logo SEMPRE Maszyny i Urządzenia

SEMPRE Maszyny i Urządzenia

Toruń

Opinie o SEMPRE Maszyny i Urządzenia

Kancelaria Maximus 2015-03-30 14:03:59
Kancelaria Maximus wystawia na sprzedaż prawomocnie zasądzona wierzytelność wobec Marcina Martenki (członek zarządu SEMPRE MASZYNY I URZĄDZENIA SPÓŁKA Z O.O.). Kontakt: kancelaria.maximus@gmail.com
worker 2016-10-13 13:27:02
Niepolecam pracy ani współpracy z tą firmą. Mają pożal się Boże serwis (pracowników z łapanki), a pracowników przyjmują jak mają większą ilość pracy. Prezes żali się jakie to są koszta utrzymania pracownika w Polsce i proponuje stawkę mniejszą na umowie a reszta pod stołem. Przy rozliczeniu raptem jest nie przygotowany i odwleka wypłatę koperty a ty się zastanawiasz jak przeżyć do ostatniego. Reasumując kiła i mogiła. Polecam nagrywanie każdej rozmowy z w/w panem, jak już się ktoś podejmie pracy w tej firmie.
PackardGT 2016-10-18 19:43:10
kolego właśnie zastanawiam się nad złozeniem papierów do nich bo widziałem ze szukaja pracowanika , mówisz tak bo tam pracujesz czy jak ? powiesz coś wiecej na ten temat ?
worker 2016-10-18 20:10:44
Pracowałem i wiem z własnego doświadczenia. Lepiej poszukaj firmy "nierodzinnej" z przejrzystymi zasadami na rozwój zawodowy, bo szkolenia jakie zapewniają to są tylko z nazwy.
Zostaw swoją opinię o SEMPRE Maszyny i Urządzenia - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SEMPRE Maszyny i Urządzenia