Opinie o Hilton Meat w Huntingdon

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Hilton Meat. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hilton Meat o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hilton Meat w Huntingdon

Czy Hilton Meat oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Trener

Witam. Przez jaką agencję można dostać się do Hiltona? Ta przy zakładzie już nie działa.

Hiltonina Nowy wpis
@Trener

Są dwie agecje Otto i Tempo -team

Maja Nowy wpis

Cześć, jeden z pracowników wspominał w komentarzu, że był zatrudniony przez agencję. A czy da radę zatrudnić się przez firmę, czy agencja to jedyne wyjście w tym przypadku? Dajcie znać, jak to tam wygląda.

Witam pracuje w hilton ponad trzy lat przez Agencje praca jak kazda inna ciezka ale kiedy ktos naprawe chce pracowac to da rade ludzie pracujacy na hali :wspolpracownicy ,time liderzy w wiekszosci spoko chodz zdazaja sie ciezkie przypadki ale to normalka jak wszedzie , natomias tak zwana gora to istna masakra na poczatku mojej ,,kariery w hilton zadarzalo trafilam na tak zwane ;busy; okres swiat wielkanocnych , czlowiek wtedy jest niczym maszyna moze pracowac po 20 godz .na dobe po 11 dni bez przerwy i wszystko jest ok dopuki nie odmawiasz przyjscie co jest wrecz niewykonalne i choc mowisz, ze juz nie dajesz rady i padasz na pysk nikogo to tak naprawde nie obchodzi nekaja telefonami o 6-tej nad ranem ,natomiast kiedy jest przestuj bywa ze dwa miesiace siedzisz bez pracy i oczywiscie nagle dziwnym trafem telefon w agenci przestaje dzialac nie odbieraja gdy dzwonisz na odpowiedz na sms tez nie ma co liczyc doswiadczam tego na wlasnej skorze Ktos moze powie ze zly ze mnie pracownik bo skoro pracuje juz trzy lata, dlaczego nie mam full time otoz oferowano mi go juz niejednokrotnie zawsze tuz przed swietami na okres tyrzech miesiecy z tym ,ze podpisujac kontrakt musisz miec swiadomosc ze w tym czasie nie mozesz miec ani jednego dnia sicka czyli choc wyrwie ci noge lub padasz twarza na podloge w pracy byc musisz jesli nie bez skrupulow zwolnia Cie, oczywiscie to ci wcale nie zapewnia ,ze w ciagu tych trzech miesiecy zawsze bedziesz mial prace . A niedaj Boze powaznie zachorujesz (moj przypadek ) i przejdziesz kilka ciezkich operacji ratujacych Ci zycie bo nie pisze tu o powiekszeniu biustu lecz mimo to chcesz dalej pracowac oczywiscie juz nie biegasz na kazde zawolanie bo zdrowie ci na to nie pozwala to doslownie traktuja cie jak smiecia bo tak wlasnie sie czuje po tym jak mnie ostatnio potraktowano i choc sami wyslali mnie na komisje lekarska rzekomo po to aby stworzyc mi ;;lepsze ;; warunki pracy na ktora czekalam niemal trzy miesiace bo po ostatnio przebytej w lipcu operacji nie pracowalam caly czas czekajac na komisje a wiec szanowna komisja orzekla iz moge pracowac tylko jeden dzien w tygodniu w sumie dla mnie dobrze wlasciwie o tym prubowalam im powiedziec od ponad dwoch lat bez skutku ( bo za kazdym razem kiedy odowilam przyjscia do pracy 3-4-ty dzien z rzedu oczywiscie byl ,;foch : w skutek ktorego siedzialam miesiac lub wiecej w domu )i szczerze mowiac nie mam pojecia po co ten caly cyrk z komisja bo wlasnie zaczelo sie ;busy ; a ja siedze w domu bo znow odmowilam przyjscia na caly shift (4 dni po 12 godzin ) do pracy nie wiem czy bedzie chcila czytac to co tu napisalam ale przynajmniej zrobilo mi sie lzej

Ja Nowy wpis

Czesc, ja przeczytałam w całości co piszesz i bardzo mi jest przykro ze tak Cie potaktowano, nie wiem po co pisze ale chcialam Ci tylko życzyć zdrowia Pozdrawiam serdecznie

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Hilton Meat? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Agnieszka

Jakie są zarobki w firmie?

Zzx
@Agnieszka

Bardzo slabe , masz rezerwe telefoniczna od 5-do 8 moze zadzwonia lub wolne . Jak pojdziesz do pracy 2 razy w tygodniu to dobrze . Zarobki od 100 do 200 e tydzien

Ewelaa

Patrząc na inne firmy Hilton to jedna z lepszych. Niedosc że masz normalne przerwy to jeszcze obiad gdy masz druga zmianę, to ważne... Wszystko sterylnie, wiadomo różni bywają tylko i wyłącznie ludzie :) polecam Otto i Tt jako agencje w tym zakładzie.

Tomasz

@kglubin Fajnie, że tak szczegółowo poinformowałeś innych jak wygląda załatwienie sobie pracy. A jakie zarobki można wyciągnąć?

Dawid

Witam ktoś może opowiedzieć jak jest w pracy na Hilton nie daleko Kaijkduin?

Zenek

Podpowiecie jak można załapać się do pracy w firmie?

kglubin
@Zenek

Sprawa jest bardzo prosta. Pracowałem tam blisko 2 lata przed zjazdem do Polski. Po prostu podejdź do firmy na recepcję i powiedz, że chcesz do działu HR w sprawie pracy, a przyjmują zawsze. Musisz mieć NIN oraz konto angielskie, nr tel angielski (wysyłają na niego smsy ze zmianami pracy) i podać swojego maila. Przyjmowali bez problemu, krótka rozmowa wstępna, następnie wyznaczą ci dzień, kiedy będzie krótkie szkolenie (filmy), a po nich test i jak przejdziesz to już pracujesz. Nic strasznego, po prostu film o zasadach bhp, czystości i postępowaniu z żywnością. Znajomość angielskiego wystarczy taka, aby znać podstawy. W HR pracują przeważnie Polki i Litwinki (znają polski) i pomogą. Praca w sumie ok, firmę polecam

Nati

Witam Szukam kogos kto tam pracuje i moze mi pomoc. Prosze o maila pocztanatalki@tlen.pl Dziekuje bardzo

Piotrek79
@Nati

Pracowalem tam 3 miesiace zatrudniony przez agencje ktora miesci sie w tej firmie . Zaliczasz testy ,szkolenie i do pracy. Musisz miec tel kontaktowy zeby smsy otrzymywac i poczte email do otrzymywania wykazu placy za godz pracy. Aby podjac tam pracy musisz miec NIN i oczywiscie konto bamkowe. Z godzinami pracy tak jak pisza jw.

@Piotrek79

Ile godzin tygodniowo sie peacuje w Hiltonie?. Ile kasy mozna wysłać do domu na miesiać. Jest tam sens jechać bo mam propozycje pracy od 17 wrzesnia. Jak ktoś tam pracuje to napiszcie?????????????? Jaca:bringluckpol@interia.pl

Jane
@Piotrek79

Siema, jakie uitzenbureau zatrudnia i kwateruje w zaanstad

Elwira

Hilton Meat ma opinię dobrego pracodawcy. Może ktoś napisze jak się pracuje w jakiej atmosferze? Czy potrzebują ludzi?

Jaca

bringluckpol@interia.pl Jacek Naposzcie mi ile jest teraz godzin na miesiac ?. Ile.mozna wysłać kasy do Polski. Jest sens tam jechać czy nie? Mam prpozycje od 17 ale nie wiem. Jechać tam i siedzieć na domku?. Odpiszcie proszę Jaca

w jakie dni jest rozmowa o pracę?

Jaca

Ile jest godzin srednio i ile kasy mozna wyslac na miesiac?

Norbert

Słyszałem o firmie sporo dobrego. Czy ta cisza to efekt dobrej pracy?

Byłem tam przez rok. Zarobki na agencji 7,25 f na godzinę. Możesz dostać dodatkowo +12,5% shift jeśli pracujesz przez 4 dni pod rząd w trakcie zmiany A lub B. Jeśli masz przerwę jeden dzień lub wredne babki z agencji Ci ustawią , ze pracujesz 4 dni ale częściowo na zmianie A i B to o dodatku nie ma mowy. Na nocnej zmianie dodatek jak wyżej ale 33%. Miesiąc przed wielkanocą, przed latem i czasem w styczniu nie ma dużo roboty. To znaczy, ze Panie polskiego pochodzenia (angielki i litwinki są w porządku) jak Cię nie lubia to dostaniesz tylko 3 dni pracy. W tym roku królowa podnosi najniższe wynagrodzenie więc w Hiltonie też podskoczy. W grudniu mówiono nieoficjalnie o 8 f. Praca w systemie 4 dni pracy, 4 przerwy. Jak jest dużo roboty to Agencja prawie po 4 literach całuje i nawet z imienia Cię znaja i dzwoniąc rozmawiają po polsku, jak nie to nawet jak piszesz sms że chcesz overtime to cisza. Nadgodziny na agencji to telefon o 6 rano lub sms, czy chcesz pracować. Nie odbierzesz dwa razy to jesteś na czarnej liście czytaj wcześniej o polkach z agencji. Praca na produkcji przesrana smród, krew. Na logistyce jest lepiej pakujesz i wysyłasz. Ciężko, musisz przewalić z 20-30 ton na dzień i zimno ok 0 stopni. Ale nie śmierdzi. Najlepiej dostać się na poddasze i zrzucać skrzynki. Robota super, ale dostań się tam :-). Praca Cleanera może być ok jeśli jest to Yard lub unit A lub C. Na D sprzatanie przy produkcji ale to nowy obiekt i w miarę ok. Na B nie życzę najgorszemu wrogowi. Awans to tak naprawdę przejście na kontrakt. Co sie zmienia. Masz zagwarantowane, że pracujesz na swojej zmianie 4 dni i masz dodatek (patrz wyżej). Dodatkowo zawsze za nadgodziny masz 50%. Przy pracy na Agencji tego nie masz. Tam dodatek jest po przepracowanych 45 godzinach. To znaczy 4 dni po 11 pracujesz normalnie (jesteś 12h w pracy, ale za dwie przerwy nie płacą) piatego dnia pracujesz jedna godzine za gołe 7,25, a pozostałe 10 masz już + 50%. Problem jest jak dojdziesz do tygodnia gdzie pracujesz tylko 3 dni w tygodniu, wtedy masz tylko 33h, więc musisz jeden dzień przepracować za gołe 7,25f. Jak juz dostaniesz kontrakt i odpracujesz z pół roku to dostaniesz podwyżke. Na logistyce max 8,90, a na produkcji 8,40 oczywiście plus 12,5% lub 33%. 95% polaków majacych kontrakt nie bierze w ogóle nadgodzin, chyba, że mają extra wydatek. Oni za 4 dni maja tyle, co agencyjny przez 5 dni. W środy dostajesz payslip, kasa na koncie w piątek za poprzedni tydzień. Testy do hiltona to pro forma. Musisz znać dni tygodnia, liczby, kolory podstawowe i jak nazywaja się ubrania. Aha trzeba mieć numer konta. Co do kadry. To angole urządzili to tak, że Polacy sami się pilnują i sami sobie świnie podkładają. Czy warto. Jeśli nie masz nic innego to idź, masz pewność, że wpływa kasa, możesz poćwiczyć angielski i mając pełny żołądek szukać coś lepszego. Na to że oszczędzisz i wyślesz dużo do kraju nie licz, bez kontraktu. Anglicy to przeważnie menagerowie, chociaż niższego stopnia śa też polacy pracujacy wiele lat. Supervisor w żółtych kaskach to już w większości przyjezdni. Najczęściej gnębią, chociaż są czasami też porządni. Czerwony kask to w zasadzie prawie taki sam robol. Ma trochę wyższe wynagrodzenie za to, że przychodzi pół godziny wcześniej przygotować linię i przez 11 godzin lata, żeby linia szła ok. Zgadzam się, że wszelkie unowocześnienia w hiltonie to z reguły porażka.

Czy jak się słabo umie angielski czy jest szansa się dostać tam?

Xxx

A jak z zakwaterowaniem?

DZOANNA

pracowałam w Hiltonie ok 6 miesięcy,trzeba być dostępnym 7 dni w tygodniu z czego idziesz do pracy 2 dni,a czasem siedzisz caly tydzień bo nie ma pracy dla ciebie,nikt nie powie jedz na urlop bo nie ma pracy , trzeba siedzieć i czekac(może zadzwonią) ,praca lekka to prawda firma wyplacalna serio gdyby pracować 5 dni w tyg,naprawde dobre pieniądze,ale nie polecam mowie szczerze a zadnej pracy się nie boje i zalezalo mi by tam zostać ,a wyplata może 700 euro by się uzbieralo ,szkoda mi tych ludzi,ktorzy tam zostali modlących się by pracować chociaz ze 4 dni w tyg..aaa zapomnialabym na umowie masz gwarantowane 0 godz wiec wiec nikt tam ci nie zagwarantuje newet 20.wiadomo zero godz zero kasy

Mycha
@DZOANNA

A ja słyszałam że tam są jakieś testy, oczywiście po angielsku, przed przyjęciem do pracy. Prawda to?

maria

Które polskie agencje wysyłają do Hiltona?

Polka

Na produkcji pracuje 80% Polaków wiec Angielski nie jest wymagany