Opinie o MASTPOL Osprzęt Jachtowy w Kosakowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy MASTPOL Osprzęt Jachtowy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w MASTPOL Osprzęt Jachtowy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MASTPOL Osprzęt Jachtowy w Kosakowo

W internecie widze oferty dla pracowników fizycznych, dla szlifierzy, ślusarzy czy pracowników produkcji. A co z rekrutacjami do biura? Gdzie firma szuka pracowników do administracji? Też internetowo czy ma jakieś inne sposoby? Może rekrutuje wewnętrznie na te posady biurowe?

Czy w MASTPOL Osprzęt Jachtowy występują paczki/bony świąteczne?

Ktoś Nowy wpis

Są na święta paczki/bony

Radek Nowy wpis

Jakieś ogłoszenie na produkcję ktoś tu widział, bo ja żadnego. A szkoda, bo pracuję, jako ślusarz i z tego, co kiedyś trafiłem, szukali ślusarza-polernika. No ale to ogłoszenie jest już nieaktualne. Jedno, co dobre, że pisali wtedy o umowie o pracę i że wynagrodzenie atrakcyjne, a do tego premia. Wiadomo, jakie to kwoty, żeby mieć rozeznanie, czy warto mieć firmę na oku, pod kątem nowych rekrutacji?

Alutka

Nie znam się na branży żeglarskiej, ale myślałam żeby aplikować na produkcję, kobiety też mają szansę? Jak godzinowo wygląda praca, jest kilka zmian w tym nocne? No i przede wszystkim na jaką kasę można liczyć? Zdarzają się co jakiś czas podwyżki dla ekipy produkcyjnej?

marcin
@Alutka

witam sądzę że tak kobiety również potrzebują na różne stanowiska są ogłoszenia praca od 6 do 14 nie wiem tylko czy jedna zmiana ale raczej tak inaczej byłoby napisane że dwie zmiany.pozdrawiam

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie MASTPOL Osprzęt Jachtowy? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Jaki jest styl zarządzania kadrą w MASTPOL Osprzęt Jachtowy?

Styl nakazowy. Ciągła kontrola i nadzór nad pracownikiem.

Co wchodzi w socjal MASTPOL Osprzęt Jachtowy?

Raz w roku możesz we wrześniu popływać na Rewie łódką. A, i na Boże Narodzenie składasz wniosek o zapomogę.

Kierownik

Firma nie potrafi docenić prawdziwych fachowców . Nie ma tam młodych ambitnych ludzi , tylko ludze starzy bądź zależni którzy boją sie zmienić coś na lepsze . Nie polecam

@Kierownik

Słusznie. Pracują tam ofermy, które często są doceniani za podlizywanie się bosowi, lub ludzie którzy odchodzili do innej pracy wyzywając,, mastpol" od najgorszych poczym wracali z podkulonym ogonem. Oczywiście opinia ta nie dotyczy wszystkich pracowników, jednak opis powyższy jest najbardziej lubiany przez szefostwo. Z wiadomych względów.

Panowie jak wygląda zasada przyznawania premii dla spawaczy? Można spokojnie te 50 % wyrobić czy to fikcja?

Zdzichu
@Adam

Spokojnie 50% jest o ile ktoś nie jest obibokiem

Honorata

Widzę, że MASTPOL zajmuje się głównie produkcją osprzętu jachtowego. Jestem ciekawa, czy trzeba mieć jakieś konkretne doświadczenie, aby móc zacząć tam pracę. Czy przyjmują też osoby bez doświadczenia?

Gnom

Najgorsi w tej firmie to sztaplarze. Trzeba na nich uważać, lubią donosić. Jeden z nich ma nawet specjalny zeszyt w którym notuje swoje spostrzeżenia. A tak to reszta jest ok.

Gnom
@Gnom

Oczywiście wpis był żartem. Kolega ze sztaplarki jest najlepszy . Mam nadzieje że się nie gniewa. Więcej takich kolegów w pracy bym sobie życzył. Pozdrawiam.

Grzesiek

Jeśli ktoś ma ambicje bycia dobrym pracownikiem to nie straszne mu takie zmiany stanowiska.

Romuald

Dzień dobry. Napiszę krótko i zwięźle. Przepracowałem tam 2 dni. Jak się wykażesz ze dużo potrafisz to cię będą po wszystkich działach przerzucać i będziesz robił np. prace na które wymagane są uprawnienia a których ty nie posiadasz. Pieniądze śmieszne a warunki pracy takie sobie. Całkowicie nie polecam. P.S. Pracuje tam kierowniczka ~40lat, która jest strasznie chamska i traktuje ludzi jak ścierwo. Nie zdążyłem poznać jej imienia, kojarzy ktoś tę "Panią"

grucha

Witam,ja pracowalem w tej ,,firmie,, kilkanascie lat temu i widze ze nic sie nie zmienilo.Kombinacje finansowe ,mobbing i ogolnie bardzo ciezka atmosfera.Dziwie sie tylko ze przez tyle lat jeszcze nikt nie zajal sie ta firma na powaznie.Pani Ewa ,no coz to jest historia tej firmy,bardzo bym pragnal zeby przesluchal ja prokurator od przekretow podatkowych.O tej ,,firmie,, nie da sie pisac merytorycznie,za duzo negatywnych emocji.Wlasciciel firmy ma bardzo duze braki w kulturze osobistej i czesto mija sie z prawda.Ogolnie praca byla ok tylko cala reszta do d...y. Osobiscie jej nie polecam,trzymajcie sie od tego czegos z daleka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam wszystkich moich kolegow ktorzy tam jeszcze pracuja,jestescie bardzo twardzi.

Leszek
@grucha

W swojej wypowiedzi napisałeś o tym, że w firmie MASTPOL panuje mobbing. Jest to poważne przestępstwo, więc przypominam Ci, że wypowiadamy się na forum publicznym i takie oskarżenia powinny być odpowiednio uargumentowane. Jeżeli rzeczywiście takie zjawisko występuje w tym miejscu pracy to zachęcam, abyś skorzystał z nowej funkcji na forum gowork.pl i zgłosił fakt istnienia takiego problemu, gdzie odpowiednio go uargumentujesz i uzasadnisz. Obok takiego zjawiska nie można przejść obojętnie, więc należy z tym walczyć.

Agata

@Henio jesteś pewien, że chodziło o mobbing? Mobbing może mieć różnorodny charakter, a wspólnym mianownikiem dla nich jest to, że naruszają one zasady współżycia społecznego i dobre obyczaje oraz mają za cel szkodzenie ofierze. Czy to właśnie Twoim zdaniem miało miejsce w MASTPOL Osprzęt Jachtowy? Nad takimi oskarżeniami zawsze lepiej dwa razy się zastanowić, zanim się je napisze.

Henio

Albo wogule nie dostaje premi.!!!

Henio

Jedna wielka ściema z tą premia dostają ci którzy wyrabiają się w czasach. Ale te osoby mona policzyć na jednej ręce.... bo reszta dostaje może 25% 15 %

Henio

Siema pracowałem tam kiedyś jak dla mnie jeden wielki syf i mobbing . A jak nie chcesz zostać nadgodzin to cie straszą że nie dadzą premi albo że wrzuca cie z pracy. Jak dla mnie to nie jest firma godna polecenia wręcz przeciwnie omijać jak najdalej .bo szczerze nikt nie jest robotem żeby tyle zpier a już wogule na polerni tam jest największy armagedon. Pozdrowienia dla chłopaków którzy tam jeszcze robią

Tiger

Czy przyjmuja obecnie do pracy? Na jakie zarobki mozna liczyc na poczatek?

Swój Gość

Jak wyżej. Wiec czemu jedynie z socjalu korzystać mogą w firmie osoby dzieciate? pomijając 1/3 ochłapu swiatecznego? Oraz Kadry? Firma dno.

Swój Gość

Świadczenia z ZFŚS nie mogą być przez pracodawcę rozporządzane w dowolny sposób, ponieważ ściśle reguluje to ustawa. Pracodawca, który przyznaje środki z funduszu socjalnego, zawsze powinien brać pod uwagę kryterium dochodowe (socjalne) pracownika, zależne od jego sytuacji życiowej, rodzinnej oraz materialnej. Wyroki Sądu Najwyższego z 20 sierpnia 2001 r., I PKN 579/00, i z 16 sierpnia 2005 r., IPK 12/05 potwierdziły, że pracodawca nie może w sytuacji przyznawania świadczeń kierować się stażem pracy zatrudnionego, czy też efektami jego pracy. Istotne w tej sprawie jest stanowisko Sądu Najwyższego zgodnie, z którym kryterium socjalne dotyczy przyznawania ulgowych świadczeń i usług (wyrok z 23 października 2008 r., II PK 74/08) - mówi Agnieszka Janowska, radca prawny, dyrektor działu prawa pracy w TGC Corporate Lawyers. [Author ID1: at Fri May 13 10:15:00 2011 ]

Zostaw merytoryczną opinię o MASTPOL Osprzęt Jachtowy - Kosakowo

MASTPOL Osprzęt Jachtowy
2.1/5 Na podstawie 54 ocen.
  • Tulipanowa 2
    81-198 Kosakowo