Opinie o Electropoli-Galwanotechnika w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Electropoli-Galwanotechnika. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Electropoli-Galwanotechnika na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electropoli-Galwanotechnika w Bielsko-Biała

Nowa

Hej, zastanawiam się nad aplikowaniem do działu zakupow? Jak z atmosfera w tej firmie? I czy płaca w takim dziale jest gdzieś na poziomie 4500-5000 netto?

@Vicky

Do dziś tylko tyle? Bo jakby nie patrzeć parę dobrych miesięcy minęło. To jak na dzień dzisiejszy sytucja wygląda?

Rones

Dlaczego do Electropoli-Galwanotechnika w Bielsku-Białej są bardzo często dawane ogłoszenia szukających pracowników?

Nie każdy nadaje się do tej pracy.Jest to firma z ogromnym potencjałem dbająca bardzo o klienta.

Ola

Jestem z agencji, ile musze czekać aby dostać sie pod firme. Pracuje 8 miesiecy i ciagle pracuje nadgodziny

Ewcia
@Ola

I jaka ocena z warunków? wiem ze byłaś pod agencją ale uważasz, że mimo wszystko warto czekać by dostać się pod firmę? I co wtedy będzie z warunkami, masz przedstawione jasno na jakie się zmienią? Albo może już się zmieniły? Co z tym tematem nadgodzin, jak zostały rozwiązane?

@Ola

Wszystko zależy od Ciebie czasami od razu czasami długo ale warto czasami poczekać.

Czy Electropoli-Galwanotechnika ma ściśle ustalone godziny pracy?

Pracownik Nowy wpis

Zależy od działu ,zwykle praca po 8 godzin chyba że są nadgodziny wtedy więcej można zarobić.

Rones

@Rones

A na jakie stanowiska są oferty i gdzie tak w sumie? ktoś wiem, że o jakość pytał ale niczego aktualnego w tym zakresie nie udało mi się znaleźć. Na stronie w zakładce z karierą można tylko złożyć wniosek o kandydaturę. A na jakie stanowiska można i jakie są wymogi? Nie wiem czy jest sens słać, bo może ich nie spełniam?

A jakieś inne powody? Może bardziej związane z sama praca? Generalnie jeśli o pytaniach i informacjach jest tu mowa to w firmie w razie czego odnośnie wszystkiego w miarę spokojnie się dogadasz? Do kogo idziesz z problemem o ile jakiś w ogóle wystąpi?

@Rones

Bo to jest najgorsza robota w Bielsku dlatego ciągle są przyjęcia. Robota ciężka i ludzie (usunięte przez administratora)

aaa

Co się z ludźmi tu dzieje jaki masz do nich problem tak w sumie? ja akurat raczej zawsze się jakoś dostosuje do sytuacji, jakaś konkretna kulturka pracy tu występuje? Kiedyś na linie lakierniczą ludzi tu szukali, teraz jest wszystko zajęte? Nie mogę znaleźć aktualnych ofert

Olek
@aaa

Ja widzę dużą poprawę, cały czas poprawa ergonomii, poprawa bezpieczeństwa, zamieniają sposoby wieszania ciężkich zawieszek na urządzenia transportowe, wszędzie trzeba pracować, wszędzie jest ciężko…..

Ala
@Olek

Poza działem Zakupów, tu mamy regres i to maksymalny, wszędzie rozwój a tam ……i tęsknimy za ……chociaż wydawało się to nie realne

Chętny
@Rones

Jaki procent premii mają operatorzy wózków widłowych ?

@Rones

Ponieważ nie każdy pracownik nadaje się do pracy w tym zakładzie.Praca jest bardzo odpowiedzialna .Teraz wszędzie w zakładach jest podobnie.

Pracownik Nowy wpis

Dzień dobry, gdzie można znaleźć aktualna ofertę dla specjalisty ds. jakości? podobnie jak poprzednik widziałam to ogłoszenie sprzed lat, zastanawiam się co mogło się zmienić. Ten warunek odnośnie 2 lat doświadczenia jest niezmienny?

Na stronie Electropoli złóż swoje CV

Ewa Nowy wpis
@Ewa

Witam, też widziałam ten warunek co do minimum dwóch lat doświadczenia przy specjaliście ds. jakości. czy im kandydat będzie miał go więcej może liczyć na negocjacje wyższej podstawy?

Laborant

Pierwsze wstepna rozmowa tel z bardzo mila Pania z HR, gdzie opowiada sie o swoim dosiwadczeniu zawododwym,wymaganiom finansowym. Potem rozmowa w biurze firmy. Rozwoazuje sie dwa testy. Jeden psychologiczny w stylu slowa ktoe mnie najbardziej okreslaja uszereguj od 1 do 4. Drugi test to test z "chemii" albo raczej pracy w laboratorium- prosty. A po testach rozmowa z babeczka z hr i z kierowniczka laboratorium.

1. Co lubilam i czego nie lubilam w poprzedniej pracy 2. Gdzie sie widze za 2 lata 3. Co mnie motywuje w pracy 4. Jakie cechy powinien moec kierownik 5. Co zrobie jezeli podczas analizy orzeniareczkuje roztwor 6.z jakich sprzetow korzystalam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Uważacie ze warto aplikować na wózki widłowe? Mam już takie doświadczenie z innego zakładu, a widziałem, że ktoś o to stanowisko pytał w kontekście premii. szkoda, że jeszcze nie ma odpowiedzi, bo myślę nad podesłaniem do nich tego formularza ze strony. Warto na ten wózek się pchać?

Wyjaśnicie mi szerzej ten wspomniany jakiś czas temu regres na dziale zakupów? Czego on w zasadzie dotyczy i z czego ogólnie wynika? będą cos z tym w ogóle robić? Mam doświadczenie i może by się dokumenty jeszcze złożyło, ale dobrze mieć pewność

A masz przeczytane to zapytanie do końca? Przecież zostało napisane, że w razie czego kandydat złoży dokumenty. Pewnie już do tego doszło skoro pytanie w połowie grudnia się pojawiło? Ciekawe jak długo na jakiś feedback się czeka?

Piszę z nadzieją, że ktoś się orientuje, czy nie ma jakiejś nowszej rekrutacji na pozycję Specjalista ds. Jakości. Myślałem, że znalazłem ogłoszenie i zostaje tylko wysłać CV, a tutaj patrzę, że 8 lat temu dodane. Dawali socjal wtedy, grupowe ubezpieczenia, nadal takie warunki czy sama podstawa? Jakie te benefity?

lolo

Ludzie nie macie co robić? stało się to co się stało, sprawy firmowe zostają w firmie, a to czy dyrektorzy są potrzebni to wie ten co ich zatrudnia! ten co pisze ze firma idzie na (usunięte przez administratora) pewno ma cel aby zmienić temat. Tyle w tym temacie,

Zuzia
@lolo

Dokładnie tak, mądra wypowiedz !!! Jak czytam te wpisy ludzi, którzy nie wiedza co i jak, a piszą byle siać zamęt to ręce opadają. Firma ma się dobrze i tak pozostanie. Zajmijcie się praca, a nie uprzykrzaniem innym życia. Szanujcie prace i dyrekcje! Tyle. Pozdrawiam

Wally
@Zuzia

Szanujcie dyrekcję....ha ha..... o rety.......

Agata

No słuchajcie super atmosfera musi tam być skoro tak sobie tutaj plotkujecie o ludziach z pracy… W zakładzie też tak jest?

coooo
@Agata

a w jakim zakładzie nie plotkują? Zobacz se na inne firmy tam to dopiero jest obgadywanie.

bizn

a jak tam Staś ?

A czemu? Cięcie etatów?

Dario

Jejku jaki Ty jesteś biedny umysłowo… kultury to Ty za grosz nie masz. Wiesz, wszyscy są mądrzy w internecie, robią z siebie bohaterów bo myślą, ze są anonimowi. Podpisz się pod tymi Twoimi „wymiocinami” imieniem i nazwiskiem.. Bądź odważny..

Fałszyfka
@bizn

Ten osobnik nadal chodzi zajmuje się wszystkim innym niż electropoli. Jak sam twierdzi wszyscy są (usunięte przez administratora) nie normalni, tępi i to naprawdę wszyscy tylko zależy z kim aktualnie stoi. Aż ciężko uwierzyć co osoba na takim stanowisku mówi na ludzi pracujących z nim i "pod" nim (kierownicy tępi, mistrzowie głupie ciule, operatorzy tępaki, kadry głupie c... to jego słowa i przepraszam że kogoś tu obrażam ). Dwulicowa sz*ja I bardziej mój komentarz ma na celu ostrzegać was przed nim. Chyba odpowiedziałem na pytanie jak tam S.

All right
@Fałszyfka

I ma racje, brawo dla pana Stacha że się z tym nie kryje !!!!!! Stwierdza fakt o ludziach na stanowiskach hahahaha A jeśli chodzi o ścisłość to gorsi są anonimowi cicho ciemni tacy jak ty właśnie, z dwoma dup..mi zamiast twarzy :)

lolo
@All right

Niech popatrzy na siebie

Tak
@Fałszyfka

100 % prawdy.

Wiktoria

Sugerujesz, że praca w firmie to słaby biznes skoro tak piszesz? Mimo wszystko na dany okres, na których stanowiskach są tu najlepsze warunki i z jakich przyczyn? Mam też na myśli przy tym adekwatność w postaci nakładu pracy, biuro jak wychodzi?

Elo

Jakie zarobki za operatora mało tu o Tym coś chyba że tajemnica ?????

czy beda w styczniu podwyzki ? ktos wie?

NBP

Prędzej zwolnienia samochodówka siada, zresztą nie tylko :)

lil

Bedą jak zawsze, ale w tym roku ze względu na inflacje wyższe niż zazwyczaj

@lil

To dobrze że to uwzględnili. A czemu ktos porusza temat zwolnień? Ktoś już dostał jakies wypowiedzenie czy to plotka?

don
@NBP

właśnie fiat zaczyna zwolnienia

NBP
@don

A to początek dopiero góry lodowej :) za fiatem polecą inne firmy, także powodzenia

@don

Nie wiem na ile w tym prawdy ale rozwiniesz temat? Tu ktoś wspomniał o górze lodowej, dacie więcej info? Ile osób faktycznie od momentu publikacji tej opinii do dzis odeszło? Ktokolwiek odszedł?

Wiktoria

Czyli wcale nie odchodzą w sporym zakresie, skoro w sumie to nie wiesz? Nie jest to jednak zauważalne? Zastanawiałam się jak mogło to wyglądać z miesiąca na miesiąc w skali roku. Jest to ustabilizowane?

Lucas

Masakra.. straszna tam rotacja..co chwile przyjmują nowych pracowników. Najwięcej ukraincow tam robi.. ma się wrażenie, że jest się na Ukrainie a nie w Polsce. A Polacy jak już są, to nie są za bardzo rozmowni, raczej trzymają się razem, ale nie z tymi nowymi osobami. Traktowanie nowych pracowników na zasadzie "Odwal sie".. "bo trzeba".. rzucają gdzie popadnie.. pierdziela o jakiś normach, gdzie nowy pracownik za chilere tego nie zrobi, bo dopiero, co się uczy... taka drętwa tam jest atmosfera, zero przyjaźni, wsparcia i troski.. trzeba szukać czegoś innego, bo ten zakład to jest jedna wielka pomyłka..

Master
@Lucas

Rotacja.. Mistrzu, wiesz co się dzieje w Gedi, zupkach lub Voicie. U nas, śmiejemy się że jeszcze trochę to my będziemy uczyć się ukraińskiego a nie oni Polskiego. W Gedii i Voicie źle nie płacą, jakoś ujdzie... Dojdzie do tego że będą zarabiać więcej od nas.

Kierownik
@Master

Poświęć czemu pryncpalowi i pijaczką aby aby kutasa nie strugali !!!!

Ona-:>>≥
@Lucas

Dlczego gadasz takie kłamstwa?jestem w tej firmie od niedawna i ani za grosz nie podzielam twojego słowa.jestem.polka ludzie w tej firmie są mili i przyjaźni niekiedy się trzeba samemu odezwać a nie czekać jak ksiaze

Z szokowany
@Ona-:>>≥

Zgadzam się. Trzeba by się odezwać pierwsze żeby nie było że ktoś nstretny i ciekawski. A ukrainki tylko umieją narzekać jak im źle..przyjechały po co ,??? Do pracy czy szukać chłopa. ??? Gonią za polskimi chłopami. I nie jedna już złapała . Mistrza. Lidera. I panie wielkie.

yozzi

Bzdury i kłamstwa! Stawka za godzinę śmieszna,nie ma widoków na jakąkolwiek podwyżkę,chyba że podyktowaną tym,że płaca minimalna wzrosła.Bony dostają tylko pracownicy zatrudnieni przez zakład a nie agencję pracy, a tylko taka jest tu ostatnio forma przyjęć,więc nie opowiadaj człowieku dyrdymałów!

jolka
@yozzi

no nic się nie zmienilo w tej firmie

Olga

Kochani, opisze mi ktoś z Was kwotowo pakiet wynagrodzenia specjalisty do spraw jakości/ Jest 10 dni jeszcze na wysyłkę CV. Chcę startować, a tutaj, wybaczcie, nic poza plotkami się nie dowiedziałam czytając. Może ktoś wspomoże konkretem?

pakiet
@Olga

Pracownicy otrzymują wynagrodzenie miesięczne i premię teamową. Jest nagroda półroczna 600,00 zł i nagroda roczna - ostatnio było około połowy wypłaty. Jest fundusz socjalny - dofinansowanie do wczasów (w tym roku 1000 zł) oraz bony na święta (w tym roku 750+120 na każde dziecko). Firma dopłaca 40 zł do multisporta (pracownik 9 zł) i 40 zł. do pakietu medycznego (pracownik 3 zł). Jest kasa pożyczkowa - można wziąć pożyczkę bez oprocentowania do 15 tyś. Po 3 latach jest dodatek stażowy od 1-15% wynagrodzenia, po 3 latach można też przystąpić do prywatnego programu emerytalnego PPE - składkę opłaca firma w całości (3,5% wypłaty). Są też inne dodatki, ale już nie takie standardowe - trzeba spełnić kryteria.

Pakiet pracownik

Nie no jakiś tam jest ten pakiet ale słaby. W porównaniu do małych, prywatnych firm to pakiet jest, natomiast w porównaniu do dużych, sąsiadujących oraz przynoszących duży zysk, a w tym przypadku naprawdę duży zysk firm to wygląda to kiepsko. Coś za coś. Przynajmniej jest stabilne zatrudnienie, co w dzisiejszych czasach nie jest takie oczywiste. Daleko nie trzeba szukać, Fiat likwiduje fabrykę itp. Każda godzina uczciwie wypałacona i opodatkowana. Firma nigdy ale to nigdy mnie nie (usunięte przez administratora) ani na 1 grosz. Więc pod tym względem naprawdę nie ma co narzekać. Dodatkowo jest możliwość pracy w nadgodzinach dodatkowo płatnych. Ale oczywiście praca jest ciężka, a niekiedy bardzo ciężka. Dla kobiet spoko, dla facetów często znacznie gorzej, ciężej. Natomiast jak sobie tu poradzisz to wszędzie dasz sobie radę.

@Pakiet pracownik

Pakiet jest bardzo dobry, za kilkanaście złotych są lekarze wszystkich specjalizacji i większość badań, robiłem tomografie i rezonanse, i dużo badań specjalistycznych za darmo. Do lekarza chodzę z listą badań, z których mogę korzystać. Pakiet do lekarzy jest świetny, od wielu lat nie chodzę na nfz i nie płacę ani za wizyty, ani za badania. Mogę profilaktycznie się leczyć, a nie jak już wszystko sie sypie. A to co napisał pakiet to się wszystko zgadza. Najwyraźniej komuś bardzo przeszkadzały bony na święta i dodatek na święta. Trzeba było nie brać (usunięte przez administratora)

loli
@pracownik

Pakiety medyczne polecam w 100%, powinien nam to rząd oferować ale niestety jest jak jest......

Anna K
@pracownik

wg mnie pakiet jest OK, płace w firmie po ostatniej grupowce również ok, a to ze apetyt rośnie w miarę jedzenia to oczywiste

Zenon

Czy w Electropoli-Galwanotechnika w Bielsku-Białej na produkcji dla robotnika jest (usunięte przez administratora) praca i (usunięte przez administratora) płaca?

Nowa

Stara
@Nowa

Do zakupów polecam. Najgorzej to dostać się do laboratorium....

ania_pp
@Stara

Dlaczego tak uważasz? Sama właśnie tam aplikowałam... i wydają się być zainteresowani.

Kacha
@Nowa

Rekrutacja w zakupach? Czyzby nowa pani dlugo tam nie zagrzala miejsca ;) Max dadza ci kolo 3 na reke plus premie jakies 150-300 netto. Straszny scisk tam po biurach maja ludzie trzymaja sie w grupkach i obrabiaja kazdemu (usunięte przez administratora) szczegolnie taki 1 osobnik.osobiscie nie polecam tego (usunięte przez administratora)

@Nowa

Atmosfera fantastyczna, nic tylko się zatrudniać i pracować....

Zszokowany.

Szok. Gdzie atmosfera super. Gnębienie, poniżanie. Nie docenianie starych pracowników. A kierownictwo-ręką rękę myje.

akwarium

Daj już spokój bo nudne i słabe to, zajmij się czymś pożytecznym książkę poczytaj lub przyjaciół sobie poszukaj

DżipFun

Tej Pani jak i jej przyjaciela z góry na szczęście już nie ma. Nosił wilk…ponieśli i wilczyce i wilka jesienną ubiegłego roku. Od tego czasu jest inaczej=normalniej.

Nadzieja
@DżipFun

Na pewno jest już normalniej, ale spakować do domu powinni się jeszcze wszyscy "znajomi" poprzedniej dyrekcji, szczególnie obstawieni przez poprzednią dyrekcję na wyższych stanowiskach, a już tak bardzo szczególnie to spakować się powinna jedna koleżanka......

nick

Nikt nie słucha waszego wyssanego z palca szczucia i oszukiwania, więc zostaje tylko gowork. Jesteście tak żałosne tutaj, jak i w kontaktach osobistych. Na produkcji tyle problemów, ale to wasza wojenka musi jak królik z kapelusza za każdym razem. Poproszę gwoździe. Nie ma? A to wina tej jednej. Pogoda zła? To na pewno jej wina. No ja myślę, że to wina tuska:P

stano

KK labo jest OK, opinie piszą cały czas te same osoby które nie mają chyba innych tematów

Gacuś

oby za tym poszły szersze zmiany ......

Kiki

Poprzedni zarząd był zbytnio "uczciwy"....dlatego musiał odejść

Maj

No właśnie, co się stało, że nie ma sławnego KS?

kto wie
@Maj

poszedl swoja droga xD

WP
@Kiki

Pozostaje tylko pytanie czy sprawa trafiła do sądu i kto odda te pieniądze.....

@stano

A powiesz więcej konkretów? Jak wyglada rekrutacja na to stanowisko? :P

Wiktoria

A jakie to zmiany konkretnie? W jakich kwestiach?

Śmiechu warte

Ale cię to (usunięte przez administratora) i uwiera ze szok normalnie, spać nie możesz tak cię szlag trafia :D I tyle ci pozostało biadolenia na forum nieudaczniku życiowy buhaha

Rambo
@Stara

Święte słowa najgorzej dostać się do Laboratorium! Marzenie ściętej głowy, żeby zmienił się dozór:(

Vicky
@Wiktoria

Zmiana logo :-D

lid
@Vicky

stare się złe kojarzy, dobrze ze nie ma blondyny (usunięte przez administratora)

josue

Nie mogę czytać tych narzekań,popracujcie parę lat to Was docenią-opczywiście jak się sprawdzicie. Od robola do dyrektora.Wiedza,Wiedza.WiedzaIII.

Ted Bundy

Panowie ,da się coś na wózkach zarobić ?

Pawel
@Ted Bundy

Tak da się, tylko trzeba pracować

@Pawel

Kobiet na wózki tutaj nie biorą?

Jakub

Witam. Czy do zakładu kursuje bus z Żywca ? Który przewoźnik obsługuję połączenie ?

Łysy żywiec
@Jakub

Tak jeździ

Jakub
@Łysy żywiec

A jaka firma to obsługuję ?

A
@Jakub

MZK.

@A

W jakich godzinach są dojazdy?

@Marta

Ktoś wie ?

Cześć, Jak oceniacie pracę na stanowisku: Operator linii lakierniczej? W jakich warunkach jest praca? W sensie czy np. unosi się jakiś pył bądź drażniący zapach?

jack

pracuje tu dwa tygodnie i mam zamiar tu zostać, bardzo dobra atmosfera

Jeden
@jack

Co? Jaka atmosfera? Dobra ???? ŻARTUJESZ?

Taki jeden
@Jeden

No właśnie też się dziwię tej opinii o dobrej atmosferze...hmmm....ciekawe.....

Pisać pierdoły każdy potrafi
@Taki jeden

Kochani, mam taką propozycję - jak jest Wam ta źle, to dlaczego się nie zwolnicie? Atmosfera zła? To dlaczego nadal tu jesteście? no własnie, bo zarobki wcale nie są złe jak piszecie - wiem ja i wy to wiecie... ostatnio robilem porównanie z innymi firmami i niestety Electropoli wygrywa. NIGDZIE NA START nie dostaniesz tyle. więc co? zostaje wam jedynie narzekanie na gowork? słabe to... a na atmosferę sami macie wpływ. wiec badźcie uprzejmi Wy - na codzień, w szatni na stołowce, bo jak ktoś nie mów "dzień dobry", to straszne halo. a sami jacy jesteście? jak sie Wam nie podoba zachowanie kogoś, zgłoście to przełożonemu. byłoby to rozsądniejsze niż wieszanie psów na gowork.

kaziu
@Pisać pierdoły każdy potrafi

W 100% się zgadzam!!!!! pracuje tu kilkanaście lat i jest mi tu dobrze, jak ktoś piszę że w innych firmach miał lepiej to dlaczego odszedł ?

Jacek
@kaziu

A co sprawia że tak dobrze Ci się pracuje w Electropoli-Galwanotechnika? Możesz podać jakieś konkrety? Zastanawiam się co uważasz za największy plus tego pracodawcy.

Klaudio
@Pisać pierdoły każdy potrafi

Zgłosić przełożonemu?, ale to właśnie przełożeni mają najniższy poziom w tej firmie.

Klaudio
@Pisać pierdoły każdy potrafi

Zgłosić przełożonemu? Ale to właśnie przełożeni stanowią najniższy poziom w tej firmie.

@Pisać pierdoły każdy potrafi

Pewnie, trzeba zgłosić przełożonemu, a potem to już tylko w kadrach wypowiedzenie podpisywać.

Jdjdhddh
@jack

Jprd To chyba kierownik pisał

asew
@Jdjdhddh

na pewno!

Zostaw merytoryczną opinię o Electropoli-Galwanotechnika - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Electropoli-Galwanotechnika?

Zobacz opinie na temat firmy Electropoli-Galwanotechnika tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electropoli-Galwanotechnika?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electropoli-Galwanotechnika?

Kandydaci do pracy w Electropoli-Galwanotechnika napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electropoli-Galwanotechnika