EM-MED Sp. z o.o. Sp. K.

Opinie o EM-MED Sp. z o.o. Sp. K.

Roja

Polecam! Firma z niewielkim zespołem, z przyjazną atmosferą wśród pracowników i wyrozumiałym szefostwem. Zupełnie inne podejście do pracownika, niż w dużych korporacjach, a mam porównanie, ponieważ przez parę lat pracowałam w takiej firmie. Przeniosłam się właśnie tutaj i nie żałuje. Pracy jest dużo, ale dzięki temu można się bardzo sporo nauczyć. Naprawdę szefostwo docenia prace i starania pracowników, jeżeli jest coś nie tak od razu jest to wyjaśnienie, bez zbędnych kwasów. Sposób przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych jest taki sam, jak w innych firmach. Jeżeli chodzi o znajomość języka, jeżeli ktoś podaje w CV język i stopień w jakim go zna, to raczej naturalne, ze pracodawca chce to zweryfikować :) Firma jest godna polecenia i sama planuje zostać tam jak najdłużej :)

Gosia

Przykro się czyta niektóre wpisy. Pracuję w firmie EM-MED od kilku miesięcy i jestem zadowolona. Praca i ludzie na odpowiednim poziomie. Szanujemy się i nawzajem sobie pomagamy. Atmosfera w pracy jest fajna. Cieszę się, że to właśnie tutaj mogę pracować. Miałam szczęście, że znalazłam pracę w firmie EM-MED. Nie sugerujcie się opiniami osób, które zostały zwolnione, bo niestety piszą swoje opinie z zawiści.

drakomel

Podobnie jak Darekawf współpracuję z tą firmą (od dobrych kilku lat) i jak najbardziej podtrzymuje jego opinię. Wpisy dotyczące transportu/kierowców są chybione, ponieważ firma ma zupełnie inny charakter działalności. Nigdy nie było problemów z terminową zapłatą za pracę, warunków umowy jak najbardziej dotrzymują i nigdy nie stwierdziłem (ani nie podejrzewałem) żebym został okłamany lub w jakiś sposób przez nich oszukany. Radzę sprawdzać dokładnie czy wystawiamy opinię właściwej firmie, a co do zarzutów z początku tematu to nie ma co się sugerować i jeżeli będzie okazja to polecam sprawdzić osobiście jak wygląda sytuacja.

Darekawf

Współpracuje z firmą EM-MED od prawie roku, i nie mogę się zgodzić z większością opinii jakie się tutaj pojawiły. Pieniądze za wykonaną pracę są zawsze na czas. Firma nie zajmuje się transportem i nigdy nie szukała kierowców. Jest to firma zajmująca się produkcją i dystrybucją wysokiej klasy sprzętu medycznego. Ja mam same pozytywne doświadczenia dotyczące współpracy z tą firmą. Jeśli ktoś chce i pokaże, że mu zależy to dostaje duży kredyt zaufania od właścicieli, dzięki któremu może się rozwinąć w branży sprzętu medycznego. Liczę że moja współpraca z firmą EM-MED w zakresie sprzętu medycznego będzie trwała przez wiele lat.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie EM-MED Sp. z o.o. Sp. K.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Aleksandra Nowy wpis

Ten angielski jest jakoś sprawdzany podczas rekrutacji? Czy wierzą na słowo że ktoś go umie? Pytam bo widziałam ogłoszenie w necie na stanowisko Office Coordinator. Tam też trzeba umieć angielski?

luca Nowy wpis

No doświadczyłem tego samego a miało być tak pięknie

Krzysztof Baczyński

PRZEPROSINY Ja, niżej podpisany Krzysztof Baczyński, przepraszam pana Adriana O’Halloran, EM-MED Sp. z o.o. w Krakowie i EM-MED Sp. z o.o. Sp.k. w Krakowie za to, że trzykrotnie na portalu GoWork.pl zamieściłem fałszywe informacje na Ich temat i znieważyłem pana Adriana O’Halloran przez co naruszyłem Ich dobra osobiste w postaci czci, dobrego imienia i renomy. Niniejsze przeprosiny zamieszczam w wyniku ugody sądowej zawartej w sprawie przed Sądem Rejonowym dla Krakowa – Krowodrzy (sygn. akt II K 642/21/K). Krzysztof Baczyński

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie EM-MED Sp. z o.o. Sp. K.?

Miki

9.00-17.00

Pracownik Biurowy

Niestety firma zachowała się w sposób nieprofesjonalny. Mimo zapewnień o tym że skontaktuje się z kandydatem na pracownika, nie przedstawiła wyniku rekrutacji. Wystarczy SMS z informacją negatywne lub pozytywną...

Angielski+ Excel

Aktualność
W tym roku marka EM-MED obchodzi swoje 30 urodziny. Jesteśmy już 30 lat na rynku Polskim i stale wzmacniamy naszą pozycje na rynkach międzynarodowych!
Roja

Gosia

Flossy853

Witam. Nie polecam . Rekrutacja i w trakcie rozmowy po angielsku kobieta zadajaca pytania typu kiedy nastepne dziecko i kto bedzie z tym jak Pani zacznie prace. A niby prawniczka. Rozmowa z nia ale ostatecznie jeszcze trzeba z synem. Bardzo niekompetentnie.

@Flossy853

Hej, Czy możesz powiedzieć jaki stopień języka angielskiego jest wymagany? Jakie były pytania ? Ponieważ w opisie stanowiska jest wymagany angielski w stopniu dobrym.

@.

No właśnie nic nie pisało. Idąc na rozmowę nie wiedziałam że będę rozmawiać w języku angielskim. Rozmowa o wszystkim. Pytania o całą przeszłość zawodową.

@Flossy853

Opinia bardzo prawdziwa :)

ala
@Flossy853

Najdziwniejsza rekrutacja na jakiej byłam.Od początku do końca.Dziwna firma.

Czy można liczyć w EM-MED Sp z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Aspo

Nie.

Flossy853

DoklaTez takie odnioslam wrazenie. Umowa przez agencje. Takze trzeba sie zastanowic.

Robert

Chciałbym złożyć aplikacje, zastanawiam się czy lepiej pójść do placówki czy może wysłać mailowo?

Jak wygląda podstawa w EM-MED Sp z o.o.?

Qwwrry

2500 zł netto

Buco

Chłopaki! Czy ktoś z nimi jeździ? I może napisać mi czy się w ogóle opłaca? Chodzi mi o godziny, zarobki i dieta. Będę wdzięczny za informację z prawdziwej ręki

drakomel

Darekawf

rekrutacja

Dziś trafiłam na ich ogłoszenie.Wysłałam swoją aplikację zanim przeczytałam opinie, ale nawet jeśli zechcą mnie zaprosić na rozmowę to chyba się nie zdecyduję po tym co przeczytałam....

kandydatka

Mimo tego co tu przeczytałam postanowiłam wybrać się na rozmowę kwalifikacyjną. Zawsze jesli jest okazja staram sama zweryfikować stan faktyczny w danej firmie nie sugerując sie opiniami innych. Wystarczyło 15 minut aby podpisać się pod powyzszymi komentarzami. Nie wiem skąd biorą się takie osoby jak pani która mnie rekrutowała. Ogólnie nie wygląda to dobrze. Szukają kogoś kto będzie robił wszystko za 1300 zł. Jakieś okresy próbne potem umowa o dzieło a następnie - jak dobrze pójdzie umowa zlecenie. Możliwość zostawania po godzinach bo podobno czasem tak trzeba...Odradzam. Dziwna firma.

ona

czy mogłabyś powiedzieć coś więcej ? Zostałam zaproszona na rozmowę do tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o EM-MED Sp. z o.o. Sp. K. - Modlnica

• Jak się pracuje w EM-MED Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy EM-MED Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EM-MED Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w EM-MED Sp. z o.o. Sp. K. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EM-MED Sp. z o.o. Sp. K.