Profibiz Sp z o.o.

Opinie o Profibiz Sp z o.o.

jabo ja 2010-09-12 15:20:13
marniutkie zarobki, nie ma mozliwości awansu, nie wspomnę o niektórych samorosłych kierownikach, którzy uważają że pozjadali wszystkie rozumy, oraz o niektórych zastępcach kierowników , którzy zawsze mają rację, choć jej nie mają , bo przecież nigdy się nie mylą ;)
pozdrowienia dla (usunięte przez administratora) ;)
ja 2010-11-22 14:33:59
pod każdym względem są żałośni......
zarobki - bardzo niskie - ok 1500zł
atmosfera - tragiczna
szkolenia - a co to jest?
awans - tylko znajomi i rodzina

anonim 2010-11-23 14:19:32
jabo ja - 2010-09-12 15:20:13

pozdrowienia dla marka i cyryla ;)

ha ha samoros??ych kierownikach - chyba wiem o kogo chodzi :)
ja dodam jeszcze - mocno zakompleksionych,chamskich kierownikach kt??rzy za grosz nie majÄ? szacunku do ludzi.
No i fakt -zarobki niskie, atmosfera zno??na /nie piszÄ? tutaj o relacjach z kierownikami bo tu totalna pora??ka/, znikoma szansa na awans, brak szkole??, pakiet??w socjalnych.
goska 2011-09-16 23:59:09
zgadzam się w 100 % nie polecam nikomu tej firmy, totalna porażka!!!
ANONIM 2012-03-27 20:33:08
Muszę przyznać że rodziny tam pełno. ale problem w tym że nie wszyscy są kompetentni,na tych swoich stanowiskach.Jest tam dr. d/s likwidacji szkód,tu trzeba przyznać duży profesjonalizm, facet wie co robi i widać doskonale zna się na rzeczy, wprawdzie szkody mi nie uznał nie dał się wpuścić - SZACUN PANIE DYREKTORZE
nebedidy 2012-04-29 18:18:19
brak szkolen, brak badan, brak podwyzek, zero szans na awans ne mowiac o rozwoju nie mowiac o tym, ze zbieraja zlecenia ile sie da a pozniej co bedzie to bedzie. dziwie sie ze jeszcze jakies towarzystwa ubezpieczeniowe chca wspolpracowac z ta firma krzakiem ...
akso 2013-03-10 11:56:33
jak nie masz gdzie pracowac to jak najbardziej zatrudnij sie w profibiz van ameyde, a jak chcesz zmienic to jednak znajdz inna opcje.
ota 2013-09-30 18:30:39
na benefity nie licz tylko pensja, ktora wynegocjujesz na poczatku. pozniej marne szanse na progres placowy
ota 2013-09-30 18:31:33
ale ogolnie to placa terminowo, nie ma opoznien
benny 2014-04-07 19:53:32
a propos tej całej rozmowy to nie wiecie czy jakoś na dniach, bądź tygodniach będą szukali kogoś w tej firmie
ja 2014-09-23 16:03:51
Nie polecam, brak badań, brak szans na rozwoj, firma traci zlecenia, co do kierownictwa nie bede sie wypowiadac bo szkoda slow. Ogolnie nepotyz, kolesiostwo, co po niektorzy pracownicy robia wokol siebie szum ze maja nie wiadomo ile pracy, a tak na prawde zbijaja bąki - ale skoro jest sie pupilkiem kierownika. Najwazniejsze zeby robic sobie dobry PR i donosic na kolezanki.
ja 2014-09-23 16:04:35
btw Dyrektora już tam nie ma.
nasa 2015-01-28 00:28:26
a jakie pytania zadaja na tej rozmowie kwalifikacyjnej jak przebiega ta rekrutacja i co tam sa tez pupilki szefów czy szkolenia ta firma oferuje swoim pracownikom wazne jest przeciez przygotowania do przyszlej pracy jak to sie dzieje chociaz posiadaja pakiet socjalny mozna liczyc na pomoc z waszej strony
adam 2015-03-30 05:17:27
Nie mam co prawda jeszcze niestety doświadczenia z Profibiz z Warszawy ale rozmowa kwalifikacyjna to według mnie po prostu analiza Cv kandydata i ocena czy nadaje się do tej pracy czy nie. Myslałem że wyciągnę jakieś konkrety o firmie z ich strony internetowej ale ona mi nie działa i nie wiem czy to problem z moim komputerem czy po prostu strona im padła.
yerba 2015-04-08 22:21:37
to w koncu zmienili nazwe na van ameyde czy dalej profibiz ? dyrektora nie ma ? to kto sprawuje nadzor ?
kgmp 2016-05-12 18:53:36
Spróbować warto @wert, co do strony to nadal jest w budowie więc trzeba poczekać, wtedy będziesz miał pewność że firma jest stabilna. Samo zatrudnienie jest jednak opłacalne, firma dba o pracownika dając szansę udział w różnych szkoleniach, co podnosi umiejętności
Topaz 2016-11-20 20:04:16
Taaaa ??? Szkolenia są ??? Nie wierzę ....
Topaz 2016-11-20 20:04:31
Taaaa ??? Szkolenia są ??? Nie wierzę ....
Zostaw swoją opinię o Profibiz Sp z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Profibiz Sp z o.o.