RADA Andrzej Rutkowski spółka jawna

Opinie o RADA Andrzej Rutkowski spółka jawna

anonim 2010-05-29 09:57:27
Witam, czy ma ktoś informację na temat pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w w/w firmie ? Za wszystkie informacje z góry bardzo dziękuję :)
anonim 2011-09-01 19:27:24
Owszem. Pracuje w tej firmie. Jak wszędzie rożnie to bywa, ale ogólnie mówiąc firma bardzo wymagająca, proceduralna i jest bardzo duża kontrola nad pracownikiem.Uczy ona jednak samodyscypliny, dużego zaangażowania i kreatywności.Zarobki znośne, dobre samochody...Jeśli ktoś chce w pracy odbębnić swoje 8h i spadać do domu to niech od razu zrezygnuje z samego pomysłu pracy w tej firmie-to nie dla niego. Pozdrawiam
były pracownik 2011-09-03 14:38:14
kolego jakiej kreatywności? chyba w kombinowaniu jak obejść procedury... a jak tam z namierzaniem PH? telefonicznie was namierzają czy macie już GPS-y?
pracownik 2011-09-12 21:24:36
potwierdzam..jestesmy namierzani po telefonach, ale oficjalnie nikt nam tego nie powiedział...pewnie zbierają kwity na PH, aby w odpowiednim momencie je wykorzystać...standard w tej firmie
xxx 2014-02-15 11:53:57
Witam , poszukuje kierowcy lub kierowców którzy mieli do czynienia z autem w Rada sj. lub wiedza cos na temat jego przeszłości był on kiedyś na numerach WE 3147H proszę o kontakt matrix1501x@o2.pl.
Arkadiusz 2016-04-20 19:09:04
Witam Państwa, chciałbym zapytać czy ktoś korzystał z tych Państwa usług i będzie tak miły powiedzieć czy jest zadowolony z ich pracy. Pozdrawiam Arkadiusz
Zostaw swoją opinię o RADA Andrzej Rutkowski spółka jawna - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RADA Andrzej Rutkowski spółka jawna