Opinie o PPG Deco Polska w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PPG Deco Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w PPG Deco Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPG Deco Polska w Wrocław

XL

Była to dobra firma dopóki władzy nie objęło Tikku.w 2 lata zaliczyli sporą wtopë na cyfrze, niebawem przyjdzie czas rozliczeń i podejrzewam , że karma wróci do co niektórych w okolicach mają...

Werka
@Szczur

A ile Ty zarabiałeś pod koniec współpracy, pamiętasz może? Na magazynie to nie mają wózków widłowych albo chociaż takich ręcznych paleciaków? Co zadecydowało o tym, że nie jesteś już zatrudniony?

Witam czy we Wrocławiu jest tak samo jak w Dębicy ze przyznają umowy na czas nieokreślony za l4 a pracowników którzy sumiennie pracują i nie chorują nie są im przedłużane umowy. Proszę o przeprowadzenie kontroli w tej sprawie

Aleksandra

To wszyscy mają te miesięczne umowy? Jak długo można je odnawiać? Faktycznie jak ktoś się pochoruje to potem nie przedłużają tej umowy już?

A jakie są problemy na tym dziale? Szefostwo nie podejmuje żadnych kroków czy jeszcze nic nie zgłaszaliście? Kto w ogóle na tym wydziale jest osobą odpowiedzialną za innych pracowników?

P5 debica Nowy wpis

Problemy są z bardzo duża rozbieżnością przy wynagrodzeniach na tych samych stanowiskach pracownicy wykonujący ta sama pracę a nawet niekiedy ciezsza zarabiają o kilkaset złotych mniej premia też jest uzależniona od wynagrodzenia pomimo wielu zgłoszeń do mistrza P5 odnośnie wynagrodzeń nic nie jest robione w tej sprawie .

Prawnik Nowy wpis
@P5 debica

W tej sprawie pojechała indywidualna delegacja najwyższego szczebla aż do Madrytu, więc poczekajmy do powrotu....

Idzie nowe Nowy wpis

Czy mistrz ściągnie wkoncu różowe okulary i doceni wkoncu pracowników na p5 którzy sporo zarabiają a prawie nic nie robią?

yo Nowy wpis

Padło tu zdanie, że umowy podpisywane są poprzez agencje, dalej tak to wygląda? Będę brała udział w rekrutacji na stanowisko Systems Administrator ale zależy mi na umowie bezpośrednio z firmą, żadnej wzmianki w ogłoszeniu też na ten temat nie widziałam, to jak to jest?

Eliza

A uzasadnisz jakoś swoją wypowiedź? Chciałam w niedługim czasie wysyłać cv i teraz nie wiem na czym stoję, więc nie wiem co masz na myśli jak piszesz żeby nie próbować. Masz na myśli samo zatrudnienie czy proces rekrutacji?

Magdalena

A jaką umowę dostajesz na początek i po jakim czasie przedłużają?

@Magdalena

Miesięczne umowy o pracę przez agencję.

Olga
@karol.wolanski24@gmail.com

Czyli po miesiącu przechodzisz do firmy już normalnie?

@Olga

Nie ma takiej opcji. Umowy są tylko miesięczne przez agencję :D

@karol.wolanski24@gmail.com

Czemu te umowy są tylko miesięczne? Na jakie wynagrodzenie ogólnie można liczyć?

@Monika

Bo agencję dają umowy tygodniowe lub max miesięczne. A dlaczego tak robią hmmmm np żebys za długo nie była na l4 ????

Nie we Wrocławiu nie pozwalają tak sobie aby osoby spokrewnione ze soba kierowały firma i przyzawaly swojej rodzinie jak największe podwyżki.

Aleksandra

Firma PPG Deco Polska prowadziła rekrutację na stanowisko cieśla konstrukcyjny. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Rada

Wsparcie sprzedaży omijać a szczególnie osobę zarządzającą. Jeśli nie dorównujesz prędkością pracy to się nie nadajesz. Stres, nieprzyjemne komentarze, obrażanie się, zasłanianie się wyższa instancją to codzienność. Człowiek odżywa po styczności z takim stylem pracy.

@Rada

A nie ma jakiegoś okresu wdrożeniowego dla nowych pracowników? Przecież chyba normalną sprawą jest, że początek pracy to po części praca, po części nauka. Czy w razie niezadowolenia z "nauczyciela" można ewentualnie prosić o zamianę na kogoś innego?

Czy w PPG Deco Polska możliwa jest praca na podstawie B2B?

Udbsjkav

PPG w lewkowcu odradzam przyjazdu na rozładunki czeka się cały dzień na rozładunek nawet z jedną paleta niemiła obsługa nie polecam

Na pracuj.pl jest oferta dla asystenta obsługi klienta. Stanowisko objęte funduszem świadczeń socjalnych, ale nie podali w ogłoszeniu więcej szczegółów. Czy ktoś wie, jakie świadczenia są oferowane? Chodzi o wczasy, szkolenia czy może np. pożyczki / dotacje? No i dla pełnego obrazu, czy ktoś wie, jakie widełki płac obowiązują?

Cześć, podacie jakieś stawki konkretne na takiej posadzie? Może widełki płacowe? Jako Inżynier mam doświadczenie w pracy 8 lat i czy z takim stażem mogę dostać na start 9000 zł netto? Jakie są te pensje i na jakiej umowie, bo to też ma znaczenie. Dajcie znać, ok?

Xxx

Na jakie zarobki można liczyć we firmie PPG?pytam z ciekawości bo kolega który pracuje w tej firmie tyle że w Ostrowie wielkopolskim ponoć zarabia 5400 brutto.

Czy PPG Deco Polska zapewnia kartę multisportu?

Kinol

Byłem na rozmowie dziwna atmosfera niby wszystko przyjaźnie ale miałem wrażenie że te uśmiechy i zachowanie kierownika i brygadzisty sztuczne czuć napięcie w powietrzu. Wiadomo praca fizyczna więc dźwiganie , ale przez telefon że dźwiganie do 2 ton dziennie a na miejscu już 5 lub więcej. Codziennie! Dobra popracuje zobaczę jak nie dam rady odejdę. Przyjęli badania zrobione teraz tylko BHP i szkolenia. Jak to w życiu w weekend wypadła sprawa rodzinna musiałem zostać w domu poprosiłem o przełożenie BHP i szkolen bo nie mogę od poniedziałku. Na to dzwoni kierownik że jestem nie poważny , że nie solidny i w takim razie to mam szukać innej firmy . Jakże jestem wdzięczny tej kreaturze dzis że mnie koniec końców nie przyjął. Mam teraz robotę na 1 zmianę za te same pieniądze bez dźwigania i chemii. Natomiast współczuję wszystkim którzy muszą pod nim pracować , myślę że nawet wzięcie NŻ skutkuje konsekwencjami . Szkoda nerwów jest mnóstwo innych prac .

XL

Szczur
@XL

Jaka dobra firma pracowałem w niej od 2006 do 2022 stycznia. Kierownictwo banda parów i nic więcej wynagrodzenie bardzo kiepskie najgorszy był magazyn normy po ponad 6 ton ręcznego dźwigania na 8 godz pracy. A i tak wiecznie kadra kierownicza nie zadowolona. Żałuję że zmarnowałem w tej firmie tyle lat nie polecam a wręcz odradzam. Naprawdę garstka ludzi tylko była w porządku. Lipa jakich mało a dyrekcja to nie ma pojęcia a traktowaniu pracownika. Pozdrawiam tych w porządku

Werka
@Szczur

MonaLisa

Bardzo ale to bardzo niekompetentne kierownictwo, obiecywanie nie wiadomo czego a stawki marne jak na "korpo" - zdecydowanie więcej płacą (podobno) w Industries. Standardowe jest obgadywanie za plecami nowych pracowników bo większość pracuje w firmie po 10lat+. Nie polecam.

Halina
@MonaLisa

Ale to co ci obiecali? I jakiej umowy ewentualnie nie dotrzymali, chciałabym to wiedzieć. Czy umowa tam jest podpisywana od pierwszego dnia, tak ogólnie?

Witam, aplikuję na mechanika utrzymania ruchu. Jak wygląda praca UR w tej firmie? Atmosfera na warsztacie i widełki zarobkowe?

Jack
@Michał

Dzień dobry. Czy udało się Panu zatrudnić się w oddział UR ? Jak tam się pracuję? Też chciałbym zatrudnić w tę oddział.

PPG

Panowie nowi kierownicy z Tikka - dawni spozywkowcy jeśli myślicie, że straszeniem i robieniem z siebie tyranow ugracie cos to jesteście w wielkim błędzie. Tekst, że weźmiemy się za robotę, że będziecie nas na każdym kroku sprawdzać i kontrolować nawet w nocy jak spimy- zapamiętajcie ten dzień bo to początek końca waszej pracy tutaj. Dołożymy wszelkich starań by Was usadzic spokojnie na (usunięte przez administratora)i szybko się Wam odwdzięczyć.

@PPG

Już zmiany? Grupowo zwalniają z odprawami, czy nie? Ludzie z Tikk czy PPG zostali ?

@Edziu

Lecą sami ludzie z ppg... dramat Ale kwestia max 1.5 roku i Panowie z Tikka z samej góry spadną na samo (usunięte przez administratora) zarządzanie na poziomie 6 latka. Z niecierpliwością czekamy z jaką strata skończymy 22r. Myślę że powyżej 18 mln ;)

@Nicki

Ale grupowo wszystkich gdzieś zaprosili czy jak przeorganizowali regiony ? To prawda że zrobili 5 regionów i RKS z Tikkurila zostali ze swoimi ludźmi?

@Edziu

Jeszcze nie zwolnili ph. Kwestia w tyg max bo ph pracować nie chcą i mają w (usunięte przez administratora) sprzedaż. Ogromna strata w wyniku od stycznia wiec się prezeso Remis z małżonką budzą i wezmą się może wkoncu za zwolnienia ph. Straszy od kilku mc zwolnieniami i już się nikomu nie chce pracować.

@Nicki

To nadal dwie oddzielne struktury jeżdzą w rynku ? Tik I PPG? Z tego co wiem ma być połączona struktura na 5 regionów. A TY co wiesz?

@Edziu

Nie interesuje się na ile regionów. Nowi kierownicy są juz wolonieni... Mnie najbardziej interesuje ze pół Tikka do końca roku wywala za dramatyczne wyniki i śmiesznie wolne działanie itd ;) Stay strong old ppg.

@Nicki

Ale PH z Ppg i Tik są jeszcze jako dwie struktury oddzielne ? Czy jest to już połączone i odprawy będą płacić czy jak to rozwiązali?

@Edziu

Czy to ma.jakors znaczenie ? ;)

@Nicki

Dla tych którzy zostaną bez pracy na pewno ma znaczenie. I według jakiego klucza robią czystkę również.

Ciekawy
@PPG

No jak jest po 10 miesiącach?

Ulotna szarość

Oceniam pracę w sklepie Centrum Dekoral. Jeśli ktoś się zastanawia czy aplikować na stanowisko w salonach firmowych, jak najbardziej polecam. Nie będzie to raczej praca z pasją, ale wypłata w porządku, dobry socjal - kilka stów w każdej premii świątecznej, wielkanocnej, inwentaryzacyjnej. Trzynastka w postaci premii wakacyjnej. Godziny pracy idealne, z urlopem zawsze szło się dogadać, praca też nie była ciężka, aczkolwiek było się od wszystkiego (sprzedaż, zamówienia, papiery, sprzątanie, mieszanie, magazynowanie, oferty, poszukiwanie klientów itd.). W centrali jak i w sklepach występuje problem osób zazwyczaj z wieloletnim stażem, które blokują jej rozwój a zajmują stanowiska zarządzające. Wiele sklepów jest w marnych lokalizacjach, gdzie fruwają krzaki z westernu a nie klienci :) zamiast zmiany miejsca prędzej otrzymają wypowiedzenie i zamknięcie. Nasze wyroby są całkiem dobre, tylko dział marketingowy marny, nie widać efektów reklamy czy promocji, ludzie przecierają oczy na słowo Sigma czy Dekoral Professional, a słowo Dekoral kojarzy się ewentualnie z kiepskiej jakości wyrobami z marketu, a kosmiczna cena na półce nie pomaga w sprzedaży. Ktoś naście lat temu popełnił błąd nazywając marketowy chłam i całkiem dobre wyroby z linii professional niemal tą samą nazwą. Ogólnie wygląda na to, że niestety dni CDP są policzone. Serdecznie pozdrawiam super ludzi z centrów dobrze się z wami pracowało, a także bardzo w porządku młodego regionalnego z południa :)

Olga

No... Pracownicy może i tak ale kandydaci już niestety nie bardzo. :/ Rozjaśnisz temat, żeby niepotrzebnie dziwnych domysłów nie robić?

Czy w PPG Deco Polska wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Ja np mi

Uważajcie na Amerykanów kupują i niszczą gospodarkę... pracowałem pod tikkuriila bylot ok... Amerykańscy Żydzi wszystko zniszczyli. Było yebać (usunięte przez administratora) teraz jest yebać ppg

Karol
@Ja np mi

Czekaj, co? Co zniszczyli? Rozwiniesz swoją myśl?

Customer

Gówniana strona, nie wchodzi bo jest Za DUZo OSOB ZaalOGOwAnYh a jak jest w koszyku i próbuje kupić to wywala ze strony

Grzegorz
@Customer

No co ty? Próbowałeś raz czy kilka razy i tak się działo? Trzeba to zgłosić do administratora strony bo tak nie powinno się dziać. Żeby aż takie przeciążenie.

Zostaw merytoryczną opinię o PPG Deco Polska - Wrocław

• Jak się pracuje w PPG Deco Polska?

Zobacz opinie na temat firmy PPG Deco Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPG Deco Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PPG Deco Polska