Task Force Consulting Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Task Force Consulting Sp. z o.o.

malkoltent 2014-09-01 22:00:31
Brak jakiejkolwiek umowy. Pracodawca kłamie, że taki stan jest normalny i mimo t opłaca podatki pfff. Podwykonawcom płacą z duzym opóźnieniem. Wciskanie kitu klientowi jest na porządku dziennym. Atmosfera jest budiwana sztucznie, brakuje komunikacji a soby zarządzające mają podstawowe braki w wiedzy z zarządzania i kierowania. Mimo, że Pani prezes est coachem biznesowym nie potrafi dogadać się z managerami, którzy pracuja da niej od 6 i od 15 lat. A i nie wierzcie, że dostanecie jakiekolwiek referencje mimo, że wiekokrotnie będą obiecywae z resztą nie wierzcie w nic d momenu aż dostaniecie to na pśmie.
Zu Za 2016-02-24 23:02:16
Inna opinia, którą tu przeczytałam tak mnie zdziwiła, że mimo późnej pory postanowiłam się zebrać i też coś napisać. Z TFC współpracowałam na przestrzeni lat w różnej formie - zaczynając jako copywriterka, potem przez rok prowadząc różne projekty. Pani prezes, czyli Tatiana Mindewicz-Puacz to osoba o bardzo silnym charakterze i może i prawdą jest, że zdarzały się gorące momenty, ale powiedzmy sobie szczerze - w tej branży jak nie ma się odporności na stres i umiejętności zadaniowego myślenia, to daleko się nie zajedzie. Ja na pewno przez łącznie dwa lata współpracy mnóstwo się nauczyłam i uważam, że gdyby nie trudne momenty w TFC to nie poradziłabym sobie w kolejnych miejscach do których trafiłam. TFC to dla mnie przede wszystkim profesjonalizm i niesamowita wiedza, którą można zdobyć, dlatego mam wrażenie, że komentująca wcześniej osoba po prostu sobie nie radziła (i jak wynika z końcówki wypowiedzi po prostu na koniec nie dostała referencji). Więc w ramach buntu piszę własną opinię:) Myślę, że nie trzeba dużo gadać, żeby to zweryfikować, wystarczy sprawdzić klientów z którymi TFC współpracuje i chociażby liczne CSR'owe projekty, które realizuje z własnego pomysłu.
Zostaw swoją opinię o Task Force Consulting Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Task Force Consulting Sp. z o.o.