Jantoń

Jarocin

Opinie o Jantoń

anonim 2012-12-19 23:27:08
mój Boże, parę lat już nie pracuję i opiniom nie wierzę, miało być ku dna - więc jest! Coraz gorzej i już z jaboalmi Was kojarzę, a nie z barmańską z "biedronki". Nawet kirowcy Tirów nie chca już pić tego wynalazku....ehhhh, a Nowak z Walczakiem mieli być takimi inowatorami rynkowymi....pozdrawiam
Świdnica 2013-01-04 17:51:38
Witam, jak w tej chwili wyglądają warunki pracy w detalu dla przedstawicieli handlowych? Pojawiło się ogłoszenie i zastanawiam się na aplikowaniem na to stanowisko. Przeczytałem wszystkie komentarze ale każdy wie że nie można tych wypowiedzi traktować zbyt poważnie, a poza tym są dosyć stare. mogę prosić o jakieś świeższe infoprmacje?
Do swidnica 2013-01-04 23:19:19
Skoro nie traktujesz dotychczasowych wypowiedzi poważnie to co ci będę mowic że nie jest dobrze. Przyjdz i sprawdz sam a potem napiszesz to samo co już przeczytałes.
marko 0012 2013-02-03 13:11:18
Firma Jantoń to [usunięte przez moderatora] powinni zamknąć ten zakład i tyle albo ktoś powinien nasłać urząd skarbowy i Inspekcje pracy
Jarko33 2013-02-03 13:17:00
Ta firma to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] [usunięte przez moderatora] ten zakład to dno.
zając nie sowa 2013-02-03 18:01:31
Można by było przytoczyć dowcip z zającem........hehe
Polecam pracę w Jantoniu ze względu na przemiłą amosferę panującą między zającem,sową i wilkiem.Innymi słowami ludzie się szanują (nie zawsze),atmosfera jest jak w bajce ( o belzebubie hehe).Na stanowiskach podejmują same trafne decyzje, które są na siłę wdrażane.
A GRATYFIKACJA uhuhu, krocie tzn:krocze mnie boli jak sobie pomyślę hehehe
Pozdrawiam
Pabla :-D
ramirez 2013-03-14 22:01:09
pracowałem w jantoniu jako PH, ok. 9ms, co mogę uznać za sukces zważywszy na rotację, dawano mi ok 6 miesięcy co jest normą. ówczesny kierownik regionu a potem już dyrektor [usunięte przez moderatora], obiecywał zarobki ok 5200, uwzględniając premie. wszystko to niestety fikcja, wypłata w okresie próbnym ok 2,1tys netto, a po trzecim miesiącu już niestety 1,8netto. pracowałem średnio po 11godz, odwiedzałem 15 punktów, ale były one troszkę porozrzucane. Kierowniczka i kierownik regionu [usunięte przez moderatora] jeśli mieli jakieś pomysły czasem nawet praktyczne byli blokowani przez [usunięte przez moderatora], który udaje miłego, ale słucha się jakuba i tyle. na spotkaniach regionu było miło, ale dochodziło często do spięć między handlowcami rynku tradycyjnego a nowoczesnego. Nie możesz się sprzeciwić [usunięte przez moderatora], jeśli uważasz że barmańska to sik to długo nie popracujesz, a jeśli chcesz pracować to siedź cicho jak PH [usunięte przez moderatora]
jaa 2013-03-30 14:05:59
[usunięte przez moderatora] chyba już nie kierownik
rothschild 2013-04-03 18:46:20
Ile kosztowało promowanie słabego hasła "wino do posiłku"? i cała kampania reklamowa? Czy jest efekt i ludzie zaczeli pić polskie rozlewy w litrowych butelkach? Jakies statystyki poprosze
JA 2013-04-03 19:59:23
[usunięte przez moderatora] to nie tylko 'nie kierownik' ale również 'nie pracownik'
on 2013-04-03 21:59:26
rozumiem, że [usunięte przez moderatora] sam zrozumiał w jakim bagnie tkwi i poszukał sobie innego ciekawszego zajęcia?
JA 2013-04-04 19:27:24
Niestety nie znam szczegółów związanych z rozwiązaniem stosunku pracy [usunięte przez moderatora] jednak nie uważam, że on by zrozumiał cokolwiek bądź zmądrzał
były 2013-04-05 21:09:36
a kto teraz jest na miejscu [usunięte przez moderatora]?
szczęściarz 2013-04-10 21:39:15
Bardzo pragnę podziękować szanownemu Panu [usunięte przez moderatora]i za tak wspaniałe pensje za miesiąc marzec! Przy takich zarobkach będzie trzeba żyć szybko -umierać młodo .
no1 2013-04-26 17:35:38
Witam witam chciałbym nadmienić że w dniu 25.04 br. podczas emisji programu kuchenne rewolucje, jednogłośnie po przez Panią Magdę Gessler wino Celebro Argentyńskie zajęło pierwsze miejsce wśród najgorszych win.Cytat Pani Magdy oglądając butelkę Celebro:"najgorszego wina nie możecie dodawać do potraw"
Pozdrawiam serdecznie innowatora tej marki, hehe
baryła 2013-04-26 17:43:10
Celebro to nic innego jak pryt w ładnej butelce.Powinno stać koło baryły i kosztować co najwyżej 5.99
no2 2013-04-28 20:05:44
no1 - 2013-04-26 17:35:38

Pozdrawiam serdecznie innowatora tej marki, hehe
Ta chwilka darmowej antyreklamy prawdopodobnie zrobi więcej niż gruba kasa wydana na mało skuteczną reklamę.
Pozdrawiamy pomysłodawców i tworców świetnego hasła - WINO DO POSIŁKU . hehe
alonso 2013-06-19 19:32:07
maaaaaaaloooooo
lov 2013-07-07 20:36:59
Panie dyrektorze dlaczego zwolnił pan nam [usunięte przez moderatora]?
[usunięte przez moderatora] Nie darujemy tego panu!
lensi 2013-07-26 19:16:32
czy na produkcji pracują kobiety?
***** 2013-08-13 11:01:48
tak:)hostessy:)
2013-09-03 13:53:19
Witam
Trwa rekrutacja przedstawicieli handlowych w 16 województwach , dlaczego?
irzo 2013-10-31 23:39:45
bo tutaj nigdy nic nie wiadomo :)
XXA 2013-12-21 20:29:46
No to sezon wypowiedzeń rozpoczęty. Ciekawe czy pan dyrektor będzie sobie umiał z tym poradzić. Panie prezesie może warto się przyjrzeć temu. Może pracownicy mają jakiś powód, że się zwalniają. Za moment może zostać sama kadra biurowa, która w tym zakładzie jest rozbudowana ponad wszelkie granice zdrowego rozsądku. A chyba takich powodów jest sporo....
SB 2013-12-24 23:24:35
Pan dyrektor (usunięte przez administratora)myśli że praca w soboty, niedziele i święta jest OK. więc zaraz sam stanie na produkcji i będzie sobie lał te swoje 'winka'
aaa 2014-03-15 20:54:19
Pojawiło się ogłoszenie o zatrudnieniu pracowników produkcji przy obsłudze maszyn. Mamy nadzieję, że hr będzie informował kandydatów, że praca polega na przerzucaniu dziennie minimum 30 ton ręcznie na krańcówce za 1200zł na miesiąc. Pewno już niedługo będzie sporo wolnych miejsc pracy, bo idzie wiosna, a wypłaty zamrożone już od kilku lat i co najgorsze nadal się kurczą.
celebro 2014-04-23 17:04:38
WINO DO POSIŁKU - BUEHEHEHEHEHEHHEEHEHHEHE! HASŁO MIAZGA KTO TO WYMYŚLIŁ?
aaa 2014-09-15 17:19:10
30 ton to tylko wtedy kiedy będziesz tylko 8 godzin w pracy. Jak Ci szanowny dyrektorek zafunduje 12 godzin, to będziesz miał do przerzucenia 45 ton! A pytasz o kasę - hehe - dobre:) Kolejne ogłoszenia mówią same za siebie. Powodzenia.
mega zaskoczony 2014-10-03 14:55:21
nie wiarygodne usunęli ph z okolic piły.a on był naprawdę mega dobry.Wykonywał całą brudną robotę łącznie z zamówieniami za "mega cieniutką panią kierownik".:):):)
ppp 2014-10-05 14:44:24
W tej firmie zwalnia się pracowników co pół roku. Popracujesz maksymalnie rok. No chyba, że jesteś odporny na stres oraz jesteś lizusem i kłamczuchem wtedy masz szansę na zawrotną karierę.
konik 2014-10-07 14:31:42
kierowniczka to zła kobieta nie tylko cienka w tym co robi. Nie szanuje nikogo .Jest fałszywa i ma przerost formy nad treścią. Myśli że jest taka cwana bo podkopuje dołki pod każdym kto jest dla niej nie wygodny. Kobieta bez zasad typowa karierowiczka która sprzeda każdego by utrzymać się na stołku. Zero umiejętności. Jaka kierowniczka taka firma. Wstyd i żal.
alojzy znawca 2014-11-16 00:54:30
Czy się dowiemy kto wymyślił cudne hasło "wino do posiłku"?
klasa 2014-12-01 13:49:17
Kolego w Jantoniu nie ma umów na czas nieokreślony. Jedynie na określony na 15 lat. Okres wypowiedzenia 2 tygodnie bez jakiegokolwiek uzasadnienia.
Tomasz 2014-12-12 17:26:37
mam pytanie odnosnie pracy przedstawiciela jaki samochód mają? ewentualnie jakis multisport jest albo opieka medyczna?
młody 2014-12-15 19:56:30
Popieram autora wpisu wyżej. Jak mieli normalnego majstra, to pan dyrektor doprowadził do tego, że sam się zwolnił. Tacy jak kozioł są promowani przez szefa, więc nikt nie chce tam robić i cały czas są ogłoszenia o przyjęciach. Prezesie czas spojrzeć na swój ogródek!
Noe 2014-12-15 22:31:29
Panowie nie używajcie nazwisk, a jeżeli już to niech autor poda swoje.
młody 2014-12-23 19:25:18
Panie dyrektorze. Po co mamy podawać swoje nazwiska? To którym powinien pan się zająć już jest podane, nami niech się pan nie interesuje - my za jakiś czas się sami zwolnimy!
ktoś 2014-12-28 23:01:46
Wszystko się zgadza ale ten mistrz zmiany pracuje w Dobroci a nie w Jarocinie.
yyy 2015-02-14 15:04:27
Dlaczego został usunięty wpis o naszym wspaniałym mistrzu rozlewni z IQ koziołka matołka? Dyrektor był niezadowolony, że mu idola obrażono? Szkoda... Nowym pracownikom, a szczególnie kandydatom dawał dużo do myślenia. Na prawdę szkoda.
Olo 2015-02-14 16:40:27
pan Dyrektor na małego wacka i słoma mu z butów wystaje :)) burak jak ich mało!!!
Były mobingowany przedstawiciel :)))
Grand 2015-05-25 20:57:56
I jak tam koledzy PH nastawienie na grudzień w czerwcu ?
koc 2015-09-05 22:43:07
ja mam tylko pytanie , po jaki pierun przyszła cała ekipa najlepsza ze Stocka do Jantonia ? tam nie płacili 2 tyś +premia a ponoć ponad 100 osób najlepszych przeszło w ciągu miesiąca czy dwóch do tak cieniutkiej firmy jaką jest Jantoń . Raczej nie poszli pracować za taką sama kasę tylko większa niż mieli w stocku , do że dostali skody rapid to też wiem bo widziałem PH hm korci mnie to co oni tam będą robić :-(
Styczeń 2015-09-24 17:18:45
Tadek Jntonia bardzo doceniałem .....ale przed przejęciem stock bo nie da się ukryć że słabo słabiutko działają te orły ze stocka. Jantoń trochę przeinwestował. No ale pewnie Oni wiedzą co robią.
W mediach piszą że stock jest zainteresowany Cydrem ??? To może nie będzie się musiał o nich upominać hehe?
No co by nie mówić życzę jak najlepiej, polecam pracę w tej firmie itd.:-) Powodzenia.
Master Of Disaster 2015-09-24 21:21:56
To nie Stock zainwestowal tylko Janton zainwestowal w "orlow" ze Stocka. I mocno za to zapłaci. Okazuje się ze praca z winem to nie to samo co "samograj" Stock, który sam się do tej pory sprzedawal. Wpakowac towar na sklep potrafi każdy, gorzej z odsprzedażą... I pewnie ktoś za to poleci. I niestety będą to PH a nie grudzień czy inne "areasy" A to wlasnie ich głupie pomysły poprowadzą firme na dno. No ale zarząd powinien wiedzieć co robic :) Najwieksza odwaga to przyznać się do bledu jakim jest przeinwestowanie :)
Grand 2015-09-30 23:00:46
Fajna firma, ale do czasów Roberta P.
To był gość - umiał budować fajną atmosferę.
Słyszałem że teraz to niezły bajzel z powodu ASów ze Stock'a :)
Wyniki mają na 100% ale w tabletach, z hurtowni ze stanu kilkuset butelek potrafią sprzedać kilka tysięcy - prawdziwa magia! :)
Gdzie zarząd ma oczy się pytam ...
JarWlo 2015-10-05 11:00:33
Co by niebyło w tej firmie trochę pracowałem i nagle wywalono mnie na pysk za to,że chyba się za dużo udzielałem,co nie było na rękę pewnym osobom.Preferują ludzi którzy przystają na wszystko co władza rozkazuje,nie docenia się wiedzy i doświadczenia,ciekawe jak długo jeszcze ten bajzel będzie się kręcił,największa rotacja wśród pracowników jaką widziałem,w ciągu 2 lat przez rozlewnię się przewinęło ze 100 osób.
The Vengeful One 2015-10-05 19:42:10
wytłumaczeniem tego co się dzieje tej firmie mogą być dwie opcje..... albo właściciele to wielcy patrioci którzy będą walczyć z bezrobociem w Polsce nawet jeśli to by miało uderzyć po ich kieszeni....(bo przecież po co mieć 30 ph robiących taki sam obrót [REALNY] jak 100 orłów ze Stock`a :D) albo ktoś tam ma klapki na oczach i nie potrafi czytać tabelek ze zrozumieniem. Bo to co jest w systemie nijak się ma do realnej sprzedaży z hurtowni. No ale jak widać niektórym to i MBA nie pomoże ^^ Firmie życzę jak najlepiej ale coś mi się zdaje że wraz z 2016 rokiem firma Jantoń skończy żywot....
The Vengeful One 2015-10-12 11:11:01
Już nawet wypłaty w terminie nie przychodzą
x 2015-11-02 05:56:12
Człowiek pracuje cały miesiąc i wypłata na być do 10 a nie 12. Zazwyczaj jest 10.
fituch 2016-05-15 15:35:48
Moim zdaniem głównym atutem który można wymienić w tej firmie jest atmosfera. Chociaż wiem że sporo osób pewnie się z tym nie zgodzi, a i nie jest to super powód do podjęcia pracy
Zostaw swoją opinię o Jantoń - Jarocin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jantoń