PRO-REM

Konin

Opinie o PRO-REM

EGON 2011-02-22 13:54:06
FIRMA WYPŁACALNA, DOBRZE SIĘ WSPÓŁPRACUJE.
PRACA CIĘŻKA ALE WIADOMO TO PRACA W BUDOWNICTWIE WIĘC LEKKO NIE BEDZIE. POLECAM TEGO PRACODAWCĘ
Zawiedziony 2014-11-10 18:22:39
Jeśli chodzi o samą pracę , zgadzam sie z poprzednią wypowiedzią, praca ciężka i byłaby może opłacalna , gdyby nie chciwość prezesa, który za każdą nawet usprawiedliwioną nieobecność pobiera opłatę w kwocie 500 zł .Za dwa tygodnie ciężkiej pracy dostałem 30 zł Według Niego powinienem z cięzkim zapaleniem płuc przyjechać i zgłosić swoją nieobecność . Dla mnie nie jest już uczciwym pracodawcą i nikomu nie poleciłbym Go jako swojego szefa .
domino 2015-02-13 09:02:26
firma masakra,ostrzegam!
ostrzegajacy 2015-03-10 21:04:46
dno,wieksza czesc to ludzie ze wsi,z konina już się mało kto daje nabrać na ta firme,opinie już ma wyrobiona
pracujący 2015-06-01 15:37:20
Witam
Dziwi mnie fakt co wy tu wypisujecie.
Ja jak najbardziej jestem zadowolony: wypłaty są miedzy 10 a 15 kolejnego miesiąca, może to trochę późno ale informują o tym na samym początku więc nie można mieć do nich o to pretensji, ludzie są zewsząd i z Konina i ze wsi, może i zabiera kasę za alkohol ale sami wybaczcie-praca to nie bar, a wszyscy wiemy że budownictwo to branża gdzie się pije najwięcej więc dobrze że na to nie pozwalają-biorąc pod uwagę bezpieczeństwo innych osób pracujących na danej budowie, ja jak najbardziej jestem zadowolony bo to że w Polsce jest bezrobocie to gó..... prawda, ludziom się po prostu robić nie chce!!!
zyczliwy 2015-09-16 20:19:11
pozytywy to chyba sam szef wpisuje,mozna by dużo pisać,jak ktoś lubi hardkor to niech tam idzie popracować,to wtedy kazda inna firma wyda mu się dobra i uczciwa
Diat 2016-04-21 15:44:23
Owszem, masz absolutną rację @czesio że klienci mogą i powinni się wypowiadać, bo to oczywiście też daje jakiś większy obraz nie pracodawcy, a pracowników i towarzystwa w którym przyjdzie nam pracować
Zostaw swoją opinię o PRO-REM - Konin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRO-REM