Bać-Pol Zielona Góra

Zielona Góra

Opinie o Bać-Pol Zielona Góra

anonim 2010-05-30 14:03:03
niskie zarobki, rywalizacja między pracownikami spowodowana prowizją od przerzuconego towaru, niemiła atmosfera wśród pracowników jak i również kierowników, upadlanie pracowników, wiecej kierownictwa niż pracowników, duże manka na inwentaryzacjach potącane z zarobków, rekrutacje wśrod bliskiego otoczenia, dostepność internetu dla kierowniczek sprzyja umilaniu czasu pracy , kumoterstwo,
go 2010-06-08 21:35:33
Szkolenia kierownicze polegają na praniu twardziela (mózgu) donosy są mile widziane ten powiedział tamten powiedział oni powiedzieli ten robi tyle tamten tyle w tej firmie to jest norma ,jedyna pociecha to taka że tak jest wszędzie .PRL zmienił nazwę na RP i taka jest różnica nic więcej dodać nie można
misiek 2010-10-01 10:48:40
dokładnie tak jest. Dodam jeszcze że pracownik jest traktowany jak śmieć. A wszystkimi w firmie do pracownika do dyrektora rzadzi sekretarka, która nie ma za grosz kultury.
Napster 2011-10-11 22:56:58
Pracownicy są spoko, atmosfera też ok. Ale!!! Kierownictwo beznadziejne (nie do życia)! I nie ma co nastawiac sie na kokosy.
PS. Nie wieżcie w to co wam mówią na rozmowie. w praktyce często jest inaczej. Praktycznie zero możliwości rozwoju i nierówne traktowanie pracowników. (jak donosisz jesteś OK!)
Pozdrawiam!
bic 2016-04-20 18:32:56
szansa jest taka sama jak wszędzie indziej. Nikła. Tylko nielicznym udaje się tego typu sztuka. Prawodopodbnie będzie tak jak z innymi firmami tego pokroju...
Zostaw swoją opinię o Bać-Pol Zielona Góra - Zielona Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bać-Pol Zielona Góra