Opinie o GZT Telkom- Telmor w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy GZT Telkom- Telmor. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie GZT Telkom- Telmor o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GZT Telkom- Telmor w Gdańsk

PP

No i się znowu zaczęło....praca na pół etatu,zwolnienia ...prezesik już liczy pieniążki za sprzedaż ostatniego kawałka ziemi , a było jej sporo .... Najlepiej dać pół etatu to się sami zwolnią bo my już domy sobie pobudowali ( ciekawe za co ? Może za Mickiewicza ?)Akcje prawie wszystkie wykupione więc nie trzeba się będzie dzielić

Wielka

Nie odchodzą bo niemal wszyscy są dobrze po 50 tce Ti gdzie pójdą. Narzekają i siedzą. Jedna na drugą patrzy niechętnie i ogólnie atmosfera okropna.

Ktosik

Przecież ludzi zwalniają i na pół etatu wyrzucają

@Piotr

Zarobki najniższa krajowa ,a czy zatrudniają skoro większość wyrzucili na 1/2 etatu a innych zwolnili

Jak nie mam uprawnień na wózki widłowe ale w praktyce umiem nimi jeździć to mam szanse dostać się do was na magazyniera? Pisaliście o zwolnieniach a ja widzę oferty (usunięte przez administratora) i to kilka, dlaczego takie zwolnienia były. Rotacja aktualnie jak?

Na stronie firmy można znaleźć ofertę pracy na stanowisko pracownika infolinii. Oferowana jest umowa o pracę. A na jak długo? Można spodziewać się czasu nieokreślonego? I jak z zarobkami na tym stanowisku? Dostanie się więcej niż najniższą krajową? Potrzebuję wiedzieć, bo chciałabym tutaj zaaplikować.

Nick nie może być pusty. Nowy wpis

Więcej niż najniższa + ~200zł premii bym się raczej nie spodziewał, tak jak na innych stanowiskach. Co do czasu umowy to ciężko powiedzieć. Można się doczekać na stałe ale nie jest to gwarantowane. Szczególnie patrząc na to co działo się nie tak dawno.

cichy

jak wygląda sytuacja w firmie? Dalej są zwolnienia?

Blanka
@cichy

A skąd masz info o zwolnieniach, dużo osób dostało wypowiedzenia? To są redukcje etatów czy co jest powodem? Czy w takim razie jak ktoś jest zwalniany to przyjmują nowe osoby?

Kiki
@Blanka

Jest źle połowy ludzi już nie ma nie ma roboty. Każdego miesiąca ktoś odchodź lub jest zwalniany .Premi nie ma niektórzy są przerzuceni na zlecenie lub 1/2etata. Jest ciężko ale może damy radę.

@Kiki

Jest to zaskakujące, co piszesz, bo na stronie nadal widnieją oferty pracy i to na UoP. Faktycznie, nie ma nic o wynagrodzeniu. Czy dla ludzi pracujących wypłaty są na czas? Bo coś mi mignęło o jakichś problemach z wypłatami

Ktos Nowy wpis

A na jaki dział są oferty pracy

Ktosik

Przecież ludzi zwalniają i na pół etatu wyrzucają

Alicja
@Ktosik

Jak to, z jakiego powodu? Powiedz coś więcej, co tam się dzieje i czy mowa o jakichś zwolnieniach grupowych czy pojedynczych osób. Na ile tam umowy macie w ogóle?

TT
@Alicja

Do około roku lub dwóch lat temu w większości były umowy o pracę. Od tamtego momentu pracownicy (nowi i wracający) dostają prawdopodobnie tylko umowy na zlecenie. Dużych zwolnień grupowych jeszcze nie ma, ale wygląda na to że ludzie po kolei zaczęli dostawać aneksy do umów na 1/2 etatu. Powodem całego zamieszania jest brak chętnych na produkty. Sprzedaż poleciała na łeb i szyję bo firma jest mało konkurencyjna (w stosunku do produktów chińskich, które są dobrze zoptymalizowane pod względem prostoty, kosztów podzespołów i czasu wykonania), klienci prawdopodobnie porobili sobie zapasy w okresie do niedawna jeszcze dość dobrej passy zakładu i ogólna sytuacja rynkowa dała ludziom w kość, więc mniej kupują. Niestety to w jaki sposób firma jest zarządzana jest trochę nieśmiesznym żartem, więc brak patrzenia w przyszłość przez najwyższe szczeble szefostwa i dywersyfikacji poza powoli umierającą już dziedzinę telewizji kablowej/naziemnej/satelitarnej w końcu sromotnie ugryzł zakład w (usunięte przez administratora) A skutki są takie jak widać - desperackie cięcie kosztów i ograniczanie produkcji w celu ratowania tonącego statku.

@TT

Na ile to są sprawdzone informacje, że piszesz o prawdopodobnych zleceniówkach? Zajrzałem na stronę firmy a tam kilka wystawionych ogłoszeń, w tym dla elektronika. Piszą w nich o zatrudnieniu na umowę o pracę. Może o zarobkach też coś wiesz; lub ktoś inny, da radę napisać, jaka czekałaby mnie tu na wstępie kwota?

TT
@Piotr

Każda osoba przyjęta w tym okresie czasu z którą rozmawiałem o tym/o której ktoś inny wspominał siedzi na zleceniu. Czy jest to 100% przypadków nie wiem, ale jest to wysoce prawdopodobne. Co do kwoty reguła jest ta sama na wszystkich stanowiskach pracowniczych - minimalna + uznaniowe ~200zł nagrody (kwota konkretna nagrody zależy od długości miesiąca i od tego czy byłeś na L4/urlopie - wtedy kasa jest obcinana). Zleceniowcy nagrody/dodatków na wigilię oczywiście nie dostają :(

Niki
@TT

O czym by tu nie pisać powyrzucali część ludzi, część przerzucili na 1/2etatu, innych na zlecenie. Kolejne etaty będą cięte w lipcu przecież sam Prezes mówił. Tylko pamiętajcie góra i związane ściśle z górą nagrody dostają pomimo ciężkiej sytuacji....

Mikołaj
@PP

A pracownicy mogli wykupować akcje firmy z jakąś bonifikatą? Byłaby okazja, by poniekąd robić na swoim. Podaj też, ile osób zostało zwolnionych, a ilu dostało UoP na 1/2 etatu i czy wiadomo, w jaką stronę rozwija się sytuacja?

Kiki
@PP

Prawda taka że to Just kwestią kilku miesięcy jak ogłoszą upadłość. Zakład nie sprzedaje jak się nic nie ruszy we wrześniu... nie ma nas nie dadzą rasy tego ciągnąć. Trzeba patrzeć realnie. Tylko wkurza jedno że skoro jest tak źle czemu oni dostają premię. Zarząd i ci co są uprzywilejowani....dlaczego przykład powinien iść z góry (usunięte przez administratora) Wstyd...

@Kiki

Dla siebie zawsze mieli pieniądze ,premie i akcje ,nawet jak firma przekształcała się w S.A to robotnicy musieli się sami zwolnić i oczywiście zostawali przyjęci na nowo a ,,kadra,, została zwolniona dostali odprawy i każdy kupił sobie po samochodzie Daewoo tj. nexie itp

@PP

To ile prawdy w tym wróżeniu na forum na temat przyszłości? I skoro, co po niektórzy widzą już ciemne chmury na horyzoncie, to czy ludzie szukają sobie innych firm i odchodzą?

Niki

Tak

Wielka

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w GZT Telkom- Telmor? Chodzi o pracę jako Frezer, takie ogłoszenie jest na Pracuj.pl 28 grudnia.

Olga

A z jakiego powodu taki kryzys? Aktualni pracownicy dostają odprawy z tego tytułu, w ogóle wypłaty są na czas póki co? Ta upadłość to już pewniak? Rozumiem, że Ty jesteś pracownikiem tej firmy.

Jak często w GZT Telkom- Telmor odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 28 grudnia na Pracuj.pl, obiecują bogaty rozwój.

Wielka

Na produkcji nie ma żadnych szkoleń

Dorota
@Wielka

Nowi pracownicy też nie mają na wstępie szkolenia, żeby wdrożyć się w obowiązki? Może się orientujesz czy poza produkcją inni pracownicy już jakieś szkolenia mają?

Czym GZT Telkom- Telmor zachęcają? Jakie mają dodatki?

Hanna

Jakie dodatki chyba umysłowi dostają bo robiłem obcięli kasę i mamy poniżej najniższej krajowej tym zachęcają za 1200 zł netto by pracować

gosia
@Hanna

aahahah telmor the best ever

Montsna

Żadnych okulary trzeba sobie samemu kupować zero dotacji choć lekarz pracowniczy stwierdza że do pracy potrzebne okulary

Dodatki ? Jak kupisz sobie kubek termiczny to Ci nagrody Fafałek nie zabierze

Dodatki ?????????

@PP

Jest tzw.socjal,nic więcej. Dawno nie było tak źle jak teraz. Okropna atmosfera,faworyzowanie niektórych osób, brak porządnych narzędzi, brudna stołówka i szatnie. Tu cały czas jest (usunięte przez administratora)

Marzena
@Wielka

A zgłaszaliście te problemy? Robią coś z tymi starymi narzędziami i czystością?

@Marzena

Zgłaszamy ale nic nie robią. Tu generalnie to jest skansen

niki
@Montsna

jeżeli masz stwierdzone przez zakładowego lekarza ,że musisz mieć okulary. To dostajesz zwrot 120zł za fakturę

PP

Ja mam takie pytanie do Pana Prezesa ,czy ma inny zestaw min ? Bo wygląda codziennie jakby przychodził do zakładu pracy za karę.Moze czas zmienić zakład ?

Marzena
@PP

Serio to Ci tak nie pasuje? Chyba ważne jest to czy dobrze zarządza firmą a nie to jaki ma humor?

Zapytaj o to prezesa

Magdalena
@Wielka

Nie żeby coś ale napisał, że do niego to kieruje. ;p Pytanie czy prezes w ogóle tu zagląda?

Pp
@Marzena

Chyba za krótko tam pracujesz...

@Marzena

,,Stary Prezes,, czyli wujek czy było źle czy dobrze ,zawsze potrafił przyjść pogadać inny poziom kultury..

@PP

A jak jest teraz z tą kulturą i rozmową z pracownikiem? Można z prezesem szczerze pogadać o tym co jest dobrze i o tym co do poprawy?

@Piotr

Ha ha ha chyba żartujesz. Tu z nikim z przełożonych nie pogadasz bo jak grochem o ścianę. Masz robić,siedzieć cicho i się nie wychylać bo za karę trafisz na wtryskarki albo na dział anten.

Stefan

Od lat z nimi współpracuję. Świetnie rozwiązania dla budynków mieszkalnych. Niezawodne i profesjonalne systemy RTV SAT. No i ostatni polski producent tego typu sprzętu.

Co wchodzi w socjal GZT Telkom- Telmor?

niki

Gruszka ok1000zł, na święta kasa około 500zł..

Alicja
@niki

To ładnie, a między tymi okresami? Bo to tylko lato i zima. Można liczyć na jakąś stałą premię, np. frekwencyjna?

@Alicja

Nie ma czegoś takiego jak premia

Sebastian
@Wielka

Czyli tylko podstawa wynagrodzenia? Chociaż dobra ta kasa? Podasz widełki jak to nie tajemnica?

@Alicja

No coś Ty. Tu dają tylko to co muszą a przy tym dzielą ludzi na lepszych i gorszych

@Sebastian

Najniższa krajowa

Olga
@Wielka

A to dzielenie pracowników na "lepszych i gorszych" powoduje różnice w wynagrodzeniach? :/

Justyna

Cześć; czy po tym obcięciu pensji o którym pisaliście w 2020 coś wam podwyższyli w wypłatach? Albo dali jakiś fajny system wynagrodzeń ?

@Justyna

Ha ha ha,chyba żartujesz? Pensja to najniższa krajowa i jakieś 150-200 zł premii,którą często wyrównuja najniższa krajową.

Czy w GZT Telkom- Telmor jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Montsna

Niestety nie masz możliwości zgłoszenia zastrzeżeń do zarzadu, zgłaszasz problem swojemu kierownikowi i często problem pozostaje dalej , chyba że jesteś znajomym prezesa

PP

No nie mogę ! Zesrasz się a żaden z tych ,,przełożonych,, po WUML-u,, i niedzielnych studiach nie jest w stanie przyswoić tych wiadomości

Czy GZT Telkom- Telmor organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Esqobar

Nie ma żadnych szkoleń chyba że dla kadry zarządzającej liczą każdą złotówkę nie ma szans

Hahaha szkolenia , oprócz BHP zapomnij

p2

ludzie, którzy nadal tu pracują, muszą być naprawdę zdesperowany...

Kasik
@p2

Dlaczego. Mi tu jest ok. Może nie jest najlepiej a wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Pensja zawsze na czas. Nadgodziny zawsze płacone. Gruszka na knocie, na święta zawsze coś prezes rzuci. Pożyczkę bez procentową u dyrektor Bielawskiej zawsze można złożyć jak się należy do kasy, o zapomogę też się można starać. Najważniejsze to co wypracuje zawsze mam zapłacone. Jak dziecko czy ja jestem chora mogę iść na zwolnienie i nie martwię się że jak wrócę to już pracy nie mam. Z Prezesem idzie się jakoś dogadać. Urlop płatny jest zawsze płatny nie ściemnianym. Pensja od najniższej krajowej w zwyz przecież nikt na początku nie da ci nie wiadomo jak wysokiej pensji trzeba się wykazać. Piszecie narzekacie, ale codziennie o 6 kartę odbijacie. Nikt siłą nie trzyma

@Kasik

Widać prezes cię lubi, bo zdecydowanie nie wszystkich tak traktuje

Lolo
@Kasik

Ty się chyba za darmo tak nie pucujesz do szefostwa? Co innego do koleżanek na ucho a co innego na gowork

@Kasik

Masz niskie oczekiwania,jak chińczyk za miskę ryżu. Prezes daje tylko tyle ile musi

Jaka jest kultura pracy w GZT Telkom- Telmor?

P2

Kultura tam nie istnieje, od gruby brigadysta ah perdon kiedyś brigadysta,????,do mały direktor, pseudo firma PRL razem dziadzki....od początku jesteś osobą normalną ale po roku pracy tam jesteś już osobą z nerwica i patalogia pyaczło, ludzi tam zawsze nie zadowoloni w pracy i pieniądzi..... Jak nie robić nadgodzine jesteś nie dobry ????, maszynę stare jak moł pradziadek, kobietę tam tylko zazdrosne, ciągłe brak ludzi bo tam osobą normalną nigdy tam nie będzie pracowała. Toelete brudne jak na stacjie w Berlinie lata 80 , pensjia podstawowa plus premia 130 PLN około 1800 PLN. Ja teraz zarabiam 3500 ????.

@P2

A Ty umiesz pisać?

Kasik
@P2

To prawda naucz się pisać. Jak nie umiesz weź słownik poprawnej polszczyzny i ortografii. Tak jak napisane stylistycznie taka opinia nic nie wnosi. Połowy człowiek nie zrozumie nawet po UJ

Jarek

Przeczytałem na tym forum, że w przeszłości Telkom-Telmor nie przestrzegał płacy minimalnej. Czy teraz też tak jest?

@Jarek

Różnie bywa,czasem najniższą krajową wyrównuja tzw. nagrodą ????

@Jarek

Przestrzegał,jak zrobiłeś kilkanaście nadgodzin to była....

W
@Jarek

Jeżeli nie Jesteś desperatem to poszukaj pracy za granicą. Wystarczy wpisać w google. Nie Marnuj życia. Ja to zrobiłem i mimo, że późno to była to dobra decyzja.

@zapamiętana

Co do samego zakładu trochę brudno .. i pomimo COVIDU w damskich toaletach zwykle ręczniki zamiast ręcznika papierowego.. Co do ludzi pracujących tam przyszłych kandydatów uprzedzam przed kierowniczką Agatą z lutowania. Kobieta wredna wscipska chamska robiaca pod górę wyobrazajaca sobie ze moze więcej niż stanowisko jej na to pozwala. Brak szacunku do pracowników, bluzgi, rozkazy etc poniżej poziomu kierownika. Brygadzista P.Stanislaw najukochańszy czlowiek pod słońcem. Panowie z mechaniki, bardzo mili i pomocni. Pomogli nam się zaklimatyzować w firmie, gdzie atmosfera daje dużo do myślenia.. Szef P. Rafal jak najbardziej znakomity szef, gdy tylko nie przytakuje na slowa Agaty.. ktora nie ma racji dosc czesto , ktora sie rządzi i robi wokół siebie kobieta zamęt. Pan kierownik Tomasz fantastyczny mily pomocny człowiek. Apropo sprzątania, panie sprzątające tez nie znają swojego miejsca pracy, zapomniały ze chyba w firmie tylko sprzątają..

Sasha Grey

jak aktualnie oceniacie bezpieczenztwo i higiene pracy ? tak zwane bhp.....

@Sasha Grey

Uwaga jak kiedyś pracownica spadła ze schodów bo nie było światła to tuszowano sprawę , nieuczciwość nie zna granic

Rekruter

Czy może ktoś odpowiedzieć czy warto rekrutować na stanowisko elektronik? Jak wygląda praca, stawka itd?

Warto ????
@Rekruter

Warto jeśli na więcej nie masz ambicji i chcesz najniższa krajowa i zaraz mogą cię wyeliminowac

@Rekruter

Błagam człowieku poczytaj , nie polecam firmy zabezpieczenia przed zwolnieniem żadne s zarobki tak mięśnie że aż wstyd, nadgodziny rześko są wynagradzane

Zostaw merytoryczną opinię o GZT Telkom- Telmor - Gdańsk

• Jak się pracuje w GZT Telkom- Telmor?

Zobacz opinie na temat firmy GZT Telkom- Telmor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GZT Telkom- Telmor?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GZT Telkom- Telmor?

Kandydaci do pracy w GZT Telkom- Telmor napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GZT Telkom- Telmor
1.8/5 Na podstawie 241 ocen.
  • ul. Dambka 6
    80-298 Gdańsk