logo  PKN Orlen

Kielce

Opinie o PKN Orlen

tici 2010-12-16 19:39:04
heheheh a to dobre 2000 zł hehheheheheh baaardzo śmieszne
ja po przepracowaniu wszystkich godzin za cały miesiąc mam na rekę 1100 zł i to jest największa wyplata uwzględniając już godziny nocne, pracę w święta i weekendy! Przez 3 lata nie było na moim koncie więcej niż te 1100 !!!!!! Dodam że to i tak dużo bo wziąwszy pod uwagę 2 aneksy po których wzrosła płacą to przed ich podpisaniem wypłata wynosiła do ok 980. A praca bez rewelacji jeśli pomylisz się w wydawaniu pieniędzy co niestety się zdarza to cóż oddaje się ze swojej pensyjki.
Były pracownik 2012-08-07 20:34:17
Ta wypowiedź, to jakieś bezczelna kłamstwo kogoś ze stanowiskiem kierowniczym. Pracowałem w Orlenie i wiem, że praktycznie nikt nie ma pensji większej, niż firma jest zmuszona zaoferować. jakieś 1100-1300 zł netto to standard. [usunięte przez moderatora]
Rob 2014-03-03 11:33:07
Czy to znaczy, że między Kielcami a Warszawą jest aż tak duża różnica w wynagrodzeniach ?
agm 2015-08-11 11:17:30
Ja pracowałam w Kielcach i jest straszne . Kierownik jest nie sprawiedliwy co do wypłaty jeden pracownik jest wywyższany szanowany a reszte osób to zgnoić. Laska tak się obija że jakaś masakra , kierownik nie zwraca jej żadnej uwagi a reszta pracowników jest poganiana i płaci same ochłapy.Ni polecam zastanówcie się kilka razy zanim tam pójdziesz.Na początku będzie ok przez dwa mies a potem to już patologia nie z tej ziemi .
mariano 2016-05-19 16:02:06
każdy lubi to co robi @kondycja. Mnie bardziej pasuje Kierownik Projektu w Dziale Aplikacji - Biuro Informatyki. Wymagane wyższe wykształcenie IT i 5 lat doświadczenia na stanowisku o takiej odpowiedzialności. Duże wymagania ale stanowisko nie byle jakie. I prestiż i pieniądze
Zostaw swoją opinię o PKN Orlen - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PKN Orlen