Reserved

Stargard Szczeciński

Opinie o Reserved

anonim 2009-03-06 10:05:20
Słowa kojarzące się z Reserved :stresująca, wyczerpująca.
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako minimalny.
Najbardziej podobało mi się w Reserved: współpraca z innymi pracownikami.
Najbardziej nie podobało mi się w Reserved: częste niezapowiedziane zmiany grafiku
emi 2012-06-24 16:25:12
zgadzam się z koleżanką.. praca ciężka,zmiany w grafiku, atmosfera nie zbyt przyjemna wśród współpracownic, kierowniczka-[usunięte przez moderatora]!..płace marne,nadgodziny?-charytatywne!.
klaudi 2012-09-30 18:53:19
i znowu wisi kartka zatrudnimy... jak co góra 3 tygodnie....nie dziwota dlaczego! jaka ja byłam glupia ze tam poszłam!zmarnowany czas ..wymagan od groma ..a miejsce pracy wiele pozostawia do życzenia.......atmosfera - nie przyjemna zgadzam się, starszy sprzedawca- zarozumiała smarkula która myśli że jest tam właścicielem chyba salonu a tak naprawdę niczego sobą dobrego nie prezentuje.. no nic ..napewno nigdy wiecej!
ajro 2016-04-19 19:32:08
Jest to dziwne @ankorka, tym bardziej, że oferty pracy się pojawiają. W chwili obecnej wisi ogłoszenie na stanowisko sprzedawcy, nie napisali jaka umowa obowiązuje, wiadomo tylko, że przyjmują nawet osoby które posiadają zaledwie wykształcenie średnie.
Zostaw swoją opinię o Reserved - Stargard Szczeciński
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Reserved