Hotel Royal s.c.

Poznań

Opinie o Hotel Royal s.c.

admin 2015-07-16 07:39:21
Pracowałeś już w firmie Hotel Royal s.c.? W takim razie opowiedz innym o swojej przygodzie na naszym forum. Zachęcamy do komentowania.
hotelowymaniak 2016-01-08 22:20:11
Pewnie tak. Odkad zmienil sie personel zarzadzajacy jest ciagla rotacja pracownikow
anonim 2016-03-24 10:10:37
Nie dosc ze rotacja pracownikow to wlasciciel buc wiecznie z papierosem w buzi, pomimo ze hotel dla niepalacych, siedzący w hotelu 24h i demotywujacy pracowniow. nie ma co liczyc na kase zgodna z wykonywana praca - jedyne co cie spotka to nadmiar obowiazkow i wieczne cisnienie ze wszystko jest zle zrobione. siedzenie po godzinach jest norma bo brakuje osob do pracy. nie polecam. odkad nie ma dyrektora obiektu jest coraz gorzej. nie wroze dobrze temu miejscu.
diakao 2016-04-23 13:18:38
nie zauwazyłem, zeby była u nich jakaś bardzo duża rotacja pracowników, daice rade to jakos wytłumaczyć? Na pewno można u nich zarobić troche kase
Zostaw swoją opinię o Hotel Royal s.c. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Royal s.c.