Opinie o KAJT24.PL w Długołęka

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie KAJT24.PL. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KAJT24.PL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KAJT24.PL w Długołęka

Robert Nowy wpis

Zakupiony poprzez KAJT24 Grill gazowy FLORIDA III oceniam bardzo pozytywnie . Polityka jaką prowadzi firma KAJT pod wieloma względami jest na najwyższym poziomie . Cena dużo niższa jak u producenta !!! Przyjęcie zamówienia oraz sama wysyłka zrealizowana została w sposób wzorcowy . Na uwagę zasługuje obsługa klienta , doradztwo co do wyboru modelu , sposób użytkowania , konserwacja , w tych aspektach otrzymałem fachowe i rzetelne informacje . Na wielkie uznanie zasługuje Pani Martyna z którą miałem przyjemność korespondować . Dziękuję Pani Martyno za profesjonalizm w tym co Pani robi , jest Pani pozytywną wizytówką firmy KAJT24 .

Jerek Nowy wpis

Zgadzam się z loprzednimi opiniami. Firma to perfidni (usunięte przez administratora) . Nie polecam I ostrzegam przed zakupem. Przepakowywuja i podmieniają sprzęt do czego się sami przyznali . Na każdą wysyłkę posiadają zabezpieczony zapis z monitoringu. Przysłali mi połamany sprzęt w nie uszkodzonym pudełku. I zganiaja winę na kuriera. Na nic reklamacje odwołania itp. Powołują się na swoje prawa. Sztab cwaniakow i (usunięte przez administratora) Są bezczelnie i arogannccy pewni swojego bo w tym kraju czują się bezkarnie. Wyroki sądu Maja gdzieś. Jest wyrok i co z tego i tak towaru i pieniędzy nie odzyskacie. Ostrzegam zastanów się 10 razy zanim coś kupisz!!!

kolega

Kajt24.pl powinien nazywać się Kant 24. Z czymś takim co oni wyprawiają to nie spotkałem się nigdy. Proszę się wystrzegać tej firmy. Zakupiłem u nich odkurzacz Dreame V11, sprawdziłem go na dywanie załączoną główną elektro szczotką okazało się że nie spełnia oczekiwań, brakowało mi w nim szczotki do dywanów, dlatego zdecydowałem się na zwrot w/w odkurzacza. Przed odesłaniem porobiłem zdjęcia wszystkich elementów odkurzacza jak i opakowania przed wysłaniem. Po 16 dniach otrzymałem notę obciążeniową i pismo, że obciążają mnie 75% wartości odkurzacza. Do pisma dołączono fotografie zanieczyszczonej małej elektro szczotki, której nawet nie rozpakowywałem, i zbiornika na kurz z resztką kurzu. Te fotografie całkowicie odbiegały od tego co wysłałem. W odpowiedzi na ich pismo poinformowałem ich że musieli zrobić zdjęcia z innego odkurzacza. Bo ja posiadam zdjęcia które ni jak się mają do tych co mi przysłali. Otrzymałem odpowiedz, że posiadają nagranie wizyjne z rozpakowywania przesyłki. Poprosiłem o to nagranie, jednak po upływie kilku dni nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Wobec tego poprosiłem o zwrot odkurzacza. Mimo wielokrotnych ponagleń, odkurzacz otrzymałem,(przesyłka na mój koszt) po 20 dniach. Niestety w opakowaniu brak było faktury i karty gwarancyjnej. Na moją prośbę, przysłano mi mailem fakturę i informację że nadwyżek kart gwarancyjnych nie posiadają. Zwracam się do potencjalnych klientów tego sklepu, omijajcie ich z daleka.Mój przypadek nie jest odosobniony. Czytając opinie, niestety poniewczasie, napotkałem kilkanaście podobnych przypadków.

Klient Nowy wpis
@kolega

W identyczny sposób zostałem potraktowany przy zakupie żelazka jak kolega wyżej. Zdjęcia żelazka był sfingowane jak również film z monitoringu w którym na kilka sekund zostaje kamera zasłonięta przez innego pracownika. Ekspertyza serwisowa jest w tytule jako informacja dla klienta. Nota obciążeniowa wystawiana jest przez Kajt 24 lub (Krystecki na allegro) a nie przez serwis który jest do tego zobowiązany. Podczas otwierania jak i pakowania zawartości paczki sugeruje włączyć kamerę w celu zbierania materiałów dowodowych przeciw nieuczciwemu sprzedawcy.

Edyta Nowy wpis

Macie w firmie prace zdalna czy stacjonarną?

Magazynier

Przebieg rekrutacji ma być łatwy.

Czy Państwo poszykują pracownika na stanowisko magazyniera?

logo firmy Specjalista ds. Obsługi Klienta
Balex Metal Sp. z o. o.
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy monter ślusarz
Długołęka
CDMD Investments Sp. z o.o.
Patryk

Dobra praca i fajna atmosfera więc nie sprzyja to korzystaniu z forum.

Waldemar

Może ktoś słyszał o rekrutacji w firmie? Wprawdzie sytuacja z epidemią nie sprzyja zatrudnianiu ale może?

klient

Poziom obsługi klienta jest wręcz żenujący. Znajomość tego co się sprzedaje marginalna, kontakt w celu wyjaśnienia problemu - zlewka. Nie pozdrawiam Klient tego sklepu.

Klient
@klient

Zgadzam się w 100% dzisiejsza rozmowa z gościem od narzędzi to jakiś żart,nie polecam????????????????????

Radek

@Jack Czyżby konkurencja inspirowała do tego wpisu na forum pracowniczym?

Jack

Witam wszystkich odradzam zakupów w sklepie kajt24 na stronie internetowej sklepu Towar dostępny po męczącym wypełnieniu wniosku kredytowego dostaję informację że niestety towar jest niedostępny bardzo serdecznie przepraszają ale mojego straconego czasu nikt mi nie odda i dodatkowo Pozostaje jeszcze odkręcenie sprawy w banku nie polecam

Poldek

To forum pracownicze więc klient powinien wysyłać uwagi na właściwy adres!!

Ryszard

Traktuja klienta jak ZŁO.Oczywiscie zapłacić tak a potem ZLEWKA.Odradzam szkoda zdrowia i zachodu .Naprawde warto dąc troche wiecej za sprzet i byc obsłuzony na poziomie

Robert

Trochę to dziwna sytuacja, że od dawna nikt z pracowników nie zabiera głosu na forum. podpowiedzcie coś nowym.

Piotrek

Kilkukrotnie robiliśmy zakupy w sklepie ,byliśmy profesjonalnie i miło obsluzeni polecamy

Olek

Czy jest jakiś powód, że na forum dla pracowników piszą głównie klienci? Jak się wam pracuje?

Jan

Sklep sprzedaje towar używany. Gdy poprosisz o real foto nagle komunikacja zanika haha. (usunięte przez administratora) !!

Robert

Czy jesteście pewni, że pozytywnie o firmie nie da się napisać?

max

Sklep internetowy (kajt24.pl) (usunięte przez administratora) warty. Stacjonarny pewnie też skoro to to samo. Sprzedają towar, którego nie mają a potem wciskają, że kupiłeś coś innego niż było na stronie. Celowo wprowadzają w błąd (chociaż właściwe słowo to oszustwo po prostu), bezczelnie kłamią, a obsługa nieznacznie przerasta inteligencją marchewkę (nie obrażając marchewki oczywiście). Aż dziw, że mają autoryzację firm ze sprzętem klasy premium, ale może już nie długo.

ŁUKASZ

Jesli zastanawiacie się Panstwo nad pracą w sklepie Kajt24.pl. stanowczo odradzam. W czasie rozmowy wstepnej może CI się wydać że na tą właśnie pracę czekałeś całe życie - TO TYLKO POZORY."BAJKA" trwa chwilę , a potem zaczyna się zwykłe GÓWNO. Tak, tak- oczywiście za dobrą pracę i wyniki - dostaniesz premię uznaniową :) PROBLEM POLEGA NA TYM ŻE NIKT NIE JEST W STANIE JEJ UZNAĆ - A O JEJ OTRZYMANIU POWINNO SIĘ ZAPPOMNIEĆ- no i oczywiście WIELKIE FOCHY SZEFA - co jest ich powodem nie wie nikt - chyba nawet on.REASUMUJĄC- JESLI CHCESZ ZAOSZCZĘDZIĆ TROCHĘ CZASU - I NIE CHCESZ GO ZMARNOWAĆ --- DAJ SOBIE NA ZATRZYMANIE .

Zostaw merytoryczną opinię o KAJT24.PL - Długołęka

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KAJT24.PL?

Kandydaci do pracy w KAJT24.PL napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KAJT24.PL