Opinie o Międzynarodowe Targi Poznańskie w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Międzynarodowe Targi Poznańskie. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Międzynarodowe Targi Poznańskie o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Międzynarodowe Targi Poznańskie w Poznań

Natalia Nowy wpis

@pracownik to firma idzie ku upadkowi?

Pracownik Nowy wpis

W Wyborczej piszą o 50 mln strat za 2020 r. Będą zwolnienia? Co sądzicie?

Krzysztof Nowy wpis

Taki spokój na forum, z pewnością nastroje nie są zbyt pozytywne ale myślę, że dużo będzie zależało od czasu przez jaki firmy będą miały tak ograniczone możliwości

Grass Nowy wpis

Ciężkie czasy nadeszły dla Targów, jak sądzicie szybko i bezboleśnie z tego wyjdziemy? Będą redukcje zatrudnienia?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Międzynarodowe Targi Poznańskie? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Irek

Ja nie narzekam, wystarczy że robię swoje . Polecam dla tych którzy chcą pracować.

K

Umowa zlecenie, 16 zł brutto do 100h/msc, po przepracowaniu 100h w miesiącu, 17 zł/h brutto, za nockę 18 zł/h brutto. Praca fizyczna, ustawianie krzeseł, ławek i stołów na potrzeby konferencji, podłączanie sprzętu audio/wideo. W trakcie targów/konferencji obsługa. Są dni, gdzie przychodzi się na 8 i do 16 przenosi się rzeczy z miejsca na miejsce, byleby coś robić, a są dni, kiedy nie wiadomo w co ręce włożyć. Kierownik Biura Obsługi Wydarzeń czepia się wszystkiego, jakby mu za to płacili. Niektórzy pracownicy BOW kablują kierownikowi, inni mają bardziej "ludzkie" podejście.

Szkoda, że nikt nie pisze. Miałem nadzieję , że dowiem się coś o pracy.

Pawulon
@Zainteresowany

a co chcesz wiedzieć jakie stanowisko Cie interesuje albo wejdz na MTP

Zostaw merytoryczną opinię o Międzynarodowe Targi Poznańskie - Poznań

• Jak się pracuje w Międzynarodowe Targi Poznańskie?

Zobacz opinie na temat firmy Międzynarodowe Targi Poznańskie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Międzynarodowe Targi Poznańskie?

Międzynarodowe Targi Poznańskie