NOVA - STAL sp.z.o.o.

Płock

Opinie o NOVA - STAL sp.z.o.o.

anonim 2010-05-26 16:48
Zgadzam sie z przedmowcami i dziwie sie ze prezes tak znanej firmy jeszcze akceptuje nizej wymienione osoby i nie reaguje na to. A co do kadry kierowniczej tj. [usunięte przez moderatora] - brzydal, o gargamelowatym wygladzie, [usunięte przez moderatora]-kombajnista,oraz [usunięte przez moderatora]-burak bez wychowania [usunięte przez moderatora] OBŁUDNA FIRMA DOŚĆ ZE PŁACĄ JAK CHCĄ TO ROBIA JAK CHCĄ
kiyt 2015-03-15 14:15
super firma super klimat zarobki spoko ok 1,4 netto polecam. po dyrektora porażka i same lizusy
Luki 2016-02-04 13:53
Mam pytanko , czy w firmie prowadzona jest rekrutacja na przedstawiciela handlowego ?
oberro 2016-04-24 13:15
Luki, obecnie firma nie ma ofert pracy, ale i tak możesz zaaplikować.
Yaya Toure 2017-06-14 22:51
Szcserze,jak na warunki płockie firma nie jest zla. Może na początek nie ma kokosow ale uwazam ze zazwyczaj wszędzie tak jest, nie obiecuja tutaj premii za to za tamto jak w inncyh firmach przy rozmowach a później w praniu się okazuje, żeby dostać taka premie trzeba albo siedziec 48/24 w pracy albo i wiecej, tutaj poprostu tego nie ma ale jest dobra zaloga znajaca się na technologii przede wszysrkim w praktyce!!! Polecam tą firme szczególnie dla młodych ludzi po szkole!!!
Pracownik 2017-07-19 19:00
Polecam omijać tę firmę jak najszerszym łukiem. Firma zalega z wypłatami, panuje totalna dezinformacja, oszukiwanie i kłamstwa. Prezes Piotr Nowakowski ma głębokim poważaniu swoich pracowników. Człowiek zarabia najniższą krajową, która jeszcze nie jest mu wypłacana.

Nie polecam
Zostaw swoją opinię o NOVA - STAL sp.z.o.o. - Płock
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NOVA - STAL sp.z.o.o.