Opinie o Electropoli-Galwanotechnika w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Electropoli-Galwanotechnika. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Electropoli-Galwanotechnika na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electropoli-Galwanotechnika w Bielsko-Biała

Skacząca małpa

Robota ciężka. A płaca nieadekwatna do włożonego wysiłku. Polacy stopniowo uciekają stamtąd gdzie tylko mogą. Jeśli chcesz sobie dorobić to zapomnij. Mogą TYLKO Ukraińcy. Wyzysk ogromny byleby osiągnąć zakładane wskaźniki wykorzystania pracownika. A baran który je wyliczał w ogóle się na tym nie zna. Każą robić milion rzeczy naraz i nie idzie tego ogarnąć. Jak przychodzi do wypłaty większych dodatków to raptem sypią się reklamacje i nie ma premii. Byleby za dużo nie zapłacić pracownikom. Na święta rzucają ochłapy w postaci 250 zł. Nawet na karpia nie starczy. A w ciągu roku potrafią kilkukrotnie zmienić system pracy danej linii przez co trudno człowiekowi cokolwiek sobie zaplanować. Jedyny plus, że ludzie są w miarę spoko.

sdf
@Skacząca małpa

w gwoli ścisłości na Święta było 350 lub 400 zł na karty....no ale jak kto liczy.

@sdf

A tak czasami na kartach tyle było A z wypłaty ucinali kwotę VAT od tej sumy?

Lilianna
@sdf

A w roku 2020 w grudniu na swieta na karte było 800 zl. I bony sadexo na 270. Tak, kwoli scisłosci???? to chyba na kapia juz starczy

Żaba
@Lilianna

Gwoli ścisłości... Jeśli chcesz przestarzale to k woli osobno, a nie razem.

Jolanta
@Skacząca małpa

Jak wygląda ta zmiana systemu pracy danej linii w Electropoli? Wyjaśnisz dokładniej? Zmieniają się zmiany czy chodzi o coś innego?

Beata

Jak wygląda typowy dzień pracy na stanowisku Zastępcy Kierownika Zakładu w Electropoli-Galwanotechnika? Widzę, że szukają: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/zastepca-kierownika-zakladu,praca.gov.pl9edf0b47a5410f927335607bf19e07da,brzezie. W ogłoszeniu podają zarobki 3500 złotych miesięcznie-rozumiem, że netto?

Gaylord
@Beata

Ta oferta pracy to jest gdzieś w małopolskim. Na pewno nie w Electropoli w Bielsku, które dla Ciebie polecam jak najbardziej.

Wika

Cześć! Jest transport pracowniczy? Jeśli tak to z jakich miejscowości? Pozdrawiam serdecznie.

Beata
@Wika

Hej @Wika, na jakie stanowisko chcesz aplikować? Ja znalazłam tylko jedną aktualną ofertę pracy w Electropoli-Galwanotechnika, może masz jakieś inne źródło informacji o zatrudnieniach? Znasz jakiegoś pracownika firmy?

Dawid

Czy macie jakieś oferty pracy dla studentów na ten moment ?

Laborant

Pierwsze wstepna rozmowa tel z bardzo mila Pania z HR, gdzie opowiada sie o swoim dosiwadczeniu zawododwym,wymaganiom finansowym. Potem rozmowa w biurze firmy. Rozwoazuje sie dwa testy. Jeden psychologiczny w stylu slowa ktoe mnie najbardziej okreslaja uszereguj od 1 do 4. Drugi test to test z "chemii" albo raczej pracy w laboratorium- prosty. A po testach rozmowa z babeczka z hr i z kierowniczka laboratorium.

1. Co lubilam i czego nie lubilam w poprzedniej pracy 2. Gdzie sie widze za 2 lata 3. Co mnie motywuje w pracy 4. Jakie cechy powinien moec kierownik 5. Co zrobie jezeli podczas analizy orzeniareczkuje roztwor 6.z jakich sprzetow korzystalam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Loli

Staś jest The best, i love him for life

Rysiu

Jeżeli dobra praca to dlaczego są sami Ukraińcy bo Polak nie głupi. BO ktoś musi robić

Til
@Rysiu

Nie polecam tego zakładu pracy szok i tragedia Lepiej gdzie indziej ja pracował na proszki 2 to co drugi miesiąc 4 % premi a (usunięte przez administratora) nic nie dziala ludzie omijac z daleka (usunięte przez administratora)

Ula.
@Til

Jak masz znajomości to będziesz miał luzik. Jak będziesz o wielkich walorach sexsy to też spoko, bo nie rusza i nic ci nie zrobią. W dzisiejszych czasach liczy się duży cyc i maślane oczy. To po co robić, po co się wysilać. Ona jest w pracy się pokazać.

@Ula.

Niestety ani walory sexi ani znajomości nie pomogą jeżeli nie wykonasz planu więc bzdur nie wypisujcie.Tak praca jest ciężka i nie ma czasu żeby się pokazać zaplanowana co do minuty .Niech każdy patrzy na samego siebie.

(usunięte przez administratora)Robią bo robia, robią bo muszą.

Wladok
@Rysiu

Jak się komuś pracować chce to pracuje, bardzo duzo pracowników z długim starzem, wszedzie dobrze gdzie Nas nie ma Mi się dobrze pracuje

kevin
@Rysiu

Polakom się w głowach przewraca, jak przyjdzie kryzys to będzie płacz. Praca jak wszędzie, tylko że Polakowi wszędzie zle

akukuk
@kevin

PO pierwsze nei wszedzie źle tylko nikt za grosze nie bedzie robił za dwóch pajacu cebulaczku polaczku śmierdzący

Zajączek Wielkanocny
@akukuk

Wszystkim pracownikom życzę spokojnych Świąt!

Szukający pracy
@Zajączek Wielkanocny

Czy jest może przyjmują do pracy?

@Til

Zgadzam się z tą opinią, ten zakład to tragedia pod każdym względem.

lolo

***** ***

A ja się z Tobą nie zgadzam do końca. Praca jest ciężka,a nawet bardzo ciężka. Ale pod względem wynagrodzenia nie jest najgorzej. Każda godzina czy nadgodzina jest wypłacana na czas, wszystkie składki opłacone w 100procentach. Nic pod stołem. Może jak człowiek jest mlody to nie myśli o emeryturze czy L4 ale prawidłowo opłacane wszystkie składki są bardzo ważne. Dodatkowo jest jakiś Social. Może nie najlepszy ale też nie najgorszy. Zawsze można iść gdzie indziej i się przekonać.

Zainteresowana

Jestem zainteresowana aplikowaniem na stanowisko asystenta laboratorium. Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat zatrudnienia w laboratorium?

polecam

Ktoś
@Zainteresowana

A ja nie polecam. Widać po dziewczynach jakie są zastraszane przez (usunięte przez administratora). Grafik to cyrk. Największą rotacja pracowników w zakładzie a nic z tym nie robią. (usunięte przez administratora)

@Ktoś

Jestem tego samego zdania. To jest najgorszy dział w całej firmie, najgorzej zarządzany, jedynym narzędziem zarządzania jest tam straszenie. Takiej rotacji pracowników nie ma w żadnym innym dziale, na przełomie 3 lat zwolniło się lub zostało zwolnionych ponad 10 osób. Dodam jeszcze, że cały dział składa się z 10 osób....Nie polecam, bo szkoda sił włożonych w taką pracę.

@Ktoś

Dokładnie tak! Uciekać jak najdalej.

BB
@Zainteresowana

Nie polecam. Wszystkie opinie dotyczące laboratorium są prawdziwe. Ludzie są zastraszani, olbrzymia rotacja pracowników, zwolnienia, pozbywanie się tych, którzy mieli odwagę się odezwać. W ciągu ostatnich kilku lat zostało zwolnionych tak dużo osób, jak na tak mały dział, nie mówiąc o tych, którzy sami się zwolnili. Dziwię się, że Dyrekcja jeszcze się tym nie zainteresowała. Bo w końcu przy takiej rotacji o chyba niemożliwe, żeby wszyscy pracownicy byli do niczego, szczególnie Ci wieloletni. Dopóki coś do tam nie zmieni, nie ma co szukać tam pracy.

Alok
@Zainteresowana

Uważaj sami fałszywi ludzie tam pracują oczywiście mówię o biurze, nigdy w takim (usunięte przez administratora) nie pracowałam

@ja

A pracujesz w tym dziale?

Hmmm....
@Ktoś

Jaka układająca, takie grafiki ????

Ktoś
@Zainteresowana

Nie polecam. Wykorzystywanie i wprowadzanie nerwowej atmosfery przez Kierowniczkę, która w ostatnich kilku latach zwolniła kilku pracowników, nie mówiąc o tych, którzy sami się zwolnili. Dopóki ktoś z kierownictwa firmy nie zrobi z tym nic, nie warto tam aplikować. Szkoda zdrowia.

Byly

Hej ludziska z EGT???? Robiłem w tym czymś zwanym zakładem pracy przez prawie 15 lat. Powiem tak. Kierownictwo porażka. Ja pracując na jednej z linii przeżyłem 9 kierowników, bo każdy był nie udolny. Tak właśnie zarządzany jest ten zakład. Ludzie-dramat. Liderzy niczym pany nad panami a rozumu tyle co nasrał. Pozostali to (usunięte przez administratora) i na końcu robole nad którymi można się pastwić. Nie żałuję, że mnie tam nie ma, a miałem okazję robić na wszystkich liniach. Fakt, praca nie jest lekka, ale powinno być to docenione. A niestety na to mają szansę nieliczni. I tu ciekawostka-trzeba mieć dobre jak nie bliskie kontakty:-D:-D:-D Ogólnie rzecz biorąc to porażka od kiedy Francuzi kupili zakład w 2005 roku.

Kula
@Byly

Potwierdzam, porażka. A najgorzej jest w laboratorium. Przychodzi kierowniczka ze swoją pomocnicą z kadr i wręczają ci naganę, za nic...

Irmina
@Byly

Potwierdzam. Ta firma to jedna wielka prywata.

Łukasz
@Irmina

Bezczelność kierownictwa przechodzi w tej firmie wszelkie granice....

Paula
@Łukasz

Kierownictwo to znajomi i bliscy znajomi dyrekcji :-D nie ważne, że nie mają odpowiednich kompetencji, liczą się znajomości i tworzenie odpowiednich pozorów....bezczelność i (usunięte przez administratora) jest w tej firmie na porządku dziennym, firmę najlepiej omijać szerokim łukiem

Olo
@Paula

firma jest ok, jako jedyna firma nie musieli Nam obniżać etatów, wszyscy potraktowani sprawiedliwie, wypłata na czas, zawsze w każdej firmie znajda się Łukasze którym coś nie pasuje, w każdej firmie trzeba pracować a Łukaszom się nie chce, Lukasze nie wiedza co to jest złe kierownictwo Pozdrawiam Łukaszy

Lukasz
@Olo

No może być gorzej ale może być lepiej

Lolo
@Lukasz

Może być dużo lepiej ;)

@Lukasz

Gdzie jest gorzej? Pracowałem w Galwano 3 lata, potem dwukrotnie zmieniłem pracę, wcześniej też pracowałem na innym zakładzie, oceniam Galwano najgorzej

Czesiek
@Olo

Potwierdzam. Firma się szybko pozbierała po kryzysie. Przywrócili wszystkie dodatki. Szkoda funduszu ale ma być nagroda ustalona po wakacjach. Fakt - jest ciepło ale to wszyscy wiedzą i tu od lat niewiele się zmieniło chociaż są jakieś tam elektrolity i wentylatory ale to niewiele daje. Robota robotą. Jak chcesz podkręcać długopisy to nie tutaj - tu wiesz ze się napracowałeś ale za to wszystko na czas.

Robson
@Czesiek

Potwierdzam, wszędzie jest ciężko a le tu wypłata zawsze na czas, kierownik nigdy nie będzie naszym przyjacielem bo wymaga, jest możliwość awansu tylko ludzie dużo gadają a jak przyjdzie co do czego to każdy boi się odpowiedzialności, Polecam ta firmę

Mombasa
@Byly

Nie rozumiem, skoro się nie podoba to do kadr i składać wypowiedzenie. Skoro wszędzie jest lepiej to co was powstrzymuje? Wylewanie tylko żali bo jest się anonimowym...

Kolo
@Robson

Oczywiście, że kierownik to kierownik a nie przyjaciel, kierownik musi wymagać to jasne, ale jeszcze dobrze, żeby sam wiedział czego wymaga....I wiedział o czym mówi.....

Człowiek
@Byly

No właśnie, pastwienie się nad pracownikami to chleb powszedni w tej firmie, pracowałem 2 lata, dłużej bym nie wytrzymał.

loloponczotrystian
@Olo

zgadzam nie, nie jest zle, jest normalnie, tylko co poniektórzy ludzie po postoju nie sa normalni

Explorer

Zgadzam się, praca jak praca, da się wytrzymać, wcale nie jest źle

Karo

Oczywiście, że wypłata była dużo niższa, a czas pracy ten sam.

Nadzieja

Przyjdzie i zabierze co poniektórych kierowników daleko do Laponii, bez możliwości powrotu :-D

xyz

@Green a w jakich godzinach te zmiany ?

zatrudniony
@xyz

jak w wiekszosci firm.

Lola

Dla mnie ok, problemy jedynie w dziale medycznym ponieważ trzeba czekać przed jakaś kartka a pani doktor bardzo nerwowa i krzyczy nie wchodzić

Zastanów się co piszesz...

radze sie opamietac zanim bedziesz odszczekiwac to co piszesz ... zobacz sobie na forum eatona i pamietaaaj z NIKT NIE JEST ANONIMOWY. W SIECI.. ZOBACZYMY JAK SIE Z IMIENIA I NAZWISKA PODPISZESZ I JESZCZE PRZEPROSISZ

Przystojny John

A ja mam z innej beczki pytanie. Czy w Elektropoli znajdę miłość życia? Czy jest na czym oko zawiesić? Za niedługo zaczynam pracę i nie wiem na co się nastawić... słyszałem raczej pozytywne opinie...

Nie wiadomy.
@Przystojny John

No jest parę takich pan co lubię się bawić wszędzie i i każdej porze ale czy oko zawiesić to nie byłbym taki pewny. No panie bardziej gustują w liderach i w mistrzach a ty biedny robił to trudno będzie.

Zapatrzony

Nooo...parę pięknych sztuk chodzi po zakładzie. Blądynki, brunetki a nawet rude. Przyjemnie się pracuje :-)

Żaba

Wy sobie pierwsze słownik ortograficzny kupcie, bo niektóre "blądynki " wcale nie są głupie ????

Bdjejd
@Żaba

Już nie róbcie się takie polonistki bo też błędy popełniacie

Lola
@Przystojny John

No pięknie... a może Panie wypowiedziałyby się teraz coś niecoś o naszych Panach w Electropoli? Bo jak na razie, to tylko peany o "blądynkach" ;) Dziewczyny?

Panie
@Lola

Więc ja powiem tak: znalazłam love of my life właśnie w ep. Są przystojniacy ale są też tacy, co licza na przygode - dziewczyny uwarzajcie! Jest z czego wybierać

Zażenowana
@Przystojny John

Ludzie co za żenująca konwersacja. Może otwórzcie strone na Facebooku i się.umawiajcie a nie takie rzeczy tutaj!

Lol

3na rękę zarobię dajcie znać. Pozdrawiam

Green
@Lol

Tak po 10 latach, jeżeli co roku będą podwyżki grupowe :-D

Lol
@Green

Green nie? To idę do biedronki tam zarobię

Green
@Lol

I mniej nerwów stracisz.

@Stary pracownik

Hej Ludziska, ja już nie pracuję, ale muszę coś jeszcze w firmie załatwić, a widzę, że na bramie jakieś daszki po montowali i słyszałem że się zasady wejścia zmieniły. Czy przejdę normalnie teraz przez bramę 2 (jako były pracownik), czy będę musiał iść na tę bramę koło Sarniego Stoku?

fapowiec
@@Stary pracownik

Nie wejdziesz teraz żadną bramą bez blachy na kołowrotek, Tylko przez Warszawską.

Mis
@@Stary pracownik

Wejscie dla Ciebie od Ul. Warszawskiej, czyli Sarni Stok.

Stary pracownik
@fapowiec

Dzięki za odpowiedź!

Zyga

Szanowni Panie i Panowie napiszę krótko praca ciężka start 15 ,50 brutto ciężary dzwigac na lini premia jest albo jej nie ma inne firmy na start dawaja 18 zl brutto na start nie ma rewelacji praca na 3 zm i szacunku zero dla pracowników podwyżek indywidualnych tylko dla pupili

?

i co, dalej pracujesz?

Maja
@Zyga

A czy próbowałaś się ubiegać o podwyżkę w Electropoli-Galwanotechnika? Może warto podjąć ten temat z odpowiednimi osobami w firmie, skoro ta stawka Cię nie satysfakcjonuje. Wspominasz też o premii. Czy fakt jej występowania i zasady przyznawania są w jakiś sposób zapisane w umowie, jaką podpisuje się z pracodawcą? To bardzo ważna kwestia.

fuks
@Maja

Premia jest zapisana w regulaminie wynagradzania.

@Zyga

Dokładnie i kara za l4nawet za wypadek przy pracy nie ważne wracasz po l4i rzucają Cię na najgorszy dział byle żebyś się sam zwolnił masakra i Ukraińcy mistrzami i brygadzistami to już lekka przesada i (usunięte przez administratora) do pracownika no chyba że coś od Ciebie chcą

@Maja

Podjąć rozmowę z odpowiednimi ludźmi na temat podwyzki haha ale dowcip przełożony powinien wiedzieć komu dać podwyżkę i za co a tutaj dostają pupilki nie ci co porządnie pracują i przydało by się ich dobrze wynagrodzić i docenic tam wystarczy laskę mistrzowi robić jak pani z p..1 I nikt jej nie ruszy nawet kierownik ????tak jest w electropoli

........
@Garn

Kto???????

@........

No nie wiesz wszyscy wiedzą ????????

@Zyga

Prawda zero szacunku do pracownika choć byś nie wiadomo jak się starał mają to w (usunięte przez administratora) dlatego w tej firmie im bardziej masz wszystko w (usunięte przez administratora) tym lepiej dla Ciebie

Sl...

1800 zł to to rzeczywiście mało ciezary dla pudziana Ukrainiec zarobi polak nie

Zdesperowany
@Sl...

Szukam pracy

Dobrarada
@Zdesperowany

To nie szukaj w Electropoli, szkoda życia i zdrowia na ten zakład i ludzi, którzy tam zarządzają.

Bodo
@Zyga

Tak w tej firmie przede wszystkim brak szacunku dla pracowników niestety

lolo
@Bodo

ty nie wiesz co to naprawde jest brak szacunku, wg mnie nie jest zle,

nikt
@lolo

ha ha..., a pracujesz w laboratorium? To proponuję się zatrudnić w laboratorium, wtedy się dowiesz co to jest brak szacunku NAPRAWDĘ

Irmina
@Garn

Zgadza się, firma docenia leserów.

Op

Witam. Ile można zarobić na początek widzę że tam się pracuje 6dni w tygodniu to chyba dobra kasa jest? Pozdrawiam

Lupa
@Op

Zarobki mierne, kierownictwo beznadziejne, generalnie zakład porażka, wyzysk i jeszcze raz wyzysk.

Mikroskop
@Lupa

Zgadzam się pachołki Liderom najlepiej przesuwać... aby tylko jeszcze wiedzieli w którą stronę

robol
@Lupa

Nie narzekam, ani na zarobki, ani na resztę dodatkowych rzeczy, które firma opłaca i organizuje. Mierne i beznadziejne to są lesery co się po linii snują i kombinują jak się nie napracować a kasę najlepiej w tysiącach zgarniać. Nikt nie przywiązuje do zawieszek . Największa porażka w tej firmie to wieczni malkonteci co im trawa jest za bardzo zielona.

Basia

Są przyjęcia ?

Lady
@Basia

Ten zakład pracy jest beznadziejny, to nie zakład pracy tylko kolesiostwo.

Lucky
@Basia

Też jestem ciekaw czy są przyjęcia?

Laweciarz

Siema! Ktoś wie co tam na piecu słychać bo rok czasu nie pracuję..?

Lucky

Witam czy są jakieś przyjęcia do firmy?

Pako

Dalej tam pracujecie garbusy?? Ha ha

Garbus
@Pako

Tak i jest mi dobrze. Wole być garbusem i pracować niż półgłówkiem z dostępem do gowork, tylko po to żeby próbować błyszczeć takimi pytaniami.

Polewa
@Garbus

Jak widać półglówek z ciebie również jak odpisujesz na takie błyszczące pytania. A pracować będą bo się boją i trzęsą tyłkami a tak biadolili i między sobą buntowali to teraz mają hahaha

Zostaw merytoryczną opinię o Electropoli-Galwanotechnika - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Electropoli-Galwanotechnika?

Zobacz opinie na temat firmy Electropoli-Galwanotechnika tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electropoli-Galwanotechnika?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electropoli-Galwanotechnika?

Kandydaci do pracy w Electropoli-Galwanotechnika napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042