Cafe Castellari

Szczecin

Opinie o Cafe Castellari

kkkk 2010-08-17 20:15:08
Pracowałem w castelarii przez jakiś czas wiec wiem jak to wyglada od podszewki.Napiwki ida do kasy i naprawde ciezko byloby cos podebrac.( usunięte przez administratora ) Przerwa? hm...tylko dla wybranych czesto siadanie 3 razy do jednej kanapki. Codzienne darmowe sprzatanie po dniu-okolo 30minut, za ktore nikt nie placi. Owszem gdy jest ruch sa premie idace podobno z napiwkow tyle, ze suma napiwkow jest znacznie wieksza. Nikomu ze znajomych nie polecilbym tam pracy.
k 2011-03-18 22:13:53
Nie polecam nikomu tej pracy ponieważ nie podpisza z wami umowy zlecenie mowia ze oczywiscie jest ale to sciema, napiwki zabiera ( usunięte przez administratora )jako kelner klenerka robisz tam wszystko jestes sprzataczka na caly eteat.....co tygodniowe sprzatanie czyli wszystko myjemy po raz setny...jesli jestes nowy wszyscy cie ustawia( usunięte przez administratora )ma ciagle pretensje ze cos nie tak robisz...aaa i masz czekac na telefon czy przyjdziesz do pracy.( usunięte przez administratora )
ja 2011-05-27 13:12:40
Witam, nie polecam tej pracy. Dziewczyny wpisują w grafik 7 dni w tygodniu po 12h szefowa porąbana. wywala za byle co. nie miła. ( usunięte przez administratora )nie mozna brać napiwków. i tak każda podbiera. jedyne co dobre to darmowe lody ktore sa pyszne
Dziewczyna 2014-05-17 15:52:54
Pracowałam przez jakiś czas w castelarii jako baristka. Odradzam tę pracę kompletnie. Przerwy to jakieś dno, darmowe sprzątanie (w niedziele do 23 jak nie dłużej). Atmosfera nieciekawa.[usunięte przez administratora] na pracowniku. Nie wspominając o podpisaniu umowy, którą gubią. Niestety kopii również nie dają pracownikowi.
jaa 2014-06-02 15:11:00
Ojej ...a w ktorym miejscu pracowałas? TERAZ WIDZUALAM DUZO ICH OGLOSZEN...JUZ W TYLU MIEJSCACH SIE NACIEŁAM A CHCIALAM WLASNIE SPRAWDZIC
Niezadowolona 2014-10-21 20:38:18
Największemu wrogowi tej pracy nie polecę. Koszmar, 13h stania na nogach, a przerwy ? pomarzyć można.. jesz, pijesz w biegu. Zarobki jak na taką pracę marne. Mycie kibla po każdym kliencie, zasuwanie ze ścierką non stop, bo przecież w każdej chwili może wpaść szefowa, która za stanie w miejscu ucina dniówki, gdyż takie właśnie ma kaprysy. Zatarły jej się najwyraźniej pewne wartości. Szef powinien wzbudzać szacunek, ta natomiast wzbudza jedynie odrazę, a u niektórych strach. Plusy ? Bolący kręgosłup,bolące nogi, dłonie zniszczone od domestosa, napiwki których żaden pracownik nie może wziąć dla siebie, pełnienie funkcji sprzataczki, kelnera i baristy jednocześnie, ogromna rotacja pracowników,jedyne co potrafią zrobić pracodawcy to Cię opierniczyć,na dobre słowo nie ma co liczyć. Czego chcieć więcej.. praca marzeń.. Wszystko było by w porządku gdyby nie traktowali swoich pracowników jak podludzi. Jedyne na co nie można było narzekać to relacje między pracownikami. Na zakończenie - nie dziwcie się, że pracujący tam ludzie są nie uśmiechnięci, czy niesympatyczni, pracując w takich warunkach ciężko o życzliwość.
live 2015-10-05 15:24:49
najgorsza praca w moim życiu-nikomu nie życzę-praca po 12 h, czekaj na tel az łaskawie cie poprosza do pracy, gorzej niż niewolnik.Umowy nie ma-nie wiem szef chyba daje w łapa bo na pewno Us w Szczecinie wie o co chodzi w tym bajzlu..nawet księgowa maja po znajomsci wiadomo dlaczego. Kazda niedz zaketa bo jakies durne sprzatanie, napiwków brak a kasa marna.Chyba w kelnerstwie o to chodzi-chyba nie mtrzeba tłumaczyc za to dostaje i daje sie napiwki w knajpach.. Szefostwo-słoma butów wystaje (no może z wyjątkiem samego szefa), myślą ze sa nietyklani, praca tylko dla studnetów ktorzy nie mają naprawdę wyjscia i kasy. Jak mogłem tam tyle wytrzymac...
live 2016-02-18 14:57:58
zadnej umowy tam nie było...
nie podoba mi się 2016-04-22 15:13:12
Dzień dobry, nie podoba mi się to co tam się dzieje. Bardzo bogaci szefowie zabierają wszystkie napiwki. Uważają że wszystko jest ich własnością włącznie z pracownikami. Jest to bardzo toksyczne miejsce do pracy. Mobing to przy tym pikuś. Pozbawianie godności i nieogarnięta żądza pieniądza. Masz pracować, pracować i pracować dla dobra Castellari, a wszystkie napiwki wręczane za miła obsługę całego zespołu z ohydnym uśmiechem zgarnia szefostwo. Kelnerka jest tylko niewolnikiem którego trzeba wycisnąć jak cytrynę. Cafe Castellari to lokal gdzie ludzie są szykanowani, pozbawiani godności, pracują bez umowy i nikomu nie polecam.
Tomala Szczecin 2016-08-23 07:41:14
Witam ,Niedziela ,21.08.2016 godz.popołudniowe , aura nie zachęca na wyjście ale namawiam rodzinę na wyjście na lody ,choć i tak bardzo rzadko chodzimy , udaje się namówić .Pierwsza myśl ,Castellari ,Szczecińskie fontanny , ok.Na miejscu trochę ludzi ,ale syn wypatrzył stolik na dwie osoby , hymmmmm ,ok ,dostawi się krzesło i miłe spędzimy czas ,którego dzisiaj tak brakuje.Podchodzę do obsługi pełen uśmiechu i nadzieji i proszę bardzo Panią ,czy mogę Proszę Pani dostać jedno krzesłko ,tam widzę ze na zewnątrz stoją i przy barze na których leżą jakieś tace czy kwity , no i właśnie .W tym momencie słyszę od personelu ,nie .Słucham ,co,jak ,chyba się przeslyszalem ,nie i juz .Drugie moje pytanie do tej Pani ,a dlaczego .No i tu usłyszałem ,no bo nie .Inteligencja mnie powaliła , żona na mnie, ja na żonę .Nie przeklinając ,nie robiąc awantury ,wyszliśmy ,.Miałem ochotę z rodzina na lody ,dobra kawę , czar prysl ,.Nie polecę tej kawiarni nikomu i będę przestrzegał przed personelem ,pozdrawiam właścicieli i oby takich pracowników mieli zawsze , miłych i kompetentnych.Tomala Szczecin .
postać anonim 2016-10-14 19:36:40
Witam, pracowałam tam bardzo krótko. Jednym słowem-porażka.
Nowy pracownik tylko do sprzątania. stawka-7 zł na godzinę. Co do napiwków to są dzielone miedzy pracowników codziennie z uwzględnieniem ilości przepracowanych godzin danego dnia. Wypłata dzienna + tipy, średnio 5-12 złotych. Co do szefostwa, to to co pisali parę lat temu, wciąż obowiązuje :) Szefowa jest postrachem pracowników, na czele z menadżerem, widziałam jak pracownikom "stawały " łzy w oczach na widok szefowej. A co do owej pani, to nie szanuje pracowników, uważa się za nie wiadomo kogo, do wszystkiego się czepia, nie pozwala na korzystanie z telefonów nawet w czasie przerwy :D Ludzie ? Myślę ze zależy od miejsca, ja akurat trafiłam na fajny zespół, oprócz jednej "czarnej owcy", przez którą miedzy innymi się zwolniłam (m.in. bo przede wszystkim stawka nie równała się stresowi przychodzenia do pracy). Nigdy nikomu nie polecam pracy tam, a szczerze mówiąc, to także jedzenia tam czegokolwiek poza lodami :D Ciasta są 2-3 dzienne, nie wiem czy kiedykolwiek ktoś dostał ciasto "dzisiejsze", bo trzeba sprzedać najpierw te, które zostały z wczoraj, codziennie tylko "podrasowują" ciasta, żeby wyglądały na świeże... Owoce, też niekoniecznie są codziennie wymieniane. Ja nigdy nic poza kawą tam nie zamówię, a opinię zostawiam Wam :)
mucha 2016-10-14 20:56:24
Na pewno oprócz dobrej podstawy dorzucają jeszcze jakieś premie @mela, ale socjale są na porządku dziennym?
Zostaw swoją opinię o Cafe Castellari - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cafe Castellari