Opinie o TRANSPOL A.Krzyzanski w Płock

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy TRANSPOL A.Krzyzanski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie TRANSPOL A.Krzyzanski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TRANSPOL A.Krzyzanski w Płock

Mariusz Nowy wpis

Czyli macie dobrą atmosferę między pracownikami?

Janusz Nowy wpis

TRANSPOL jako pracodawca ma opinie dobra i teraz nie dziwi mnie, że na forum jest od dawna cisza!!

Andriu Nowy wpis
@Janusz

I napisał to typowy Janusz... po za tym nic sie nie zmieniło

hehe Nowy wpis

Ważne jest to, że atmosfera u nich jest przyjacielskie, bo pozytywne stosunki między pracownikami są dośc istotne.

Ideolog

Hmm bardzo zastanawia mnie dość nietypowa sprawa. Dlaczego wmawiaja nam że czasy komunizmu sie skonczyly ..... a jednak czasem czuć dyktature stalinowska.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie TRANSPOL A.Krzyzanski? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Ideolog

Otto

Hahaha dobry żart jaro. Porozmawiać z tym kimś? On nawet jak zrobi coś źle to i tak musi być dobrze bo on jest szefem. Mania wielkości. On nie szanuje ludzi. Jego nawet nie obchodzi to ze każdy ma soje rodziny i obowiązki. Nie raz powtarza za jak będzie kazał w niedziele przyjść to albo przychodzimy albo wyp........... on nawet najblizszych nie szanuje. Jest tylko jedna osoba z którą się liczy bo boi się ze jak odejdzie to wszystko się posypie. A od kilku dni z biura słychać tylko krzyki i obelgi.

oczywiście że ma prawo i może komuś się w tej firmie podoba ale większość tych złych opinii to szczera prawda. jedyne z czym bym się nie zgodził to kwestia kasy. odkąd szefowa pilnuje wypłat to nie jest tragicznie. jeśli chodzi o traktowanie ludzi to jest gorzej niż źle. ciągle krzyki, obelgi i mieszanie pracowników z błotem. nawet jak ktoś informuje i normalnym zużyciu sprzętu to otrzymuje wiązankę. ludzie unikajcie tej firmy. ludzie i tak zaczynają odchodzić z tego obozu. ja odszedłem z uśmiechem na twarzy.

Osoba która dojezdzała z daleka z musu,bo w tym rejonie nie było zatrudnienia, nie oszukujcie sie sami, ta firma to dno włacznie z płacami.Ostatnie komentarze to chyba pocioty grubego

japa

@Tan@ postawmy sprawe jasno, 6zł na h, do tego podstawa 600zł i premia to nie wiem czy ci wyjdzie 12 zł na godzine, tym bardziej ze praca tam jest naprawde ciezka,zarówno fizycznie jak i psychicznie.Dlatego w tej firemce to robota dla naprawde zdesperowanych z nozem na szyi. Odradzam najgorszemu wrogowi. Pozdrawiam serdecznie

japa

Chyba dniówki. Pozdrawiam

ewoko ... ten komentarz to chyba sam Krzyżaniak pisał, bo tylko on nie umie sie tak wysłowić "kawała chłopa",a co do płacy to 12 zł chyba w świeta i jeszcze jak sobie godzin dopiszesz

strongman

Jeśli masz worek pieniędzy,dużo wolnego czasu i bardzo cierpliwą żonkę czekającą na ciebie z obiadem to możesz spróbować się przyjąć.Zawsze jest możliwość rozładować nadmiar sił w rozbijaniu słupów betonowych i odzyskiwać pręty zbrojeniowe ( prawie jak recykling )będziesz spokojniejszy no i BICKA sobie poprawisz :)

kierowce czego? wątpie ze od tak szybko kogos znajdzie, chyba ze jakiegos zdesperowanego,a podobno jak on mówił "tyle ludzi stoi za brama i czekaja na twoje miejsce" widocznie sie pochowali bo pogoda brzydka :)

haha

dziadostwo a nie firma, wkrecac to wy mozecie grubasowi

john
@haha

znzam osobe,ktora dojerzdzała do tej firym ,za tak nie narzekał

janek

trzeci wpis od jarka pamiętam jak na czerwoniakach wykuł dziurę pd złącze w innym miejscu mimo że wyrażnie miał zaznaczone prawidłowewięc za opieprz pwinien winić siebie zwłaszcza że szef musiał naprawić ścianę własnymi pieniędzmi miał szvzęście że nie wyleciał dyscyplinarnie

chudy

różnie ludzie taktują życie jedni chcą pracować inni nie myślą gubiąc i psując narzędzia doprowadzają go szewskiej pasji, pamiętam jak robiliśmy przy pomniku ofiar katastrofy lotniczej na ul. sierpeckiej moi współpracownicy - koledzy z prac zostawili siedem szpadli więc co się dziwić . Co niektórych rzeczywiście powinien wyrzucić z pracy ale wie że mają rodziny i z czegoś muszą żyć ja nie narzekam robię swoje i jest mi tutaj dobrze

Pracowałem w tym obozie kiedys, nie polecam nawet zdesperowanym, za to polecam opinie wyżej, kolega napisał sama prawde

kolega

Oj tak cala prawda o tej firmie zostala juz napisana ,!wlasciciel jak ma gorszy dzien to na kim sie wyzyje na pracownikach ma ich za nic .Swiatek piatek macie robic bo mysli ze niemaja rodzin i tylko do roboty sa jak woly PORAZKA TA FIRMA WLACZNIE Z WLASCICIELEM!

Damek

chyba nie widzę ogłoszeń od transpolu bo przeszukałem chybai nternet całkiem porządnie. Tak właściwie to może napiszecie cowkoleik o tej firmie - ale chodzi mi o bierzące opinie. Mam nadzieje, że ktoś się polituje i powie jak to teraz tam wygląda. z góry dziękuje za wszystkie rzetelene informacje o transpolu

Zostaw merytoryczną opinię o TRANSPOL A.Krzyzanski - Płock

TRANSPOL A.Krzyzanski
2.6/5 Na podstawie 22 ocen.
  • ul. Wiadukt 1
    09-400 Płock