Gutenberg networks Warszawa Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Gutenberg networks Warszawa Sp. z o.o.

admin 2015-07-16 08:21:02
Witam wszystkich, dawno nikt nie dodawał opinii w sprawie atmosfery i zatrudnienia. Czy ktoś posiada aktualne informacje o firmie Gutenberg networks Warszawa Sp. z o.o.?
mirko 2015-07-21 10:14:04
Witam serdecznie, niestety firma nie jest godnia polecenia. Wyciągają z pracownika ile się da, a później z dnia na dzień zostaje zwolniony. Bardzo często siedzenie do rana, zwalanie winy wyłącznie na zwykłych pracowników nawet jeśli winna jest "góra". Atmosfera korpo. Jeśli cenisz siebię, swoje zdrowie i czas to nie polecam.
mala_mi 2015-07-23 16:24:15
Duża rotacja, a to już mówi samo za siebie. Jeśli ktoś znajdzie coś innego od razu ucieka z Gutenberga.
3456 2015-10-05 22:24:36
@mirko ale raczej nikt bez powodu pracowników nie zwalnia..czymś muszą się,, zasłużyć,, zastanawiam się też na jakim stanowisku pracowałeś, może jako specjalista do spraw gazetek bo widziałem że takich osób szukali..a to że siedzenie od rana to raczej normalne większość ludzi chodzi do pracy na 8 czy 9.
Zostaw swoją opinię o Gutenberg networks Warszawa Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gutenberg networks Warszawa Sp. z o.o.