Opinie o Automotive Lighting w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Automotive Lighting. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Automotive Lighting o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Automotive Lighting w Sosnowiec

Hala C

Mam pytanie do dyrekcji czy planiści mogliby zostawać na 12 stki na maszyny po swojej pracy bo kończa o 14?jeden pracował na hali c więc potrafi pracować a drugi może pracować na buforze i jeszcze soboty mogliby sobie przychodzić jak planują 2 maszyny

Walec

Za zimno na tej hali, (usunięte przez administratora) to idę stąd.

Boże słyszałam że my tu już poniżej najniższej krajowej robimy mamy 22.34 zł a podobno od stycznia najniższa to 22.80 zł Tak źle to tu nigdy nie było.

Goguś

Ale nowe auta są to sie liczy prestiż

@Goguś

Słowo prestiż nie ma nic wspólnego z tym zakładem.

@Kotka

Dawniej zakład był prestiżowy ale inna byla kadra kierownicza ,alw dziś zostali tylko prestiżowa kadra

Hala C

Pomyliłeś obszary to nie ten Michał takie praktyki tylko na 3 obszarze.

Git koleś
@Hala C

Chłopie sam fakt że z góry zarzucasz komuś że pomylił obszary, i dodajesz tylko na 3 obszarze świadczy o tym że coś tu jest nie halo z twoim komentarzem. Próba odbicia piłeczki i zbycia prawdy chyba coś mi się wydaje. Prawda jaka jest każdy wie

@Git koleś

Nie zarzucam tylko stwierdzam fakt złapali ich i pokazali im na kamerach. Jaka jest ta prawda?

Rudy
@Hala C

o co chcodzi,bo robię na hali C i nic nie słyszałem.

Monter

Rozmowa z mistrzem na stołówce na hali B

Czy będzie pani pracowała w każdy weekend i przychodziła na nadgodziny w tygodniu? Czym zajmowała się pani w poprzedniej pracy? Jak z dojazdem do miejsca pracy?

Była

Dalej u Was taki (usunięte przez administratora)?

Mała mi

Czy to normalne że na hali C co chwila zmusza się do 12tek? To chyba nie jest normalne że każą tyrać po 12 gdz. Kto tu zarządza tą firmą? Jak nie ma ludzi to trzeba zatrudniać a nie zmuszać do 12tek

@Mała mi

To jest normalne jak ci nie pasuje to zmień pracę może będziesz miała lepiej.

Nina

Jakich tam dekli mają którzy jeżdżą tymi tirami koło cmentarza do tej firmy ,same dekle zero kultury

Pudlo
@Nina

Wjazd od str cmentarza jest do innej firmy cz opie. Po za tym tirami jeżdżą firmy zew(usunięte przez administratora)

Niezadowoleni

Noi zgłaszamy ładnie do PIP częstotliwości i ilości zostania w nadgodzinach. Im więcej zgłoszeń tym lepiej, nawet ano Przyjadą, sprawdzą Chcecie ojny to będziecie mieli

Zorganizowany
@Niezadowoleni

Misja mężczyzny. Dać świadectwo. Nawet w przypadku pipu się sprawdza. Wskaż punkt na mapie bo inaczej nie trafia, a jak już przyjdą to sprawdza tylko to co zostało im zgłoszone. Pip ma bardzo wąskie kompetencje.

Ola
@Zorganizowany

Wystarczy zgłaszać jak często każą zostawac na 12gdz. To nie jest tak że pracodawca może szastać takimi poleceniami. Poczytajcie sobie przepisy tam jest jasno napisane że w przypadku czegoś nagłego nieplanowanego. A oni dobrze wiedzą jakie są zamówienia więc mają obowiązek zatrudniać jak brakuje im rąk do pracy a nie szastać poleceniami. Te polecenia chyba nie są na prawie w takim przypadku.

Zorganizowany
@Ola

Piszesz o tym żeby poczytać sobie przepisy prawne. Tu pracują ludzie którzy nie rozumieją prostych poleceń a co dopiero skomplikowane przepisy prawne które są różnie interpretowane przez samych prawników. Kodeksem można manipulować, dlatego zajmują się nimi ludzie po kierunkowym wykształceniu a nie zwykły pracownik produkcji, który trzęsie portkami bo ma mieszkanie pod hipotekę, a raty kredytu rosną. On się tylko modli żeby bank nie zabrał mu mieszkania i oby mógł jak najwięcej wyciągnąć z tej roboty która ma.

Ola
@Zorganizowany

I co ci zrobią jak odnowisz 12? Zwolnią? Kto tu będzie robił? Z obserwacji widzę że jesteśmy traktowani jak woły robocze bez duszy. Na C poziom chamstwa osiągnął szczyt Himalajów. Oto tajemnica tego dlaczego nikt tu pracować nie chce. Co się stalo z karteczkami które były wrzucane do kartoników co kiedyś były powystawiane? Czy ktoś podjął jakieś działania w kierunku tych zgłoszeń? Niech dalej poniewierają, to będzie tu tylko światło

Kriss
@Ola

Zacznijmy od tego że pip się ucieszy gdy się dowie jak często są te 12 i ile osób na ich jest

Snake
@Ola

To co tu jeszcze robisz? Tak będzie i nic się nie zmieni a do roboty zawsze kogoś znajdą więc tego typu gadki to im latają.

@Ola

Na hali A nagany na hali c upomnienia potem nagana potem brama.

Radek

czy na zakładzie związki dalej istnieją ?

Nico
@Radek

Tam związki zawodowe zawsze istniały ale tylko wirtualnie!!!!!!!

Radek
@Nico

Nie zaprzeczam, nie potwierdzam.

Janb
@Radek

Jak związki dzialaja na zakładzie skoro kogo nie pytasz to każdy mówi że nie należy do związków ehhhhh

Hala A

Od nowego roku ma byc nowa struktura na hali A 2 obszary to oznacza redukcję kilku stanowisk co za tym idzie kilku osób.

Sok z buraka
@Hala A

Wojtek szykuj miejsce dla kolegów.

@Sok z buraka

Pan Wojtek znowu będzie kierownikiem czy widzicie jak szkoli Janka albo Grześka?

Motylek
@Hala A

Karma wraca Kasiu k .Trzęsiesz portkami bo ci obszar likwidują i jak sądzę masz już plan kogo by tu podmienić. Hipopotamie uważaj na nią.

Nareszcie

Noi cyk, od maja zakaz palenia. Nareszcie Jednak te oszczędności czasami nie są głupie:)

@Nareszcie

A od lipca nie będzie kibli,na razie przykrecili wode...a od sierpnia,dyrekcja zmienia samochody,w ramach oszczędności,dostaną hybrydy.Zużyte JEEPY dostana związki zawodowe do dyspozycji,za dobrą współpracę.

Irena
@MAGDA

chyba nie rozumiem metafory, jak toalety mogliby zlikwidować? oni cały plan budżetowy na przyszły rok już wam przedstawili, że takie szczegóły znacie? a co pracownicy będą mieli tutaj w tym roku z tego?

@Irena

żart to był...o matko...

Irena
@MAGDA

A ja poważnie pytam, cokolwiek tu wrażacie czy sytuacja bez zmian docelowo będzie? I ciekawa jestem historii tego zakazu palenia, jak to wyegzekwowane zostało?

Jolanta

Andrzej czy mnie się wydaje czy na tvp w Zakopanem śpiewa Ida wraz z Zenkiem ?

@Jolanta

No

Icek

A nie 17?

Blondi Hala A

Nie wiem kto usunął mój ostatni post ale mniejsza z tym ...... Michał nie przejmuj się komentarzami ,najważniejsze że między nami zaiskrzyło i to jest najważniejsze. Ja bardzo sobie cenie przyjazń w pracy która wpływa pozytywnie na całą pracę zespołową oraz na bezpieczeństwo które jest najważniejsze. Też się przyjazniłam z Terenią która odeszła do Zakonu ,bo chciała zmienić swoje życie.Bardzo mi jej brakuje. Przecież dzięki takiej znajomości można wspólnie zjeść obiad i wypić na palarni wspólną kawe. Z okazji świąt życzę wam dużo sukcesów w pracy zawodowe a cały nadchodzący rok bez wypadku. Po świętach robię się na bóstwo i szykuje się na Bal sylwestrowy który odbędzie się w Domu Działkowca na terenie Sosnowca. Michał chcesz to wpadaj będziemy wampirzyć !!!

@Blondi Hala A

Dokładnie. Napewno skorzystam.

Sowa

A z którą to boski Michałek kręci na hali A. Imię wystarczy

Dzidka_z hali A

Znacie tego przystojniaka ? Taki szczupły, wysoki, krótko obcięte włosy, fajnie ubrany i wypachniony często je na stówce w rogu jedzenie z pudełka plastikowego tak zawsze po 15 Chętnie bym go poznała

Dojny Byk

Na święta ponoć 2000 brutto I mają wypłacić inflacyjnego po 3000 brutto Każdy przytuli piątaka brutto

A skąd takie wiadomości?

Xxxxxx
@Dojny Byk

Ha, haa chyba fantazja Cię grubo poniosła

Xyz
@Xxxxxx

A tak na poważnie to wiadomo już coś jaka będzie premia świąteczna ?

Xxxxxxx
@Xyz

Oficjalnie jeszcze nic nie wiadomo

Wajs
@Dojny Byk

Związki zawodowe Biedronki wnioskowały ostatnio o przyznanie pracownikom jednorazowego dodatku inflacyjnego w kwocie 4 tys. zł netto. Zamiast tego mają oni otrzymać nagrodę za "zaangażowanie w osiągnięcie zakładanego wyniku" w wysokości 1500 zł brutto. Czy związki działające w Marelli złożyły jakąś propozycję pracodawcy?? Pewnie czekają aż sami coś rzuca tak jak było i jest od x lat z nimi

@Wajs

witaj.dzięki za merytoryczną wypowiedz na temat zz Biedronki,,,polecam politykę sieci handlowej Dino,,,Własciciel to przynajmniej człowiek,choć z grubą głowa,W tym waszym ogródku nic i tak się nie zmieni...a to feler.westchnął seler.tak to jest z Wami...serdeczne zyczenia powodzenia,

Anonymous
@Dojny Byk

Pięć brutto to ja czlowieku mam bez nadgodzin.

Snake
@Wajs

Nic nie złożyły i nie złoża..Nowe zz okazały się porażką czekamy na zmianę przewodniczacego.M.W sprzedał się jak reszta .

@Anonymous

Hej ,a cóż to znów za przebudzenie anonimusssssa,przerost formy nad treścią...pozdrawiam Damianków

@Snake

michał w,do dyrekcji za przyporządkowanie do spółki z o.o z art,-daj znać- .nie czas na związki,powodzenia kombinatorzy-przykleiły się kupy do okrętu i płyną.

Szman
@Snake

Nooo nooo a tyle było gadania co to oni nie zrobią

Huanankol
@MAGDA

Człowieku, co ty bierzesz ?!

Sarna hala A

Nie wiecie czy potrzebują do pracy w tym laboratorium badawczym jak się wchodzi na halę a z dworu od starego biurowca. Słyszałam ze tam ktoś wybiera się na emeryturę Chętnie bym tam poszła Lubię poznawać nowe rzeczy, tam mają na pewno sporo nowej techniki kiedyś widziałam mają taki stół i kulka mierzy automatycznie a żeby pomiar był bardziej dokładny to psiakaja takim dezodorantem jak pod pachę białym Kto tam odpowiada za to laboratorium ?

Brygadino

@Sarna hala A

Po nowym roku mają być redukcje więc wątpię ze się gdzieś załapiesz po za produkcja..

@PAKOWARA

Tu jest redukcja naturalna ludzie sami się zwalniają choć są stanowiska nikomu nie potrzebne np.ci od wcm czy jak to się nazywa.. Flip I Flap kursują palarnia biurko na zmianę z hipopotamicą w obstawie mistrzów i technologów, ekipa z reflektorów z Kaśką na czele 2 godziny siedzi na stołówce .

biedna Sarno.zapytaj jelenia,pora rykowiska,rogi duże,,,

@PAKOWARA

Czemu redukcje? Ze względów oszczędnościowych? Wiesz ile ludzi jest do zwolnienia?

@,

Czas się pogodzić z faktem że cię zwolnili pani M

@Piotr

Takie teorie na palarni na hali A , z tego co mówili panowie to za dużo jest umysłowych w stosunku do tych na produkcji .

Obcy
@PAKOWARA

Na Mikołajczyka już (usunięte przez administratora)20 osób z biur razem z personalną i jest spokój u was chyba też chcą się pozbyć tych nie robów i bardzo dobrze większość tych ludzi jest tam nie potrzebnych pozdro.....

@PAKOWARA

zwolnili?dopytaj sie specjalisto,,,mam nadzieje,ze życie ci sie dalej sypie,,,nie bój się klątew?rozumiesz to słowo?

@Piotr

nikogo nie zwolnią.zbyt wielu pracowników odchodzi...

MAGDA MAM NA IMIĘ

ktokolwiek czyli ty równa sie nikt,moje (usunięte przez administratora) jest niczym w porównaniu z moimi mozliwościami.pozdrawiam,kariery życzę

ketchup
@Hala A

hipopotamica ma swojego dzielnego rycerza Walcunia więc jej beret nie spadnie z głowy

Ciekawska z natury

O kogo chodzi

@ketchup

Widziałeś kiedyś taki duży beret?

Taki myk

Do Zbyszka by się nadawał.

Kotka

Czy to ten kierownik cię zwolnił że jesteś taka złośliwa? Co cię obchodzi ten zakład jak tu już nie pracujesz,nie szkoda ci czasu

Ona poezja
@Kotka

Ten zakład już nas nic nie obchodzi ,ale przychodzimy tu dla rozrywki ,bo w dalszym ciągu mamy bekę z was hehehe

Dochodzeniowka.
@Kotka

Komu syrenki przeszkadzały. Przyznać się. Nie ładnie bardzo nie ładnie.

Bigos
@Dochodzeniowka.

Jakie syrenki?

Cartridz
@Bigos

Te z dżemem na głowie

@Kotka

mnie nigdy na nic nie szkoda czasu.polecam...powinno sie czasem zajrzeć do szamba,by się odpływ nie zatkał.nikt mnie nie zwolnił,sama wyszłam.całuje FAJOWE DZIEWUCHY.one wiedzą jaka jest pakownia...

Hala C

każdy ma prawo wyrazić swoją opinie a dla mnie to zwykly patałach na stanowisku tylko i wyłącznie po znajomości bo do niczego innego się nie nadaję.

xx

Duśko to ebany (usunięte przez administratora) ch.. ma pojęcia o robocie chodzi tylko na palarnie i spaceruje po hali

@xx

Dusko na maszynę razem z Dudala

Witam mam pytanie czy do BHP jest możliwość przyjęcia normalnego człowieka (usunięte przez administratora) ?

Fifi
@Anonim

Obecne BHP to największe (usunięte przez administratora)w dziejach tego zakładu. Panie Łapaj weź się ogarnij!!! J(usunięte przez administratora) Po co to BHP jest? Żeby dawać instrukcje chodzenia po śliskiej nawierzchni chodem pingwina??? A to, że ludzie marzną na hali A, na magazynach to macie (usunięte przez administratora)

Ida kochana jak ja pracowałem w tym zakładzie to na (usunięte przez administratora) mówiłaś papu a inteligencja BHP w tym zakładzie jest zerowa kolega fifi pięknie opisał wasza pracę

@Fifi

A mnie zastanawia po co ich tyle..czy w obecnej sytuacji zakładu przy tak malej produkcji 1 bhpowiec do hali? Łażą i szukają do czego się przyczepić a jak się zgłasza problem to już im statystyki zaburza

Ida

Ale proszę tak nie muwić bo ja sobie nie rzycze takich tekstuw. Z pewnosciom nie zabiere roga. Mimo wszystko goronco pozdrawiam

@Hala A

A co do zatrudnienia to po co na każdej zmianie jest koordynator logistyki i andonowiec na hali A.Panie Rafale czy pan jest ślepy to są największe obiboki i nieroby na zakładzie,szukaja oszczędności andonowcy na wózki do pracy,nie komunikują się między sobą dzwonią do wózkowych po 3 razy w tej samej sprawie i tylko ich denerwują .Moim zdaniem na każdej zmianie starczy sam koordynator przepływów oczywiście sprawny umysłowo z telefonem.Kaizen roku redukcja 3 razy 4000tysie razy 12 miesięcy daje 144tys.Co do produkcji ustanowić 2 ustawiaczy na 4 obszary tak jak było to kiedyś ustawiacz nam 2 obszary albo ustawiacz z obszaru lamp ma 3 obszary i robi tylko przezbrojenia a ustawiacz z reflektorów ma tylko swój obszar ponieważ oni są odpowiedzialni jeszcze za klejarki ,i już mamy kolejne oszczędności chyba Jurkowi nikt tego pomysłu nie przedstawił .Wrzucę swoje przemyślenia do skrzynki bawcie się dobrze.

@Ida

Moze trzeba poćwiczyć ortografię mówic jest ó ,życzę ż z kropka a testów ó z kreseczką pani Ido ortogfafia do poduczenia

@Goguś

Nie bardzo rozumiem, dlaczego rzyczy mi pan ż z kropka? O co chodzi ?

@Ida

Poprawiłem Ci błędy musisz poczytać w wolnych chwilach słowniczek ortograficzny

Hala B
@Ida

Powiedz mi co robisz przez 8 godzin jak na hali B nic nie idzie?

@Hala B

To samo co specjalistki jakości na hali B siedzę w biurze nie wychodzę.

@Hala B

Robię sobie drzemkę, ale na koniec się budzę :)

Anżej
@Ida

To bardzo nieprofesjonalne, zapraszam na dywanik

Anżej

Czapkę se załóż to ci będzie ciepło. magazyn nie ogrzewalnia. co ja mam powiedzieć jak wychodzę z cieplutkiego biura 24stopnie na wychłodzona hale ? myślisz że to takie przyjemne?

@Anżej

A gdzie jest sławomir wiliński,inspektor pracy na hali a,na maszynę (usunięte przez administratora).

Uokkkus

W Zakopanem

Pracownnik
@,

Wszyscy wasi inspektorzy pracy i zwiazkowcy maja was gleboko w (usunięte przez administratora) . Wyjda z nory przed wyborami poopowiadać jak bedzie pieknie jak ich wybierzecie

@,

Pojawi się jak będą wybory na inspektora ale tym razem większość nie poprze go w wyborach

Zostaw merytoryczną opinię o Automotive Lighting - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Automotive Lighting?

Zobacz opinie na temat firmy Automotive Lighting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 511.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Automotive Lighting?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 482, z czego 95 to opinie pozytywne, 60 to opinie negatywne, a 327 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Automotive Lighting?

Kandydaci do pracy w Automotive Lighting napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Automotive Lighting