Tower Automotive Polska Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Tower Automotive Polska Sp. z o.o.

admin 2015-07-16 09:36
Pracowałeś już w firmie Tower Automotive Polska Sp. z o.o.? W takim razie opowiedz innym o swojej przygodzie na naszym forum. Zachęcamy do komentowania.
Możyński 2015-08-07 11:00
firma wyzyskuje ludzi trzeba pracować w biegu traktują ludzi przedmiotowo nie ty to będzie następny łaski nikomu nikt nie robi masz tyrać i się nie odzywać. Wyzysk w firmie jest ogromny normy 200% naprawdę mało kto jak tam nowy przychodzi wytrzymuje tydzień. Praca dla desperatów. Tyle.
Ktoś tam ! 2017-06-03 15:55
Firma w żadnym stopniu nie wyzyskuje ludzi . Leniwi ludzie którzy tylko szukają miejsca zaczepienia aby pościemniać mogą sie tylko w taki sposób wypowiadać. Sam fakt , że ponad 50 % załogi to ludzie którzy średnio pracują 10 lat w firmie mówi samo za siebie . Dodatki jakie można otrzymac w Tower również są bez wątpienia na plus dla pracowników : roczna premia w wysokości miesiecznej wyplaty, karpiowe, bony na dzien dziecka , doplaty na kolonie dla dzieci, ubezpieczenia na zycie , pakiety zdrowotne i szereg innych wydarzen , których niestety drogi "Możyński" nie znajdziesz tak łatwo w obrebie Tower . Życze Ci zatem w powodzenia w znalezieniu pracy marzeń !
Zostaw swoją opinię o Tower Automotive Polska Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tower Automotive Polska Sp. z o.o.