Opinie o GZT Telkom- Telmor w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy GZT Telkom- Telmor. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie GZT Telkom- Telmor o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GZT Telkom- Telmor w Gdańsk

Stefan

Witam, Na stronie Urzędu Pracy pojawiła się oferta pracy na stanowisko Elektronika z pensją 3300 brutto. Czy Telkom Telmor dotrzymuje słowa jeśli chodzi o wysokość wypłacanego wynagrodzenia? Pozdrawiam

@Stefan

Wierzysz w Świętego Mikołaja?

@p2

To kasa razem z premia i nadgodzinami jeśli będziesz robic

@Stefan

Tylko czy premię można dostać, czy tylko ją obiecują, a nie dają? Pozdrawiam

jak będziesz robił po 240 h

@Stefan

Premia może być może nie być minimalną krajową tyle możesz dostać jak wydajność będziesz mieć dużą a może i nie być premi zależy od Twej pracy

@Stefan

A czy teraz przestrzegają płacy minimalnej? Czytałem na tym forum, że w przeszłości były z tym problemy. Pozdrawiam

@Stefan

Nic nie wiadomo o podwyżce pewnie wyrównanie w nagrodzie

@Stefan

Zarobki niskie niestety w ogłoszeniu oklamuja

Freya

"Warunki zakładu były opłakane, na prawdę dziwię się, że są tam jeszcze ludzie, którzy chcą pracować" Jak tak moszna? Pracuje tutaj wiele lat i moge powiedziec ze tak dobrze jak teraz to nigdy nie bylo!!!!!! Po dlugich naradach i rozmowach z pracownikami prezio B doszedl do wniozku ze bardziej oplacalne jest przeniesc firme zamiast wszystko sprzedac i wybudowac gdzies od 0 albo wynajac gotowy obiekt. Byla to dobra i przemyslana decyzja. Po sprawnej i bardzo dobrze zorganizowanej przeprowadzce mamy piekny nowy budynek z calym zapleczem technicznym, klimatyzacje mamy, rolety w oknach sa, zaplecza socjalne, stolowka pracownicza z prawdziwego zdarzenia gdzie mozna milo i przyjemnie spedzic przerwe. Warunki pracy zmiely sie o 360 stopni. Do firmy przychodza nowi mlodzi pracownicy, chetni do pracy i nauki gdzie nie spojrzec tam sami mlodzi energiczni ludzie sila i przyslosc naszej firmy. Na magazynie doslownie czuc w powietrzu zapach swiezosci i wszedzie widac usmiechnietych pracownikow magazynu chetnych do pomocy. Bylam, widzialam, wiem co mowi! Mamy tez kompetentna kadre zarzadzajaca pani B i prezio B z bogatym doswiadczeniem zawodowym. Idzie ku lepszemu ! Jo polecam i wy tez polecajcie misiaczki wszystkim znajomym :-)

@Freya

Prezii B nieuczciwy i pokrętny obiecuje złote góry i gruszki na wierzbie, a kadry pani B to tak toksyczna osoba bezdzietna nie rozumiejąc i nie chcą rozumieć pracowników ani pracowniczek z dziecmi, pokrętne zasady pracy, wręcz montowanie niewygodnych pracowników czyli takich którzy chcą aby respektowano ich prawa. Z całego serca nie polecam

Montsna

Nie polecam firmy, nieuczciwi dyrektorzy, nieuczciwi pracownicy, pensje bardzo niskie, a podzespoły sprowadzane z chin , sprzęt słabej jakości. Zdarza się (usunięte przez administratora) że stron y kierownictwa szczególnie kadry.dziwnevuklady panujące w całej firnue

Jak obecnie wyglądają warunki pracy w GZT Telkom- Telmor? Czytałam poniżej w komentarzach, że były zastrzeżenia co do wysokości wynagrodzenia w firmie. Jak wiadomo od nowego roku wzrosła pensja minimalna więc zastanawiam się jak ta kwestia wygląda aktualnie.

fikus

Nie polecam. Na niby darmowy montaż NetBox-a czekałem od 29 grudnia do 16 stycznia!

Jakub

Nie polecam. Mieli mi montować antenę z play. Umowę podpisałem 4 grudni, 7 grudnia w poniedziałek zadzwoniłem żeby umówić Montaz. Pani powiedziała, ze monter odezwie się do 2ch dni. Po 3 dniach zadzwoniłem raz jeszcze i powiedziała, ze jakaś firmę zamknęli przez COVID i ze monterzy maja urwanie glowy. Czekałem cierpliwie do końca tego tygodnia i cały następny. Zadzwoniłem w poniedziałek 21 grudnia zapytać kolejny raz co z moim montażem, bo czekam już 2 tygodnie od pierwszego telefonu. Powiedzieli, ze już dzwonią do montera. Niestety, nie doczekałem Się telefonu przez kolejne dni i zwróciłem Netboxa do play bo miałem Na to 21 dni. NIE POLECAM

gosc

Na koniec 2020 roku w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych było zarejestrowanych 725 tysięcy cudzoziemców. To o 36 tysięcy więcej niż na koniec września - poinformował ZUS. - Ukrainy - 532,5 tys. osób,

Niki

Panie prezesie proszę zakupić płyny odkażające do klamek, czytników, uchwytów itp. Pracuje u nas ponad 200 osób panuje poważna epidemia. Czy Pan zdaje sobie sprawę że jak u nas ktoś się okaże zakażony to cały Zakład pójdzie pod kwarantannę... Czy chce Pan tego???? Prosimy o środki oskarżające.

@Niki

Ha ha ha to proszę te słowa powtórzyć prezesowi,a nie tu

Baby
@Niki

Przestań się mazać nie siej paniki jak ci trudno to z domu przynieś albo poproś o pastę jeśli jest jeszcze w wypożyczalni to ci dadzą ... Więcej możesz się zarazić od gadania i powołania z drugą osobą albo kichanie kaszel pamiętaj jak się boisz idź na L4

Myjcie rece
@Niki

Nie każdy myje z mydłem ręce po wyjściu z kibla sama woda to nie to zaraza kwitnie a objawy temperatury to nie wszystko wirus może kwitnąć 14 dni a u nas mydła brak co na to związki zawodowe ... Czy związki czekają tylko by dostać paczki ruszcie cztery litery ... I do prezesa a nie tu gadac

PP
@Myjcie rece

Tak sobie czytam co tutaj jest napisane , mydło ???a po co ?skoro 30%pracownikow po wyjściu z toalety ,nawet wodą rąk nie myje ....

@PP

Skąd wiesz i jak wyliczasz że 30 procent? Wachasz każdego czy cały czas w łazience zamiast w pracy jesteś... A może masz rend gena i powiesz kto po kim przeniósł koronę świrusa? Wypłaty marne pracy mało inne zakłady elektroniczne bardziej działają na rynku czemu u nas tak mało pracy czemu coś innego nie możemy robić ciągle to samo czemu inżynierowie nic nie myślą i konstruktorzy nie możemy się przebranżowić by działać prężniej nie ma naprawdę pomysłów czy poprostu tak wygodnie... Mało pracy i ściganie za wydajność czy naprawdę górka nie umie czytać open offica a raczej tabelek exela bo z algorytmu raczej wynika jasno jak pracy mniej to niech nie pytają dlaczego o tyle procent mniej dany jegomość robi to na logikę chyba można wymienić. Nie potrzebne żadne tabelki wykresy słupkowe czy kołowe tudzież procentowe pracy mało to wydajność mniejsza .Dlaczego tego szefostwo nie potrafi zrozumieć i w ciężkich czasach koronaświrusa tępi gani i nie jest przychylne do podrzędnego pracownika który za marna wypłatę musi utrzymać szefa M. i B ciekawe czy sam by wyżył obcinając premie nagrody dodatki .

p2

dopiero zwolnili ludzi, i sie okazuje ze jest ogłoszenia o kandydata magazyniera..ludzi ostrzegam was trzymajcie sie jak naj dalej....

Wielka

Czemu sama Pani do niej nie pójdzie?

Kasik

Już się pytałam

Niki

Widać nie ma sensu tu nic pisać. Same barahło to czyta. Nie siej paniki?!?!? Pacanie to zwykła profilaktyka. Cały naród jej się poddaje a tu takie lekceważenie tematu. Tu faktycznie nie ma z kim rozmawiać. Pozdrawiam i życzę rozumu!!!

@Niki

Zgadza się,tu nie ma sensu pisać. Jeśli masz coś do powiedzenia,powiedz to tam gdzie trzeba . Masz odwagę pisać tu? A nie masz odwagi powiedzieć tego głośno na forum zakładu?

Niki

To się przyzwyczajaj lepszą taką niż żadna kasy na mydło nie ma wszystko się klei a powinna być dezynfekcja kurzu pełno gdzie są związki zawodowe czemu nie walczą o ludzi

baby

gdzie nie ma mydło w łazience. ahahahah

dziedzic

Zapraszamy na dział anten emeryci i rencista chętnie panu wszystko pokarzą zobaczmy jak pan umie pracować skoro ma pan problem w stosunku do starszych osób lub osób skierowanych z PFRON przecież młodzi są tacy dobrzy i ambitni. Chętnie zobaczymy co pan tak naprawdę potrafi poza wypisywaniem bzdur pod adresem emerytów czy rencistów. W tym rencistów z Byłych służb chętnie z panem się zaprzyjaźnię. Na pewno dostanie pan od nas duży bonus.

W
@dziedzic

Człowieku chyba Masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Z tego co przeczytałem to jest przytyk do Firmy, która bazuje na taniej sile roboczej nie mającej wykształcenia kierunkowego. I właśnie Ci co korzystają z ofert pracy za niskie wynagrodzenie podtrzymują ten chory stan.

@W

@W jesteś pracownikiem GZT Telekom- Telmor? Możesz napisać coś więcej o pracy tam i warunkach finansowych ?

@Alicja

O tym juz tu pisano. Najnizsza krajowa i wymagania z kosmosu????

@Wielka

Rozumiem. Czyli w GZT Telkom- Telmor można liczyć na najniższą krajową. A co, jeśli chodzi o dodatki, ale te pozapłacowe? Może one w jakiś sposób rekompensują dosyć niskie wynagrodzenie? Powiedz coś o tym.

@Alicja

Nie ma czegoś takiego jak "dodatki". Dają to co muszą czyli socjal jeszcze.

@dziedzic

Co z naszymi środkami czystości ostatnio dali w grudniu gdzie jest BHP osoba odpowiedzialna za to ? Za 3 kwartały już nie dali mydła herbaty ręczników pasty kremów ... Niby prezes ma listę od pani z BHP Łe unika nawet wydać a ludzie nic nie dostają nawet najnizszej jakości to kupują a za poprzedni rok obroty firma miała ... Lud,IE nic nie dostają a powinni po 3 pudełka herbaty dostać zaraz czwarty kwartL się zacznie umieją zabierać więc jak z tym jest?

@Dziedzic

Pani z BHP wydaje to co jej prezes karze każda listę i każde mydło musi zatwierdzić prezes. To prezes ostatecznie decyduje kto ile i kiedy dostaje. Ona tylko wykonuje polecenia przełożonego. Miejcie pretensje do niego. A gdzie wasze związki czemu nie walczą o was tylko pod nosem gadają. Wysłać ich do prezesa z waszymi oczekiwaniami. Macie też PIP można napisać zadzwonić i zgłosić. Wiecie doskonale że prezes najszybciej obcina tym na dole hierarchii.

@Niki

Dlaczego wszyscy się boją pani B. Przecież ona ma rozum i wie najlepiej i ona jest od planowania więc mydło nie zaplanowała może żel dostaną ci co zasluza

@Dziedzic

Więc powiedz to głośno yam gdzie trzeba a nie tu.

BYŁA
@Niki

Od kiedy w TT są związki, ha ha :) no chyba że tylko w komitywie z pracodawcą :D

Burn
@Wielka

Najniższa krajowa? Ludzie nawet tego czesto tu nie maja..

@Burn

Z nagrodą mają najniższa... Najniższa krajowa to 15.50 brutto do 2600 ... W Biedronce i Lidlu masz więcej jak się nie podoba droga wolna

W
@Dziedzic

W szanującej się Firmie powinni pracować Ludzie którzy skończyli odpowiednią szkołę i mają wiedzę zwłaszcza w zakresie swojej pracy. Poza tym umiejętności też powinny być sprawdzane i mieć znaczenie. Pewnie nie jedna Osoba może się nauczyć prostych czynności. Jednak sam widziałem jak brak wiedzy ma wpływ na to co jest wykonywane. Odsyłanie do Biedronki czy Lidla świadczy o poziomie Piszącej komentarz. Zarząd może mieć to gdzieś ale Kierownik żołądka mieć nie będzie. O ile go jeszcze ma. O tym jaka to super Firma świadczy ile Osób przewija się przez kadry w ciągu roku.

@Wielka

Dzięki za odpowiedź. Czyli nie macie żadnych benefitów? A jak wygląda socjal w GZT Telkom?

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie GZT Telkom- Telmor? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Magdalena

W tym roku Wigilia będzie dniem wolnym za drugie Święto wyglądające w sobotę. W innych latach Wigilia była odpracowywana w którąś grudniową sobotę.

Burn

Pracuje w tej firmie juz ponad rok i pamietam jak na rozmowie boss of de prodakszyn obiecywal ze po okresie probnym dostane podwyzke 500zl na reke A teraz pracuje za najniższą krajową i nawet premi nie dostaje.. a gdy pytam czemu nie dostalem premi to (usunięte przez administratora)potrafi jedynie wzruszyc ramionami a na pytanie czy jest zadowolony z mojej pracy zawsze odpowiada ze tak wiec ciekaw jestem czemu zabieraja nawet te smieszna premie (usunięte przez administratora)

@Burn

A ja jako dziedzic z Dziedziców pytam gdzie te podwyżki co rząd ustanowił od nowego roku od stycznia 2020 roku pracujemy solidnie i uczciwie a jakoś nie widać chyba tego dlaczego się z nami nie rozmawia ...Dlaczego związki w firmie nie są dla ludzi i czy wogole są takowe czy to tylko fikcja czy wogole mają zebrania czy są tylko dla papieru , bo jakoś nie widać ani na tablicy ogłoszeń ani nic by wogole coś robili to ja się pytam dlaczego Związki nie działają dla Ludu????

Paulina

@dziedzic czyli jest w firmie jakiś problem między starszymi, a młodszymi pracownikami?

@Paulina

Dlaczego nowi przychodzą na start i mają 17 zł a starzy mają większą wiedzę i jeszcze mają szkolić nowych a mają mniej i to niektórzy dużo mniej jak to się ma w tej firmie bo nie rozumiem tego ktoś może z Dyrekcji czy zatrudniających mi to wytłumaczyć bo niby ludzie po studiach a brak zupełnie logicznego myślenia... I co z aneksami do umów od stycznia nowe prawo i ludzie znowu będą pod,kodowanie czy aneksy będą podpisywane na stan od 1. Stycznia 2019 ktoś może poruszyć ten temat czy nie ma znowu jednych i nikt tego nie zrobi bo pracowacamy ale wszystko robimy ale co z podwyżkami i jak one będą robione . Powinno się patrzyć kto i co wykonuje a nie wszystkim równo po 50 groszy brutto

wielka
@Dziedzic

A więc dlaczego tego sama nie poruszysz? W tej firmie nie ma z kim gadać,bo i tak nikt nie słucha roboli,a najlepiej mają ci,co przytakują. Jest na produkcji kobieta,której nikt nie lubi bo z każdym jest skonfliktowana,a kierownik płaszczy się przed nią i dla niej jednej,przesadza wszystkich innych. To jest dopiero chora sytuacja.

Witcher

Zarządzanie, kierownictwo, dział planowania, technologie... Te wszystkie obszary zdają się kuleć na wszystkie 4 łapy. Przestarzałe maszyny, przynajmniej jak na warunki sprzed 10 lat, teraz to już raczej muzeum. Sprzęt i urządzenia wyeksploatowane maksymalnie jak się da i Zarząd udaje, że problemu nie widzi/ nie ma, a jakiejkolwiek obsuwy wynikające z słabego stanu maszyn to wina pracownika najniższego szczebla. Planowanie, jakby to powiedzieć, nie jest zaznajomione z aktualnymi możliwościami technologicznymi. Współpracownicy, to jedyne co można zaliczyć na plus bo większość tworzy przyjazną atmosferę, bo jak wiadomo bieda łączy ludzi. Podsumowanie: Solidne 1/6.

M
@Witcher

TO po Co jeszce pracujesz?? ? pracy jest teraz wszedzie pełno ... idz na potwory lepiej

Mietek

Dlaczego produkcja musi nadganiac przy problemach z materiałem? Winnych szukajcie gdzie indziej. Kiedy bonus na swieta nie te grosze z socjalu tyko dodatowe pieniadze?

Jak ze studentami w GZT Telkom- Telmor? Chętnie zatrudniają?

Witcher

Brońcie Panie na produkcję. Jak już do biura, ale tam same rekiny. Na produkcji chętnie Cie wykorzystają (jeżeli jesteś gotów na pracę za mniej niż średnie wynagrodzenie na dane stanowisko)więc w sumie jeżeli nie masz masz jakichkolwiek ambicji, za grosz szacunku do samego siebie oraz masz dość życia prywatnego to Zapraszamy!

niki
@Witcher

to po co tam jeszcze siedzisz??

Zostaw merytoryczną opinię o GZT Telkom- Telmor - Gdańsk

• Jak się pracuje w GZT Telkom- Telmor?

Zobacz opinie na temat firmy GZT Telkom- Telmor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GZT Telkom- Telmor?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GZT Telkom- Telmor?

Kandydaci do pracy w GZT Telkom- Telmor napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GZT Telkom- Telmor
1.8/5 Na podstawie 241 ocen.
  • ul. Dambka 6
    80-298 Gdańsk