INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o.

Opinie o INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o.

Prezes

oper nie wziął leków od psychiatry i bredzi od rzeczy. Jak będziesz umiał sam usunąć awarię i nie będziesz wydzwaniał do innych na własnym dyżurze to dostaniesz nawet 5 i pół tysiąca netto, ale pamiętaj, zrób to sam, a nie za pomocą cudzej głowy.

pola1

A co się dzieje z działem HR? Tutaj też zmiany?

oper

Krajarka się psuje? Dlaczego? Bo ta maszyna nie ma odpoczynku. Nie ma przeglądów. Nie ma konserwacji. Temperatura na hali nie spada poniżej 34 stopni, a jeszcze nie ma upałów. Jak się zaczną będzie powyżej 40 stopni. Maszyny nie wytrzymuja a ludzie muszą. SUR za nowego szefa naprawia maszyny po kilka dni, bo co może jeden automatyk na zmianę jak ma kilka awarii w jednym czasie. Może sie roztroji. I jeszcze nowy regulamin wynagrodzeń wszyscy podpisali bez czytania. A w nim punkt, że jeśli wyprodukujesz coś niejakościowego to wynagrodzenie się nie należy. Brawo FLEXPOL brawo operatorzy.

Prezes
@oper

oper, jeden automatyk na zmianie bez problemu powinien sobie poradzić z awarią, a jak nie potrafi, to niech idzie rowy kopać. Tak było zawsze we Flexpolu, więc nie ma sensu zatrudniać kolejnych tłumoków, co i tak niczego się nie nauczą. W służbach utrzymania ruchu są dyżury i jak jest problem, to trzeba zgłaszać do tego pracownika, który w danym dniu ma dyżur, bo za to pieniądze bierze, a nie wydzwaniać do wszystkich po kolei jak leci. Ten co nie ma dyżuru nie musi nawet odbierać telefonu od ciebie i z pewnością nie będzie zapieprzał jak dziki osioł za kogoś, kto bierze za swój dyżur dodatkową kaskę, bo nikt nie jest niewolnikiem firmy, tylko pracownikiem. Jak lubisz to zaiwaniaj za kogoś po kilka zmian ciągiem za darmo, ale nie zmuszaj do tego innych.

@Prezes

ten automatyk który ma w tym samym momencie trzy awarie musi ustawić je w kolejce priorytetowo. Pewnie wolałby rowy kopać niż usuwać trzy awarie jednocześnie. A propo ostaniego zarządzenia Pana Prezesa ws wynagrodzeń to mam pytanie? Maksymalna płaca operatora to 5,5 tyś brutto, więc co trzeba zrobić by mieć tyle? Dodam tylko że pracuję w tej firmie od początku (20 lat) i obsługuje wszystkie maszyny jakie tylko możliwe. Mam 4 tyś brutto. Ile lat ma jeszcze upłynąć i czego mam się jeszcze nauczyć by miec 5,5 tyś brutto?

wujek dobra rada
@oper

w tej firmie to własnie mózg niesplamiony wiedzą słuzy karierze

Biurowe

Z firmy odeszli dobrzy handlowcy a ci co zostali to tylko czekają aż klient sie sam odezwie. Fakt reszta ogarnietych ludzi ucieknie z tej firmy jak szczury w najbliższym czasie. Nie bedzie komu produkować ciac i sprzedawać. Ale brawo dla prezesa ze wziął sie trochę za te pachnące stolki.

XYZ
@Biurowe

A czemu szukają kierownika do eksportu? Stary się poddał, wyleciał, chcą nowej krwi?

ha

Następny będzie prezio). Az dziwne, że nie widzi tych zależności.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Elektroautomatyk? Podziel się swoimi wrażeniami!
pracownik na urlopie

A dlaczego linie wczoraj stanęły? Co tam się stało. Pytam z czystej ciekawości.

Operator konfekcji

Trochę przesady w tym co piszecie. W żadnej firmie nie płaci sie za staż tylko za umiejętności. To ze ktoś pracuje 5,10 lat nie znaczy ze jest bardzo wartosciowym pracownikiem. Wiele jest takich przypadków ze zatrudnili młodych, wykształconych ludzi którzy więcej wniesli do firmy niż niejeden przez parę lat. Poza tym jeśli chwilowo nie ma zleceń to nie oznacza bankructwa. Jeżeli zleceń nie ma to robi sie inne rzeczy nawet ze (usunięte przez administratora) w ręku jeśli trzeba korona z głowy ci nie spadnie. Nikt nikogo nie trzyma na sile nie podoba sie to sie zwolnij.

smutny
@Operator konfekcji

Oszukuj się dalej jeśli się dobrze z tym czujesz, ale prawda jest taka, że dobre czasy Flexpolu minęły bezpowrotnie. Zleceń będzie coraz mniej, bo za chwilę w Polsce ruszają dwie konkurencyjne firmy. Flexpol już nie daje rady oferować atrakcyjnych cen, stąd brak zleceń, a od jesieni zacznie się POCZĄTEK KOŃCA. Dziś są zatrzymania maszyn i linii, ściera i mop przez 8 godzin, a za chwilę będą zwolnienia. Te pseudo zmiany, o których opowiadają ci z góry to wielka ściema. W biurowcu potracili najlepszych, najbardziej doświadczonych ludzi i tylko maskują braki, ale efekty widać w postaci wyników finansowych i braku zleceń, bo klienci nie chcą kupować. Szykuj się, że będzie tylko gorzej.

oper

Flexpol jest na równi pochyłej. Coraz mniej zleceń. Maszyny częściej stoją niż pracują. Pensje nadal nie zostały zróżnicowane względem doświadczenia i umiejetności. Młodym sypią po 3 miesiacach tyle co niektórzy po paru latach nie maja - bo by robić nie było komu. A jak nie ma zleceń to tylko ściera i mop przez 8h. Bez sensu.

he he he

jak to czego? bolca...

szok

To prawda! W służbach utrzymania ruchu służbowa komórka dzwoni bez przerwy. Wychodzisz z pracy i już dzwoni, wracasz autem do domu telefon dzwoni, wchodzisz do domu i pierwsze co słychać to dzwonek komórki. Chcesz odpocząć po pracy, ale nie da rady, bo komórka dzwoni. Kładziesz się spać, komórka dzwoni. Próbujesz zasnąć, a tu komórka dzwoni. Nocą nie pośpisz, bo musisz odbierać telefon służbowy. Dzwonią z byle czym. Jeszcze trochę to będą dzwonić, żeby spytać która godzina? Może Prezes się zainteresuje tymi telefonami, bo jak tak dalej pójdzie, to firma zbankrutuje, jak przyjdzie płacić za połączenia. Zabrać służbowe komórki debilom i dać ludziom zdrowo myślącym!

sur

wzburzony chcesz się z nami zamienić? nie pojedziesz z rodzinką na wymarzone wakacje bo będziesz musiał do roboty zapieprzać podczas urlopu. nie pośpisz w niedziele tyłkiem do góry bo non stop będzie ci dzwonić służbowa komórka. nie wypijesz w święta ze szwagrem i teściem bo będziesz miał dyżur. nie pójdziesz z żonką na bal sylwestrowy bo w każdej chwili może być awaria. pasi?

oper

na umowę o pracę możesz liczyć. Obojętnie co ktoś tu napisze we Flexpolu pewna jest umowa o pracę i kasa na czas. Ale atmosfera tragedia. Pensje słabe i źle zróżnicowane. Młodzi maja tyle po 3 miesiącach co inni po 5 latach. Kolesiostwo pełna gębą. Organizacja na poziomie żłobka lub przedszkola. Wszystkie rozporządzenia działaja tylko w dniu wprowadzenia później fikcja. Wymagania jak w akordzie. Ciągły nacisk na ilość a potem na jakość. Szkoda gadać. Porażka.

Co wolno wojewodzie ... A w flexpolu co wolno biurowym to innym nie. Kierownik zakupów obwieszna złotem na 20 cm obcasach spacerowala po hali na oczach pani od systemów i bhpowca która to uczy ludzi BRC system obowiązuje wszystkich szanowna pani. A na kierownik zakupów czy eksportu to zero reakcji ale operatorowi za byle co to od razu premie zabierac najlepiej.

zaciekawiony
@pracownik

A w flexpolu co wolno biurowym to innym nie. Kierownik zakupów obwieszna złotem na 20 cm obcasach spacerowala po hali na oczach pani od systemów i bhpowca - a ta raszpla czego znowu szukała na hali?

Operator

Witam. Chce sie wypowiedzieć na temat rozwoju i szkoleń o których zapewnia dział HR gdy zatrudnia ludzi do pracy. Rozwój osobisty ma być. Szkoleń mnóstwo tez. A jak jest w praktyce : jedyne szkolenia to bhp ippoz bo sa obowiązkowe i tyle. Szkolenia które gdzieś sa organizowane obejmują ciągle te same osoby. Szkolenie Ifs , akademia menadzera to szkolenie dla tych samych osób. Ciągle te same osoby sa szkolone czyli dyrektorzy kierownicy. Osoby które często nie przekazują dalej tej wiedzy. Inna sprawa to to ze szkolenia czasami wymyslane przez kierownik HR sa tylko na wydanie kasy bo wybiera szkolenia nie pomocne wogole. Jeżeli chodzi o konfekcje magazyn czy produkcje to szkoleń żadnych nikt tych ludzi nie wdraza w żadne rzeczy przez 4 lata pracy było tylko 1 szkolenie i to dla produkcji przez brucnera . Na hali każdy jest sobie uczniem i nauczycielem. A potem żąda sie braku reklamacji , uzyskow, technologii. Zrobcie jedno szkolenie podczas długiego postoju tak jak było w grudniu ale dla wszystkich a nie dla 6 osób.

flexpolak

Już się rozglądam za inną robotą i to samo radzę innym. Nie trzeba być geniuszem, aby dostrzec, że ten statek tonie, a ja nie chcę pójść na dno razem z tą firmą. Wiadomo, że wszędzie są i muszą być zmiany, ale tylko tu wszystko zmienia się na gorsze, a nie na lepsze, dobrych ludzi zastępuje coraz słabszymi i nikt nie umie przyznać się do błędów czy wycofać ze złych zmian.

flexiplexi

Flexpol pada Panie i Panowie, kwestia miesięcy jak zaczną się cięcia w zatrudnieniu ;-) zamówień coraz mniej podobno

GośćWDom

Tego typu prywatne wycieczki są żenujące! Newsy z (usunięte przez administratora) na potrzeby podbudowania własnego ego. Mierna próba obalenia autorytetu kietownika. Nawet jeśli osoba była karana i zgodnie z treścią prawomocnego orzeczenia odbyła karę, to po upływie ustawowego okresu czasu następuje zatarcie skazania. Poza tym ze świeczką szukać wśród kadry kierowniczej Flexpolu osoby cieszącej się równie dużym uznaniem wśród swoich pracowników jak obecny Kierownik Konfekcji. Następnym razem jak się będziesz chciał @Maxi udzielać publicznie na forum jakimkolwiek, to dokształć się i bądź bardziej merytoryczny, a nie "sensacyjny". Zajmij się czymś pożytecznym, np. pracą - to zawsze pomaga na przerost formy nad treścią.

Operator

@oper nikt ci tu nie karze pracować.

karolek

Maxi - ty to jednak jesteś ciul ... i to wiemy nie od dziś ... buziaczki wiosko

zibi

Jak Dawid pracuje tu 10 lat jak nie dłużej to dawno to musiało być. poza tym za darmo kierownikiem nie został. I chyba jest jedynym jak dla mnie wyżej postawionym który pomaga ludziom i ich szanuje a nie terroryzuje. Maxi naprawdę Cię muszą 4 literki ściskać z zazdrości... Zajmij się lepiej robotą może i Ciebie kiedyś docenią.

do wacława

Wacław umowę dają o pracę, na początek na okres próbny na 3 miechy, jak się sprawdzisz to kolejna na czas określony kasa przyzwoita i za wszystko jest płacone, pensja, nadgodziny, socjal polecam! pamiętaj że to tfirma produkcyjna i praca nie jest lekka ale przynajmniej pewna

@do wacława

2200 brutto to pensja przyzwoita? w jakim Ty świecie żyjesz?

Zostaw merytoryczną opinię o INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o. - Płock

• Jak się pracuje w INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o.?

INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o.