Multi Packaging Solutions Tczew Sp. z o.o.

Opinie o Multi Packaging Solutions Tczew Sp. z o.o.

A o tym przyuczeniu byście coś więcej mogli napisać? ostatni wątek skończył się na tym, że jest ono w zasadzie możliwe. interesuje mnie szerszy opis oraz aktualna opinia odnosząca się do tego czy w ogóle warto? na wiosnę będę szukać pracy, ciekawe czy się dostane?

Operator sztancy

Czołem . Może ktoś się orientuje czy firma prowadzi rekrutację na operatora maszyn sztancujących. ewentualnie praca na jakich maszynach pozdrawiam

Rzeczywiście są w internecie dwie oferty pracy. A oni bez doświadczenia tutaj zatrudniają? Bo w sumie z ogłoszenia wywnioskowałem, że lepiej doświadczenie mieć. Ale też nie jest to konkretnie napisane. Jest szansa na przyuczenie do zawodu?

Zaxx Nowy wpis

@zaxxTak można aplikować,jest możliwość przyuczenia

Jak szefostwo w Multi Packaging Solutions Tczew Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Cześć. Czy na ten dział zakupów o który jedna Pani pytała z ponad miesiąc temu o prace, bo ogłoszenie wtedy było, teraz jednak żadnego nie widzę a ciekawa jestem warunków jakie były na nim oferowane, czy możecie mi je opisać? mam doświadczenie, spontaniczne cv ktoś wysyłał?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Multi Packaging Solutions Tczew Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko OPERATOR MASZYNY SZTANUJĄCEJ
operator

Witam . Pytanie z ciekawości . Czy to prawda ze firma kupiła nowe maszyny klejące . Może mi ktoś napisać co tam nowego kupili :)

OPERATOR
@operator

Witam. Tak firma dużo inwestuje w mszyny, ale chodzą plotki że będą brani tylko kandydaci z CV w j. francuskim :)

@OPERATOR

Ja chyba nie w temacie i nie załapałem aluzji, początkujący jestem. Do czego mi ten język? Nawiązujesz do zakładu we Francji? A u nas można jeszcze się przyjąć? nie widziałem ofert, a były dodawane kiedyś na taki portal

Operator
@OPERATOR

A jakie sklejarki kupili .pytam z ciekawości Pozdro ..z branży. Sklejanie

Pani

To na zakupach jest rotacja czy nie? Widzę, że ktoś o nią pytał ale cos bez odzewu. powiedzcie przy okazji jak produkcja przy niej wypada. Operator maszyny szanującej jest teraz potrzebny. Dopiero od dwóch dni oferta wisi, to rozwój czy wspomniana wcześniej rotacja? Jest problem z kandydatami? Jak na razie widzę, że 0 się zgłosiło

Melon

Witam, jak wyglada praca w dziale zakupów i ogólnie w biurze ? Widziałam na pracuj pl ogłoszenie. Proszę informacje o atmosferze, zarobkach, rotacji pracowników!

Jak szefostwo w Multi Packaging Solutions Tczew Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Technik utrzymania ruchu

Witam. Może ktoś powie jak się pracuje na utrzymaniu ruchu?

@Technik utrzymania ruchu

Szef UR jest spoko,praca nie najcięższa

Tosia

Hej , mamy kilka pytań do pracowników tej firmy w szczególności do ludzi z oddziału w Tczewie. Jak aktualnie wygląda rekrutacja do tej firmy? Cały czas są 3 zmiany , czy z tym jest różnie w zależności od ilości pracy jest uruchomiana? W firmie jest centrum szkoleń gdzie nowo zatrudniony pracownik tzw młodszy operator musi zdawać testy aby być uznany za operatora czy nie ma czegoś takiego? Jak z wynagrodzeniem? Czy jest jakaś premia? Jak tak od czego jest uzależniona? Rozumiem że pakiet socjalny jest i obowiązuje w firmie? Wiem dużo pytań, ale z góry dziękuję wszystkim którzy będą chcieli udzielić na nie odpowiedzi. No i najważniejsze atmosfera w zespołach, jest ok? Po pieniążkach jest to dla mnie drugi ważny punkt w firmie w której myśli się pracować.

Do dyrektora generalnego W jaki sposób traktuje się pracowników z Ukrainy? Wciąż się mówi o pomocy zarówno ze strony zarządu jak i współpracowników. Fantastycznie , że firma wspiera uchodźców i niesie chęć pomocy natomiast jakim kosztem? Moje zdumienie było przeogromne jak przyszła pani koordynatorka Pani K. i kazała Paniom z Ukrainy pójść posprzątać szatnie i przygotować na przyjęcie kolejnych pracowników z Ukrainy. Nadmierzam zauważyć , iż owe Panie nie są zatrudnione w charakterze serwisu sprzątającego . Takie poniżające zachowanie nie powinno mieć miejsca , jak każdy z nas by się czuł na miejscu tych Pań? Zostały potraktowane strasznie , poniżone w obliczu tragedii którą przeżywają. Hańba i przeogromny wstyd dla całej firmy . Koordynator to osoba , która zarządza zespołem , która cechuje się nienagannym postępowaniem , obiektywna a nie ktoś kto wykorzystuje słaba pozycję Pan z Ukrainy , bo one zrobią wszystko aby mieć pracę nawet kosztem swojej godności bo właśnie tego dnia została im odebrana .

Laboga

Juz tu nie pracuje kilka lat ale odkad pamietam zawsze jak nie bylo co robic albo konczyla sie praca na maszynie to sie sprzatalo i nikt nie skarzyl sie ze musi pobiegac z miotla albo mopem. Porzadek na stanowisku pracy to podstawa. Panie sprzataczki pracowaly tylko rano a od maszyn sie kurzyło 24/7. Wiec to chyba nie jest złe ze pracownicy dbaja zeby w firmie bylo w miare czysto przez cały czas? Ja rozumiem ze pracownicy to nie firma sprzatajaca no ale ludzie zeby aferę o takie rzeczy robic i to jeszcze w internecie? Macie dyrektora, liderki to idźcie do nich twarza w twarz porozmawiac.

Aspiryna

Widzę że ktoś ma ogromny ból w dolnej partii pleców, że Pani K. została koordynatorką. Jeżeli tak bardzo jesteś zazdrosna/y, zawsze możesz zgłosić się do działu HR aby rozważyli twój awans. Zajmij się lepiej swoim życiem, zamiast szukać taniej sensacji. Pracownik i to nie ważne czy jest biały, czarny, Polak, Hindus czy Ukrainiec ma pracować i w obowiązkach pracowniczych masz zapisane: dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy. Szatnie również należą do miejsca pracy i jeżeli przełożony prosi o posprzątanie, masz wziąć miotłę, mopa czy ścierkę i pójść posprzątać. Jeżeli tak bardzo cię fakt że ktoś ma sprzątać to następnym razem zgłoś się na ochotnika, zamiast wylewać swoje żale w internecie. *PS Czekam na podobny wpis o godności itd. gdy przez przypadek firma sprzątająca zatrudni obcokrajowca...

Ludzik
@Aspiryna

Od kiedy w szatni się pracuje? No chyba, że ktoś po godzinach tam coś robi... Szatnie i kible sprząta sprzątaczka, a nie pracownik produkcji... A ta pani K to nieźle ziolko musi byc skoro jej bronisz

@Aspiryna

Ona jest kordynatorka od wielu lat i jej kadencja powinna się skończyć, przy obecnym kierowniku napewno nastąpi to szybciej. W końcu ktoś zrobi porządek . Jak wspomniałeś w zakresie jest zapis który brzmi dbanie i czystość i porządek na Stanowisku pracy ... Sztatnia nie jest niczyjym stanowiskiem pracy .

Teresa

No niby nie, ale to nie znaczy od razu, że ma tam być brudno czy coś?Xd Chyba jak wszystko w firmie jest czyste i poukładane to się przyjemniej i wydajniej pracuje?

Ktos

Witam jestem liderem w innej firmie i sama dla odskoczni idę posprzątać szatnie co w tym złego nie rozumie.Zadna praca nie chanbi

XD

Największy problem w tej firmie jest to że kadra kierwnicza ma swoich zaufanych ludzi którym ufa bezgranicznie.Sama nie zdaje sobie sprawy że się przyczynia do atmosfery jaka panuje.W firmie jak na drodze nikomu nie można ufać. Są kłamcy którzy celowo rozpowiadają nieprawdę byle się przypodobać liderowi koordynatorce itd. bo powiedział im coś w zaufaniu a potem się śmieją z niech jacy oni (usunięte przez administratora) są że we wszystko wierzą. Najlepiej mają ci co ciągle coś robią mają słabe wyniki wszystko zganiają na innych ale widać że się ruszają, jak potrafisz zorganizować sobie pracę to liczy się z tym że w ich oczach wyglądasz na nieroba i się ciągle będą się czepiać. Naprawdę z całego serca polecam firmę a kadre zachcam do refleksji:)

Anonimowy

Czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda praca w firmie w księgowości?

Halina
@Anonimowy

Sama bardzo bym chciała wiedzieć, jak wygląda praca w firmie. Ale mam jeszcze pytanie, pytasz dlatego, że jest jakaś oferta pracy? Jeśli wiesz, że jest jakieś ogłoszenie, to daj znać proszę. Bo ja nic nie mogę znaleźć :((

@Halina

Jeśli masz tam znajomych to mogą Cię polecić po co czekać na oferty, tym bardziej że korzyści mogą by dla dwóch stron:)

Teresa

a jakaś kluczowa porada dla osób bez znajomości? :( jak się tu dostać?

Bobek
@Teresa

Powiem tyle ,nie warto się pchać w (usunięte przez administratora) magazyn słabo,produkcja słabo, szkolenie słabo, wymagania jakby produkowali diamenty,

Dominika
@Bobek

Coś Tobie usunęli, więc nie wiem, czy napisałeś: wypłata słabo. Właśnie to mnie interesuje najbardziej, nie oszukujmy się, chleb już jest za 6 zyla. Nie wiem też, czy teraz zatrudniają sami, czy przez agencję. Ktoś coś?

@Bobek

diamenty? a coś więcej odnośnie tych wymagań w takim razie. Jakie problemy są ze szkoleniami i czy napiszesz coś więcej o tym magazynie?

Parownik

Witam czy ktoś wie jak tam wygląda magazyn lub praca na nim ?

Stefan

Dlaczego ktoś miałby kłamać? Proponuję zaufać opiniom byłych lub obecnych pracowników, poniewaz już nie jeden żałował decyzji o przyjściu do westrocka. Jak widzisz chcą być rozpoznawalni i takie precedensy mają miejsce tylko nie chcą się za bardzo chwalić.

@Stefan

A jak oceniacie jakość pracy kadry zarządzającej? Faktycznie są tak wykształceni jak tu padło?

Zatroskany obywatel

Bo tak jest ????

Lolita
@Stefan

A jakie zmiany są w tej firmie? Chodzi mi o to czy są nocki?

Kolchoznik

Co tu dużo mówić, kolejny (usunięte przez administratora) tczewski, współpracownicy (usunięte przez administratora)nowych ludzi. Omijać szerokim łukiem.

Pracownik produkcji

Nowi liderzy naprawdę są wporzadku Zarówno Arek jak i Łukasz . Można do nich iść z każdą sprawą oni zawsze Cię wysłuchają, nigdy nie traktują nikogo z góry i co najważniejsze są po prostu ludzcy ! Cieszę się że pracują w tej firmie i że są w końcu ludzie którzy się nie wywyższają tylko słuchają i służą pomocą , a nie tak jak np R.

Barnaba
@Pracownik produkcji

A co takiego niby Łukasz może załatwić jak na niczym się praktycznie nie zna gdyby nie dokumentacja z poprzedniej firmy to mógłby robić jedynie za pomocnika ,on się jedynie przechwała ile to on nie zarabia i tylko denerwuje ludzi

@Barnaba

Zgadzam się , jest gburem uważającym się za lepszego od innych . Zero współpracy z zespołem z zapewne nawet go nie zna

Teresa

Nie no bez przesady, nie mów od razu, że zespołu nie zna, bo to już by był szczyt przecież. Myślicie w ogóle, że on to teraz przeczyta?

Janusz
@Pracownik produkcji

Niestety takie właśnie osoby nie są mile widziane w firmie. Dlaczego? Bo dyrektor generalny nie ma zielonego pojęcia o zarządzaniu zasobami ludzkimi i sprzedaje ta swoją niewiedzę pani dyrektor produkcji która chłonie jak gąbka i gra jak dyrektor zagra, bo niestety zasada jest prosta albo wsiadasz i jedziesz w pociągu razem z nim ale na jego zasadach i nie możesz się odezwać albo z niego wypadasz.

Sklejacz
@Pracownik produkcji

Niestety jednego z nich już nie ma, nie spodobał się nowemu szefowi, drugiego też za chwilę nie będzie i zostanie nam super ekipa zarządzających produkcja, razem z nowym szefem produkcji, bardzo profesjonalny team ????

Drukarz

Ooooo, to mając skończone technikum ale bez matury mogę startować na dyrektora??

Zofia

A możesz przybliżyć te zasady? W sumie to ich nie opisałeś.

Koliber

Kolego lub koleżanko jeśli masz jaja idź po prostu do głównej dyrekcji i przedstaw im swój ból oraz powiedz to w twarz w 4 oczy, bo dzięki Tobie każdy jest na celowniku za takie słowa. Nie podoba się Tobie, to się po prostu zwolnij a nie robisz szum wokół ludzi a pewne tańczysz jak Ci zagrają i ślicznie się uśmiechasz dla gry pozoru. Więc zanim zaczniesz trąbić co Ci się nie podoba, idz i załatw to, ale znając życie zmoczysz portki i wytrzesz gila zwisającego z płaczu , albo idź w szerokość i długość, rynek pracy tak długi i szeroki :)

Zawiedziony 2

W 100% się zgadzam

Majster

Potwierdzam

Zastanawiam się czy aplikować do tej firmy na utrzymanie ruchu warto ? Czy nie warto i jakie średnie zarobki jaka atmosfera?

Zostaw merytoryczną opinię o Multi Packaging Solutions Tczew Sp. z o.o. - Tczew

• Jak się pracuje w Multi Packaging Solutions Tczew Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Multi Packaging Solutions Tczew Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multi Packaging Solutions Tczew Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Multi Packaging Solutions Tczew Sp. z o.o.