Opinie o Eiffage Polska Budownictwo S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Eiffage Polska Budownictwo S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eiffage Polska Budownictwo S.A. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eiffage Polska Budownictwo S.A. w Warszawa

Poszkodowany

Omijajcie z daleka , jak pracujesz są do rany przyłożyć a jeszcze jak im coś zrobisz za darmo oj jak fajnie, kończysz robotę łapie ich amnezja i patrzą tylko nie zapłacić ostatnich płatności wymyślają jakieś niestworzone rzeczy aby tylko nie zapłacić , ulubiona sztuczka tych (usunięte przez administratora) to jest wymiana kadry i nikt nic nie wie , dokumentacja to makabra pytasz nikt nic nie wie , o wszystko prosisz na nic nie ma pieniędzy [ najtańsze szalunki , wszytko najtańsze ] potem chcą jakości . To że Firma Eiffage to dobra firma jest kłamstwem i mitem. OMIJAJCIE Z DALEKA TĘ BANDĘ (usunięte przez administratora)

@Kirbo

A jak nie udało się zabrać z kimś do pracy to co wtedy? Organizowali jakiś transport? Czy dojazd do Polski jak i do Niemiec opłacała firma? Czy były jednak jakieś etaty z autem służbowym czy jednak to temat nieosiągalny?

Czytam ofertę dla kierownika robót i zaraz się kończy rekrutacja, dlatego jeszcze dopytam. Ile może dostać taki kierownik na rękę, niestety nie podali w ogłoszeniu? Pisali za to o pakiecie benefitów i zastanawiam się czy w ich skład wchodzi coś jeszcze oprócz tych wymienionych tj. ubezpieczenia i karty sportowej.

Dawny pracownik

Firma straciła dużo wartościowych kierowników i inżynierów około 2019-2021 roku.

@Dawny pracownik

A jaki był powód tej straty, ludzie sami odchodzili? Jeśli tak, to może znasz decyzje tych osób? W większości takich przypadków chodzi o kasę, ale może tu było inaczej? Czy na te stanowiska zostały pozatrudniane nowe osoby?

Lupa Nowy wpis

Tam nikt nikogo nie opłakuje, bo to biznes jest. Szybko się przechodzi do normy. Ale zdarzają się też powroty po przerwie i to na różnych stanowiskach.

Becia Nowy wpis

Właśnie pojawiła się oferta w sieci na stanowisko specjalista inżynier przygotowania produkcji. Jedna kwestia jest dla mnie ważna, czyli rozwój. Napisali, że dają pracownikowi szkolenia i stałe podnoszenie kwalifikacji. Czy w skład takich szkoleń są też kursy językowe np. z francuskiego i czy firma płaci też za wyrobienie certyfikatu językowego??

Ola

Czy w Eiffage jest benefit typu opieka medyczna? Jeśli tak to gdzie, w jakiej firmie?

@Ola

Mnie ciekawi, jaka oferta pracy cię interesuje. Ja widziałem w ofercie dla kierownika budowy, że oferują prywatne ubezpieczenie medyczne. Jak to wygląda w rzeczywistości to już by musiał się ktoś z pracowników wypowiedzieć. Swoją drogą to aplikował ktoś na kierownika? Szybko się odzywają?

Aplikowałeś do Eiffage Polska Budownictwo S.A. na stanowisko Inżynier ds. przygotowania produkcji? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Poszkodowany

Kirbo
@Poszkodowany

Robiłem dla tej firmy w Niemczech dla eiffage infra ost wilsdruff koło drezna . Robiliśmy na autostradzie A3 na geiselwind koło wurzburga ręce opadają . Najmniejsza kasę zaoferowali brak auta służbowego . Do pracy mieliśmy się z kimś zabierać a do Polski wracać z inna firma

@Kirbo

Jaga

Jest szansa, aby ktoś napisał jakieś info o firmie i o stanowisku Młodszy Specjalista ds. wycen konstrukcyjnych?? Napisali tez o tym, że to praca w międzynarodowym środowisku. To co z angielskim? Bo nie wymagają znajomości tego języka. Potrzebny jest on do codziennej pracy?

Johnny

Te opinie i tak są bardzo soft -całe kierownictwo Eiffage Polska to aroganci i chamy poniżający i wykorzystujący ludzi. Nie mówiąc o zastraszaniu i szantażu ....

Zu
@Johnny

Ale w której spółce, bo są trzy…

@Zu

Każda.

@P.G.

a rozwiniesz to tak w sumie, czemu od razu każda? a jest jakaś która pod względem warunków byłaby potencjalnie najgorsza? która i czemu?

Kosa
@Monika

No chyba każdy miał okazję współpracować z księstwem deweloperskim. Tam to dopiero kultura, współpraca i szacunek się odbywa. Jak Cię prezes nie zruga publicznie, nie wyszydzi albo nie puści swojego szowinistycznego czy rasistowskiego dowcipu to dzień stracony. Wszystko wie lepiej, a jego dyrektorzy nawet odwagi nie mają, żeby się postawić. Ale przynajmniej płacą z rozmachem. Coś za coś. A w budownictwie to jak masz fajny skład na budowie to jest OK. Kraków rządzi się swoimi prawami, a Poznań to już chyba popadł w zapomnienie. Warszawa żyje siłą rozpędu dzięki ludziom i ich wierze w lepsze jutro. Wreszcie odżyli po wyjeździe francuskiego terrorysty.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Eiffage Polska Budownictwo S.A.?

Graffit

Przed pandemią były regularne wyjazdy integracyjne całej firmy, świąteczne spotkania pracowników, spotkania mikołajkowe dla dzieci pracowników, spotkania w regionach. Po przerwie stopniowo wracają, choć z mniejszym natężeniem. O ile lockdown się nie wydarzy, w grudniu będzie impreza świąteczna. I można też wyjechać do Francji. Raz na dwa lata są zawody sportowe dla całego Eiffage organizowane w Arles niedaleko Marsylii. Jest też wyjazd na "półmaraton" do Millau - tam, gdzie firma budowała wiadukt.

Wiesiek z miasta
@Graffit

Do Francji może wyjechać tylko śmietanka - reszta nie ma szans.

@Wiesiek z miasta

Co to oznacza? Ze wyjeżdża tylko kierownictwo albo pracownicy za dobre wyniki z nagrodę? Możesz wytłumaczyć?

@Wojciech

W czasie Covidu trudno było wyjechać z miasta do miasta, a co dopiero do Francji. Są wydarzenia sportowe, na które każdy pracownik może się zapisać. W tym roku był wyjazd do Millau na bieg przez wiadukt. Zapewne za rok będzie firmowa olimpiada w Arles. Pozostałe wyjazdy są służbowe, nie turystyczne. Wyjeżdżają szefowie danych zespołów, ponieważ muszą raportować to, co dzieje się w firmie. Wyjeżdżają kierownicy projektów, żeby poznawać specyfikę realizacji projektów w ramach Grupy. W rzeczywistości postcovidowej szykuje się też przywrócenie wyjazdów onboardingowych dla nowych pracowników. Śmietanka jest dobra do kawy :)

@Graffit

To może w takim wypadku wasze wyjazdy integracyjne tez wrócą?

Tak

@P.G.

O proszę, czyli dobrze zasugerowałam parę miesięcy temu, że wyjazdy wrócą? To jaki się odbył ostatnio?

Zbyszek

zdecydowanie odradzam, kierownictwo chamskie i trzymaja sie tylko ze swoimi francuzami. nie jestes Francuzem to jestes glupi i nic nie warty. zero wdzięczności za nadgodziny i wieloletnią pracę-jesteś tylko liczbą dla zarządzających. ciesze sie ze juz tam nie pracuje!

Wiesiek z miasta
@Zbyszek

Przepracowałem w tej firmie wiele lat. To co pisze Zbyszek jest strzałem w dziesiątkę.

@Kris
@Wiesiek z miasta

Firmę tworzą ludzie, a Ci bardzo się wspierają, sobie pomagają. Atmosfera w zespołach jest bardzo dobra, o ile Prezes ze świtą się nie pojawią. Wszyscy dyrektorzy i kierownicy mają związane ręce i nie zrobią niczego, jeśli Prezes nie zatwierdzi. Mają decyzyjność tylko teoretyczną. Prezes - Francuz działa jak klasyczny kolonizator - wycisnąć maxa bez podwyżek, bez nadgodzin, a jak ktoś już pęknie, to nie ważne ile pracował i jak dużo wie. Przeganiają byle szybciej jakby na jego miejsce tysiące czekało u bram… A i drugi prezes z deweloperki nie lepszy. Tam to ludzie uciekają po kilku tygodniach. Takiego zarządzania w chaosie to nigdzie nie ma. Możesz być najlepszym w swojej działce a i tak udowodnią ci że jesteś idiotą, który do niczego sie nie nadaje. I tak samo traktują podwykonawców. Firma promuje swoje wartości, jakby ludzie ich nie znali. A ludzie (usunięte przez administratora) nie są, znają je doskonale tylko widzą jak głęboko w (usunięte przez administratora) ma je zarząd z prezesem na czele. transparentności brak, a kontrola źródłem zaufania. Miotają się tam, markują robotę i wymyślają te swoje horyzonty tylko efektów nie ma. Projektów nie ma, ludzie w strachu. Tylko czekać aż prezes Francuz wyjedzie, nowy przyjdzie z nowymi horyzontami i całe kółko zacznie się kręcić od nowa, i kolejna restrukturyzacja. I tylko ludzi wciąż wierzących w tę firmę żal

Danuta
@@Kris

No to kiepsko brzmi. A to nikt z nich nie ma takiej odwagi by coś zmienić? Przecież jakby kierownicy się zbuntowali, to prezes nie mógłby tego ignorowac

To dużo osób odeszło?

@Zbyszek

Strzał w dychę! W szczególności opinia o chamstwie. Oni próbują najpierw sprowadzić człowieka do poziomu parteru by wymusić to na czym im zależy. Przykład Michał. K gość nie zauważony emocjonalnie. Oferta swoje obowiązki swoje.

@Zbyszek

Potwierdzam. W firmie panuje wyścig szczurów.

db

Prawda!!!!

Witajcie! W związku z urodzinami dziecka wróciłem z Niemiec i szukam pracy, dlatego przeczesuję opinie o pracodawcach. Mam nadzieję, że dowiem się więcej o firmach z Warszawy. Pomóżcie mi i opiszcie jaka jest atmosfera w firmie Eiffage Polska Budownictwo S.A.? Czy dobrze się Wam tam pracuje? Czy jest w firmie stołówka z dofinansowanymi posiłkami? Pozdrawiam Tomek

Magda
@Tomek

Cześć Tomku. Zarobki są dobre a atmosfera jeszcze lepsza. Odpowiadając w temacie organizacji dofinansowanych obiadów pracowniczych to zwracam uwagę na firmę Havi Logistics z Warszawy. Pracownicy (wiem to od chłopaka bo tam pracuje) mają tam aplikację, dzięki której zamawiają posiłki z dofinansowaniem pracodawcy. To bardzo wygodne, nie trzeba pamiętać o kanapkach. Pozdrawiam serdecznie. Magda.

Robert
@Magda

Szanowna Pani Magdo. Zainteresowała mnie powyższa wymiana zdań więc dodam coś od siebie. Firma Havi Logistics, o której Pani wspomina używa platformy SmartLunch. Znam dostawcę ponieważ brałem udział we wdrożeniu. Dużo rozmawiam z klientami i wiem że żywienie pracownika wpływa na obniżenie rotacji oraz lepszą atmosferę w firmie. Pozdrawiam Robert

Nik

długa praca ponad godziny, brak płaconych nadgodzin, (usunięte przez administratora) krzywo patrzy jeden na drugiego i nie liczą się z ludźmi chcesz tak pracować ?

Jacek

nie polecam, pracownik jest wykorzystywany do maximum

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Eiffage Polska Budownictwo S.A.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Graffit

Zależy od stanowiska i przełożonego. Prędzej można odebrać godziny niż dostać zwrot w pieniądzu.

Kiedyś płacili . Teraz karzą odbierać . za nadgodziny też płacili . Ale też nie na każdej budowie . Zależy od managera . Przez to średnia zarobków spadła prawie o 1000zl miesięcznie . Jest bodajże 23 dyrektorów !!! W Warszawie 2 budowy!!! Jak ma być dobrze ?? Niedługo pewnie upadłość ogłoszą ....

@Paweł

W samej Warszawie może i są dwie budowy, ale fabrykę w Jaworze dla Mercedesa ktoś musi dokończyć. Taki kontrakt zobowiązuje i nie trzeba się rzucać na wszystko inne za wszelką cenę. Firma nie stawia na ilość, a na jakość. I to ludzie zaczynają cenić. Nikt nie chce robić projektów, do których potem trzeba dopłacać.

Tom
@Graffit

Sugerujesz ze Mercedes wychodzi na plus? ;)

@Tom

Nie sugeruję. Wiem.

Łukasz oIo
@Graffit

Zmiana na plus z minusa czy jak?

Jak szefostwo w Eiffage Polska Budownictwo S.A. traktuje ludzi?

Graffit

A co to za pytanie? To coś w stylu czy szefostwo stosuje kary cielesne czy odnosi się do ludzi z szacunkiem? Kar cielesnych nie ma :), a ludzie nawzajem się szanują. Szefostwo to bardzo szerokie pojęcie. To, jak ktoś traktuje ludzi to indywidualne cechy. Albo ma się klasę albo nie. Tak samo jest w Eiffage. Są zespoły świetnie zgrane, zaangażowane, wspierające się i zarządzane przez właściwych ludzi na właściwym miejscu. Ale są też takie, którym mimo stanowiska brakuje jeszcze takich kompetencji.

Czy firma Eiffage Polska Budownictwo S.A. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Graffit

Od ponad roku działa Akademia Eiffage finansowana przez firmę. Są szkolenia z Zarządzania Kontraktem, Zarządzania Projektem, komunikacji, innych kompetencji, jest nawet program mentoringowy. Firma finansuje też szkolenia wskazane po rozmowach rocznych. Umożliwia też naukę języka angielskiego i francuskiego.

@ala
@Graffit

Nie zgadzam się ze są szkolenia, dofinansowania to jakaś bujda - nic nie ma !!!!

@@ala

@ala To ciekawe co piszesz. Właśnie ruszają szkolenia z nowelizacji prawa budowlanego dla inżynierów. Firma jest członkiem różnych stowarzyszen i organizacji, dzięki czemu pracownicy mogą korzystać bezpłatnie z rozmaitych szkoleń. O dofinansowanie trzeba zapytać w HR. Samo się nie zadzieje...

@Graffit

Każdy pracownik zatrudniony w firmie Eiffage Polska Budownictwo ma możliwość udziału w tych szkoleniach? Możesz napisać dokładnie jakie warunki trzeba w ogóle spełniać, aby móc w takich szkoleniach wziąć udział? W niektórych firmach tylko osoby wybrane mają taką możliwość, dlatego chcę ustalić, jak to wygląda w przypadku tego pracodawcy. Pomożesz?

@Wojciech

Jeśli chodzi o szkolenia w ramach firm stowarzyszonych wystarczy posiadanie maila służbowego. Rejestracja na szkolenia wymaga po prostu bycia pracownikiem firmy stowarzyszonej np.: PZDF, czy PLGBC albo CCIFP. Lista ich szkoleń wisi na stronie. Wystarczy wejść i wysłać maila z chęcią rejestracji. Co do innych szkoleń - jeśli coś jest potrzebne, zgłaszasz do HR albo przełożonego i szkolenie się odbywa. Jeśli jest więcej osób zainteresowanych, organizuje się takie szkolenie zamknięte grupowe. Tak było np. ostatnio z nowelizacji prawa budowlanego. A poza wszystkim potrzeby szkoleniowe omawia się na spotkaniu rocznym z szefem. Jeśli się tego nie ustali, trudno oczekiwać cudów.

X

Jeśli znajdziesz sobie jakieś darmowe to tak. Na komercyjne nie ma kasy.

Łukasz

Ile zarabia kierownik robót budowlanych i kierownik budowy?

Rysiek z UK
@Łukasz

2000 tysie

Karol
@Łukasz

6 tyś kierownik robót, 8 tyś kierownik budowy

Andreas

drugi rzut pandemi i pracodawca w dalszym ciągu nie zgadza sie na home office. 7 osob z biura bylo zakazonych covid19 i mimo to pracodawca nie wyslal reszty pracownikow na home office. bardzo slabe podejscie kadry zarządzającej. atmosfera w biurze jest bardzo niesympatyczna.

@Andreas

Firma wprowadziła dwa dni home office na tydzień. Trudno o home office na budowie... Niektóre działy pracują hybrydowo. W biurze i na budowach wprowadzono restrykcje sanitarne. Można pracować komfortowo. Od jesieni nie było zakażeń wewnątrz firmy. Tylko pojedyncze przypadki, które dzięki odpowiedzialności ludzi nie rozniosły się dalej.

Morwa

Firma zapewnia kompletny brak życia poza pracą, brak konkretnie przekazywanych informacji związanych z codziennymi obowiązkami oraz ich nadmiar, fatalny system operacyjny, bardzo złe morale i ogólnie nieprzyjemna atmosferę. Ludzie są bardzo sfrustrowani. Jeśli ktoś chce zachować spokój w życiu to zdecydowanie nie polecam podejmowania pracy w tej spółce.

@Morwa

Nie bardzo zrozumiałem, co masz na myśli jeśli chodzi brak czasu wolnego po pracy. Firma zapewnia standardowe godziny pracy, czy pracujesz po godzinach i dlatego masz zajęty cały dzień? Na stronie pracodawcy widziałem, że szukają kierownika projektu i robót sanitarnych. Czy te stanowiska są także tak wymagające jeśli chodzi o czas pracy?

@Morwa

Absolutnie się nie zgodzę. pracuję w tej firmie i to jakaś bzdura o czym Pani/Pan pisze. Ja mam odpowiedzialne stanowisko i mam dużo czasu na życie prywatne. Kwestia organizacji pracy. Czasami zostaję dłużej, ale to tylko dlatego, że ja chcę zrobić sama, a nie że ktoś mnie zmusza.

Leszcz

Dzisiaj w warszawskim biurze, pomimo trwania pandemi, pracownicy pracują na openspace.

@Leszcz

Pracownicy Eiffage nie przerwali pracy w czasie pandemii. Część pracuje zdalnie a część w biurze. Są maseczki, rękawiczki i płyny do dezynfekcji. A na openspace ludzie siedzą z dala od siebie.

Bob

Przez dlugi czas bylem podwykonacą dla Eiffage jednak od kilku miesięcy czekam żeby mi wypłacili około 10 tyś. Dodzwonić się do oddziału Kielce jest niemożliwe, po prostu nie odbierają telefonów. Kierownik budowy zlewa mnie na telefonie. Na szczęście posiadam całą dokumentację więc sprawa idzie do internetowego sądu. Nie polecam współpracy!

Zostaw merytoryczną opinię o Eiffage Polska Budownictwo S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Eiffage Polska Budownictwo S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eiffage Polska Budownictwo S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eiffage Polska Budownictwo S.A.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Eiffage Polska Budownictwo S.A.