Opinie o Hotel windsor Jachranka w Jachranka

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Hotel windsor Jachranka. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Hotel windsor Jachranka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel windsor Jachranka w Jachranka

Na stronie hotelu wyskakuje ogłoszenie z pracą portiera. Wygląda okej, choć sporo jest obsługi konferencji, w tym dbania o sprzęt, więc zakładam, że trzeba mieć ogarnięte rzutniki, sparowanie z laptopem itp. robótki. Ile hotel płaci komuś takiemu? Opłaca się dojeżdżać z Wawy do tej pracy?

Anonim Nowy wpis

Zatrudniacie osoby niepełnoletnie?

Gosc Nowy wpis

Hotel masakra. Jak na swój wygląd niczym dobrym nie dysponuje. Restauracja masakra brak jakich kolwiek dan do wyboru jesz to co przygotują nie ważne czy lubisz czy też nie lubisz restauracja otwarta tylko w jakiś godzinach. W pokojach brak czujników o telewizji nie wspomnę po prostu nie działa

Henio

Nie polecam, hotel niewyplacalny. Z dala od takich klientów. Dlugie terminy platności.

Aleksandra
@Henio

@Henio, to jak długo dokładnie czekałeś na zapłatę od Jachranki? Może ktoś inny też się na ten temat wypowie?

Alicja Nowy wpis
@Henio

Pracuję tam 4 lata i nigdy nie było problemu z płatnościami .

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Hotel windsor Jachranka? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Natalia

Dwa tygodnie temu wstawili ogłoszenie na pokojową i kucharza. ktoś z Was pracuje w Windsorze albo chociaż jadł tam i odpowie mi, jakiej kuchni dania serwują? Przyrządzanie potraw w różnych kulturach kulinarnych - trochę to za ogólne, to może być tajska, włoska, ukraińska i każda inna. Trochę za mało danych, żeby składać civika.

Kamil

Hotel jest znowu zamknięty tak?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Hotel windsor Jachranka?

Zdecydowanie nie polecam tego miejsca. Praca bez umowy. (usunięte przez administratora)

Aleksandra
@Monika

Pamiętaj, że mimo wszystko na forum staramy się nikogo nie obrażać - nie jest to tak naprawdę zgodne z regulaminem strony. Nie polecasz pracy w Hotelu windsor Jachranka, bo dają tam umowy. Nie jest to zgodne z prawem. Nie myślałaś, żeby zgłosić to do odpowiedniej instytucji?

Oszukana
@Monika

Nie polecam. Umowa na najniższa krajowa, reszta wiadomo jak...co za tym idzie opóźnienia w wypłatach, a cześć nie wypłacona do dzisiaj; to mówi dużo o nieuczciwości Pani Właścicielki.

Natalia

Podpowiedzcie jak się pracuje w czasach koronawirusa? Są teraz jakieś szanse na prace?

Agata

Czy faktycznie można się tu spodziewać nagłego zwolnienia mimo wykonywanych dobrze obowiązków?

Arek
@Agata

Tak to prawda zwolnią Cię jak nie będziesz potrzebny

Maria

DEGRENGOLADA! Kombinatorstwo i oszustwo na oszustwie. Brak umowy o pracę przez ponad 2 tygodnie i dopraszanie się o nią. Pracodawca nie raczył mnie nawet ubezpieczyć. W międzyczasie próbował zmienić ustalenia-formę współpracy. Kategorycznie odmówiłam. Zagrozilam/ poinformowałam, że przedstawię sprawę PIP. A kiedy wreszcie przygotował umowę o pracę to zamiast ustalonej kwoty netto, która miałam otrzymywać, napisano kwotę brutto w wysokości równej prawie najniższemu wynagrodzeniu krajowemu brutto!!! Wystawny styl płacowego traktowania pracownika przez Hotel Windsor nie przypadł mi do gustu, podpisałam więc z musu co szybciej umowę o dzieło, nie chcąc więcej tracić czasu i zdrowia, otrzymując w ten sposób przynajmniej pieniądze za przepracowany czas, i tak zakonczylam tą niestrawna dla mnie formę "wspolpracy"/znajomosci z Hotelem Windsor w Jachrance. Niesmak jednak pozostaje, kiedy brak tak prostej zasady "nie czyń drugiemu co tobie niemile".

Klara

Może ktoś ma wiedzę czy hotel potrzebuje pracownika do recepcji lub w administracji?

windsorka
@Klara

Tak - pracownika recepcji. Zapraszamy osobiście.

lalalal122545155
@Klara

Tak potrzebują......ale nie warto ubiegać się o pracę w tym Hotelu. Pieniądze niezłe, natomiast wykorzystają Cię na maxa i podziękują.

Roman

bardzo ciekawy sposób traktowania ludzi jak upomnisz się o swoje natychmiast jesteś na cenzurowanym. Zatrudniają niekompetentne osoby po znajomości np. księgową jest osoba która nie ma pojęcia o podatkach rozlicza ludzi którzy póżniej mają problem z US i ZUS sam to miałem więc wiem o czym mówię.

Igor

Konkurencja używa sobie ile tylko może!!! A ja powiem tylko tyle, że firma ma opinię dobrego pracodawcy.

Jola

Fikcyjne lewe umowy. Zatrudniaja na najniższą krajowa. Zmuszają do samozatrudnienia. Niekompetentni pracownicy zatrudnieni po znajomości.

Iwona Sekuła.

Studniówka w styczniu 2017 śmierdzące makarony podają. Truja ludzi nigdy więcej. Pokoje tandeta obsługa tragedia.pijany Ukraiński portier.

Mariusz

Banda oszustow zatrudniaja na najnizszza krajowa na kuchni zlodzieje.

Gosc

Na balach sylwestrowych bijatyki cyganow rozroby . smierdzace ryby Masakra.

Gosc

Jedzenie niezdrowe smierdzace

Lilka

Pracuje w tym miejscu już od kilku lat i nie ma problemu z pensjami i innymi rzeczami które tu niektóre osoby wypisują jak się nie chce pracować to zawsze problem jest. dla mnie jest bardzo dobrze polecam

KJ

Pracowałem w hotelu kilka miesięcy na kontrakcie a wcześniej dorywczo. Jeśli chodzi o płatności wynagrodzeń były na czas na kącie więc nie wiem czy tak kiepsko płacą bo w tym temacie nie można mieć żadnych zastrzeżeń. Atmosfera z działami oraz z recepcją, też bez zarzutów. Miałem również doczynienia z samą Panią Prezes i członkami zarządu i tez współpraca była lojalna i atmosfera pozytywna. Nie ma do czego się przyczepić.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel windsor Jachranka - Jachranka

• Jak się pracuje w Hotel windsor Jachranka?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel windsor Jachranka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hotel windsor Jachranka