POLKAS Wolff i Kowalski Sp.J

Kraków

Opinie o POLKAS Wolff i Kowalski Sp.J

anonim 2010-05-28 19:25:18
Dwoje przesympatycznych ludzi tylko niemogłem się dopatrzeć z której strony :)
Dużo orzesz mało możesz :)

FLOW 2010-06-09 23:27:41
Nie szanują ludzi .

Sebrina 2010-08-05 14:00:56
Nic dodać nic ująć. Jest taki program Uwaga .
klient 2014-12-02 15:10:32
Nikomu nie polecam współpracy z tą firmą, nierzetelni, nie dotrzymują terminów, jedno wielkie nieporozumienie!!!
Były 2015-09-16 13:49:00
Na poczatku miło i fajnie, pensja wypłacana regularnie. Gdy jest za dużo pracy i jest problem z "wyrobieniem" się z terminami trzeba pracować grubo więcej niż 8 godzin dziennie. Oczywiście o wypłacie nadgodzin można tylko pomarzyć. Szydło wychodzi z wora w momencie gdy zmieniamy pracę - nie wypłacili mi ekwiwalentu urlopowego - nie mogłem również odebrać tego urlopu. Podpisałem fikcyjny papierek zaświadczajacy że ww urlop wykorzystałem. W firmie ogólna dezorganizacja, brak profesjonalizmu. Nie poleceam
Klient IT 2015-09-24 20:39:12
Wcześniej jakoś nie trafiłem na ten wątek, dlatego też wyrażałem swoje opinie w innym temacie dot. tej firmy. Widzę, że Pan "Były" i tu się udzielił, dlatego podaję link do tamtego wątku, gdzie się do niego odnoszę: http://www.gowork.pl/opinie_firma,1311847
kim 2016-04-19 22:20:39
Maciej; ale to tez jest kwestia organizacji pracy ponieważ, jak jesteś dobrze zorganiaozwany to sobie tak roplanujesz pracę, że nie bedziesz musiał zostawac po godzinach.
Zostaw swoją opinię o POLKAS Wolff i Kowalski Sp.J - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLKAS Wolff i Kowalski Sp.J