Opinie o Electropoli-Galwanotechnika w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Electropoli-Galwanotechnika. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Electropoli-Galwanotechnika na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electropoli-Galwanotechnika w Bielsko-Biała

KK

Pilnujcie sobie tego co ustalacie z kadrami bo zrobią wszystko żeby was w CH** zrobić. Podejście do pracowników zerowe a (pozytywne)komentarze lub te negujące innych to chyba dyrektor z żoną pisze siedząc na telefonach cały dzień. Więc korpo szczury przestańcie szczekać tylko weźcie się za firmę to może zacznie lepiej funkcjonować, a nie zgrywać małpy przez dyrektorami z Francji. Pożyteczni idioci z piorunami i flagami ukr. w profilowym. Możecie cmoknąć mnie mnie w d**e wszyscy jeden po drugim.

Edyta
@KK

Co dla Ciebie oznacza że podejście do pracownika jest zerowe? Jesteś coś w stanie w tym temacie więcej napisać? :-)

Mobing mobing i jeszcze raz mobing! Zero szacunku do pracownika! Byłem świadkiem kiedy kolezanka plakala przez Mistrza, zamierzam popracować do konca roku i uciekam z tego zakładu szkoda zdrowia przede wszystkim psychicznego . NIE POLECAM

Racja, po prostu szkoda zdrowia na ten zakład.

Jerzy

No pod tym względem to na niektórych liniach jest tragedia niektórzy mistrzowie i kierownicy zrobili sobie swoj folwark ja juz miałem ścięcie z mistrzem nigdy nie pozwolę sobie na takie traktowanie najwyżej za bramą dostanie w trąbę Hehe

lolo
@Jerzy

a ja uważam ze jest ok, dlaczego nikt ze starych pracowników nie narzeka i nie nie zwalnia? bo jak ktoś dobrze pracuje to jest zadowolony,

Kazek
@Jerzy

Oj ludzie Wy nie wiecie co to mobing, oj ja bym Was zabrań 20 lat wstecz gdzie nie było pracy, tylko przez znajomosci za najniższą krajową, wakacje nad morzem to było marzenie .....

Los

I tak uciekasz co pol roku, z tego 3 m- ce na L4..... brawo!!!!! Naprawdę jesteście dla mnie bohaterami!!! W tej firmie jest naprawdę dobrze

Krokodyl
@lolo

Starych pracowników już dawno pozwalniano....ilu jest tych starych pracowników? Nie licząc oczywiście całego kolesiostwa zebranego wokół dyrektora, bo oni będą zawsze i przypuszczam, że zawsze zadowoleni.....

lolo
@Krokodyl

Na mojej zmianie 14 z 20 osób

Jerzy

Nigdy nie prosiłem i prosić nie będę sam biorę za siebie odpowiedzialność Ty tępa pało a Ty się dalej cofaj

@Jerzy

Czytając Twoja odpowiedz to nie stwierdzam ze ty nie cofasz się, tylko już cofnąłeś w rozwoju, trzymaj się pępowiny dzieciaku

Dobra
@lolo

To wielkie szczęście, są niestety działy gdzie redukcja długoletnich pracowników jest na porządku dziennym.....

@Dobra

Bo się nie boją odezwać a taki pracownik jest niewygodny

Db
@lolo

Bo starszym pracownika trudniej zmienić pracę. Większość starszych Ci powie "gdybym był młodszy/młodsza to bym stąd ucieka". A tak to chcą jakoś dociągnąć do emerytury

@Db

To prawda

Mat
@Db

Dlatego trzeba uciekać jeszcze za młodu :-D

@Mat

Jak zapewne zauważyłeś część młodych juz pouciekała ja niestety tez zaliczam się do tych starszych i muszę dociągnąć do emerytury jak wcześniej nie pójdę na rentę na kręgosłup oby nie

orkisz
@Jerzy

to dlaczego nie uciekłeś jak byle młody?

@orkisz

Wygląda na to że byłem głupi a teraz za późno na zmiany chociaż jak to mówią "nigdy nie mów nigdy" hehe pozdro

Dobry pracownik

Tak to jest prawda, brak szacunku do pracownika jako po prostu człowieka. A najgorsze jest to, że im ktoś wydawałoby się bardziej wykształcony i na poziomie, tym większe hamstwo z niego wychodzi, o głupocie to już nawet nie wspominając. Również nie polecam.

Sara
@Kazek

To się cofnij wstecz jak Ci dobrze było... Każdemu należy się godna praca za godne wynagrodzenie a korpo szczury niech sobie w domu z własnych dzieci robią (usunięte przez administratora) Firma (usunięte przez administratora) razem z kierownictwem.

Sara

Chińska polityka podejścia do pracownika, charytatywne nadgodziny, zero ekwiwalentu za pranie ciuchów. Traktują Cię jak kolejny numer obozowy a kierownictwo ze słomą w butach nawet Cię do firmy nie wprowadzi, ciężko im Cię przedstawić. Kombinują jakkolwiek byle by Ci płacić jak najmniej. Nie polecam ponieważ na przykładzie innych zakładów w tym zbetoniałym mieście volskdeutchów ten wypada najgorzej.

nieSara
@Sara

Ciuchy prane przez firmę z zewnątrz - wrzucasz i dostajesz czyste. Z tego co mnie szkolili jest zakaz wynoszenia ciuchów poza zakład, bo giną więc nie ma opcji prania w domu. Jak ty to robisz zatem? Nadgodziny zawsze płatne - na dodatek za niedzielę i święta podnieśli mi do 150% ostatnio. Słomę ma raczej Sara - zamiast pisać prawdę, kłamie anonimowo. Nie bądź jak Sara - nie bądź debilem.

lolitka
@nieSara

Popiera Sara!!! jest coraz lepiej, (usunięte przez administratora) pewnie nawet nie prasowal u nas. Trzeba pracować aby zarobi,

coooo
@Sara

haha nie rozumiem ludzi ktorzy wywalaja swoje frustracje bo mysla ze sa anonimowi i moga sciemniac. nie podoba sie to zmien prace.

Sarcia
@lolitka

Nie pracowała jak już, a nie prasował czy pracował. Pracowałam, na szczęście już nie...

Asia

Widzę że organizowana jest wycieczka ... Naprawdę szkoda że organizuje ja ta wredna kobieta bo bym się wybrała ale... Chyba wolę sama z mężem pojechać

Magdalena Madzia
@Asia

Asiu zapraszam Cię do biura między 7-15. Miej odwagę wpaść, przedstawić się z prawdziwego imienia i nazwiska i powiedzieć co Cię boli. Zakładam, że Twoje żale sięgają dużo głębiej. Udanego czasu spędzonego z mężem - wypocznijcie, zresetujcie się, pomyślcie o czymś przyjemnym. My się za to wybawimy tak jak zawsze - przecież dobrze wiesz - jeździłaś nie raz. PS. Jeśli nie masz odwagi podejść osobiście - zawsze możesz zadzwonić 33/472 7308 i sobie ulżyć.

Piter
@Asia

Zgadzam się z Tobą PS: odwagą jest krzyczenie po biednych ludziach

imprezowicz
@Asia

wyjazdy super i każdy lepszy od poprzedniego, zreszta jedyne takie robione dla wszystkich, kto nie jeździł niech żałuje. tylko miszcze mogliby problemów nie robić z wolnym. użetka w poniedziałek po wycieczce zawsze jest takie życie. nie jedź aska bo zepsujesz klimat.

Laborant

Pierwsze wstepna rozmowa tel z bardzo mila Pania z HR, gdzie opowiada sie o swoim dosiwadczeniu zawododwym,wymaganiom finansowym. Potem rozmowa w biurze firmy. Rozwoazuje sie dwa testy. Jeden psychologiczny w stylu slowa ktoe mnie najbardziej okreslaja uszereguj od 1 do 4. Drugi test to test z "chemii" albo raczej pracy w laboratorium- prosty. A po testach rozmowa z babeczka z hr i z kierowniczka laboratorium.

1. Co lubilam i czego nie lubilam w poprzedniej pracy 2. Gdzie sie widze za 2 lata 3. Co mnie motywuje w pracy 4. Jakie cechy powinien moec kierownik 5. Co zrobie jezeli podczas analizy orzeniareczkuje roztwor 6.z jakich sprzetow korzystalam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Kasia_a

Cześć wszystkim. Mam pytanie co do stanowiska asystenta laboratorium. Czy może mi ktoś opisać, co sie kurka tam dzieje? Sama jestem zainteresowana tym stanowiskiem, lecz jak czytam Wasze komentarze to mi sie odechciewa. Czy kierownictwo faktycznie jest takie chore? Czy może pracownicy sa... nie chce nikogo obrażać, ale znam wielu "chemików", którzy nie maja grosza wiedzy z dziedziny, w której studiowali. Gdzie jest prawda? Proszę o odpowiedź;) Podziwiam Kasia

@Kasia_a

Tak, kierownictwo w tym dziale jest dokładnie takie jak piszesz. Nic dodać nic ująć. Nie polecam. Przez ten dział przewinęły się dziesiątki osób, z których każda odżyła dopiero po zmianie tej pracy na inną. Pozdrawiam

fapowiec

jak odżyłaś to po uj tu wchodzisz. Jaki zryty beret w electropoli taki i gdzie indziej. A jak obgadujecie cały świat na stołówce to róbcie to ciszej albo w laboratorium bo się rzygać chce jak się tego słucha. Nikt was nie trzyma - my na hali zap.. dużo bardziej a tyle nie narzekamy co spacerowiczki w fartuszkach, gwiazdy od siedmiu bolesci. Nawet zjesc spotkojnie nie można, przekupy na targu, jedna przez drugą. Dajcie se po (usunięte przez administratora)na parkingu to wam ulży

M

Na pewno nie jest to wina pracowników. Po pierwsze sama praca ma niewiele wspólnego z chemią, a poza tym czy prawie 10 osób w ciągu trzech lat może być tak beznadziejnych, szczególnie, że pracowali tam nie kilka miesięcy, a często wiele lat. A teraz wszyscy pracują, są cenionymi pracownikami w innych firmach, część nawet w instytutach badawczych. To chyba o czymś świadczy. Zresztą chyba wcześniejsze komentarze trochę mówią o sytuacji w tym dziale.

@fapowiec

Niestety nie każdy może (usunięte przez administratora) na lini to juz nie nasza wina jedni maja taka pracę ze spacerują inni muszą się nagimnastykować i co zrobisz każde stanowisko wymaga czegoś innego a jak się nie podoba to się zwolnij nikt Cie tu chyba nie trzyma na siłę albo aplikuj do laboratorium hehe tez będziesz spacerował w fartuszku tylko pamiętaj kij ma 2 końce

@..... ...

każdy kij ma dwa końce święta racja, więc realizuj się w tych badawczych firmach, siema i nara. A koleżankom przekaż, że produkcja się przygląda, takie mądralińskie co się nie nadźwigają a wielce wymeczone. Do belek idźcie zapieprzać to się wam głupot odechce. Na hali kocioł, nie ma kiedy do kibla iść ani zjeść, a te rozwalone dyskusje wieczne prowadzą. Do roboty nieroby, się powinien ktoś za was wziąć w końcu!

@fapowiec

Produkcja to się.moze przyglądać skoro macie taka potrzebę i nic poza tym najwyżej możecie palcem w bucie pomieszać nie podoba się to się zwolnij po co harujesz w takim zakładzie gdzie nie ma czasu na przerwę albo Ty jakiś durny jestes nie wiem jak to wytłumaczyć mogłeś zrobić studia tez bys spacerował Pozdro

@..... ...

No i wylazło szydło z worka albo z fartucha. To produkcja zasuwa po to aby fartuszki mogły spacerować ! Teraz widać jaki macie szacunek do ludzi na produkcji. Najlepiej żeby wszyscy mieli doktoraty ale do prawdziwej roboty to nie ma chętnych ! A zwalniać się nie muszę - jest ciężko ale wiem ze pracuje i ktoś musi pracować bo inaczej firma nie zarobi na siebie i na takich nierobów jak wy, co nawet szacunku nie maja - jak widać w tym labo wybiło dekiel juz dawno.

Obserwator
@Kasia_a

Droga Kasiu, niestety jest tak jak wszyscy piszą o kierowniczce. Prawda jest taka, że gdyby nie ona to praca byla by super, począwszy od analiz laboratoryjnych po badania na delatach gotowych. Jest możliwość się wiele nauczyć jeśli wcześniej nie miało sie styczności z branżą automotiv. Ale... Atmosfera jest kiepska, wszyscy mają dość tej Pani ale jak to zwykle bywa jest nie do ruszenia. Kolesiostwo tam rządzi. Jeśli jestes twarda babka to sobie poradzisz - pytanie czy warto? Pozdrawiam

@fapowiec

Ty naprawdę jestes tak glupi bo juz kie rozumiem ile razy trzeba Ci tłumaczyć jedni spacerują po hali a inni muszą fizycznie pracować tak było jest i będzie czego jeszcze nie rozumiesz pilnuj swojego podwórka i nie pchaj nosa tak gdzie nie powinieneś pchać zajmij się swoją pracą tak jak ja zajmuje się swoją tylko pamiętaj ja nie mam normy ale za to stanowisko wymaga mega odpowiedzialności coś za coś

fapowiec

przecież masz umowę w domu, popatrz se na stawke i albo pasuje albo nie pasuje. Ja się udźwigam ale wiem za ile i mi to pasuje, ale nie narzekam jak wy. najlepiej żeby ktoś wam ponosił próbuweczki. Niech się dyrekcja przejdzie na jadalnie i zmierzy wam czas :D, nie jesteście świete , ani takie wspaniale gwiazdeczki jak sie wam wydaje

Kolo

Niech się Dyrekcja przejdzie na palarnię i zmierzy Wam czas :-D :-D

Ol
@Kolo

Powinna mierzyć czas laborantkom i paniom "specjalistkom" na stołówce.... przerwa 2 razy dluzsza niz normalnie... i jeszcze narzekają

Bo jest prawdziwa

Lab
@Ol

He he, no zapraszamy do mierzenia :-)

nick

trzeba się było uczyć :P, chociaż kulturę to się z domu wnosi. Zwykli ludzie na produkcji mają sto razy więcej ogłady, kultury i pasji w sobie niż to co odwala stara i była ekipa labu.

Nowyyyy

Jakie zarobki na początek dają??? trójkę na rękę zarobię . pozdrawiam

lok
@Nowyyyy

zarobisz, nawet więcej

Nowyyyy
@lok

Ale od poniedziałku do piątku czy weekendami...polecasz ten zakład praca spoko.pozdrawiam

Angela
@Nowyyyy

Hejka czy warto aplikować do kontroli jakości? Jakie zarobki na początek czy są ewentualne nadgodziny? Dzięki za odpowiedź

Mała Mi
@Angela

Do kontroli trzeba ogarniętej osoby a nie kogoś kto ma (usunięte przez administratora). Dużo różnorodnych obowiązków i sporo wiedzy do ogarnięcia. A i tak nawet nikt Cię pochwali.

Angela
@Mała Mi

Mam bardzo duże doświadczenie jeśli chodzi o prace w kontroli jakości a słyszałam od znajomej która pracuje w Electropoli ze szukają kogoś.

Wiolka
@Mała Mi

Jak to nikt nie chwali a głaskanie to co;)

Stefano

Czy są przyjęcia do laboratorium? Jak wygląda praca?

Cezar
@Stefano

Nie chciej wiedzieć....

@Stefano

Tak są przyjęcia, jest taki przemiał osób, że co chwilę są przyjęcia.

Jacek

A z czego wynika ta rotacja? Taka słaba atmosfera że nikt nie wytrzymuje? Czy źle płacą?

Olek
@Jacek

Atmosfera tragiczna a płaca nie adekwatna do katorżniczej tam pracy

@Jacek

Jeśli chodzi o laboratorium to problemem jest słabe zarządzanie tym działem, co przekłada się na ciągły chaos

Jeśli chodzi o laboratorium to problemem są pracownicy, którym się w d poprzewracało i za to co robią powinni dawno wylecieć. A za niektóre działania powinni płacić kary i odszkodowania. niespełnione ambicje niektórych osób, toksyczne działania i nienawiść jest od was panienki widoczna od dawna na całym zakładzie i nie tylko. nie jestescie ani anonimowe, ani szczere, ani takie niewinne jak się kreujecie. i choćby koń na koniu stawał nie zakłamiecie rzeczywistości. I błagam nie róbcie teraz minek bo doskonale wiecie co macie za uszami. Jak to w tej firmie bywa - predzej czy poźniej wylezie szydło

solini

nie ma problemów w tym dziale, większość z nich odeszła i atmosfera się oczyściła

Drogi pracowniku, Chyba nie wiesz co opowiadasz bo większych głupot to nie widziałam (no chyba, że w TVPiS). Niby z ciebie taki pracownik miesiąca, sumienny, kolegom z pracy by kary nakładał ...ptfuu! Ale nie zastanowiłeś się przez chwilę dlaczego odeszło tyle osób z laboratorium ?? Wszyscy zatrudnieni w labo to według Ciebie to durnie i szlachcianki a pani zarządzająca tym działem jest wzorowa i nieskazitelna?! Przyjdź, popracuj w laboratorium chociaż miesiąc to zrozumiesz i zauważysz różnicę kto tam psuje atmosferę i zapał do pracy. Z całą pewnością Cię zapewniam, że to nie osoby które odeszły, a osoba która tam została jest zepsuta od środka, zakłamana i (usunięte przez administratora).

@Olek

Hmmm nieadekwatna płaca to ile dają w takim razie? I ile byś oczekiwał za swoją pracę? :)

Cóż.....

Tak jest, jak to w tej firmie bywa, prędzej czy później wylezie szydło....I choćby (usunięte przez administratora) na złodzieju stawał, nie zakłamiecie rzeczywistości :-) polecam popracować w laboratorium kilka miesięcy, a potem wydawać opinie

Cóż.....

Drogi Nicku, jest tak jak piszesz, jak to zwykle w tej firmie bywa, w końcu wyjdzie szydło.....I choćby złodz*ej na (usunięte przez administratora) stawał, nie zakłamiecie rzeczywistości. I błagam nie róbcie teraz minek bo doskonale wiecie co macie za uszami :-D

Paolo
@solini

Niestety osoba, która jest problemem nadal pracuje, no ale chodzą słuchy, że podobno już niedługo tak będzie

@Paolo

Skąd masz takie info i o kogo chodzi? Myślisz że zmiana na jednym stanowisku może tyle zmienić?

@Paolo

O! Czyli kierowniczka odchodzi?

nick

na szczęscie ta osoba co powinna już dawno

Paolo
@Jacek

Tak, uważam, że zmiana na jednym stanowisku pociągnęłaby za sobą szereg pozytywnych zmian w całym dziale. Chodzi oczywiście o stanowisko Kierownika (a raczej kierownika). Chodzą jednak słuchy, że ma się coś zmienić w tym zakresie.

Gal krowa
@pracownik

I dodatkowo wyprowadza dane z firmy na lewo i prawo w NS

Gal

I jedno i drugie

Kos

Gdzie niby chodzą słuchy? W kuluarach.......

Szal

Kierowniczce do "zasłużonej" emerytury jeszcze trochę zostało :-D

chop
@Szal

baby. najgorzej pracowac z smymi babami

#Pracownik#
@chop

Niezbyt rozumiem ten komentarz, jakie przy toczącej się od lat sprawie godnego traktowania pracowników przez kierowniczkę laboratorium ma fakt czy pracują tutaj baby czy chłopy.....

#Pers#
@pracownik

Jest dokładnie tak jak piszesz, większe głupoty tylko w TVPis, no ale ciemny lud wierzy....

Gacuś

Jestem co prawda z innego działu, ale patrzę z boku na ten chaos jaki wprowadza osoba zarządzająca lab !! i podziwiam osoby podlegle, że dają rade znosić to zachowanie.

Robson@????

Cześć jak wygląda praca na operatora wózka widłowego jakie zarobki. Jaka atmosfera jest.

Zysk

Mam pytanie jak tam się pracuje i jakie są zarobki ,koleżanka chwali sobie tam pracę twierdzi ze zarobki takie sobie ale kombinując wynosząc rękawiczki czy inne części zawieszenia można sobie nieźle dorobić na dojazd czy życie.tylko trzeba dobrze myśleć.(usunięte przez administratora)

riki
@Zysk

Prawda,za moich czasów ogarniał temat Zygmunt ale podobno mu kopnęli w (usunięte przez administratora)i została jego partnerka ,a zięciu uciekł zwalniając sie

lii
@Zysk

Blef!!!! nic nie sprzedaz z tych części do aut, to nie są części zamienne

zysk
@lii

Jaki blef ,podobno w firmie można dorabiać na czarno,nie odbijając przepustki tzw warsztaty ale musisz żyć dobrze z BRYGADZISTĄ.Firma kręci przekręty idzie pracownikowi na rękę zaniżając zarobki aby mu komornik nie siadł za alimenty na pensj!!!i..Pani Bożena Kora.... i jej partner Zygmunt jest dobrym przykładem na to co się tam dzieje..Nikt nie umie zrobić z nią porządku ona jakoś potrafi wynieść ,sprzedać części które niby są zamiennikami według Ciebie

Firma Electropoli-Galwanotechnika dodała ofertę pracy na stanowisko Galwanizer. Warto składać swoje CV?

Zigi

Witam podpinam się do pytania czy są aktualnie jakieś przyjęcia pilnie poszukuje pracy zostałem zwolniony

Dr who
@Zigi

Jak potrzebujesz roboty na już to to składaj CV, wezmą cię, tylko musisz pracować. Dla leni nie ma miejsca. Swoje trzeba zrobić - jak wszędzie.

As

Co to kogo obchodzi...?

sep

co to ma wspólnego z Electro, co tam się dzieje to niech się dzieje

serio

Ile można o jednym i tym samym... to już się nudne robi.

Enka

Witam. Ile można zarobić jako operator linii lakierniczej? Ile jest zmian?

Green

3 zmiany, naprawdę odradzam tą firmę

Ex
@Enka

Około 2 z hakiem. 3 zmiany, czasem 4 brygadowka. Praca ciężka ale da się wytrzymać.

DM
@Green

Green - widzę, że nie masz nic lepszego do roboty tylko odpowiadanie na komentarze. Czyzby cie firma zwolniła i teraz chcesz się odegrać? zachowanie jak w przedszkolu.

Robotnik
@Green

A ja naprawdę polecam. Są dodatki, lekarze za kilka złotych i bezpłatne badania. Za 9 zeta mam karnet na basen albo silke. Są bezpłatne pożyczki - wiele razy uratowały mi dx. Firma słucha pracowników i na ile może to się zmienia. Kasa zawsze przed 10tym. Robota ciężka, jest nerwowo i duże tempo. Ale wszedzie trzeba pracowac

Olo
@Enka

3 zmiany, praca bardzo ciężka, mało płacą, około 2 tyś. Na rękę, w lecie straszny upał na hali.

Klaudio

3 zmiany, czasem 12-stki trzeba robić

Pan
@Robotnik

Zgadzam sie. A młodym proponuje poczytać inne profile firm na gowork. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Rodzice rozpieszczają i roboty nie nauczyli to się potem dziwią że do pracy trzeba przyjść A mamusia nie porobi za nich. Do pracy iść i swojej roboty pilnować.

Ilo
@Olo

2000 zł na rękę? A ilu masz komorników że tyle zarobiłeś? Ja mam 2700 a jestem nowy

Jkl
@Enka

Na tą chwilę bardzo dużo. Jeśli tylko chcesz pracować. Powiem tylko że niektórzy zarabiają 2000 na tydzień

@Jkl

Dokładni, można zarobić jeśli się tylko chce, jak był COVID to wszyscy trzęśli pieskami ze zwolnią, teraz ze za dużo pracy, ludzie obudźcie się !!!!

B.b

Zgadzam sie - jak zwalniali, to wszyscy siedzieli cicho jak mysz pod miotlom. teraz trzeba przyjsc do pracy to zle, bo sie wdomu rozleniwilo

Milena
@Green

Witam znalazłam ofertę do kontroli jakości. Czy ktoś może mi napisać czy warto składać papiery?

Milena

Dziękuję za odp jednak spróbuję najwyżej ucieknę hihi

Zigi

A dlaczego nikt mu tego nie powie prosto (usunięte przez administratora)? Ludzie czego się boicie? No czego?(usunięte przez administratora)

@Zigi

Bo się go boją proste, dawno powinien wylecieć bo nic sobą nie reprezentuje NIC

hojaczysz

jak to gdzie? takie rzeczy przez prawnika zgłasza się na policję! poczytaj sobie co działo się na Eaton. Jak z imienia i nazwiska musieli przepraszać! A potem wielkie zdziwienie, że żadna firma takiej osoby zatrudnić nie chce. Świat Bielski i okolic jest mały, pamiętajcie o tym.

Komedia
@hojaczysz

Proszę sobie poczytać regulamin i doinformować się na temat wpisów i nie straszyć Policją bo słabe to bardzo. A już napisanie ze kogoś nie zatrudnili z powodu jakiś wpisów na go work to już beka człowieku z ciebie totalna hahahahahahahahshahaha

Mia

Dobre naprawdę dobre brawo????????????

ktoś

człowieku Ty to musisz być nieszczęśliwy ze tak zapisz na tym portalu, jak masz coś do kogoś to powiedz w twarz, Tu sa same trchurze co boja nie powiedzieć prosto w twarz i nieudacznicy którzy zamiast walczyć o lepsze jutro to użalają sie nad sobą.... Ja bym skierował sprawę do sadu o zniesławienie!!!

Żenada
@ktoś

Ahahahahaha no czekamy na wezwanie do sądu z niecierpliwością buhahahaha A tak na marginesie to słownik języka polskiego się kłania, ktosiu haha

@ktoś

Brak słów co się udzielasz jak nie wiesz o co chodzi

Lili
@Żenada

Ktos może nie pisze poprawnie ale ma racje, pewnie jedna osoba która nie ma co robić podszywa się pod różne niki

@Lili

Podszywają się Ci którzy boją się odezwać face to face niestety to przykre ze człowiek w dzisiejszych czasach musi znosić takie traktowanie przez przełożonych wypadałoby mieć dyktafon non stop przy sobie moze wtedy bylaby szansa o coś powalczyć tak już było w naszym zakładzie wszyscy gadali na pewna Panią ale nikt nie miał odwagi coś z tym zrobić w końcu się udało a wpisów było wtedy ze człowiek nie nadążał czytać także tego...

Ola
@Mia

Sami tchurze tutaj piszom

Pracownik NS
@Robotnik

Tak fajnie ? Pewnie nie masz rodziny na utrzymaniu, mieszkasz z rodzicami więc Ci to wystarczy. Ale weź pod uwagę, że inni mają rodzinę, mieszkanie i za coś trzeba rachunki opłacić. Za wypłatę 2800 to można jedynie waciki kupic

Robiłem w każdym zakładzie w Bielsku i powiem wam że nigdzie tak człowiek nie haruje jak w galwano za te śmieci a nie pieniądze. Pracujcie dalej garbusy i sprzedawajcie jeden drugiego za parę groszy

Jo

Niezły z Ciebie gagatek jak zwiedziłeś wszystkie zakłady. A co powiesz o reszcie zakładów w których pracowałeś a już nie pracujesz?

Kuba

Najgorzej jest na ktl

Marny grosz i zakład źle zarządzany, odkąd zmienił się dyrektor zakładu jest coraz gorzej.

Izi

Zgadza się, harówka za marny grosz

Mis

Tak, Tobie.

@Mis

A skąd wiesz?

Lampart

Przede wszystkim zakład pracy pozwalniał dużo ludzi w marcu i kwietniu, nawet długoletnich pracowników, a teraz znowu szukają naiwnych

Hmm
@Lampart

Coś mi sie wydaje ze w porownaniu z innymi firmami to chyna nie za dużo

Mateo

Kadra zarządzająca to ogromna porażka tej firmy.

Rob

Dokładnie. Frustraci którym nigdy i nigdzie nie chce się pracować.

@Rob

Jestes pewien ze tak właśnie jest? Jestes o tym przekonany???

Xjcushvs
@Jerzy

Skoro już rok nie pracujesz to co ty możesz wiedzieć o aktualnej sytuacji w firmie co? Kolejny frustrat przelewający żale w internecie...

@Xjcushvs

A to ze juz nie pracuję tam jakiś czas to nie ma znaczenia bo kadra zarządzająca się zmieniła wcześniej niż rok A ja pewne posunięcia widziałem i wiem jak to tam wyglądało i pewnie dalej wygląda bo dyrekcja się nie zmieniła więc...

Non omnis moriar

Niestety, ryba psuje się od głowy, a przykład idzie z góry, a jaki przykład może dać dyrektor zakładu bez ogłady i wykształcenia....zresztą jaki dyrektor? Marionetka nie dyrektor....

Red
@Non omnis moriar

No cóż...Oj biada nam biada gdy się Pan zrobi z dziada....

Hmmmmmm.....
@Hmm

Brać pieniądze z tarczy antykryzysowej i zwalniać z powodu złej sytuacji ekonomicznej zakładu.....hmmm.....no ale może po prostu dyrektor na nowy helikopter zbierał...

coooo
@Hmmmmmm.....

Zwalniać?! przeciez firma non stop zatrudnia a zwalna lebrow i nierobow

@Jo

Wszędzie lepiej

zado

a mi się podoba

@Hmmmmmm.....

Raczej zbierał na otwarcie nowego biznesu.....pierwszy milion trzeba.... .......*ść

Nie wiem czy jest w okolicy drugi taki zakład gdzie tak ludzie harują jak tutaj. Ludzie czy wy naprawdę nie macie honoru czy co jak można robić w takiej firmie szanujcie się!!!

Cześć, jak aktualnie wygląda sytuacja z pracą na produkcji i w biurach? Są zwolnienia?

Nie wiadomy.

No kradną. I cisza. O szlak. Każdy pyskuje po kątach. A związki zawodowe porażka.

normalny
@Nie wiadomy.

Każda firma tak robi, nie widzicie co się dzieje? zaczynaja zwalniać grupowo! ludzie dostają pi 50% wypłaty !!! ja jestem w metalowcach i uważam ze dobra robotę robią ! wolicie żeby było to co w 2008 ? a nie pamięta się jak podwyżkę wywalczyli a w innych firmach nic nie było

Boski
@normalny

Zgadzam się. Fiat wysyła ludzo do Francji. A tu chociaż gwarancjr zatrudnienia daja

D.w.o
@normalny

Brawo dla Krzyśka i Jacka. Porozumienie jest sensowne - coś za coś. Mogło być lepiej. Ale też mogły być zwolnienia grupowe jak w innych firmach

@D.w.o

Proszę się nie łudzić - zwolnienia grupowe będą , najpóźniej początkiem roku, a prawdopodobnie w grudniu..Niestety :-(

Ale nie mogą

Nie mogą zwalniać, bo do końca grudnia mają zakaz!

Jeden
@D.w.o

Brawo...Pewnie znowu jedno wielkie (usunięte przez administratora) a zwolnienia i tak będą....najpierw odbiorą część wynagrodzenia a później i tak pozwalniają.

Pracownik##
@Ale nie mogą

Ha...ha....zakaz....to obejdą zakaz i pozwalniają, jaki problem.....

pracownik!!
@Pracownik##

jak pozwalniaja to beda mieli problem bo moze teraz w calym bielsku nie ma pracy ale kiedy to ruszy

Asik
@Zainteresowany

Obecnie nie ma zwolnień, lecz obcięli premie, dodatki itd., nie obędzie się bez zwolnień, to kwestia czasu, ludzie będą uciekać na L4.

Praciwnik
@pracownik!!

Nie ma pracy, pracy od(usunięte przez administratora)ludzie będą uciekać z tego zakładu i to nawet ci, którzy pracują lata. Po tym jak się ich potraktowało za uczciwa pracę! I nie straszcie ze pracy nie ma!

Magda

A co to za nowi dyrektorzy? Podobno kryzys, zawieszanie premii, a nowych przyjmują.. awanse..

Dichdi

To się zwolnij.

Kolos
@Magda

Nowi dyrektorzy?

Czy są przyjęcia do firmy? Gdzie złożyć CV? Dziękuje za informacje.

zainteresowany

Cześć! Jak wygląda sytuacja w firmie na dzień dzisiejszy? Przyjmują do pracy? I czy faktycznie jest taki zapierdziel?

@zainteresowany

Na lini jest (usunięte przez administratora)i to duży najlepiej na antresoli albo na kj ale nie wiem czy aktualnie kogoś szukają

@zainteresowany

Najgorsza firma ever, zastanów się pięć razy czy chcesz tam pracować, osobiście nie polecam.

Beata
@Mia

A rotacja pracowników? Jak wygląda ta kwestia. Powiedz mi, czy od czasu rozpoczęcia przez Ciebie pracy w Electropoli, ktoś został zwolniony?

Beata

Cześć, Twój wpis byłby dla mnie bardziej pomocny, gdybyś napisał bardziej konkretnie, dlaczego nie polecasz pracy w Electropoli-Galwanotechnika. Rozumiem, że masz negatywne zdanie o firmie, ale co na to wpłynęło?

@Beata

Wpłynął na tą opinię ponad 5 letni staż pracy podczas którego na codzień zauważalny był brak kompetencji kierownika, jak również hamstwo osób zarządzających, bezczelność, brak jakiejkolwiek kultury, wyzysk oraz mobbing na porządku dziennym.

IGA
@Beata

Na zakładzie jest duża rotacja pracowników.

MM
@Beata

Przede wszystkim jest to zakład o bardzo niskiej kulturze pracy

hk
@MM

jacy ludzie taka kultura...wystarczy poczytac wpisy i od razu widac poziom

Lojalna
@Beata

Tak, są zwolnienia, ale ludzie też nie wytrzymują warunków jakie w tej firmie panują, głównie tego jak wygląda kierowanie ludźmi i po prostu sami się zwalniają. Rotacja jest olbrzymia.

silop
@Lojalna

dla mnie praca ok, nawet kasa jest przyzwoita tylko dziwne jest ze od nas się wymaga czarnych koszulek w upały a panie po hali chodzą w swoich do tego pouczają nas co mamy robi co do kierowania ludźmi to pracowałam w firmach gdzie jest dużo gorzej ….

Pracownik#
@silop

Ciekawe kiedy Panie z kadr, płac oraz finansów zaczną dostosowywać się do wymagań wprowadzonego już bardzo dawno temu w firmie określonego dress code'u....

Pani x

Co do pracy nie mam zastrzeżeń, wszedzie jest ciężko i trzeba pracować bo za darmo nic nie ma, ale z takim brakiem szacunku i traktowanie człowieka w podly sposob nigdzie się nie spotkalam. Panowie szczegolnie wy na wyzszych stanowiskach zacznijcie traktowac szarego robola po ludzku tez jestesmy ludzmi

@Pani x

Zgadzam się z tą opinią, wszędzie trzeba pracować, w każdym zakładzie, ale rzadko kiedy człowiek spotyka się z taką podłością i jawnym brakiem szacunku do drugiego człowieka.

Zszokowany.

To prawda. Kierownicy, liderzy, panie z logistyki takie jak pani M. Niedawno w zastępstwie za panią K. To (usunięte przez administratora) Nie umieją powiedzieć dzień dobry. Cześć. Tragedia. Jak coś chcą od pracownika to głupi uśmiech i część. Trzeba by było zrobić szkolenie z dobrego wychowania.

Robson

Hej. Nowy na wózku ile zarobi dajcie znać. Pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o Electropoli-Galwanotechnika - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Electropoli-Galwanotechnika?

Zobacz opinie na temat firmy Electropoli-Galwanotechnika tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electropoli-Galwanotechnika?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electropoli-Galwanotechnika?

Kandydaci do pracy w Electropoli-Galwanotechnika napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electropoli-Galwanotechnika