zbiór pieczarek

Visbek

Opinie o zbiór pieczarek

Ktos 2016-04-04 23:30:36
Pracowałam w bursztadt ale nie polecam tej firmy praca jest w porządku ale dziewczyny do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kazda sie nawzajem obgaduje patrzy na cb jak na wroga a brygadzistki niby spoko jedna tam pracuje taka Monika wredna jak nie wiem co drze mordę na wszystkie dziewczyny ogólnie mówi co innego a w pokoju obgaduje wszystkich pracowników oczernila jedna dziewczynę nie kazała jej nic jak można dawać komuś dobry przykład skoro jest się falszywym
pracownica 2016-04-05 21:05:26
nam brygadzistki podobac nie musza one sa po to zeby cos nam pokazac a w tym przypadku ona nie nadaje sie do niczego i to nie sa nasze slowa tylko wlasnie kolezanek brygadzistek stac nad loro i klaskac szybciej to kazda potrafi
olcia 2016-04-08 00:11:09
Witajcie czy ktos moglby podac nr do tej firmy pracowalam juz przy zbiorach nie zle mi szlo z ludzmi mysle ze z kazdym da sie dogadac ;) prosze o kontakt i napiszcie kobitki czy da sie wyciagnoc jakies dobre pieniazki ;) moj meil ola05xd@wp.pl
olcia 2016-04-08 00:11:56
:) 2016-04-08 15:15:35
Wpisz w Google Marco Deckers KG oferty pracy.
nowa 2016-04-09 10:49:25
hej a moglabys podac namiary na ta holandie
ciotka 2016-04-11 14:51:11
jest tam wagowa Nina zapytaj sie o nią lubi to robić !!!!
pracownica 2016-04-11 17:49:26
ty dobrze sie czujesz ciotka zmien dilera moze co

osoba 2016-04-11 19:48:11
Praca zbiór pieczarek Belgia num. telefonu (usunięte przez administratora)
aga 2016-04-13 10:09:23
Witam,
mam okazje pracowac przy zbiorze pieczrek od polowy maja 2016. Chcialabym prosic o pomoc jak moge dojechac ze Szczecina do Burstadt lub tez Galdern. Moze jakies namiary na busa, a moze ktos tez akurat wtedy jedzie - nie wiem jak tam sie moge dostac.
osoba 2016-04-14 09:32:43
Mamy już 14.04 a kasy nie ma
Chyba coś niedobrego dzieje się w tej firmie. Nie ma żadnej odpowiedzialności Szefie zadziałaj.
Eva 2016-04-15 09:55:12
Chętnie pojechałabym na Bürstadt, mam dosyć Pontu,tego klanu,ruchomych pauz,
które są złośliwie zmieniane przez człowieka.
Do tej pory w Poncie istniało prawo zwyczajowe, w którym było wiadomo o której jest pauza,zasada ta była pomocna w planie naszej pracy i jego czasu,chodzi o rozładunek,czasami wymiana wagi,czy innej złośliwej sytuacji, która jest natury fizjologicznej.. staramy się być panem własnego ciała,oceniamy sytuację
i decydujemy wyjść, czy czekać na pauzę. Wartość logiczna.
Niestety? .......................... złośliwość czy próżność?
Często na tym forum,wymieniane jest nazwisko szefa z notatką, że w Jego firmie żle się dzieje .. powiem tak, żadna z Nas nie chciałby,aby jej nazwisko było tak smarowane, nie zapominajmy,że władzą są nasze polki .. to one narzucają Nam swoje zasady .. Władza to pokusa, siła niszcząca czy zaszczyt?
Ludzie w obecnej chwili są tacy jacy powinni być, osoba przychodząca do pracy do tej firmy, jest anty nastawiona w stosunku do innych, pewnie legenda o ludziach poszła w świat, obecnie są tu wspaniali ludzie, cóż trafią się jakieś odłamy innych, ale to jednostki.
Natomiast zadajmy sobie pytanie ,,jacy my jesteśmy"
pamiętajmy to ,, My" wnosimy do tej firmy grzeczność kulturę i vice versa.
Pont .. moja fascynacja zagubiła się.
Pracują tu ludzie z dwóch wysypów, jedni i drudzy są ważni,są częścią planów tejże firmy,są potrzebni. Dziwny podział się zrobił lepsi i gorsi.
Doceniajmy wszystkich.
Życie ma ostre pazurki i nie lubi być dłużnikiem.
Nicila 2016-04-15 22:54:16
Hej. Jak dla Mnie ta firma to czyste dno...zapierdalac po 12godz a nawet po 16 godz. Czesto sie zdarza ze robisz od 7 rsno do 22.Ich nie interesuje czy jesteś zmeczona. Jest no godz. 20 i myślisz ze już konczysz a tu szefowa albo ten młody szczeniak szef przychodzi i każde Ci znowu wejść na cele bo Zobaczył jedną pieczarke...i musisz znowu ciąć. Najlepsza jest ta z biura Anka...zapomniała że jest też polka...a gnoi Cię jak smiecia...za dużo sobie pozwala! O większości nawet szefowa nie wie co ona za jej plecami robi! Jest fałszywa! Brygadzista nie są złe...najlepszą jest Natalka naprawdę wspaniała kobieta. Ona jedyna ogarnia cały ten syf i jest za ludźmi. Gdyby nie ona dawno ta firma poszła by się jeba..ogólnie nie polecam tej firmy. Traktują ludzi jak śmieci.
Nicila 2016-04-15 22:55:52
kolezanka 2016-04-17 10:49:03
popieram wypowiedz pracuje tez w gelder owszem nie jest lekko ale cos za cos chcesz zarobic musisz wyrabiac kg ale bez naduzywania alkoholu lub olewania pracy nikogo nie wyzucaja.zarobki dobre tylko trzeba je rozbic na 3 mies bo urlop w domu jest bezpatny nestety.a warunki mieszkaniowe roznie ale to nie wczasy
??? 2016-04-18 09:41:56
A co to za firma bo Bürstadt to napewno nie jest. Calkiem inne imiona.
ciekawa123 2016-04-19 15:38:22
a jak jest tam z kasą? ile wychodzi godzina na czysto i ile godzin pracuję się w tygodniu? i jak jest z opłatami np za mieszkanie?
wkurzona 2016-04-20 21:20:49
Co z busami? nie ma busa, nie ma jak się dosatać do pracy czy na zakupy
pracownica 2016-04-21 05:24:51
to chyba najmniej odpowiednie miejsce zeby pytac co z busami idz do biura i pytaj zabrali jak kolejny raz zreszta
pracownica 2016-04-22 16:52:02
paaa paa Renatko i tak Cie za dlugo trzymali
Zniesmaczona 2016-04-22 19:40:24
Dalybyscie sobie spokoj, z tymi waszymi komentarzami. Ta wasza zlosliwosc to jest masakra. Skad w was tyle nienawisci...... cieszy was to ze ktos stracil prace. Żadną z nas nierobi tego co do niej nalezy tak jak powinna tylko kombinujemy. Nie zycz drugiemy co tobie nie mile bo moze przyjsc i czas na ciebie.
isia 2016-04-22 20:45:46
racjaa pozdrawiam wszystkich tu wyrzygujacych zale swoje
słowo 2016-04-23 12:47:15
Dobre miejsce jak każde,aby wyjaśnić sprawy transportu,zakupów nikt nie będzie targał na plecach,warto przeczytać w ogłoszeniu co zapewnia pracodawca.
między innymi dojazd do pracy busami.
Pracownica 2016-04-23 14:47:32
Nie ma busow tak jest w ogloszeniu ze sa byly ale skoro dziewczyny naduzywajo ich on nie sluzy zeby wozic na disco i do solarium dlatego cala reszta mosi cierpiec
5 2016-04-23 16:08:31
Naprawdę cieszysz się z cudzego nieszczęścia,to cóż Ty jesteś warta,doskonale wiesz,że była nielubiana przez brygadzistki,nie rozumiem jak można patrzeć na krzywdę drugiego człowieka i cieszyć się - na Ciebie może też przyjść czas,
dla mnie to w tej firmie rządzi mafia,nie ma uczciwości,brak zasad,
od samego początku wiadomo było,że chcą się Renaty pozbyć,nie sądziłam tylko,że panią brygadzistką to się uda.
Gdzie jest Szon? - zawsze był uczciwy dla każdego,nie krzywdził ludzi,nie wykorzystywał swojej pozycji,nie jednoczył się z głupotą, raczej pomagał.
A te dwie gnidy zniszczą każdego,kto im się nie spodoba,
jutro ja mogę wylecieć,następnego dnia inna.
Ciekawe co z ich sumieniem?
Cieszy ich wygrana. Mogą jednak o wiele więcej stracić.
W odróżnieniu od ludzi koty li [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tylko sobie.
Dlaczego szef nie zbada całej tej sytuacji tylko pozwala,by szerszenie budowały gniazda w tej firmie i czekają ofiar by zaatakować.
Niedobrze, uważam - Renata dobrze wykonywała swoją pracę i dlatego,że była nadgorliwa w swojej pracy została zdyskwalifikowana przez własne koleżanki.
Ciekawe,kto kogo psuje,wymiana usług międzynarodowych.
Urodzić się człowiekiem to nie wszystko,trzeba jeszcze nim być.
Cała ta atmosfera kojarzy mi się z nagonką,czyli obławą na zwierzynę,
2-ch myśliwych a jedna zwierzyna - siła w sile.Pogratulować.
Cóż nawet w tej kwestii istnieje jakiś prawo zasad moralnych.
Człowiek,który niszczy sieje zagrożenie,nie posiada żadnych moralnych.
Tylko pogratulować,polowanko się udało,zwierzyna została ustrzelona.

5 2016-04-24 21:44:50
Administratorze,uważam,że błądzisz w niewiedzy.
Wystąpiła tutaj nazwa części ciała, inaczej się nie dało,nie jest to słowo niecenzuralne, zależy w jakim znaczeniu występuje takie określenie,jeżeli to kierujemy do drugiej osoby to zapewne występuje tu znaczenie wulgaryzmu,jeżeli mowa o części ciała nie da się użyć innego określenia,każda część ciała ma swoją nazwę.nie doszukujmy się negatywnego oddżwięku.
wszystko zależy od kontekstu i celu użycia słowa.
Był tylko cytat,znany wszystkim.
pracownik 2016-04-27 20:18:55
Pamiętaj że kij ma dwa konce,przyjdzie czas i na Ciebie.Dziewczyna przynajmniej potrafi się zachować i zawsze służy pomocą gdzie teraz na emigracji jest to mało spotykane,raczej jedna drugiej z zazdrosci podkłada swinie,a na tej firmie takich nie brakuje w śród nich jesteś własnie TY!!!
. 2016-04-27 21:06:33
Ciesz się póki możesz, bo niedługo i ty podzielisz jej los. Pracujesz? To pracuj, a nie szukasz pretekstów żeby tylko zniszczyć komuś życie lub narobić koło czterech liter. Starała się, pomagała innym, a ty mimo to i tak potrafisz wyżywać się w taki sposób? Nie wstyd Ci? Wiesz co to sumienie dziewczyno? Życzę Ci tego żeby i Ciebie w taki wspaniały sposób pożegnano. Nie pozdrawiam.
5 2016-04-28 14:55:45
Czasami na naszej drodze życia trafiamy na ludzi , którzy są jak czołgi. Zwykły człowiek nie może z nim walczyć, gdyż on zniszczy wszystko co stanie mu na drodze.
Kiedyś ludzie postępowali inaczej.
Tutaj wszelkie machlojki odbywają się za plecami i z aplauzem radości.
Narodziny królewicza i żebraka.
Nie dokładajmy iskierki naszego zadowolenia,
mamy serce,mamy umysł a nie potrafimy z niego korzystać. To, że znajdujemy się w świecie wampirów nie oznaczy,że musimy nauczyć się również pić krew.
Bądżmy ludżmi prawymi,nie cieszmy się z cudzego nieszczęścia, każda chce pracować i ma jakieś plany w związku z pracą,każda z nas jest bohaterką dnia codziennego -
w życiu ważna jest uczciwość,dlatego daje mi do myślenia ta istniejąca pro-forma, tyle rzeczy dziwnych się tutaj dzieje.
Definicja ...
Mieszkam w bloku,posiadam podwórko na którym przemieszczają się samochody i ludzie,czy było by możliwe,abym jako powiedzmy gospodarz,współwłaściciel nie wiedziała co się dzieje na moim terenie,pewnie jest to niemożliwe.
Odpowiedzialność za całokształt otoczenia.
Jest bardzo proste rozwiązanie,aby położyć kres nieuczciwości,bólu
i kumoterstwu, leży ono gestii gospodarza,myślę,że On również zna to rozwiązanie.
Ale ........................
Żałuję,że zrobiono krzywdę człowiekowi i boli mnie ten fakt.
Sumienie trzeba jednak szkolić drogie panie.
Radość ma wiele twarzy,
A gdyby tak z człowieka zrobić człowieka,może byłaby szansa ziemię uczynić domem.
Ewa 2016-05-05 07:30:02
Dramatycznie splątane ludzkie losy.
Ciężko jest wrócić i zmierzyć się z tym przed czym się uciekało.
Dlaczego krzywdzimy siebie .. próżność,głupota, pycha.!!??
gggg40 2016-05-21 10:45:52
dziewczyny wy sie klocicie a ja mam do was pytanie ogolnie bylem za granica na zbiorach truskawki,ziemniaki itp na pieczarkach sie nie znam wiem ze szybko rosna mam oferte do francji ,jak placa u was ile godzin itp warunki,bylbym wdzieczny komus za odpowiedz
/// 2016-05-21 21:32:49
jakie są warunki zatrudniaąc sie u pana Dawida przy pieczarkach w Niemczech
Ania 2016-06-01 00:32:54
Hej czy jest tu ktoś kto pracował w tornow w firmie pilzland od pana dawida? Potrzebuję wszelkich informacji odnośnie warunków, zarobków i organizacji. Jesli ktos byłby tak życzliwy proszę o kontakt ania.m_94@o2.pl
xxxxxxxx 2016-06-09 19:10:31
wie może ktoś coś o firmie MONAGHAN PILZKULTUREN GMBH
Polecam zbior Pieczarki w holandii nr +31613239849 2016-06-11 10:48:49
Fajna i dobrze platna Praca spoko ludziep
Sebol 2016-06-25 18:30:18
Może i lory elektryczne są dobre,ale nie wtedy,kiedy trzeba się z nimi szarpać.Horror. Żeńska wersja mężczyzny.
Może,ma ktoś namiary na przyzwoitą,małą pieczarkarnię,gdzie nie ma elektryki.
Polecam zbiór pieczarek we Francji, tel + 600 816 2016-08-03 12:41:39
pod nim obsługa polskojęzyczna, dobre warunki płacowe i ludzkie podejście do pracowników.
Zbiór pieczarek, tel + 600 816 425 2016-08-03 12:46:49
pod tym numerem polskojęzyczna obsługa, stawki 7,4 Euro netto plus bonusy, ludzkie podejście do pracowników, praca we Francji.
Ewa 2016-09-07 17:24:03
Jaki jest kierunkowy do Francji, ciężko jest się dodzwonić.
Kaska 2016-09-09 15:52:15
To sciema
karola 2016-09-09 19:18:42
hje co jest ściemą ten nr podany do Francji
?
Eva 2016-10-03 21:47:33
Wsparcie psychologiczne prosto z serca dla serca - dotrwałam do końca, dzięki Wam drogi panie gdyby nie Wasze wsparcie i mądre słowa , w moim przypadku skończyło by się inaczej.
Mogę tylko wyrazić opinię, że są tu ludzie na których możemy liczyć.
Niestety -- są i tacy,którzy mają wyjątkowe cechy charakteru, to ludzie złośliwi i mało ważni.
Życie toczy się dalej, jesteśmy kowalami własnego życia i to My podejmujemy decyzję.
rma 2016-10-13 10:36:36
witaj eva pamietasz moze dziesiec lat temu byly na pieczarkach w visbek 2 siostry renata i donata chyba z okolic jarocina wielkopolskie nie wiesz co sie z nimi dzieje bardzo to istotne dla mnie popytaj kolezanek dodam ze roznica wieku miedzy nimi to ok 10 lat ta mlodsza donata byla lojferem (niewiem jak to sie pisze)na nowej firmie dajcie ktos znac jesli je znacie
rma 2016-10-14 12:03:45
dodam ze mieszkaly w holte jezdzily tam chyba 3 lata pod rzad bo przedtem pracowaly w tietzow tak wogole to pozdrawiam mala jolke z milicza ulke z olesnicy taka wredna aske co jezdzila z lucynka ,ewki donatke pania lonie i innych pozdrawiam i prosze o jakies wiadomosci o tych siostrach doni ireni
rma 2016-10-19 11:20:19
szkoda ze nikt nic nie wie albo nie chce napisac trudno ale bede tu zagladac od czasu do czasu pa
Ewa 2016-10-23 09:11:46
Napijmy się za pokój na świecie.
Przemoc nie jest odpowiedzią .
Twórcy robią filmy, piszą Książki, pokazując Nam wygląd szacunku do godności.
Minęły już czasy kar, teraz budujemy pokojowe społeczeństwo. W tutejszej hierarchii jesteśmy grupą społeczną, małym państewkiem, w której uczymy się .... mądrości i akceptacji.
Aktywizacja wiedzy.
Błędy wszyscy popełniamy ---- nie zawsze są one jednak wynikiem naszej winy.
Era kar dawno minęła.
można było zastosować inny środek kary,w stosunku do jednej z pań,która została wyrzucona z bunkra a jej odpowiedzią była natychmiastowa decyzja zjazdu do Polski.
Podoba mi się jej decyzja.
Jest tyle rzeczy do zrobienia na firmie,można było inaczej potraktować tą całą sytuację ..
Rozum ludzki jest tajemnicą.
System pokazuje Nam mękę życia.
Zabija w nas zdolność do radości, mówi o braku poszanowania, by lansować to co jest nijakie. Efekciarstwo i płytkość. Przemoc nie jest Odpowiedzią.
Kiedyś byłam zafascynowana tą firmą,dzisiaj moja fascynacja umarła.
Aleksandra 2016-11-07 13:47:50
Witam,mam okazję pojechać na pieczarki do holandi w styczniu 2016 jedzie ktoś ? Nie znam języka i boję się trochę ,ktoś powie mi coś więcej o tym ?
Basienka1980 2016-11-07 17:16:40
Możesz dac jakieś namiary gdzie jedziesz dokladnie? Myslalam nad wyjazdem do Holandii ale chcialabym na jakis w miarę ludzki termin,mam dzieci i nie chcialabym na dlugo wyjeżdżać. Będę wdzieczna za info,moj email bsmacka@wp.pl
♥♥♥♥♥♥ 2016-11-14 06:07:12
Nie ma co się bać,trzeba tylko pamiętać po co jedziemy,praca+ kasa i to jest ważne.
Wiele osób wyjeżdża nie znając języka,ważne jest też jaka to praca i czy język będzie Tobie potrzebny,
podstaw języka nauczysz się na miejscu. Odwagę mamy w genach, więc zdobywajmy świat,
pracą naszych rąk, uczmy się podziwiać piękno innych krajów, podziwiajmy ich kulturę. Odwagi.
Słoneczko 2016-11-17 23:53:07
Witam. Osobiście nie polecam firmy flexible z Boekel w Holandii to oszuści. Jak się dzwoni obiecują bardzo dużo ale jak się przyjedzie to trudno jest sie doprosić o jakie kolwiek informacje trudno jest sie dodzwonic do biura a jak juz się to zrobi to Pani Joanna nic nie wie i tylko maci w glowie ja nic nie wiem ja tego nie mówiłam i takie tam. Jak ktos ma mniej niż 23 lata to lepiej żeby się wgl tam nie wybieral obiecują 1000 € na czysto do reki a przy wyplacie juz nie jest wesoło okazuje sie ze jest wiekowka chociaz ze nie bylo nic o niej mowione 300 € za domek w ktorym jest 15 osób i warunki tez nie ciekawe 93 € za ubezpieczenie jak ktos nie ma sofi numeru to biorą za przejazd i 15 minut pracy 50 € od osoby oczywiście jeszcze trzeba się o niego prosić ja z chlopakiem czekałam caly miesiąc na umowę tak samo rowery którymi jeździ sie do pracy w złym stanie no i trzeba sobie samemu naprawiać a co do wypłaty to dostanie sie 500 € do reki oczywiście jak ma sie dużo godzin za godzinę pracy nam wychodzilo niecale 4 € NIE POLECAM TEJ FIRMY I PRACY U NICH PRZY PIECZARKACH
Zostaw swoją opinię o zbiór pieczarek - Visbek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie zbiór pieczarek