Opinie o McDonalds w Rybnik

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy McDonalds. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie McDonalds na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonalds w Rybnik

fajne cycki

Godzinę temu byłem w tym mcdonaldzie i ostatni raz jak ufać takim ludziom ! W zamówieniu brakuje polowy rzeczy a było tak wielkie , ze naprawdę nie było czasu tego sprawdzić OBSŁUGA NIE MIŁA !! Na zamówieniu oczywiście się wszystko zgadzało w środku już niestety nie . (usunięte przez administratora)pobierała opłatę za zamówienie zarobiła +60 zł na dzisiejszej dniówce bo na tyle mnie zrobiła ale co się będziesz kłócić z tępą babą !! NIE POLECEAM ! I OSTRZEGAM UWAŻAJCIE SPRAWDZAJCIE ZAMÓWIENIA ! - NAWET TAKA MARKA JAK mcdonald potrafi w tak ciężkich czasach robić interes na ludziach !(usunięte przez administratora)

luna 81
@@fajne cycki

Uważam,że to nieprawda.W każdym Mc Donald's pytamy na okienku,czy wszystko się zgadza.A klient bardzo często na oknie 2 patrzy ,czy wszystko jest ok.Pracuję 8 m-cy i nigdy nie zdarzyło mi się,żebym czegoś nie wydała..Ale czasem gdzieś tam w maku mogą czegoś nie wydać,ale napewno nie połowy rzeczy..Mamy takich ,którzy chcą wyłudzić ,ale na szczęście mamy kamery wszędzie ,które wszystko widzą i dzięki temu wiemy,że do każdego zamówienia ,jak i wydawanego można wrócić.

Rybnik McDonald Nowy wpis

Miałam taką sytuację 3 razy że zamówiłam jedzenie do stolika i oni o tym zapomnieli i czekałam pół godziny i nie dostałam zamówienia i musiałam podejść do kasy i musiałam powiedziec pracownikowi o moim zaginionym zamówieniu. ????????

Wiecie, czy McDonalds udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

fajne cycki

@fajne cycki
@fajne cycki

Przepraszam bardzo...nie pracuje w McDonald i nigdy nie pracowałem, dokładnie w tym momencie tutaj siedzę i jem. Z Ciekawości wszedłem na opinie no i trafiła się perełka w postaci Twojej wypowiedzi. Czy nie jest ludzką rzeczą się pomylić bądź o czymś zapomnieć ? Trochę wyrozumiałości panie/pani idealna

@@fajne cycki

Zgadzam się z przedmówca. Ja też dziś kolejny raz zostałam (usunięte przez administratora) bo brakowało burgera w zamówieniu - już nie pierwszy raz!

luna 81 Nowy wpis
@@fajne cycki

Czy McDonalds organizuje staże dla studentów?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w McDonalds spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rybnik
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Rybnik
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie McDonalds? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

KASIA

Prawdę mówiąc to nie wiem, jak zacząć, ale poprosiłam o zwykłą ludzką pomoc, która dotyczyła możliwości otrzymania plastikowych kubków w nieco większej ilości, które zostaną zużyte na cele charytatywny i powstaną z nich genialne rzeczy :-) Nie wiem, jak miała na imię dziewczyna po drugiej stronie telefonu, ale odebrała i powiedziała, że oddzwoni. I tak też się stało porozmawiała z osobami ,,wyżej,, i dzwoniąc załatwiła wszystko co trzeba :-) dziękuję za pomoc, chęci i miłą obsługę- McDonalds w Bełku dziękuję:-)

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w McDonalds?

Mm

Na poczatek dostajesz stanowisko pracownik restauracji i 3/4 etatu na początek z możliwościa dorobienia do całego jeśli jest takie zapotrzebowanie . Stawka 17.30 brutto. Atmosfera zalezna od zmiany praca czy cięzka może na początku kwestia przyzwyczajenia. Troche nogi bolą na początku. Grafik do dogadania.

Jebacmcdonald

30min czekam pod okienkiem na zamówienie po czym Pani mówi mi że im nic nie przyszło dobre zarty

Sprawdzajcie dokładnie zamówienia.!!! Ja dzisiaj tylko dlatego,że chciałam zjeść ciepłe frytki,zauważyłam,że ich wogole nie dostalam. Poszłam z reklamacja i bez żadnego przepraszam, swoje zapłacone dostałam ale... Dotarłam do domu i okazało się,że brakuje również jednej kanapki!!! Niestety ,rachunek już wyrzuciłam, a MC Donalda mam 10km od domu,więc wiadomo,że nie wrócę.klocic się o bułkę . (usunięte przez administratora)

Uwagi do firmy trzeba kierować na właściwy adres,a już z pewnością nie na forum pracowniczym!

Za każdym razem jak coś zamawiam na wynos to czegoś brakuje. DRAMAT. Nie polecam

Norbert

Czy firma poszukuje aktualnie nowych pracowników? Jakie są warunki?

baaa

W sumie to polecam pracę, elastyczny grafik da się dogdać przy tym umowa o pracę, etat taki jaki potrzebujemy. Można łaczyć z inną pracą albo studiami. Dużo zależy od tego z jakimi ludżmi pracujemy i atmosfery, wtedy kształtuje się cała opinia o pracy tam, ponieważ to praca taka troche zespołowa. Warto pogadać prywatnie z osobą która tam pracuje, ale wiadomo każdy ma troche inne oczekiwania, każda praca ma swoje plusy minusy. Wydaje mi się że jest to dobra opcja dla osoby w szkole średniej na prace na weekendy ( jak jest skończone 18 lat) i wtedy można dorobic, zdobyć doświadczenie zawodowe, potem szybciej awans może być bo szybciej się zaczeło i potem w przyszłej pracy to może procentować a nie znam miejsca gdzie dają umowe o prace odrazu nie ma wielkich wymagań na początek i elastyczny grafik a przy tym możliwość rozwoju. Pozdrawiam!

niezadowolony___

Jedzenie w 2forU zimne, frytki spalone, bez soli, pół kubka coli, cheeseburger nawet nie wygląda jak burger, dramat...

Ola

Cheesburger w 2 for U przygotowany beznadziejnie nawet nie podgrzany tylko złożony, zamówienia są mylone, obsługa niepomocna. Mcdonald's obok dworca autobusowego

kondziu

@On Możesz rozwinąć swoją opinię? Każdy wie jak wyglada praca w firmie i ludzie nie narzekają!

On

Nie polecam MD Knurów!!!

On

Nie polecam MD Rybnik.

vvbb

Może ktoś się wypowiedzięć o pracy w McDonalds w RYbniku na żorskiej albo przy ul.Budowlnaych jaka jest tam teraz atmosfera itd?

Renata
@vvbb

Czy znalazłeś gdziekolwiek informacje na temat tego, czy do McDonald w Rybniku poszukiwane są nowe osoby? Jeśli tak, to najlepiej będzie, jeśli sam udasz się do firmy w celu złożenia swojej aplikacji do pracy w tej restauracji. Jeśli nie, mimo wszystko warto to zrobić.

Mikołaj

@zagubiony, forum to dotyczy pracy w McDonald's w Rybniku. Czy właśnie ta lokalizacja Ciebie interesuje? Rzeczywiście masz rację, różne opinie krążą na temat tej pracy, myślę, że powodem różnych zdań jest fakt, iż każdy z nas ma inne potrzeby i wymagania co do warunków pracy. Jakie Ty masz? Już prawie 4 miesiące minęły od Twojej opinii. Czy zatrudniłeś się w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o McDonalds - Rybnik

McDonalds