SWED ŁASZEWICZ SP.J.

Szczecin

Opinie o SWED ŁASZEWICZ SP.J.

anonim 2011-08-05 10:08:37
praca, jak praca. W kazdej firmie znajda sie plusy i minusy. Generalnie, jak ktos jest fair w stosunku do szefa, może liczyc na dużo. Firma nie ma skomplikowanej struktury. Pracujesz ( bez wzgledu na wyniki) bedziesz doceniony. Dawno wyszli z pracy pod wyniki z tabel i stresowanie pracowników normami. Tam wystarczy po prostu sie starac. Szef juz dawno poznal specyfike regionow i nie rzada cudow. Polecam tym , ktorym zalezy na pracy.
Adam 2012-12-24 00:12:40
Dokładnie. Pracowałem tam prawie rok czasu. jak robiło się swoje nie było żadnych problemów. Szkoda tylko że już nic nie słychać w rynku na ich temat bo produkt mieli dobry.
lido 2016-05-03 18:43:09
Praca ciężka nie jest @micz, ale trzeba mieć uprawnienia na wózki widłowe, jest to główne i można powiedzieć, że w sumie jedyne wymaganie, bo doświadczenia chcą rocznego, czyli normalka, pieniądze są zawsze wypłacane na czas więc tutaj również dochodzi plus
Zostaw swoją opinię o SWED ŁASZEWICZ SP.J. - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SWED ŁASZEWICZ SP.J.