stajnia Wilga

Wilga

Opinie o stajnia Wilga

Anna 2013-10-11 11:24:46
Od dziecka marzyłam, żeby nauczyć się jeździć na koniu, jak na tych wszytskich westernach! I od kiedy znalazłam tę stajnię w końcu moge spełnić moje marzenie. Na razie jestem na kursie dla początkujących, ale mam nadzieje, że juz niedługo wyjade w teren! Polecam świetna szkoła.
Kaja 2013-10-30 13:24:14
Do Stajni Wilga uczęszczałam na naukę jazdy konnej, teraz tam przyjeżdżam z ogromną przyjemnością, wspaniali instruktorzy, znakomita atmosfera, polecam.
Lena 2013-11-15 10:56:26
Znakomite miejsce, w nim narodziła się moja milość do koni i jazdy konnej, pracują tam rewelacyjni instruktorzy, bardzo cierpliwi i sympatyczni, polecam.
Ula 2013-12-10 08:38:02
Rewelacyjne miejsce, jestem bardzo zachwycona nim, w kocu znlazłam pięĸne i bezpieczne miejsce w którym moje dzieci mogą uczyć sie jazdy konnej, w stajni Wilga pracują mili i sympatyczni instruktorzy, dzieci ich uwielbiają.
Monika 2014-03-24 09:48:20
Rewelacyjne miejsce, spędziłam swoje ostatnie wakacje w Willi Wilga i jestem zachwycona, wspaniałe pokoje, bardzo pięknie urządzone a do tego piękna okolica, w sam raz na przejażdżki konno
Julka 2014-07-15 10:24:37
Kursy jeździeckie jak i wakacje spędzone w suuper atmosferze... Serdecznie polecam... córka 8 - letnia jest w niebo wzieta... w 100% zadowolona
mała mi 2016-04-19 21:07:08
na pewno zaraz będę rekrutacje bo sezon letni to obozy i kolonie
Zostaw swoją opinię o stajnia Wilga - Wilga
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie stajnia Wilga