hit meble

Opinie o hit meble

Szef 2010-07-26 12:18:51
Potwierdzam bardzo głupie pytania, ten cały kierowniczek to śmieszny jest:D 1600 brutto pensja śmiech na sali, klientów nie ma, biegają jak koty z pęcherzem za każdym kto przekroczy próg,a jak mówisz że w sprawie pracy to uśmieszek tracą. Żałosne, chcą wysokiej sprzedaży za takie nędzne grosze:)
Pracuś 2010-10-28 22:55:55
Mi zaproponowali 2500. Rozmowa była zupełnie ok. Przy pierwszej wypłacie dostałem 350zł dodatkowo, co było zupełnym zaskoczeniem. Co miesiąc dostaję dodatkowo kilka stówek za wysoką sprzedaż. Jak komuś robota nie straszna to ta praca jest ok. Ceny niskie więc i klientów sporo - trzeba się dużo nabiegać. Ogólnie pracę w HICIE oceniam bardzo pozytywnie.
OLUCHY 2 2010-10-29 17:11:11
MEBLE HIT polecam gorąco bardzo dobra jakosc, szybka dostawa , wspaniała obsługa
Wiecej takich sklepow potrzebujemy
Grzegorz 2010-10-29 19:05:29
Bardzo tanie meble polecam!! Zaoszczędziłem dzięki nim, dobre parę złotych! A że "latają z pęcherzem" za każdym klientem to bardzo dobrze!! Lepsze to niż stać niezauważony na środku sklepu i czekać aż ktoś Cie raczy zauważyć. Hit meble polecam!
Marcin 2010-11-02 20:45:25
Zaproponowano mi jasne i czyste warunki pracy. Niestety moja sytuacja zdrowotna nie pozwolila mi jej podjac. A zaluje. Gdy sa zdecydowani kogos zatrudnic - mowia co i jak. Jesli nie spelniasz kryteriow - dlaczego maja marnowac Twoj czas? Z tego co slyszalem - porzadna i szanujaca pracownika firma.
Szef 2010-11-11 22:47:44
Pracuś to chyba jesteś tam kierownikiem że tyle ci dali:)
anonim 2011-01-20 11:46:06
Pracowałem w tej firmie przez 2 lata i naprawdę nie narzekałem miła rodzinna atmosfera w pracy. 1 miesiacu miałem 1600 zł poźniej co miesiac dostawałem 100/200 zł więcej :) a w dodatku kupiłem za niskie pieniazki świetny narożnik :)
anonim 2011-02-02 00:17:16
W hitmeble interesują mnie niskie ceny i to, że w kupowanych meblach mogę liczyć na dobrą jakość. Kupowałem kilka razy do mieszkań na wynajem i póki co jestem zadowolony. Pomimo, że często najemcy nie dbają o wyposażenie w wynajmowanym mieszkaniu to zapewniam, że te meble znoszą szorstkie traktowanie a nawet imprezy studenckie.
nik 2011-03-06 23:52:07
Żałosne zachowanie jednej z dziewczyn w sklepie w warszawie uważajcie na nią( usunięte przez administratora ) Uważa sie nie wiadomo za kogo i stara sie zgarnąć wszystkim klienta sprzed nosa.Uwaga Szefowie Tej Pani Pani ta obgaduje przy personelu szefa ( usunięte przez administratora ) wiele razy słyszałem jaki to on nie jest. Widać jaka firma tak i wierny personel.. Radze unikać pracy w Hicie zrezygnowałem przez ( usunięte przez administratora ).
mati 2011-03-18 11:45:39
Pracowałem w Hicie w Warszawie niecały miesiąc.Praca wydawała sie na początku bardzo przyjemna do czasu gdy jedna z pracownic(( usunięte przez administratora )nadużywała swoich "kompetencji" Atmosfera przez nią była nie do wytrzymania. Wysługiwała się pracownikami jakby chciała się wyżyć,sama nie potrafiła nic zrobić. Gdy przychodzili lub dzwonili klienci z reklamacjami uciekała na zaplecze zostawiając pracowników samym sobie. Ponad to moim zdaniem nie dopuszczalne jest pomawianie szefa,kiedyś szef przyjechał z jakąś ( usunięte przez administratora )ona obgadywała przy ( usunięte przez administratora ) Ogólnie nie polecam pracy...
Kasia 2011-03-23 17:08:31
Pracowałam w hitmeble przez 2 lata - praca jak każda inna, nie monotonna. Szczerze mówiąc można by ją nazwać pracą pół siedzącą ponieważ połowę czasu spędzałam siedząc przy komputerze. Atmosfera miła i przyjemna - wiadomo nie zawsze , ale to praca ,a nie dyskoteka.
anonim 2011-05-20 12:04:50
Zarobki w Hit są bardzo dobre, jeżeli dobrze sprzedajesz, to możesz liczyć na permie i prowizje od sprzedaży. Jeżeli firma zarabia, to ty razem z nią. tak naprawdę od Ciebie zależy jak wysoka będzie twoja wypłata. Ja osobiście uważam, że pod tym względem ta firma jest idealna w porównaniu do innych warszawskich firm specjalizujących się w tym zakresie. Rozumiem, że niektóre komentarze są pisane przez ludzi, którzy chcą dostawać wypłatę zgodnie z komunistycznym hasłem \\\"czy się stoi, czy się leży pensja się należy\\\". Przykro mi, ale to nie te czasy, teraz liczy się skuteczność i efektywność działania w danej pracy.
anonim 2011-06-08 23:22:44
Zarobki ok. Praca jak każda inna...
anonim 2011-06-13 19:41:20
Praca jak każda inna ,niestety pracować trzeba , jest sobie kierownik możemy go lubić lub nie ,ale ze swoich obowiązków musimy się wywiązywać - takie jest moje zdanie na ten temat. Jeżeli chodzi o zarobki - kwota jest ustalana na wejściu , jeżeli Ci się podoba pracujesz , jeżeli nie - nie pracujesz. Ja akurat odszedłem do lepie
Olek 2013-12-05 14:26:04
Ja jestem mega zadowolony z zakupu mebli w sklepie stacjonarnym kupiłem kanapę i jest super dobra cena szybki transport polecam
natalia 2014-08-18 13:15:55
To naprawdę nieliczny sklep meblowy, w którym sprzedający jest zainteresowany kupującym. Świetni sprzedacy, którzy potrafią doradzić! Polecam!
Rafał 2014-08-18 14:54:26
Pracuje u nich w magazynie. Dużo towaru to i pracy dużo. ogólnie jest ok
Bibu 2015-01-15 09:29:41
Mam nadzieję, że pracownicy tej firmy pomogą w rozwiązaniu podobnych kwestii. Zawsze można skorzystać z formularza na stronie firmy http://www.hitmeble.pl/kontakt/ jednak nie ma się pewności, że dadzą odpowiedź na pytania. Zastanawiam się czy ostatnio prowadzona była jakaś rekrutacja do firmy i czy można się w najbliższej przyszłości czegoś spodziewać?
mario 2015-03-19 14:45:16
zazwyczaj w każdej firmie można coś oddać i wymienić- to są normalne prawa konsumenta których na pewno hit meble przestrzega. ale widzę że dużo osób jest zainteresowanych pracą. Byłem na ich stronie i poszukiwania są tylko w Poznaniu- jeśli zagląda tu ktoś z obecnych pracowników fajnie jakby powiedział jak się tam pracuje
Oszukany 2015-07-09 13:40:20
Wszystkich ostrzegam przed zakupem w sklepie HIT MEBLE z siedzibą w Poznaniu. Zostaliśmy przez nich oszukani na kwotę 2200zł. Zamówione dwa NOWE narożniki najwyższej jakości są zlepionym z różnych, używanych płyt paździerzowych badziewiem. Zdjęcia super produktu można zobaczyć pod adresem: http://1drv.ms/1IJbDTq . Historia ze sklepem zaczęła się 3 czerwca 2015r kiedy złożyliśmy zamówienie za pośrednictwem platformy allegro z dodatkową opcją expres i gwarancją dostawy pomiędzy 23 a 26 czerwca. Finalnie po awanturach, i wielu dniach czekania w pustym mieszkaniu na kuriera szczęśliwie dwie palety dotarły 3 lipca. (Dodatkowo zapłaciliśmy podwójnie za przesyłkę 2x169zł mimo że w aukcji koszt dostawy obejmował 5 sztuk przedmiotu ale na to się zgodziliśmy bo to expres i inaczej się nie dało). Po wysłaniu zdjęć do firmy i zgłoszeniu że nastąpiła jakaś pomyłka pan kierownik po konsultacji z działem reklamacyjnym profesjonalnym językiem handlowca poinformował nas że produkt jest jak najbardziej w porządku. Brak o tapicerowanego elementu, pęknięcia na płytach meblowych, każda deska inna, używane nogi odcięte od innego mebla oraz błędy tapicerowania to nie są wady i nie wpływają na walory ich produktu. Mimo zapewnień pracowników że towar w fabryce przeszedł kontrole jakości uważam że meble były zrobione na wsi w stodole. Zgłosiliśmy chęć zwrotu towaru zakupionego po za siedzibą firmy jednak to też musi przejść przez dział reklamacyjny i już kilka dni cisza. Zachęcam do lektury innych opinii na temat tej pseudo firmy oszczędzi to państwu straconego czasu na dochodzenie swoich praw przez rzecznika praw konsumenta lub sąd. Fraza „Michał Górski Hit Meble” dają ciekawe rezultaty (w tym momencie pan Michał Górski zajmuje się sprzedażą internetową w firmie). Na forum Gazeta.pl można znaleźć wątki gdzie ludzie grupują się do pozwów zbiorowych. Ja w dniu jutrzejszym zaczynam od zgłoszenia oszustwa na Policję i próbę odzyskania pieniędzy za pośrednictwem programu ochrony kupujących allegro a na razie zostałem z dwoma zalegającymi gratami w przedpokoju i koniecznością zakupienia nowych łóżek w Ikei.
Oczywiście jeżeli ktoś by próbował wciskać że to komentarz konkurencji zapraszam do kontaktu, udostępnię również kopie konwersacji z panem kierownikiem działu sprzedaży internetowej Michałem Górskim oraz zgłoszenia sprawy na policję.
gość 2015-08-25 16:56:00
Obługa bardzo dobra , jakość też super , z dostawą może trochę trzeba było dłużej poczekać , ale oprócz tego wszystko bez zarzutu . Co najwazniejsze jakość usługi w 100 % najlepsza , ceny też przystępne . Szeroki wybór meblów , także każdy znajdzie coś pod swój gust , bardzo polecam !! smiech.gif
oszukany 2 2015-10-13 21:03:59
Oszukany jeśli możesz prosze o kontkt na wieczorr@interia.pl
Też zostałem przez nich OSZUKANY!!
expedientka 2016-08-16 13:32:27
Stawka 8 zł/h i praca bez umowy to taka codzienność w hit meble - na zawsze!!!

Ciągła rotacja, co kilka tygodni ktoś nowy do pracy ale i tak odchodzi jak widzi co dzieje sie w tym sklepie.

Nastaw się na dużą porcję stresu i wymyśl coś bo codziennie dzwonią i przychodzą klienci dopominając się kiedy będą meble albo z reklamacjami.

Codzienna siłownia przy dostawie mebli, załadunku i montażu w sklepie.

Tak było, jest i będzie bo tutaj liczy się obrót i kasa a nie klient i pracownik.

poldek 2016-08-16 16:38:12
no ale wydaje mi się, że stawka 8 zł na godzinę to jest jednak taka stawka poczatkowa, a potem można jednak liczyć również na awans moim zdaniem, dajcie znac co o tym tak naparwde sądzicie jeszcze.
Zostaw swoją opinię o hit meble - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie hit meble