Ditel

Opinie o Ditel

anonim 2008-10-31 14:41:06
Nie znam osoby, która pracując wg standartów firmy
czyli: 5 spotkań, diagnoza potrzeb, znajomość produktu nie miałaby
dobrych zarobków. Ale znam osoby, które są kiepskimi
handlowcami, kłamią klientów, szefów i uważają, że za samo
przychodzenie do pracy należy im się wielki ukłon
anonim 2008-11-15 22:46:46
Wysłałam swoje Cv do tej firmy na stanowisko Kosnsultanta ( Przedstawiciel Handlowy) , ale po przeczytaniu farum firmy Eniro jestem załamana :( Czy w tej firmie też tak jest ? Proszę o jakieś info. Jak naprwdę pracuję się w tej firmie i jak sie tam zarabia....
Będę wdzięczna....
Pozdrawiam K.
Karol 2008-11-16 01:37:53
Pracowalem tam przez 1,7 lat znam dobrze firme powiem szczerze nie masz sie czym przejmowac tak jak wszedzie sa dobre i slabe strony.

najwazniejsza zasada to dbaj o siebie, swoje interesy - a bedzie dobrze. oceniam ich na 4
kisiel 2015-10-03 15:22:51
Gdy ostatnio szukałem pracy to wpadłem również na nich , bo wiążą się oni zdecydowanie z branżą w której pracuje. Prezentowali się wtedy całkiem nieźle moim zdaniem. Ludzie gadają podobnie do tego co pisał @Karol. Jeśli potrafisz zagadać o swoich sprawach to dasz sobie wtedy radę i będziesz zadowolony
Zostaw swoją opinię o Ditel - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ditel