Opinie o CMP HOLDING Sp.z o.o. we Wrocławiu w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy CMP HOLDING Sp.z o.o. we Wrocławiu. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CMP HOLDING Sp.z o.o. we Wrocławiu o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CMP HOLDING Sp.z o.o. we Wrocławiu w Wrocław

Jak jest z pakietem medycznym w CMP HOLDING Sp.z o.o. we Wrocławiu? Można dołączyć rodzinę?

Pytanie tylko ile i czy od czegoś jest to w zasadzie zależne? Staż pracy i tym podobne? wszystko ma się pewnie w jakimś regulaminie do przeczytania? A co z innymi benefitami? Do jakich jeszcze cos dopłacą?

Gość Nowy wpis

O jakich benefitach mówisz? To nie jest firma której zależy na pracowniku. Dać jak najmniej i wykorzystać na maxa. Najlepszy dowód na to jak możesz przeczytać gowork, że że w ostatnim czasie ciągle są poszukiwania pracowników na te same stanowiska. Przychodzą i odchodzą.......

Myślicie, że do dziś odczucia względem firmy się nieco poprawiły? Ktoś pisał jeszcze w kwietniu ze na każdym polu w jego przypadku były negatywne a właśnie widnieje oferta do kadr i chciałam sobie warunki sprawdzić… :) jest tu może jakiś koordynator i się wypowie? od strony finansowej jak to wygląda? jakie są widełki? i co może być powodem tych naborów?

Rafał

Właściwie moje odczucia na każdym polu są negatywne. Sama umowa skonstruowana jest tak, żeby ograniczyć Twoje pobory do min.( składa się z umowy o pracę i umowy zlecenie-oczywiście najniższe krajowe). Atmosfera w pracy na sortowni we Wrocławiu jest najbardziej toksyczną, jakie spotkałem w trakcie swojgo 35 letniego doświadczenia pracy z ludźmi. Poziom wyszkolenia kadry kierowniczej i świadomość zachowań w społeczności w/g standartów jakich mnie nauczono jest bardzo niski. Oczywiście zespół merytorycznie jest przygotowany. Ludzie wiedzą co robić ale dlaczego i z czego ich praca wynika, na czym się opiera, z jakich przepisów wynika? -zupełniy brak wiedzy. Szkolenie nowych pracowników- brak, przepływ informacji - totalny brak, zastosowanie procedur- brak. Pensja miesięczna-przy 3 nockach w tygodniu # 2800,-..... Szczerze żałuję blisko 3 miesięcy spędzonych w tej placówce, ponieważ był to czas stracony dla mnie. Dziwie się tylko młodym ludziom którzy tam pracują, ponieważ najniższa krajowa (dla większości pracujących z mizernymi dodatkami) stawia ich z przyszłymi emeryturami w kolejce do DPS-u.

Floris

Niestety, po rozmowie rekrutacyjnej o niczym nie informują, a mówili, ze dadzą znać. Feedback jest, mimo wszystko, podstawa. Na rozmowie Pani kierownik nie wiedziała jak zadać merytoryczne pytanie. Chyba sama nie wiedziała o co chce zapytać. Ogólne wrażenie: słabe. Lokalizacja również nieciekawa (można skręcić kostkę idąc tymi wybojami - chociaż na to pewnie nie maja wpływu).

@Floris

No to już sam feedback powiedział co i jak... Skoro twierdzisz, że padały mało merytoryczne pytania to jakie tak właściwie?

Floris
@Julia

np. co sądzę o czasie pracy...ale nie wiedziałam, o co dokładnie Pani Kierownik pyta... bo jak takie pytanie interpretować? Moim zdaniem można na kilka sposobów, więc dopytałam czy chodzi o mój czas pracy - ile jestem w stanie poświęcić, czy jak rozliczać czas pracy pracowników...to Pani przeszła do kolejnego pytania.

@Floris

A to faktycznie jakoś tak mało precyzyjnie. A tak się zastanawiam to tutaj nie ma nikogo z hr do rekrutowania czy Tobie akurat ta Pani się tak trafiła?

udziałowiec
@Julia

Niestety przykro to czytać. Ale lepiej już nie będzie.

@udziałowiec

to już na 100% pewne było, że lepiej raczej nie będzie? bo jeśli faktycznie tak to ciekawa byłabym bieżącej sytuacji w firmie. Pracuje ktoś aktualnie, żeby napisać?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CMP HOLDING Sp.z o.o. we Wrocławiu? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Czym w CMP HOLDING Sp.z o.o. we Wrocławiu zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

krempa

nie zachęcają, brak socjalu, brak herbat w biurach, tylko salony mają (np.dla klientów, ale pracownicy korzystają). Nie ma wczasów pod gruszą, kolonii dla dzieci, opieki medycznej, benefitów, ponów sodexo itp... jest premia przyznawana od góry, ale jak nie wyrobisz planu np. blacharni to premia jest urywana albo zabrana. Tutaj musisz się zwolnić by ktoś cię dojrzał, ale nie zawsze i ponownie zatrudnił. Wyzysk na maxa. Przeważnie kierownicy ciągną zwolnienie lekarskie 182 dni kp.

@krempa

Czyli tak naprawdę ludzie się zwalniali i jednak tu mimo wszystko wracali z tego co piszesz. A jakiś okres karencji to tu mają?

Zanim podejmiesz pracę poproś o papier bez tego nie ma sensu zaczynać. To co mówią to mówią jak przychodzi do wypłaty …zdziwko. O premii zapomnij w końcu dali ci pracę :(

krempa

potwierdzam! wszystko na papierze a nawet jak masz zapisane na dokumencie tłumaczą, że jest premia, która raz jest a raz nie. Brak socjalu, praca w warunkach PRL-u.

Jeremis

Cześć, znów jest ogłoszenie na kierownika techniczno- adm, chyba już trzecie w przeciągu roku. Pytanie z czego wynika głównie rotacja w tej firmie? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

@Jeremis

Oj opcji z pewnością może być wiele, rozczarowany pracownik, niewystarczające umiejętności co do stanowiska, może aktualnie choroby typu covid? A to tylko na to stanowisko są tak często czy na inne też widujesz?

Jeremis
@Julia

Tylko na to zwracałem uwagę z racji zbieżności z tym czego szukam, jak inne nie wiem. Dzięki.

@Jeremis

sami zepsuci i bez wartości wytrzymują kierownicy ze stażem długoletnim, pozostali wartościowi widzą co jest w czym i z czym się pracuje, stąd niezadowolona kadra

Julia

Ktoś kiedyś spytał czy można liczyć a opiekę prywatną we Wrocku, podobno tak ale jeśli się sobie samemu wykupi. Troszkę szkoda, a jest coś takiego jak podstawowy pakiet medyczny? I czy wiadomo jakie są koszty tego prywatnego aktualnie?

HR

Szukają specjalisty ds. kadr i płac. Warto złożyć CV?

Nicki Minaj

Witam, Czy mogę prosić o jakieś opinie na temat stanowiska Kierownik ds administracyjno-technicznych ??

Czy można liczyć w CMP HOLDING Sp.z o.o. we Wrocławiu na prywatną opiekę medyczną?

trus

Nie, zdecydowanie

Tak jak sobie sam wykupisz :(

Czy w CMP HOLDING Sp.z o.o. we Wrocławiu zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

jpj

nic się nowego nie zmieniło.

Kobiety w cmp

Mobbing w Firmie jest w standardzie nie dotyczy tylko córek jedna jest w radzie nadzorczej i nikt jej nigdy nie widział druga zajmuje się .....reklama w naszym salonie ...znaczy ma dziecko i ma potrzeby i musi zostać z dzieckiem. Nie było by w tym nic dziwnego że jak ktoś ma dziecko i bierze opiekę to prezes dostaje białej gorączki. Ps. Tylko córki prezesa mogą pracować w Cmp inne dzieci udziałowców nie maja tam szans prezes je eliminuje tak jak wylał dzieci dawnej księgowej syna i jego żonę :(

Obserwator
@Kobiety w cmp

Widzę że jesteś dobrze zorientowany w tematach Firmy. Skoro piszesz że Prezes „wylał” z pracy dzieci dawnej księgowej to może napisz dlaczego odeszli. Był powód- tylko że tobie już pewnie brakło znaków w treści wiadomości aby o tym napisać:)

Ksiegowe
@Obserwator

Syn księgowej wylądował w szpitalu, synowa ...nikt nie wie za co....wylewanie pracowników których rodzice pracowali w CMP jest standardem. Jeden z prezesów ma trzech synów. Żaden nigdy nie pracował w tej firmie ( wszyscy wykształceni ) trzy córki drugiego prezesa pracowały, pracują do dziś wszystkie ( wykształcenie mierne ). Status ich zatrudnienia jest ..śmieszny

Obser...
@Obserwator

Teraz pozbędzie się i ciebie. Wystarczy że nie masz umowy o pracy na czas nieokreślony. Prezes widzi jak dać sobie radę z kryzysem ....wywalić kogo się da. Ci którzy poszli na zwolnienia ....zobaczycie jak wrócicie .....lepiej iść dalej na zwolnienie. Praca zdalna ....nie prezes nie obsługuje skypa czy mesingera ....nigdzie nie pisze gdzie nacisnąć. Umie wysłać SMS :(

Lenox
@Ksiegowe

Pracowałem z jedną z córek i z tego co wiem pracuje tam tylko jedna i ma wykształcenie wyższe po Akademii Ekonomicznej, zresztą jak ja....także czy to jest mierne wykształcenie? Jak Ty masz wykształcenie? ;) Nie rozumiem po co ktoś siedzi w firmie, którą krytykuje i mu nie odpowiada...? to może lepiej zmienić?

@Lenox

4 lata AWF i 4 Lata AE ...proszę cię :(. A może AWF i kurs na Akademi Ekonomicznej

Lenox
@Odpowiedz

Nie ma studiow 4 letnich...Kursow raczej na AE tez nie ma...:D

Córka ta skończyła AWF a akademia ekonomiczna była dodatkiem. To tak jak skoczyć historię i trzy miesiące na Oxfordzie ...i ma się wyższe ekonomiczne. Ja też z nią pracowałem :(

Księgowy

Prezes firmy nie podejmuje decyzji. Główny księgowy nie ma nic do powiedzenia a jak próbuje wprowadzić zmiany służące firmie jest torpedowany przez starych pracowników z PRL -u czy zarząd. W radzie jest córka prezesa która nie mieszka w kraju i nigdy ją pracownicy nie widzieli. Każde ostrzegam przed podjęciem decyzji o pracy w tej firmie. Zarząd składający się z emerytów odporny na nowoczesne rozwiązania i zmiany :(

Udziałowiec
@Księgowy

Akurat Głowni Księgowi żadnych nowoczesnych rozwiązań i zmian nie proponowali hahaha. Jeden lepszy od drugiego, ale za to w nic nie robieniu, spaniu i załatwianiu swoich osobistych spraw są na poziomie najwyszym! Firma nie jest godna polecenia.

Prac-udziałowiec

Chciałbym stanąć w obronie RN No może z wyłączeniem córki pana prezesa która z firmą i jej problemami nie ma nic wspólnego. Członkowie Rady Nadzorczej są zwykłymi pracownikami firmy. Każdy chciałby dostawać drugą wypłatę za nic do marnych pensji. Każdy ich sprzeciw w stosunku do prezesa Żaka skończyłby się usunięciem z RN. Nie ma naprawdę znaczenia czy jest to pan Dobosz czy Śliż obaj nie zrobią nic bo nie dość że mogą stracić kasę z RN mogą również pracę w firmie ( a są udziałowcami czyli właścicielami firmy ). Przykre jest że Prezes Żak jako większościowy udziałowiec ( uzyskane dzięki pani Bożenie Standowicz uzyskał głos razy pięć ) wyciął wszystkich którzy to pamiętali. Uważam jednak że RN jeśli nie może nic, nic nie robi ( nawet się nie spotyka ) bo jak jeśli pani Ewa Żak ( członek rady ) mieszka poza granicami kraju. Od Rady oczekujemy, my udziałowcy prawdziwej informacji, obrony zwalnianych udziałowców oraz kontroli wydatków zarządu ( całego). Nie robienie nic spowoduje że w nowej kadencji w RN znajdzie się kolejna córka prezesa a ma je trzy ( w sam raz na całą radę ). Wtedy i wy zostaniecie na posiądzie. O ile was prezes nie ....jak większość byłych przedstawicieli RN. Jak by mnie ktoś zapytałyby chce być w RN odpowiem ..Tak bo dają za nic kasę a ja nie zarabiam tyle aby takich pieniędzy nie przyjął.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w CMP HOLDING Sp.z o.o. we Wrocławiu?

Cmpowiec

Tak, wpływa całe....o ile prezes nie uwali premii ... W obecnej sytuacji są to marne grosze bo obcięli z datą wstecz premie najpierw i 20% w związku z kryzysem, ogółem połowa pensji....ale dalej trzeba pracować pełne godziny lub więcej....nikt z tym nic nie robi bo się boją (usunięte przez administratora)

Mr
@Cmpowiec

Za to piszący okazał się prawdziwym twardzielem :) (usunięte przez administratora)To gdzie Ty byłeś/byłaś? Czemu nie walczysz? :) w tym trudnym czasie wykaż się odwaga :) idź, złóż wniosek o podwyżke :) walcz! Pokaż innym, co to znaczy odwaga. Swoją drogą, pierwszy raz od długiego czasu widać, że w końcu ludzie zaczęli podejmować jakieś decyzje. W końcu jakieś... A nie jak zwykle unikanie podejmowania jakichkolwiek dezycji. To swiadczy o tchórzostwie.

Cmpowiec
@Mr

Ja....po prostu odeszłem do normalnej pracy. Tam się nic nie zmieni

Mr
@Cmpowiec

Tylko pogratulować. Tu się nic nie zmieni.

@Mr

Trudno się postawić jak wszyscy zależni są od głównego udziałowca który pozostałych okradł. Wszyscy stracimy ok 50 % sam zarząd ma się dobrze. Prezes to facet o małej wiedzy i braku umiejętności. Jedyne metody rozwiązuje wyrzucając ludzi z pracy i zatrudniając słabszych ale za to za większe pieniądze. Ale piszący ma racje jesteśmy tchórzami ale spoko firma się zwinie i prezes jak i udziałowcach zostaną bez grosza. Winę za to powinna ponieść Rada Nadzorcza która powinna nadzorować zarząd a to największe (usunięte przez administratora) i nieroby, tchórze

Pracownik - udziałowiec

Nie rozśmieszaj nas Radą Nadzorczą. Trzech ludzi pozbawionych elementarnej wiedzy z dziedziny ekonomi i księgowości. Z wyjątkiem córki prezesa która nie mieszka nawet w Polsce i nie uczestniczy w pracach firmy. Za to bierze kasę lub przekazuje tatusiowi. Przewodniczący jest od zawsze i wstyd nam udziałowcom że taki facet bez jakiegokolwiek własnego zdania jest jej przewodniczącym . Rada powinna kontrolować zarząd choćby z wydatków np prezesa ...nawet nie zaglądnęły do wyciągów z jego karty służbowej. Drugi członek zarządu jest sprzedawcą hond i protegowanym prezesa Dalaka wiec robi co tamten każe. Na każdym walnym RN nie ma żadnych uwag do zarządu ....nigdy nie broni udziałowców ( np. Dywidenda ) bo sami biorą co miesiąc wypłaty. Mam nadzieje że jak spółka trafi pod syndyka upadłości udziałowcy zarządają od rady sprawozdania z tego co robili jak jest tak żle . Jeszcze za czasów pani Bożeny i pan Mariusz zarząd musiał się z czegoś tłumaczyć. Od czasu kiedy pozbyto się ich pozostali to marionetki bez grama honoru. Zwłaszcza pan Zbigniew Dobosz dożywotni członek ...teraz jak trzeba obcinać pobory RN nie zrobiła nic sama kasę biorąc. A może by się tak zrzecz wynagrodzeń członkowie rady na czas kryzysu i żądać od zarządu conajmniej obniżenia poborów o 50% a nie myśleć tylko o sobie.

Udziałowiec
@Pracownik - udziałowiec

Nie zgadzam się z opinią dotyczącą Rady Nadzorczej. Pan Zbyszek ma wyższe wykształcenie i jest napewno fachowcem w swojej dziedzinę. pan Jarek ma średnie wykształcenie z tego co wiem ma trudności z napisaniem jakiegokolwiek pisma ( pisze za niego Inni). Jeśli chodzi o córę pana Bogdana to nie znam i nie wiem czym się zajmują. Każdy wie że RN wybiera jeden człowiek i tyle. Smutne jest to że nikt w RN nigdy nie bronił udziałowców w firmie. Przykre jest to że słyszy się tak dużo złych opinii o prezesie Żaku w przeciwieństwie do prezesa Dalaka. Szkoda że ten człowiek nie stoi na czele CMP. Wiedza, umiejętności,empatia są tym czego pozbawiony jest prezes Żak miłośnik wycieczek sponsorowanych i samochodów służbowych.

rrra

Widzę, że w CMP we Wrocławiu szukają główną księgową (chyba drugi raz w ciągu 12 m-cy). Wiadomo co się dzieje w tej firmie? Warto składać CV, czy lepiej odpuścić. Opinie o tej firmie raczej są słabe na gowork.

Dark
@rrra

A może problem tkwi w głównym księgowym?....

Rrra
@Dark

A co więcej? Firma jest ok, warto aplikować?

Dark
@Rrra

Jeśli jesteś osobą, która potrafi podejmować decyzje to warto. Poprzednicy raczej się wszystkiego bali, być może z powodu braku wiary we własne umiejętności? A może że względu na przekłamanie na rozmowie rekrutacyjnej i późniejsze zderzenie się z rzeczywistością? Firma z pewnością potrzebuje stabilizacji i silnego, pewnego przywódcy. Pracownicy mają duży potencjał, ale potrzebują kogoś, kto to z nich wydobedzie...a nie straszy zwolnieniami przy każdej okazji prezentując swoją "moc" w pierwszych miesiącach działań na rzecz firmy poprzez przykładowe zwolenie pracownika "dla zasady".

@rrra

Nadal firma poszukuje kogoś na to stanowisko. Czy składałaś CV i byłaś na rozmowie kwalifikacyjnej? Chciałbym dowiedzieć się jakie warunki wynagrodzenia proponują. Czy możesz mi pomóc i dodać informacje na ten temat?

Czy CMP HOLDING Sp.z o.o. we Wrocławiu praktykuje "luźne piątki"?

Klient

I tak ma szczęści że odpisali

Tak prezes traktuje luźne piątki ..siedzimy po godzinach na naradach o ......a kto to wie i tak po pierwszej godzinie wszyscy zastanawiają ile będziemy siedzieć po godzinach i opowiadać sobie bajki z tysiąc i jednej nocy.

Smutna spodziewana wiadomość. W wigilie Pracujemy do 16. Pan prezes ma negatywny stosunek do kobiet bo rodzą dzieci i chodzą na chorobowe ( nie dotyczy to córki która pomimo ze nie jest w pracy jest na liście obecnością). Pytanie panie Bogdanie czy córa z która pracuje będzie w wigilię do końca pracy czy tak jak pan sugeruje będzie na urlopie lub co bardzo prawdopodobne nie będzie w pracy ale lista będzie podpisana. Wszyscy wiedza że nasz prezes nie spieszy się do domu i siedzi w pracy do późnych godzin. Łazi po firmie i udziela cennych rad ....nikt nie czeka, to do czego się spieszyć. Mamy drugiego prezesa pana Dalaka człowieka z dużą kulturą i znamy jego opinie co do pracy w wigilię do końca pracy. Przykro nam tylko jak tak rozsądny człowiek nie potrafi postawić się facetowi z paranoją ( nie można wszystkich uważać za złodziejki i kombinatorów). Panie prezesie Dalak bardzo prosimy o postawienie się drugiemu członkowi zarządu. Ja z Monika mogę zostać do końca pracy. Ps bardzo sobie cenimy rady prezesa Żaka na temat sprzedaży samochodów ...wiemy że trzeba sprzedawać więcej a on powinien nas motywować ....byle nie jego przydługimi monologami i mówienie że firmy na nic nie stać. Jak nie ma to niech nam daje cześć z swojej wypłaty. Wszystkim pracownikom naszej firmy życzę wszystkiego najlepszego a prezesom dyżuru do 20. A jak nie będzie klientów to niech wezmą się za mopy i wymyka podłogi ...dla zdrowa i sportu :(

Zostaw merytoryczną opinię o CMP HOLDING Sp.z o.o. we Wrocławiu - Wrocław

• Jak się pracuje w CMP HOLDING Sp.z o.o. we Wrocławiu?

Zobacz opinie na temat firmy CMP HOLDING Sp.z o.o. we Wrocławiu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CMP HOLDING Sp.z o.o. we Wrocławiu?

CMP HOLDING Sp.z o.o. we Wrocławiu