JS sp z oo

Lublin

Opinie o JS sp z oo

anonim 2009-03-06 12:21
Słowa kojarzące się z JS sp z oo (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .rozwojowa
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?2000
Najbardziej podobało mi się w JS sp z oo:
Najbardziej nie podobało mi się w JS sp z oo:
paweł 2009-06-27 20:11
praca jak na początek ok
Optymista 2014-03-20 13:36
ludzie po przeczytaniu waszych komentarzy wiem dlaczego0 nie macie nic swojego bo tylko widzicie złe strony wszystkiego co was otacza zmiecie myslenie a reszta sama przyjdzie pozdrawiam
burgundia 2015-01-07 19:20
To są dosyć elastyczne cechy, które większość pracowników raczej spełnia. Zastanawiam się tylko jak wygląda proces rekrutacji i na podstawie czego podejmują wybór, że właśnie akurat ci a nie inni pracownicy będą zatrudnieni. Może ktoś powiedzieć czym się kierują i co dają na start pracownikowi - płaca, socjal?
Lover 2015-03-10 12:38
tak jak drewniak zauważył firma w dalszym ciągu poszukuje nowych pracowników, ale nie wiele jest konkretnej informacji odnośnie stanowisk. Sądząc po ogłoszeniu poszukują menadżera, który przyczyni się do rozwoju hurtowego centrum dystrybucji. Wobec tego można liczyć u nich na podstawowe narzędzia pracy oraz niekoreśloną czasowo umowę o pracę ? mam zamiar skierować się na rozmowę kwalifikacyjną. pozdrawiam
igorrr 2015-03-30 15:01
no to że firma poszukuje nowych pracowników to ja wiem, mam w domu internet, ale niestety nie wiem na jakie konkretnie na jakie stanowiska i na jakich warunkach są to rekrutacje. dlatego właśnie aby zdobyć od was te infiormacje (proszę) wszedłem tutaj na forum. licze szczerze na wasza pomoc merytoryczną
oloo 2016-05-07 19:09
witam a jak wyglada rozmowa rekrutacyjna na stanowisko pracownik sekretariatu?? mozne ktos cos napisac???
maiako 2016-06-02 18:49
ja niestety nie wiem, ale powiedzcie jak jest u nich z pracą jako Inspektor Techniczny, bo tu wyższa półka chyba.
Zostaw swoją opinię o JS sp z oo - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JS sp z oo