INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o.

Opinie o INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o.

Stary Pracownik

Dobra placa zart dobra placa dzieci byla jak to byla firma Orlenu w 1999 roku zarabialem 2500 netto i byly wszystkie premie nagrody jubilatki a teraz rok 2016 zarabiam 3200 netto przepasc totalna siedze dlatego ze do emerytury mi brakuje 2 lata. Obowiazkow bylo mniej i atmosfera lepsza a teraz po trupach do celu

bonio

Nie o Daw.... Tu mowa.

Odnoszę wrążenie, że pracuje z przedszkolakami, żal (usunięte przez administratora) ciska że na technologa ktoś awansował, a nie Ty? Może dla tego, że byl dobrym pracownikiem a nie Grubą Parówą która pajacuje zamiast pracować i wypisuję rzeczy wyssane z palca, podszywajać się za innych. Atmosfera w firmie słaba właśnie przez takich bukietów. Kozak w necie piz*a w świecie.

bonio
@pracownik

Myślę tak samo. Krytykujecie ludzi którzy osiągnęli więcej niż wy. Bo boicie sie ze jesteście pod nimi i ze nie wcisniecie kitu tak jak pierwszemu lepszemu. I weźcie sie za robote a jak nie pasuje to brama otwarta.

@bonio

A czy uwazasz ze jest dobre takie podejscie ze po trupach do celu? (usunięte przez administratora)Tylko patrzec jak mlodziez bd dy..c starszyzne tak wogole juz niektorzy to zrobili a bd takich wiecej przykladow.Badz starszyzna ktora kieruje calym zespolem sama odejdzie zeby nie bylo jej wstyt ze mlodziez z cichacza ja wypiepszyla ze stolka.

loled

Płaci dużo na tę braże hehehaha?? kto takie rzeczy pisze?takie głupoty??? ktoś z HR tej firmy tu siedzi chyba loll

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Elektroautomatyk? Podziel się swoimi wrażeniami!
boozie

Na produkcji może jest i spoko ale to przecież zamknięty dział. A co z resztą firmy? Tam już nie nie takiego klimatu. Co mądrzejsi jak tylko mają możliwość uciekają z tej firmy. Dobrze się tu nie dzieje.

Operator

Jeżeli chodzi o produkcje to jest ok. Jeśli robisz swoje to nikt sie nie czepia. Plus jest tez za atmosferę pracy nie ma donoszenia i jest współpraca . Kiero jest w porzadku większość brygadzistow tez poza jednym ale młody to musi sie wyszumiec.

Biurowe

Niech konfekcja weźmie się za robotę a nie wypisuje Żenujące komentarze na zastraszajaco niskim poziomie. Co wy sobą reprezentujecie? Żal żal żal panowie.

baba

Czy nadal szukają osoby do zakupów. Jaki tam panują warunki? Proszę o informacje.

Laser

Przyjęli Technology z 3 Brygady Dawida który trzyma palca Brygadziscie i Kierownikowi nie zna procesu Metalizacji ale czy to istotne Firma schodzi na dno nie liczą się umiejętności tylko kolesiostwo

heheu
@Laser

Wam to nikt nie pasuje? jest emilia, sylwia, kasia i łukasz. był tomek, nie pasował teraz dawid i zle znow??

Laser
@heheu

Kasia to sie zna na pogodzie i na plotach z Lipna okolic. Tomek nie byl zly ale wybacz gosc Dawid ktory przychodzi do pracy na kacu i wiecej czasu przesiedzi na telefonie to sorry podpierdalacze zawsze w tej firmie widziani. Jak kyos moze byc technologem jak nie zna obslugi maszyn i calego procesu uwaga do kobiet

nauczyciel
@Laser

Chcecie szybkiej oceny technologii? bez imion, tylko pierwsze litery. em - ogarnia ale tylko produkcje, ogólnie na plus i to duzy, dziewczyna mądra, normalnai dzie się doagac z nią syl - chodzi i narzeka ale ogólnie plus idzie sie w miare porozumiec ka - dno i wodorosty? łuk - bez komentarza daw - pomyłka totalna ;/ tom - nie ma go w firmie wiec nie oceniam go juz ale ogólne plus duży za cierpliwosc, normalny gosc do dogadania tyle laser

Operator konfekcji
@nauczyciel

100% zgoda Em i Syl ogarniaja . mozna sie dogadać. Chyba one tylko ogarniaja.Reszta do zwolnienia. Kas nie wiadomo za co placa blondynka z kawalow nic nie robi . daw - jak stanowisko technologa mozna dać komuś kto potrafi ogarnąć dwie maszyny. A tak to niby ze wykształcenie wymagane itp. A tak z innej beczki czy zmianowe bedzie podtrzymane? Czy jednak zmiana po nowym roku?

Amad3us
@Operator konfekcji

Em i Syl ogarniaja? Chyba w innej firmie lracujesz. Pytasz o cos o jakas decyzje to nie wiedz co zrobic

@nauczyciel

Wiec jak KA to dno i wodorosty to czemu brygadzista TR tak ja winduje?

Dlatego

Bo jest blondynka ? A brygadzista facetem

@Dlatego

Ale roznica wieku.zreszta psy na lata sie nie gryza

Janusz

Dzisiaj jest wyplata? Czy nie maja kasy

@Janusz

Jak zawsze na czas. Ci co maja konto tam gdzie firma to mają już dzisiaj. Reszta musi poczekać do poniedziałku.

Suchy

W Biedronce na start daja 2400 dla sprzedawcy na magazyniera 2700 kwoty brutto bez nocek i kazde swieta wolne a tutaj kazde swieta w pracy

zły pracownik

Kiedyś tą firmą kierowali specjaliści i eksperci. Teraz na kierowniczych stanowiskach zostały może 3 -4 osoby, które się na czymś znają. Reszta to kolesie obecnego prezesa, którzy tylko kasę biorą, ale do niczego się nie nadają. Kierowniczka zakupów przez półtora roku nic się nie nauczyła, tylko się obija, pije kawę, plotkuje i intryguje. Nie potrafi nic załatwić, wykorzystuje ludzi, niczym się nie interesuje, nie potrafi niczego nauczyć. W normalnej firmie nikt by jej nie trzymał w robocie. Ale w końcu pracowała już wcześniej z nowym Prezesem w Orlenie, więc jej wolno. W tym właśnie kierunki idzie ta firma. Przykładów jest dużo więcej.

Biurowe
@zły pracownik

Układ. Ja teraz pomogłem tobie ty pomozesz mi. Mimo ze na niczym sie nie zna. Nawet ceny surowca nie potrafi wynegocjować .

mhm

w tej firmie sa same cięcia. Nawet papier toaletowy na wydział. Najgorzej maja Ci co pracuja w niedziele bo papieru nie starczy, gdyż został zostawiony w piatek w ilości 4 rolek hahaha.

oper

daj mi dobry sposób na buntowanie to go wykorzystam.

Maciek

No dobra to ile ci nowi dostają na start w tej firmie?

@Maciek

2200 brutto na start plus za osiem nocy jesli przerobisz 450 brurtto plys premia

Maciek
@hm

To starsi pracownicy ile zarabiają skoro narzekają, że mają mniej od tych nowych?

@Maciek

Operator pracujacy 6 lat - 2900 brutto. Operator pracujący 1,5 - 2 lata 3400- 3500 brutto.

hm

Raczej sie nie wbijesz bo robisz bledy ortograficzne.

ciekawski

a ta co ciągnie żonatym pod stołem jak się miewa? Gardło ją nie boli?

@ciekawski

Kurcze robie pare lat ale kto tak robi to nie mam pojecia Moze uchyl rombka tajemnicy i podaj chociaz inicjaly. Albo dzial na ktorym pracuje

pytalski
@hm

a co chętny jesteś i chcesz żeby ci dobrze zrobiła?

krzyś

hm daj sobie spokój. lepszą znajdziesz przy drodze he he

Roman

Ale tu jest zajebiście

@Roman

Bylo kiedys chciales dopisac chyba. Albo jest zajebiscie zle

Prod
@hm

To ty chyba kiedys nie pracowales w flexpolu... albo teraz nie pracujesz

@Prod

Nadal pracuje i wiem jal bylo kiedys a co jest teraz

pryk
@hm

to napisz jak było kiedyś a jak jest teraz

izi

ktoś pisał że jest 1300 na ręke. Nie prawda. Jest 2200 brutto na start plus prawie 500 dodatku za noce i po 2-3 miesiącach premia. po 3 miesiącach jest tez podwyzka. Na dzien dobry wychodzi gdzies 2tys na reke.

Konf

Że niby nasz kierownik zły? Kto to pisze takie komentarze? Chłop nigdy tak naprawdę nikogo nie ukarał a mógł to zrobić nie raz, nie przypierdziela się pomaga. Co wy od niego chcecie.

Zostaw merytoryczną opinię o INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o. - Płock

• Jak się pracuje w INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o.?

INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o.