logo Eiffage Polska

Eiffage Polska

Opinie o Eiffage Polska

anonim 2009-03-06 11:19:36
Słowa kojarzące się z Eiffage Budownictwo mitex S.A. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):profesjonalna
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako 4 .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są 5 .
Od jakiej stawki można negocjować pensję? 2500
Najbardziej podobało mi się w Eiffage Budownictwo mitex S.A.:
Najbardziej nie podobało mi się w Eiffage Budownictwo mitex S.A.:
Zadowolona 2011-03-28 09:17:21
Mogę polecić pracę w Eiffage Budownictwo Mitex Warszawa z conajmniej kilku powodów:

bardzo przyjazna atmosfera pracy, profesjonalne podejście pracowników, wiele okazji do rozwoju, duża samodzielność w pracy, solidny pracodawca.

Szczerze polecam tym którzy się jeszcze zastanawiają.

Warbud 2014-01-22 20:09:04
To powyżej to pisał ktoś z PR? Jak pracuje się w EP Budownictwo? Jak z poborami?
Warto aplikować? Dużo rodziny ?
bugi 2014-05-11 19:14:31
byłem u nich na kwalifikacjach w WARSZAWIE,bardzo nieprzyjemna atmosfera,była cała komisja,gruba,otyła kadrowa po psychologii społecznej,dyrektor techniczny i kierownik budów,taki wieśniak. bardzo nieprzyjemnie,chcieli żebym rysował rysunki szalowania szachtów,stropu,robił pomiary geodezyjne,zamówienia na budowę,i na etacie robotnika,na koniec pytanie ile chce Pan zarabiać? zwykłe Polskie jaja.
oset 2014-09-24 22:10:12
Zgadza się,tak przebiega u nich rekrutacja. A ten wieśniak kierownik budów czy żelbetów to z dawnego Mitexu Kielce,tam był majstrzyna,w gumowcach chodził. Każdego atakuje pytaniem o poprzednią firmę i powód odejścia i uśmiecha się tak wrednie,szyderczo. Tacy są Polacy,zdrobniale polaczki.
gość 2014-10-23 09:04:54
Mnie się pytali też który byłem w brygadzie,jako cieśla. Powiedziałem że pierwszy bo tak jest. Troche rysowałem jak szalować szacht i ściane i opowiedziałem jak działa niwelator i teodolit i jak się czyta łate i ustawia niwelator,co to jest reper. Pan chciał żebym znalazł różnice między stolikiem a stropem. Kilka osób mnie oceniało,ludzie co 30 minut byli umówieni na egzamin. Małe zarobki się zorientowałem i nie chcieli dać kwatery w Warszawie. W rozmowie byli niekulturalni.
Euklides 2014-10-23 21:42:57
Do tego rysowania powinni kupić program komputerowy Tipos Demo,w Doka używają takiego projektanci. A tu dają jakieś kartki,długopis i masz rysować. Tablica biała stoi w sali i życzą sobie żebyś rysował flamastrem szalunki szachtu,później strop,ściana,dużo trzeba rysować,deklarować się że będę ciągnął robote,poganiał kolegów,brygade. Przyglądają się,słuchają. Jest krzyżowy ogień pytań. I te pytania na jakie zarobki człowiek liczy są. Trzeba powiedzieć jak najmniej i mieć swoją kwatere to jest najlepiej. O Prawo Budowlane nie pytali.
pionek 2015-11-29 20:39:53
Robiłem jako podwykonawca (operator ładowarki teleskopowej) na Volkswagenie.# kierowników 1 kopią 2.1 kompletny wieśniak(vel ,,bułgar"),inii nie lepsi.Młodziki,chyba niedawno po studiach,0 organizacji,0 zaintereowania,tylko wymagania.Człowieka maja za nic,jakbyś mógł to najlepiej rób bez przerw 24/doba.Obyśmy się już na budowie nie mieli okazji spotkać...
ewelinkaw24 2015-12-23 10:44:49
Szukam brygady zbrojarzy, cieśli, betoniarzy do Niemiec na styczeń.
CZŁOWIEK 2016-02-23 10:38:42
Na tych rozmowach kwalifikacyjnych stosują jeszcze taką metodę że czy byś odpowiadał na ich pytania dobrze czy źle to za prawie każdym razem śmieją się żeby wyprowadzić kandydata z równowagi,jest ta wielka trójka egzaminatorów rzeczywiście i jeszcze taki kirownik budowy atakuje w ten sposób że mówi napastliwie przyznaj się że nie robiłeś tego sam tylko ktoś ci pokazywał,przyznaj się że nie umiesz,powiem że okropna atmosfera.
jacek 2016-05-31 10:07:20
Ostrzegam przed pracą w tej firmie, tam nie ma żadnej strategii rozwoju, a główni menadżerowie myślą o sobie, a nie rozwoju firmy...
ALEKSANDRA223 2016-06-28 13:50:37
A wiesz że Eiffage zgodnie z prawomocnym wyrokiem ma zapłacić ponad 100 mln za opóźnienia na budowie stadionu w Białymstoku i do tej pory tego nie zrobili...chcesz pracować w takiej firmie, która jest na liście wierzycieli? Domyślasz się co to może oznaczać...
ALEKSANDRA223 2016-06-29 20:44:07
Prowadzenie rekrutacji o niczym nie świadczy. Fakty są takie że są na liście wierzycieli z potężnym długiem. Zobacz jakie świadczenie wypłacają firmy w przypadku bankructwa lub upadłości.
Maksior 2016-06-30 11:27:21
To co mówisz jest faktycznie trochę przechlapane musze Ci przyznać
Krystyna 2016-10-24 20:08:29
Ha ha, to bardzo rodzinna firma, szefem PR i Marketingu jest p.Liliana Tytz, której mąż jest dyrektorem generalnym Soletanche, a firma Soletanche pracuje dla Eiffage Polska Budownictwo przy budowie mieszkaniówki przy Mennicy - czy to jest przykład nepotyzmu, czy tylko mi się wydaje? Dobrze jest mieć takie rodzinne wsparcie, jeśli będziecie chcieć tam aplikować...
Rafał 2016-11-04 15:45:50
Krystyno - wytłumacz mi jak pięciolatkowi. Co jest nepotycznego w fakcie, że firma podwykonawcza, w której pracuje mąż pracuje dla firmy, w której żona jest szefem PR? Jakie te pola aktywności mają ze sobą związek??
Krystyna 2016-11-05 12:39:51
Rafale, związek jest taki, że można wysnuć wniosek jak wyglądają system rekrutacji oraz procesy biznesowe w tej firmie, a w końcu jest to forum dedykowane osobom poszukującym pracy. Firma ta na stronie internetowej szczyci się transparentnością - stąd moje takie, a nie inne wnioski. Każda prywatna firma ma prawo do takich "związków", ale warto żeby czytelnicy forum, a w szczególności osoby starające się o pracę w tej firmie mieli tego świadomość. Chyba po to jest to forum.
Jim 2016-11-13 16:39:07
Związek mają małżeński. Rozumiesz czy jesteś dalej tak naiwny jak ten 5latek?!!!
JIM 2016-11-14 09:45:48
Jak mają związek małżeński to i wspólnotę majątkową,chyba że spisali intercyzę. Te firmy z rodzinnymi sitwami są Makabra !! Ja pracowałem jako inż.budowy w innej firmie gdzie była sitwa rodzinna. Chrześnik prezeski , były zbrojarz po zawodowej szkole,został awansowany na szefa robót taki tytuł. Trząsł całą budową i kierownikami kontraktów,budów,robót,inżynierami. Torpedował i zmieniał decyzję kierowników. Makabra.
Krystyna 2016-11-15 12:17:37
Kompletnie nie kapujesz? Siedzi sobie dwóch prezesów (dyrektorów) firm przy kawie lub czymś mocniejszym i załatwiają sobie tego typu interesy (włącznie z rekrutacją) - coś za coś - ja ci przyjmę żonę do pracy, a ty załatwisz mi np. stanowisko wiceprezesa jak mnie wywalą z tej firmy - nie rozumiesz jak to się odbywa? A jak ci się wydaje - jak wygląda praca w takiej firmie? Każdy się będzie bał się człowieka z takiej rekrutacji bo wszyscy wiedzą, że jest protegowanym i prezes/dyrektor nie pozwoli na taką osobę złego słowa powiedzieć i żeby jej włos z głowy nie spadł...a zatem w firmie oficjalnie panuje wspaniała, rodzinna i przyjacielska atmosfera, ale gdy kamery są wyłączone pracownicy mówią wyraźnie co o tym myślą...
rafał 2016-11-29 20:32:39
Jako pracownik będziesz zmuszony do oszukiwania dostawców, którym się nie płaci bo faktura zgineła, bo nie jest zarejestrowana, bo nie dostarczona na czas itd. Żenada.....
jacek 2016-11-30 11:52:35
To już jest tam tak źle że nie płacą? Zwolnienia duże się szykują?
Zostaw swoją opinię o Eiffage Polska - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eiffage Polska