZ NOCEK.
Z pewnością większość z was dobrze wie, jak nocki potrafią wymęczyć.
Szanujcie to co macie, bo zawsze możecie trafić gorzej, albo przez dłuższy czas szukać odpowiedniej
oferty pracy (ofert dla kobiet jest zdecydowanie dużo mniej, niż dla mężczyzn) :(
Dajcie znać, gdyby Bader szukał pracowników, ja chętnie wrócę.
(nie na szwalnie, bo szyć nie umiem, ale na pozostałe stanowiska- jak najbardziej)
Pozdrawiam kochani
.......ppppp...... 2016-12-15 09:41
Nie podobało mi się BHP. Nie polecam. Widziałem na necie, że szukają ludzi na staż PO NAJNIŻSZYCH KOSZTACH. Z lekka wygląda na wyzysk kapitalisty.
były pracownik 2016-12-15 10:06
nie wiem po co cala rozmowa o tej firmie, proszę czytać wypowiedzi, kto pracował wie jaki tam panuje [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a ciekawskich szukania pracy do aplikowania i samemu sprawdzenia jak jest w bader NS. Myślę ze dwa lata i nie będzie miał kto dla nich pracować. zakładów pracy jest dużo w NS.
Wiesław 2016-12-18 18:41
Nie dziwie Ci się, że miałeś źle w pracy jak piszesz "HAOS" :)
agata 2017-01-04 19:10
czesc interesuje mnie glownie praca w nowej soli... jakie sa zmiany, pracujecie pn-pt ? w jakich godzinach.? slyszalam od znajemoge ze na wykrywalni nie jest za ciekawie jaka jest wasza opnia na temat tego dzialu ?? pozdrawiam
Lena 2017-01-05 08:22
Gdybyś przeczytała wcześniejsze wypowiedzi to sama odpowiedziałabyś sobie na to pytanie.
Jeśli masz znajomego w tej firmie to powinnaś mieć relacje z "pierwszej ręki".
ewcia 2017-01-05 10:01
nie narzekajcie nie jest tak żle .dziewczyny z groclinu zmuszane są do pracy w grodzisku 8godz. pracy i 3 godz. dojazdu.a te z przemkowa to 1godz. więcej .i to na dwie zmiany.pozdrawiam.
Jprd 2017-01-08 22:39
To chore co robią w tym Baderze NS! Najpierw nie przedłużają umowy na szwalni a na olx ciągle pisze że szukają do pracy to po co zwalniacie?! Beznadziejny ten zakład brak mi słów po prostu..
Ona 2017-01-11 20:55
Ech. Brak mi słòw. Ja tam się cieszę z pracy. Z bonów na święta też. Całkiem przyzwoicie. Pracujè już jakiś czas i nikt mnie nie zwolnił. Może dlatego ze robię normę. Jestem w pracy i pracuje - nie obijam się, nie spóźniamy o tyle.
donMatheo 2017-01-17 13:09
Niby wszytko ok. spoko ludzie, praca nawet okej, ale płaca, to jakas kpina. zatrudniają ludzi przez agencje na jakąs smieciową jednomiesieczną umowę o pracę... litości...
Szkodnik 2017-01-21 17:31
Świeżaki na perlnappie robią tyle co nasz wykrawacz? Z waszej zmiany ledwo dochodza do 170 metrów, gdzie ten wariat robi po 250metrów.

Na zmianie Antasa bylo po dwóch na kazdy stół i jaka średnia u nas szła na 120metrów? dobre bajki.

Co do pracy w baderze na zmianie MTycnera było super, teraz jak dowództwo przejeli inni to kaplica.
Kamyk 2017-01-23 14:15
Ja jakiś czas temu też pracowałem na wykrawalni, po tej rewolucji co nastała, zwolniłem się.
Poszedłem teraz na strefę do pewnego zakładu i na wstępie dostałem 2,5 tyś na umowie próbnej +premia.
A nie za marne grosze jak tak tu i w dodatku przez agencje z umowami przedłużanymi co miesiąc.
Nie żałuję tej decyzji, bo w mojej nowej pracy jest lepiej. Teraz wiem, że można inaczej.
Protector 2017-01-23 14:19
Też tak zrobiłem i też nie żałuję :)
Była sorterka 2017-01-24 10:30
Nie wiecie może kiedy work service będzie wysyłać pity do rozliczenia?

Pozdrawiam
Mk1 2017-01-24 19:02
Ludzie czyto prawda że wykrawalnie mają zamykać w nowej soli?bo nie wiem co teraz mam zrobić??czy szukać nowej pracy czy nie,a już tyle ludzi mówi że zamykają więc nie wiem:/
Mk1 2017-01-24 19:03
Ania 2017-01-29 12:53
Już dawno o tym słyszałam od jednego z kierowników że jeśli wykrawalnia nie będzie przynosić zysków to ją zamkną bo Bolesławiec nie będzie ciągle dokładał do N-S. Tak samo mówił Paweł z Bolesławca że nie widzi by wykrawalnia istniała u nas. Więc jakieś ziarenko prawdy może w tym jest. Jest dużo ofert pracy w Nowej Soli z czego ja skorzystałam i nie żałuję że się zwolniłam. Pozdrawiam starą ekipe M. Tycnera jak i jego samego.
Adam 2017-02-01 12:54
złóż podanie do Norda, potrzebują magazynierów i na produkcję osoby, w związku z otrzymaniem nowych maszyn. Normalna umowa, nie przez żadną agencję i pieniądze też przyzwoite.
Bardzo dobre BHP i socjal. Wspominam o tym, ponieważ też byłem pracownikiem wykrawalni, i wiem co się tam porobiło. Tutaj chociaż stabilna firma z potencjałem i możliwością rozwoju,
a nie tak jak w Baderze, że dziś pracujesz, a czy jutro będziesz tego nikt nie wie.
Jeśli nie macie innych pomysłów, a macie trochę oleju w głowie, spróbujcie tam.
Pozdrawiam

alicja z. 2017-02-03 12:44
Bader jest mistrzem w dawaniu co dzień to nowych ogłoszeń w sieci w poszukiwaniu kolejnych pracownikow... niebawem ludki w NS wam sie skoncza, zamkna interes i tyle bedzie po baderku....
pracownica 2017-02-03 22:27
agencja WORK SERWICE.S.A z Wroclawia zawiera umowe o prace w Firmie Bader Nowa Sol to jest jakas paranoja dlaczego Bader nie zawiera umowe z pracownikiem i co ciekawe SZWACZKA dostaje na umowie 6 ZLOTY na godzine , jak to jest mozliwe ze taka firma ktura szyje Pokrowce do Samochodow BMW AUDI placi 6 zloty na godzine ta firma to Pranie Pieniedzy no bo to jest smiech ze biora z Ukrainy i z Polski do szycia ludzie z ulicy kture nie maja Pojecia o Szyciu i prowadza nauke szycia w zakladze 1 godzina szyca a 7 godzin prucia to nawet w szkole na praktykach tak nie ucza Mysle ze dostali z Uni jakies pieniedzy i musza to wyciagnac a potem tak jak Groklin zwina manele i to bedzie koniec Kariery taki system pracy to tylko w Polsce jest dopuszczalny jak te Fifrmy Samochodowe biora te Pokrowce chyba ze bezplatnie i bez Kontroli no bo jak ktos kto niemial igly w Rekach moze szyc na Maszynie Przemyslowej takiego Pracownika to moze zatrudnic tylko IDIOTA...
Była pracownica 2017-02-04 21:14
Był okres, kiedy mimo całej tej rewolucji w Baderze, chciałam tu wrócić, mimo umowy przez agencję i marnych pieniędzy.
Na dzień dzisiejszy bardzo się cieszę, że do tego nie doszło. Dostałam szansę w innym zakładzie na dobrym stanowisku biurowym, za dobre pieniądze, gdzie ktoś w końcu docenił moje ambicje i chęć rozwoju.
I tego również wam życzę.
Pozdrawiam ekipę M.Tycnera, jak i jego samego. życzę wam wszystkim wszystkiego co najlepsze, szacunku w pracy, bycie docenianym oraz współpracowników, którzy zawsze pomogą i nigdy nie zostawią was samych z problemem.
Praca z wami była fajnym doświadczeniem. Trzymajcie się cieplutko :)
Wowwwww 2017-02-12 18:01
alicja z. 2017-02-03 12:44 hahahahaha masz racje często patrze na olx i na różne strony z pracą a tam wszędzie Bader Nowa Sól poszukuje do pracy śmiech na sali zwalniają, a później szukają ludzi do pracy. Zostają tylko ci co są zatrudnieni po koleżeńsku. Kierownictwo jest po prostu żałosne i na górze i na dole. Śmieje sie z was!!!
Szczesliwa1290 2017-02-20 15:03
W końcu kierownictwo z wykrawalni domyslilo się ze czas najwyższy zrezygnować z funkcji na które się kompletnie nie nadawało i podjęło słuszną decyzję.Chodzi mi o jednego człowieka który najpierw rozwalił wykrawalnie zniszczył co bylo do zniszczenia a teraz ucieka jak jakis tchórz bo jednak nie podolal ale lepiej późno niż wcale.Brawo za mądrą decyzje.
Wariat 2017-02-24 10:54
To kto tam teraz jest kierownikiem, że ja tego nie doczekalem
polaczek 2017-03-06 11:51
a jakie są zarobki w Bader ? jako zwykły szary pracownik lub na kontroli jakości?
Były pracownik 2017-03-14 16:33
Wszyscy piszecie o wykrawalni dlaczego nikt nie napisze o cutterach tam było i nadal jest nieciekawie z tego co wiem obrabianie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robienie po złości są tam kierownicy co tego nie widzieli albo nie chcieli widzieć. Ludzie nie idżcie na ten dział bo was wykączą psychicznie. Co niektórzy myślą że są najlepsi nie zastąpieni bez jaj niema takich ludzi a tymbarziej na tym dziale. Zajebiście się mi tam pracowało ale nie stety nie zmianą na której byłem.
bezrobotna 2017-03-16 14:41
I tym o to sposobem koniec naszej kariery na wykrawalni.
Czarny 2017-03-18 08:32
Około 40 osób zostało bez pracy :)
Rafał 2017-03-18 16:54
A skąd wiesz że 40 osób???
zorientowany 2017-03-19 08:10
Już raz to napisałem ale CENZURA usunęła, więc się powtórzę: "Seksualne mistrzostwo świata !! Wyruchać tyle ludzi jednocześnie !! Brawo !!".
Czarny 2017-03-21 10:33
Bo byłem w tym gronie i wiem :) Na szczęście mi się udało i nigdy więcej nie chcę mieć nic wspólnego z tą pseudo firma która ma gdzieś pracowników którzy robili im hajs przez cały rok :)
Były pracownik 2017-03-21 16:53
Pogłoski chodzą że następne będą katery i szwalnia. Logistyka ma niby zostać bo na Ukrainie nie mają. Zobaczymy czy plotki okażą się prawdą. Czas pokaże.
Słoneczko 2017-03-22 18:57
Czyli co, nie ma już wykrawalni??? pracowałam tam latem, w tamtym roku z fajnymi ludźmi.
Zmieniłam pracę przed tą całą "rewolucją", potem dużo osób zwolniono lub przeniesiono, a teraz nie ma już całego działo? masakra
bezrobotna 2017-03-22 22:30
nie ma..
zorientowany 2017-03-23 15:53
To prawda - nie ma już wykrawalni. Zamknęli z dnia na dzień. Ludzi zwolnili - to też prawda, że ponad 40 osób. "Katery" [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w gacie, bo i "po NICH" przyjadą.... Duży projekt (dla szwalni) padł w przedbiegach... Ogólnie źle się dzieje w BADER Nowa Sól. Smutne to i żałosne... Ludzi ma się za nic, no chyba, że za niewolników i popychadła... Na dodatek wiszą ogłoszenia dla szukających pracy !!! Takie praktyki powinny być nagłośnione i KARALNE !
Słoneczko 2017-03-23 16:36
Masz rację- zgadzam się całkowicie. No to się porobiło :(
Moja koleżanka razem ze mną przeniosłyśmy się wtedy z innego zakładu. Ja dość szybko odeszłam z Badera, ona trochę później, też była wśród ofiar nie przedłużenia umowy.
Aż przykro, że tak brzydko potraktowano ludzi, wykorzystano, a kiedy nie byli już potrzebni, to kopa w d**ę i nara. Nigdy nie słyszałam, aby jakiś pracodawca potraktował tak swoich pracowników, to przykre.
zorientowany 2017-03-25 07:31
A może trzeba tą całą sytuację nagłośnić ? Nowa Sól to nie jest kopalnia niewolników ! OK, o robotę tu łatwo, ale o pracę już trudniej...
Słoneczko 2017-03-25 10:29
Zgadzam się całkowicie. Fakt, że ja znalazłam inną pracę, pracując jeszcze w Baderze,
ale są osoby, które rezygnowały z innej pracy bo były przekonane, że tu będzie lepiej.
Nikt nie podejrzewał, że to ryzyko w ogóle się nie opłaci :(
Szkoda mi strasznie tych wszystkich ludzi, których zwolniono, bo co innego jest bycie zwolnionym ze
swojej winy, a co innego zwolnić bo np.dział zamykają.
Chciałabym jeszcze kiedyś spotkać osoby ze zmiany M.T., większość była super i fajnie się współpracowało.
Mam nadzieję, że im również się ułoży :)
Siemanarakrzychastara 2017-03-26 15:55
Ma się znajomych w Tygodniku Krąg wiec niedługo będzie coś o tym w gazetce :)
heheszki 2017-03-28 16:17
ta firma to dno i kilometr mułu
zorientowany 2017-03-30 13:42
Do Pań zwolnionych z badera (celowo małą literą!!) ! Firma Benix ( hotel Kelman ) poszukuje pracownic do szycia tapicerki meblowej... P.S. A w Kręgu to raczej nic nie napiszą, bo prezio wyszedłby na kłamcę... Przecież tak zachwalał otwarcie nowej, prężnej firmy, tyle miejsc pracy, a tu taki zonk !!! Może w Regionalej ?? Co Wy na to ?
Stramus 2017-04-12 14:51
Obóz pracy??? Żyjemy w demokratycznym Kraju! Wolność słowa!
Marta 2017-07-21 10:06
@heheszki czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź na temat firmy Bader Polska Spółka Z .O.O bardziej? Bo nie wiadomo do końca o co chodzi? Może ktoś da jakieś rady dla tych którzy chcą się tam zatrudnić?
Xxxxzz 2017-07-25 08:59
Nieradze po kilku miesiącach nie przedłużą ci umowy i wyrzucą na zbity py*k . Idź gdzieś na strefie poszukaj pracy . Tam to nawet nie ma co sie fatygować. Później będziesz żałować.
Zostaw swoją opinię o Bader Polska Spółka Z .O.O - Bolesławiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bader Polska Spółka Z .O.O