logo Mary Kay

Mary Kay

London

Opinie o Mary Kay

anonim 2009-03-06 10:01:24
Słowa kojarzące się z Mary Kay praca rozwojowa,w dobrym gronie,praca z kosmetykami.
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobra,wiele mnie nauczyla ta praca ktora mile wspominam.. .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są tacy jak w kazdym innym kraju :jaki Ty jestes dla kogos taki ktos bedzie dla Ciebie.Dla mnie pozytywni
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w Mary Kay:przyjecia okolicznosciowe;-)
Najbardziej nie podobało mi się w Mary Kay:czasami bylo zimno
Wcale nie tak różowo 2009-05-20 20:55:58
Tak jak w każdej sprzedaży bezpośredniej- im więcej pracujesz- tym więcej masz. Dla osób, które ponad wszystko cenią dom i rodzinę- stanowczo odradzam. Niby sami ustalają czas pracy i świergoczą jak Mary Kay wzbogaca ich życie- to dla mnie realistki to tylko zwykłe ( usunięte przez administratora ) Dla mnie zalatuje ( usunięte przez administratora )br /> Liczysz się dopóki sprzedajeszi rekrutujesz nowych. A tak ogólnie to wcale nie jest tak różowo.
jasia 2016-05-20 22:55:54
firma Mary Kay poszukuje księgowej @hello, Wymagane jest wykształcenie: co najmniej średnie ekonomiczne, 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz dobra znajomość polskiej ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych .Niestety nie podają warunków zatrudnienia , może coś napiszecie??
Zostaw swoją opinię o Mary Kay - London
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mary Kay