tec line

Dortmund

Opinie o tec line

darek 2009-07-21 11:35:04
uwaga firma robi co chce placi tak samo jak uwaza przelicza euro na zlotowki 1do1 puzniej mowia za jest pomylka ta firma to pomylka.jezeli jestes fachowcem to omin ta firme
l 2009-10-16 13:41:24
zgadzam sie ta firma to jedna wielka pomylka najgorsza dla jakies pracowalem frajer z gdanska ktory siedzi w tym biurze to klamaca a panie w holandii nie sa lepsze radze sie wystrzegac tej firmy
xxxxxx 2011-07-19 22:27:14
Witam ja takze odradzam ta firme te kobiety ktore robia rozliczenia sa chore i nie maja pojecia co robia licza jak im pasuje i jedna na druga zwala (usunięte przez administratora) uwazajcie na nich.
erfg 2016-04-26 18:42:42
a dlaczego tutaj taka cisza nikt nie na temat firmy od dawna nie pisze? pamietam ze jakisc zas temu chcialem sie u nich zatrudnic bo wiem ze zajmuja sie sprzedaza produktow do nurkowania, nie oreitnujecie sie moze czy cos w najbliszym czaise od nich bedzie?
Zostaw swoją opinię o tec line - Dortmund
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie tec line