Opinie o Remes Sp. z o.o. w Opalenica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Remes Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Remes Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Remes Sp. z o.o. w Opalenica

obserwator

oportunista :) - 2013-08-23 17:23:29 Witam, Proszę o kontakt wszystkich zatrudnionych w Remes-Prestige na umowę zlecenie. (usunięte przez administratora)Prawo do odprawy przysługuje pracownikowi, którego stosunek pracy rozwiązał się na mocy porozumienia stron lub został wypowiedziany przez pracodawcę. Dotyczy to również sytuacji, gdy pracodawca zmienił pracownikowi warunki pracy lub płacy, które zostały odrzucone przez pracownika i doszło do rozwiązania umowy (wyrok SN z 16.11.2000r., I PKN 79/00). Odprawy mogą otrzymać pracownicy, z którymi rozwiązano stosunek pracy w ramach zwolnień grupowych oraz zwolnień indywidualnych. W przypadku zwolnień indywidualnych przyczyny istniejące po stronie pracodawcy muszą być wyłączną podstawą rozwiązania umowy o pracę (art. 10 ust. 1 ustawy o zwolnieniach grupowych).

MARTA

hoho bojowa kolezaneczka sie znalazła pewnie razem z (usunięte przez administratora) najazdy bedziesz u kwikota spawac a potem kierunek dubaj

oportunista :)

zenuś

I co zatkało kakao ???? jedyny bohater który ma klasę to(usunięte przez administratora)tak trzymaj a budzikom śmierć.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Remes Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
marianek

Zaznaczam ze to nie jest jedyny przelew i nie chodzi tu o kwoty tylko fakt ze przegrali pozdrawiam

elf

krzysiek - 2013-08-21 19:28:28 elf - 2013-08-21 00:03:38 Ja powiem krotko (usunięte przez administratora)nie wygrał jeszcze żadnej sprawy wszystkie są w toku -szkoda tylko że jesteście tak naiwni i wierzycie w te bzdety ktore on pisze -narazie tylko odbywaja się sprawy z ktorych nic nie wynika.wszystko jest w toku i nic nie wygrał do tej pory.Może elf podasz maila to powiem (usunięte przez administratora) aby wysłał Ci skan wyroku oraz skan o wszczęciu egzekucji komorniczej odwagi zostań bohaterem.wystarczy że to co piszę jest najprawdziwszą prawdą więc jak chcesz dowiedzieć się prawdy wystarczy zadzwonić do REMESA lub przeczytać protokoły w Sądzie to takie proste ,tak niewiele kosztuje chyba że mieszkasz tak jak ja daleko od właściwego Sądu.

krzysiek

marta - 2013-08-21 18:54:11 ania pewnie ma zalatwiony wyjazd przez (usunięte przez administratora)do dubaju jako modelka razem z pania kwikotJesteś żałosna i płytka szkoda słów głupiutka p. (usunięte przez administratora) bez obrazy chyba bo nie masz mózgu.

elf

krzysiek

marek - 2013-08-14 10:35:11 I wreszcie ktoś rozsądnie się wypowiedział o p(usunięte przez administratora) ten człowiek potrzebuje pomocy lekarskiej od specjalisty. ej Ty (usunięte przez administratora) ( nie bez przyczyny piszę z małej litery wasze imiona bo jesteście serio malutcy ) przeczytajcie to co napisała (usunięte przez administratora) a potem puknijcie się w ten g...ie łby i zgłoście się do weterynarza może wam coś poda na uśpienie albo na rozwolnienie. (usunięte przez administratora)

Nie mogę tego już czytać jesteście opętani z nienawiści znam (usunięte przez administratora) i powiem wam że mu nie dorastacie do pięt on jedyny potrafił się przeciw stawić głupocie decydentów i jak do tej pory z założonych 4 spraw nie przegrał żadnej i nie musi się u nikogo zatrudniać bo ma niezłą emeryturę. Przykro jest czytać takie bzdury na forum poświęconym pracodawcą ja też pracowałam w Remes i teraz patrzę jak to wszystko pada już ich nie ma o tym piszcie dlaczego tak się stało z firmą która była najlepsza na tym rynku. Wasze wpisy świadczą, że to wam potrzebny jest lekarz ale nie ma gwarancji że wam to coś da szlak was trafia, że on jest górą bez prawników i on atakuje a oni się muszą bronić. Jedną sprawę wygrał i wiem, że komornik już realizuje wyrok taka jest prawda i dajcie już sobie siana. Facet ma klasę pomógł mnie i też są inni którym pomógł poprzez napisanie pism i dostaniemy odprawy z funduszu za (usunięte przez administratora) a wy nie macie żadnego honoru to wstyd !!!!!!!!!!!

marek

I wreszcie ktoś rozsądnie się wypowiedział o p.(usunięte przez administratora).. ten człowiek potrzebuje pomocy lekarskiej od specjalisty.

jula

ph 2009 - 2013-08-12 08:53:14 oj tam! oj tam! (usunięte przez administratora) i tak Cie pogoni jak poprzednio i nic nie zyskasz. Nagadasz sie człowieku tylko i nic innego nie zdziałasz. A tak właściwie to wiesz o co Ci tak właściwie chodzi?Ja już się pogubiłam w tych(usunięte przez administratora)wypowiedziach,mam wrażenie że sam nie wie czego chce a myślałam że to jeden któremu słoma z butów nie wychodzi -ale chyba się pomyliłam.Widzę że się miota ,miota ale nic nie wskóra bo jest za słaby potrzebuje pomocy .

mix

wypowiedziano wszystkim umowy nie ma juz (usunięte przez administratora)

maria

kto niby nie ma pojęcia jak kierować ludzmi? co ty gadasz ?

ph 2009

oj tam! oj tam! (usunięte przez administratora)i tak Cie pogoni jak poprzednio i nic nie zyskasz. Nagadasz sie człowieku tylko i nic innego nie zdziałasz. A tak właściwie to wiesz o co Ci tak właściwie chodzi?

marianek

MAJKI - 2013-08-09 23:13:32 he he (usunięte przez administratora)Nie obrażaj mnie bo nie mam nic wspólnego z pis-em i tymi oszołomami ani żadną inną partią.Polityka to bagno a ja walczę tylko o sprawiedliwość aby dać nauczkę tym którzy nie szanują pracowników i nie mają zielonego pojęcia jak kierować zespołem ludzi. Miłego weekendu

mc home

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy prowadzimy rekrutację, mając nadzieję, że znajdziemy osoby o ciekawej osobowości i niebanalnym doświadczeniu, które z chęcią podejmą się wyzwań, jakie czekają na nie w naszej firmie : Przedstawiciel Handlowy - Prelegent (prezentacje domowe) Opis stanowiska: Efektywne prowadzenie prezentacji produktowych Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych Pozyskiwanie nowych klientów Wprowadzanie na rynek innowacyjnych produktów i ich promocja Budowa pozytywnego wizerunku Firmy w kontaktach z klientami Samodzielne podejmowanie decyzji Wymagania: Posiadasz doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej, Osiągasz ponadprzeciętne wyniki sprzedażowe, Posiadasz wysokie umiejętności negocjacyjne Jesteś otwarty i z łatwością nawiązujesz kontakty Posiadasz wykształcenie min. średnie Prawo jazdy kat B Oferujemy: Praca z nowym produktem wysokiej jakości - luksusowe włoskie naczynia Dogodny system pracy w oparciu o umowę lub działalność gospodarczą Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia Wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy aplikacje prosimy przesyłać na adres : biuro@mc-home.pl lub za pośrednictwem strony www.mc-home.pl

Marianek

obserwator - 2013-08-01 22:26:38 No (usunięte przez administratora) juz nie ma wlasnie 31.lipca cała Polska dostała wypowiedzenia juz po nich...:((Ja już wygrałem tak jak wcześniej pisałem nie o kasę chodzi ale o satysfakcję 01.08.13 była sprawa i miałem okazję twarzą w spotkać się z panem B i panią O. To ja byłem górą i nic mi nie mogli zrobić ani powiedzieć TO CUDOWNE UCZUCIE. TERAZ MOIM PRZECIWNIKIEM JEST LISTOP I WIEM ŻE JUŻ PO NICH, następna rozprawy 08.08.13 i 17.09.13 pozdrawiam

obserwator

No własnie (usunięte przez administratora) juz nie ma wlasnie 31.lipca cała Polska dostała wypowiedzenia juz po nich...:((

Zostaw merytoryczną opinię o Remes Sp. z o.o. - Opalenica

Remes Sp. z o.o.