ERIS PARTNER SZCZECIN

Szczecin

Opinie o ERIS PARTNER SZCZECIN

KIZZIU 2009-03-06 12:35:47
Słowa kojarzące się z ERIS PARTNER SZCZECIN (solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca:
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .BARDZO DOBRY.. .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są .ŻYCZLIWI.. .
Najbardziej podobało mi się w ERIS PARTNER SZCZECIN: BIEG ZDARZEŃ
nowy 2009-11-06 09:15:41
Jak wyglądają zarobki w tej firmie? System premiowy jak również koszty związane z użytkowaniem auta w celach prywatnych?
zainteresowany 2009-11-14 14:32:29
jestem zainteresowany pracą w tej firmie czy ktoś jest w stanie opisać jak wyglądają zarobki, system premiowy? Koszty związane z użytkowaniem auta etc?
anonim 2010-06-13 22:44:22
KIZZIU - 2009-03-06 12:35:47

Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .BARDZO DOBRY.. .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są .ŻYCZLIWI.. .
Najbardziej podobało mi się w ERIS PARTNER SZCZECIN: BIEG ZDARZEŃ

pracowalam w tym instytucie, nie polecam!! Trzy wlascicielki, kazda czegos wymaga, a w zamian marne grosze....doslownie marne!! i najlepiej dostepnosc tak jak otwarte od 9 do 20, porazka. najgoresze, ze na rozmowie kwalifikacyjnej mowia zupelnie cos innego i co innego okazuje sie w trakcie pracy.
Ktosik 2012-05-17 20:42:16
Witam, pracowalem w tej firmie jakis czas.... co moge powiedziec .... wlasciwie naprawde duuuuzo. Firma oparta przynajmniej w tamtym czasie byla na pracownikach z rodziny wlascicieli.... czyli trzeba bylo bardzo uwazac co sie mowi, bo za byle co mozna bylo wyladowac na dywaniku... a ponoc mamy wolnosc slowa .. heh. Sama praca latwa i przyjemna by byla gdyby nie wlasciciele. Z pozoru i na poczatku bardzo sympatyczni, rozmowa kwalifikacyjna super, mozna bylo sie dogadac ze wszystkim, pozniej jednak juz nie bylo tak kolorowo - fakt kasa calkiem dobra nawet po odjeciu kosztow za utrzymanie ich auta co jest dla mnie bzdura (firma daje auto do rozwozenia ich towaru, zreszta dowalone Ople, ktore az dziw ze jeszcze jezdza - choc przynajmniej raz w tygodniu stalo w warsztatach) i za to jeszcze trzeba bylo im placic. Organizacja pracy beznadziejna, majac nad soba 2 szefow + osobe z obslugi klienta + przedstawiciela i kazdy mowi tobie co innego w stosunku do danego klienta - wsciec sie mozna - cokolwiek by sie tam nie robilo - zawsze bylo zle.
Ogolnie firma dobrze prosperujaca, ale pracowac tam to poprostu [usunięte przez moderatora]
budek 2016-04-20 22:32:57
a są jakieś oferty pracy od firmy Eris Partner Szczecin? Ja nie spotkałam nic nowego @anonim, a jeśli chodzi o umowę , to z tego co wiem podpisują umowę ale nie na wszystkich stanowiskach od razu, najpierw umowa na zlecenie a potem "się zobaczy"
Zostaw swoją opinię o ERIS PARTNER SZCZECIN - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ERIS PARTNER SZCZECIN